Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTODOC.EE - KELLEL KOGEMUSI?

13:04 17.05.2016
estfin24
Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tere

Kas kellegil kogemusi antud netipoega? Hinnad tunduvad päris soodsad.
Tänud kõigile vastajatele ette ära!
14:42 17.05.2016
ˇ (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
välismaalt tellimisel on see oht, et kui tuleb vale jupp, saadad omal kulul tagasi.
21:51 26.06.2016
Mehine2
Ise ka vaatasin, et oluliselt odavam, kui teised. Veits kahtlane tundub.
08:18 27.06.2016
kogemus (registreerimata)
Tere, olen sealt ise tellinud. Kohale jõudis nädalaga ja koguaeg sai jälgida kus pakk asub, probleeme polnud. Tasub siis ära kui tellimus üle 110 sest siis tasuta. Kuna antud jupp oli seal tükk maad odavam siis lihtsalt oli kasulik sealt võtta.
11:37 27.06.2016
karvana_G M (registreerimata)
tere sealt võid tellida küll. Ise tellinud mingi 1000 euri eest ja kõik asjad tulnud korralikult ja kiiresti kohale.
20:03 10.10.2016
arx cv (registreerimata)
mida tähendab seal pant .. kui hakkad tellimust lõpetama siis lisab rea pant ja mis on korralik summa
21:27 25.11.2016
Harcon (registreerimata)
Ilmselt mingi juhin sul mis on tehase taastatud vms. Et pandi saad tagasi kui vana osa tagasi saadad. Näiteks roolilattidega tehakse nii, et saad suht mõistliku hinnaga taastatud asja kätte aga pandi pead maksma et kui oma autol ära vahetatud siis saadad vana sinna tagasi ning saad pandi tagasi. (kui su vana detail taastatav on) kui see avariis kuski sodiks on siis pandiraha arvesta hinnale otsa.
11:14 26.11.2016
joppenpuhh (registreerimata)
kliimakompressor 2012 galaxy läbi, tuli Lucase taastatud kliimapump otse mis iganes euroopast laost, vana pump karpi (mähis oli sees pulbriks)ja saatsin tagasi , kanti pandiraha ilusti tagasi.
18:35 08.12.2016
mustu44
Tere.
Minul selline kogemus. Tellisin pidurikettad ja klotsid ABE firma omad. Tellimus vormistatud raha makstud ja järgmisel päeval logisin sinna keskonda sisse , et kontrollida kas tellimus on töös. Mis ma näen, minu tellimus on muudetud, nimelt oli vahetatud tellitud ABE pidurikettad mingi STARK professional ketaste vastu. Uurisin netist, sellist tootjat ei leidnud. Pärisin miks nii, öeldi et kiiruse huvides nende tehniline meeskond otsustas. Nende kataloogis on need Stark firma osad 2x kallimad. Tekkis kahtlus, mis jama selle Stark firma nime all müüakse. Kui ütlesin et ma ei soovi sellist vahetust öeldi , kaup juba teel. Lahenduseks pakuti , et keeldu kauba vastuvõtmisest siis see saadetakse neile tagasi. Küsisin kaua ma pean oma raha ootama öeldi et noo.. 5-6 päeva sinuni 5-6 päeva tagasi ja siis veel mõned päevad kui nad kauba lahti pakivad ja üle kontrollivad siis on ehk lootus raha tagasi saada. Eks näis kas tuleb kooliraha maksta.
20:33 08.12.2016
vanames
See näitab et pole soliidsed tegijad, hea et sealt pihustiotsi ei tellinud.
E-parts on selles osas väga korrektne, kui tellitut pole, meilivad või helistavad ja pakuvad asendusosa. Mulle on mitu korda sealt pakutud asendusosa mis on tellitust isegi odavam!
21:04 08.12.2016
........ (registreerimata)
eestis on piisavalt palju häid netipoode ja autojuppide tellimine piiri tagant pole eriti mõttekas. kui saad vale jupi, siis jebid tagasisaatmisega jne.
11:40 12.12.2016
uueke
Ei telli enam sealt. Lubadustest ja kokkulepetest ei peeta kinni. Lehelt soovitud toode tarneaja all kirjas, et kaup hakkab liikuma 3-4 tööpäeva pärast. Ei mingit infot, et peaksin klienditeenindusest üle kontrollima. 4 tööpäeva möödudes tuli teade, et toode on tehase tellimus ja tarneaeg 2 kuud. Tühistasin tellimuse, et kandku raha tagasi. Lubati 3-5 tööpäeva jooksul, maksimum 14 tööpäeva. Tänaseks möödunud 18 tööpäeva ja ikka ei miskit. Jätkuvalt ainult uued lubaduse, et uurivad seda ja toda, et ma oodaku veel. Mingiaeg ei suvatsetud isegi kirjadele vastata. Seega ettevaatust sealt toodete tellimisega.
15:11 12.12.2016
stammer (registreerimata)
...tehniline meeskond otsustas??
Ilmselt see "meeskond" ei adu seda, et kes neile reaalselt palgaraha maksab.
Kui klient tellib, siis klient peab ka selle tellitud kauba saama. Mitte nii, et vahepeal mingi suvaline jorss otsustab klienti teavitamata tellimust muuta.
Kõik me oleme mingil määral teenindajad ja sõltume tellijast (ok, mingi väike osa on ka lihtsalt tööd rabavaid "afroameeriklasi", aga see selleks) Ma ei kujuta ette kui meie firmas sellist isetegevust harrastataks - see klient oleks esimene ja viimane. Ja loomulikult oleksime ka kohe reklaamina "suure kella" küljes ja ilmselt kaotaks ka uusi potentsiaalseid kliente.
Ausalt öelda kuulsin esimest korda sellisest kohast ja miks peaksin tellima sellisest suht noname kohast kui turul on palju usaldusväärseid tegijaid?
19:10 12.12.2016
looder23
aga milleks üldse vaeva näha mingite e-poodidega, eriti autovaruosade suhtes?
vaja juppi, lähed poodi, ostad. paigaldad...krt, vale. lähed tagasi, vahetad välja, kruvid uue külge ja sõidad edasi.

e-poest tellid, vale jupp, saadad tagasi, tellid uue, maksad uuesti. oota oma raha nagu hingeõnnistust.

uueke, oma raha saad sa tagasi alles järgmise aasta teises kvartalis. praegu jõuluaeg, kõigil raha vaja (preemiad, firma jõulupeod jne). aasta lõpuks lüüakse sirgu. uue aasta algul, raha netu, tellimusi ka netu, sest rahval raha läbi. raha hakkab liikuma alles veebruaris, kui inimestel palk käes ja kosunud tiba. teise kvartali alguseks juba vast niipalju jääki, et saab vast hakata tagasi maksma vanu võlgu, kui saab. äkki unustab ära ja kui väga tüütuks kisuvad ja väga palju neid nõudlikke kliente tekib, siis saab ju poe kinni panna.
19:26 12.12.2016
sõidad linna, lähed poodi, ostad, sõidad koju, paigaldad, krt vale, sõidad linna, lähed poodi, vahetad, õige jupp jõuab kohale homme, sõidad koju, homme linna tagasi, saad jupi, sõidad koju paigaldad ja sõidadki uue jupiga. lisaks sõidumõnule ja müüjaga suhtlemisele oled rohkem maksnud kui e-poes.

istud arvuti taga, valid samamoodi auto andmete põhjal jupi välja nagu seda teeb palgaline müüja linnapoes, äärmisel vajadusel konsulteerid e-poe müüjaga maili või skaibi abil, teed netis ülekande, homme-ülehomme on jupp pakiautomaadis või toob kuller ukse taha, paigaldad ja sõidadki uue jupiga. kulud minimaalsed

lähed töökotta, räägid mure ära, järgmine nädal võetaks letti ja õhtuks on auto valmis. kulud kõige suuremad, endal käed puhtad.
20:49 12.12.2016
looder23
äkki keegi selgitaks mulle lollile, et kust see ulme sääst sealt e-poest tuleb? lõin sellesse autodoc-i oma auto andmed sisse, vaatasin kütuse filtrit. seal pakutuva kõige odavama filtri hinna eest saan ma poes odavfiltreid pea 2 tükki.

kulleri ootamiseks pead kuskil kindla kohapeal kügelema. ei ole sellist võimalust. pakiautomaadi juurde pead sa ikka sõitma. maal ei ole nendega eriti priisata.

ja kas e-pood saadab nagu aamen kirikus sulle õige jupi? tava poest saad ka enamuses õige jupi, aga oli alles hiljuti juhus, et vahetasin kütusepumba rihma. vaja rihm ja 2 rullikut. komplektis rihm ja rullik, pingutusrullik tuleb eraldi osta. karbis oli paraku sama rullik mis rullikomplektis. läksin poodi tagasi, vaadati teise karpi, täpselt sama seis. jah läks tellimusse ja sain järgmine päev õige asja. e-poest oleks tellinud uue rulliku, kas oleks saanud ka teistkordselt õige? saada vale tagasi ja oota raha. kui ma tean, milline õige jupp välja näeb, siis saab juba poes avada karbi ja vaadata, kas sobib.

samuti pakuti kunagi, et vohh... mine osta alvadist, saad räme soodsalt. käisin ja uurisin, püha püss, ma peaks ikka eriti vihane olema oma rahakoti peale, et sealt tellida. ja nii palju, kui ma olen aegajalt vaadanud neid netipoode, siis ei ole leidnud ühtegi asja mis oleks olnud ülisoodsa hinnaga. jah, see on mugav kui tead mida kindlat sa soovid. a´la pesumasin ja tuuakse tasuta koju ära, ei pea linna minema ja siis transporti leiutama. need on asjad mida sa poes ei katseta, kas töötab või mitte ning tavaliselt on nad ka kindlate mõõtudega, sobivusega probleeme ei teki. kontorilauad ja -toolid tellisin kah endale netist.
aga autovaruosad netist, sealt ei leia küll midagi eriliselt soodsat.
21:10 12.12.2016
uueke
looder23, kuu aega tagasi olid jõulud veel kaugel, siis oleks võinud neil seda koltsi olla. Ometigi sai ekstra üle küsitud, et kas nad on kindlad, et selleks ajaks jõuab raha tagasi. Kinnitati, et jah.
Miks ma just sealt tellisin oli sellepärast, et eestis ajas mul kopa ette. Kõik mutkui uurivad ja siis nädala-pooleteise pärast sama jutt, et kas seda ei ole saada, soovin ma mingit asendust või, et oota kaks kuud. Mõned ei saanud üldse aru, et mida ma soovin. ometigi sai neile saadetud konkreetsed tootekoodid. Tehase kataloogid näitasid, et neid on saada ja et on täpselt need, mida mul oli vaja.
Autodoc'il oli selle toote väljasaatmis aeg konkreetselt kirjas. Sellest järeldasin, et ju neil see kuskil laos olemas, sest muidu oleks ju kirjutatud, et tellimisel täpsustage tarne või midagi sellist.
Rahaline võit sealt tellides oleks olnud 80.-, seega asjas oli jumet.
22:29 12.12.2016
looder23
kuu aega tagasi hakataksegi (õigemini kolmanda kvartali lõpus juba) seda jõuluaega ja preemiaid arutama. peo planeerimisega tuleb küll juba varem alustada, vähemalt koha otsimisega. ei siis enam raha niisama välja anta. äkki tuleb kellelegi veel ekstra preemia välja kirjutada või omanik suuremat dividendi.või mida iganes. vaja aastalõpuks suuremat kasuminumbrit näidata. neid asju on palju. raamatupidaja läks puhkusele koos pangakoodidega pikaks ajaks kuhugi sooja maa saartele, kellel puudub eu liiduga kriminaali väljaandmis kohustus.

ei tahaks küll parastada, aga sääst oli 80 euri, samas küsimus, et paljuga hetkel kasumis oled?

22:54 12.12.2016
siberia (registreerimata)
Volvo jubinad?? Ma olen isegi pärispoest valed käsipiduritrossid saanud ja letijorss raius nagu rauda, et kõik on õige ja kataloog näitab. No ei ole, ega ma pime pole.
Õiged leidsin hingehinna eest Info-Auto letist ja siis seletati, et alates mingist kerenumbrist võivad osad täiesti suvaliselt muutuda kuigi aasta ja mudel õiged. Võib-olla Volvo eripära:)

03:32 13.12.2016
Kanarbiktaim (registreerimata)
to looder23

http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/17439018?from_search=1
https://www.eparts.ee/catalog/#part_number:VKJC%201035/type:
10/tab:3

https://www.ladu24.ee/vw-varuosad/bora+(1j2)+1998-2005/1.9+t
di+81kw/10004/ratta-%C3%BClekanne,veov%C3%B5ll,0,2/VKJC1035,
50/veov%C3%B5ll-skf

Kohalikus poes küsiti kohe konkreetselt 135€

Lõpuks sain selle detaili ühest teisest e-poest ~80€
Paigaldus eraisiku poolt 7€.

Tookoja pakkumine 175€.

Sääst 78€ ühe detaili pealt.

Terve esisilla puksid(k.a. amordi ja stabika omad) sain Lemförderi juppidega alla 80€ eesti uued ning ka vahetatud.

Varem sai iga asja pärast käidud töökojas ja nüüd ikka vaatan, kus olid ikka jõhkrad juurdehindlused.

Töökojas kaseerivad premium filtri hinna ja panevad säästu filtrid. Eriti tore.
06:44 13.12.2016
alvadi on viimane koht, kust osta. võib olla mõne tüübli või tuleklaasi saab sealt odavamalt. mul on järjehoidjates miski viis poodi ja kui midagi vaja, siis kammin nad läbi ning otsin odavama jupi. samas ei osta ma kõige odavamat säästujuppi, vaid vähemalt keskmise kvaliteediga asju.
09:08 13.12.2016
sung (registreerimata)
No siin oleks veel odavamalt saanud oma veovõlli.
http://aeromotors.ee/kataloog/search/VKJC1035/
16:10 13.12.2016
uueke
looder23 saan aru, et iroonitsed :)
Ettevõtte käesoleva aasta käibeplaan 170 milli, seega vähe usutav, et neil pole tagasimakse raha. Pealegi, siis tuleb välja, et nad on minu raha omastanud. Siit edasi tegelevad ilmselt teised organid. Eks tahan ka ise teada, et millega see jama lõppeb. Hetkel nad andsid teada, et uurivad oma Accounting Department'ist järgi, et mis värk, et oodaku me veel ühe nädala. Ei saa ainult aru, et kuna olukord on juba suhteliselt naeruväärne, et siis võiksid nad ju võtta telefoni ja helistada sinna kuhu vaja, et asjade käiku kiirendada. Oma lubadusi nad nagunii täita ei suuda. Ilmelt neil lihtsalt pohlad.

Kasumis mille suhtes? Auto ei tooda kasumit vaid kulutusi. Seega pidin vajaminevate jubinate eest maksma 80.- rohkem, kui nende kodulehel kirjas.
Seega ei saa sellest kasumi jutust hästi aru.
11:52 19.12.2016
uueke
Viis nädalat, peale tellimuse tühistamist sain raha lõpuks tagasi.
Tellimuse esitamisest kuni selle tühistamise ja raha tagasisaamiseni kulus 7 nädalat. Seega teistele teadmiseks, et nendega asju ajades tuleb varuda aega ja kannatust.
11:36 27.12.2016
lugeja (registreerimata)
Tellisin umbes aasta tagasi, peab ainult vaatama, et oleks märgitud - kohe saadaval vms, muidu võib jamaks minna.
09:37 08.01.2017
mustu44
Minu kogemus lõppes sellega, et keldusin selle tundmatu tootja kauba vastu võtmisest Lõpuks kanti mulle raha tagasi kuigi aega läks päris korralikult, kaup siia - tagasi ja siis veel nendepoolne kontroll ,kas tagasi oli tulnud õige asi nii et umbes kuu. Klienditugi toimis( läbi google translate-i). Ma pommitasin neid ka pidevalt. Rohkem ei viitsi jamada.
20:07 10.02.2017
vanames
Muuseas kui käed ikka päris p...august ei kasva siis seda lülitit annab edukalt remontida ja kasvõi 10 korda järjest. Ei pea kohe iga asja ostma tormama.
20:42 10.02.2017
sung (registreerimata)
Probleem on selles et täistuled jäid peale. Ma olen teda lahti võtnud ja vadanud, ta on puht. füüsiliselt kulunud. Jah võib-olla annaks remontida ka, aga see ei ole seda väärt, uus ei maksa palju.
10:53 10.04.2017
vanames
Ei ole just teemasse, kuid nüüd on siis ka E-parts peeti keeratud.
Esimene asi et varuosi on hulga vähem, pole pilte ja osa lehest üldse mingi läti või leedu keeles. Saada võib ainult Omniva vahendusel :( No leidsin siiski mis vaja ja hakkad maksma- suunab sind üldse mingisele lätikeelsele läti panga lehele, vähemalt Swedis ma maksta ei saanud. Võib olla oligi parem.
Ning üldse on kogu see asi seal väga kahtlane ja lõhnab tünnitegemise järgi.
Kahju, hea koht oli.
Sain siiski omad jupid hoopis Allcarist , teine päev olid kohal ja hind oli isegi soodsam :)
12:30 10.04.2017
tünni ei saanud, jupid tulid ilusti kohale, aga kogu värk on jah lätlaste kätte läinud. õnneks eestikeelsed müügimehed alles ja vajadusel saab neilt jupi otsimiseks abi. kuid ebamugavamaks on asi tõesti aetud.
01:08 22.04.2017
JuraSeePood (registreerimata)
Tegin autodoc.ee e-pest tellimuse (5 päeva tagasi) ja tasusin kauba eest Paypal' ga. Kauba taga oli märge "valmis postitama 24h".
Ja nüüd... VAIKUS.
Kui nad kauba postitavad, siis peaks ju mulle ka kuhugi märge tulema, et kaup posttiatud, Sendungsnumber vms?
Olen info@autodoc kirja päringuga saatnud, aga ei midagi. Esmamulje sellest nn e-poest S_tt!!!
07:46 22.04.2017
Siiiidiuss (registreerimata)
mõtlesin paar puksi tellida. kohaleveo hind oli üüratu. jätsin tegemata selle tehingu. martposti nad ei soosi
10:05 22.04.2017
P L (registreerimata)
Asjad tulevadki reaalselt saksamaalt üüratu aja, vähemalt nädal. 24h käib selle kohta mis aja jooksul nad selle oma laost välja saadavad (kui nad kuskilt suudavad selle saada üldse). Korduvalt olen üritanud mingeid kallimaid asju tellida mida reaalsuses polegi saada. Raha tagasi ei taha kanda pakuvad võimalust et deponeeri meil järgmise tellimuse tarbeks...
10:45 22.04.2017
Saksast tulevad asjad jah umbes nädala - see pole mingi aeg. Kui e-bay' st tellida, siis pannakse kaup järgmisel päeval teele ja teavitatakse sellest... ja saadetakse paki jälgimiskood.
Autodoc müüb tõest vist õhku - kui raha käes, siis ilmselt hakatakse alles varuosa otsima. Tundub, et neil ikka ei ole seda 1 000 000 varuosaga ladu nagu kodukalt võiks järeldada.
11:12 22.04.2017
Küsimus lihtsalt ongi selles, et 6 päeva pärast kauba tellimist pole seda veel postitatud vms - nad ju teavitavad (võiks teavitada), kui tellimuse staatus muutub (näit. töös, postitatud jne). Tegu kaubaga, millel oli 24h märge.
11:19 22.04.2017
kadsadas (registreerimata)
Minul tuli autodocist 4 piduriketast + klotsid 5päevaga kohale.
22:38 23.04.2017
ronjeerum (registreerimata)
See ei olegi koht kust kohast tellid paar "mitte midagi" maksvat juppi, keegi sulle smartposti või omniva kappi midagi ei saada. Õõtsad, mis meil maksavad siin kohalikel ~60raha, sai sealt -10% kampaania aeg 37ga kätte. Nipet-näpet veel kodinaid juurde ja oligi summa juba oluliselt üle 110.-eu, aga st et kohaletoimetamine ei maksa mitte midagi. 3x tellinud ja on õnneks läinud. Korvi olen alati visanud need tooted, mis on märgitud olemasolevateks.
20:31 24.04.2017
... (registreerimata)
Seda kindlasti, et tellimus peaks ikka üle. 110 € olema. Aga ütle, kas sind teavitati ka kuidagi, kui kaup teele pandi või oli lihtsalt mingi päev kuller ukse taga?
23:36 24.04.2017
Hahaaa (registreerimata)
Hea nali! Kui võrrelda autodoc.ee ja autodoc.de hindasid, siis sakslased peavad iga kauba eest 4-5 € rohkem maksma (vähemalt pidurikettad ja klotsid).
22:54 28.04.2017
RonJeerum (registreerimata)
Kui kaup koos ja väljasaatmine korraldatud, siis saadavad teate koos vajaliku lingiga, tracking nr jne. Tõsi vahest võib ka kauem minna, isegi kui oled korvi visanud kodinad, mis väidetavalt olid kohe olemas ja väljasaatmine oleks pidanud põmst järgmisel päeval toimuma. Isegi kirjutasin klienditeenindajale korra kirja, et 3 päeva möödas, aga ei kippu, ega kõppu!? Vastus tuli suhteliselt kiiresti, inglise keeles. Nimelt mingit juppi neil siiski kohe võtta ei olnud ja pidid tootjalt selle tellima, aga nüüd on see kohal ja anname teada kui saadetis on teele pandud/vormistatud. Järgmise päeva õhtuks tuligi email kinnituse ja trackingnumberiga et asjad lähevad kohe-kohe teele.
13:09 22.05.2017
Ee (registreerimata)
Juhtus sama lugu nagu kellelgi varem, tellisin VW Delphi piduriklotsid, saadeti mingi tundmatu Stark. Kuna Delphi on nagunii odav ots, siis ma tagasi saatma ei hakka, pidurdame nende Starkidega siis.
13:32 22.05.2017
Ee (registreerimata)
Ma oletan, et Stark on a'la Hiina toode mida nad ise ümber pakendavad.
18:03 22.05.2017
Margusamg007 (registreerimata)
Tellisin jaanuaris lisaõhupumba ja see andis järgmisel päeval otsad. Hakkasin siis garantii asju ajama ja mitte keegi ei räägi eesti keelt. Kuigi on antud Eesti number siis mina pole sealt kunagi kedagi kätte saanud. Suhelda saab ainult inglise, vene ja saksa keeles. Paras jebimine oli, et see pump tagasi saata. Hea, et tervet elulugu teada ei tahetud pumba pealoleku ajast. Nüüd saab kaks nädalat täis ja pile mingit vastust tulnud garantii asjus. Eks ootan natuke veel ja kui ei vastata siis hakkan ise tüütama neid. Minu puhul kindlasti välistatud sealt tulevikus tellimine.
22:33 22.05.2017
vanames
Ma ei saa ainult aru miks Delphi klotse peab sealt ehk p..eaugu kaudu hambaid ravima kui suvaline eesti autoportaal müüb neid ja saab 1-2 päevaga kätte?
16:23 03.06.2017
Argora66 (registreerimata)
Tellisin tagumised piduri sadulad sealt. Tellides oli tarne 24h jooksul.
5 päeva hiljem saadeti ingliskeelne mail, et vasakut sadulat ei ole kahjuks ja pakuti asendust. Kui sisestan asendustoote koodi viskab ette hoiatuse "antud toode ei sobi teie autole". Kuna võõrkeeled sugugi suus ei loksu siis lasin pojal vastata, et valet kaupa pakute asenduseks.
Nüüd sain uue kirja kus tahetaks umbes kogu auto elulugu ja andmeid ning avaldati arvamust ka puuduva toote kohta, kas seegi oleks sobinud.
Ühesõnaga kahtlane koht "valeandmetega" kus pole kindel kas saad õige asja isegi oma auto andmeid korrektselt sisestades.
Poeg kirjutas neile, kui pole võimalik tarnida siis palun tühistada tellimus, aga ei.
Ikka on vaga venitada ja mämmerdada. Puuduv toode on neil lehel endiselt üleval kuid nüüd tarnega 3-5 päeva.
Ootan nüüd jälle poja abi vastamisel.
Ühesõnaga ei soovita. Meeletu ajaraiskamine. Raha võib ka mujale paigutada mitte nende kontole mitmeks nädalaks.

15:28 09.06.2017
Kannatanu (registreerimata)
HOIATUS!Kindlasti mitte tellida varuosasid interneti poest www. autovaruosadonline.ee,
ja www.autodoc.ee millede taga on ühed ja samad isikud. Kaupa te ei saa ja pärast raha tagasi ka mitte.
15:59 09.06.2017
sain kätte (registreerimata)
2016 talvel tellisin W211-le väntvõlli anduri. Esialgu väidetavalt pidi olema väljasaatmisaeg 24H, kuid ikkagist posti pandi alles nädal hiljem seoses 'tarneprobleemidega'. Kätte ma ta sain, 10€ võitu ka. Samas oleks teadnud, et nii kaua läheb, poleks tellinud vaid Eestist ostnud.
20:07 09.06.2017
guardv
kallis koht ju, vaadake ja võrrelge hindu aeromotors.ee-ga ;)
20:16 09.06.2017
Täitsa nõus Kannatanu'ga.
Tellisin suportid esmalt Autovaruosadest. Tellimust vormistades ei olnud kusagil toodete juures deposiit tasust sõnagi. Kuna teised neti kauplused küsisid ja see summa lisandus automaatselt tellimusele, siis tellisin neilt, kuna neil ei lisandunud. Tellimus vormistatud tuli mail "neile osadele lisandub deposiit tasu 40€ tükist.
Palusin tellimuse tühistada kuna teised "diilerid pakkusid suporteid mõned eurid kallimalt koos deposiidiga.
Paari nädalase mailimisega sain raha tagasi.
Siis tellisin Autodoc'ist. Nendega kemplen senini (vaata mõni postitus varem).
Asjaolusid raskendab keeleparjäär ja komandeering (ei oska inglise keelt ja arvutit saan kasutada õhtuti öömajas). Suhtlus siiski toimub kuid vastused pean laskma kirjutada pojal ja nii venibki.
Eks kriban kuidas asi lõppeb.
17:28 28.08.2017
... (registreerimata)
Lugedes teiste kommentaare siis võtsin siiski riski ja tegin tellimuse ära.
Tellisin Brembo kettad ja klotsid, 24h jooksul pandi teele nagu veebilehel lubatud.
Vähem kui nädal ootamist ja UPS kuller tõi paki ukse taha, kõik asjad kinnistes pakendites ja originaalid.
60 eurot säästu võrreldes Eesti poodidega, mida veel tahta. Nii et minu esimene kogemus oli väga positiivne.
18:48 28.08.2017
stammer (registreerimata)
see, et tuhandest ühel joppas, ei ole nagu eriline näitaja. Või mis? Ise ka usud, mida kirjutasid?
22:06 28.08.2017
TBR (registreerimata)
Mul on teema püsti sealt tellitud Lucase kliimakompressoriga. Tagastasin deposiidi (ca 100.-) ja möödus hea hulga aega ilma et oleks midagi kuulnud. Siis minu küsimise peale teatati, et neil keegi otsustas et see on täitsa jama ja ei sobi depostiiti. Tegelikult oli kulunud otsasiduriga terve ja töökorras kompressor mis vastab Lucase deposiidi tingimustele. Lubati saata tehasesse, et äkki otsustavad ringi. Nüüd jälle lubatud aeg möödunud ja ei ole midagi kuulda. Tuleb jälle ise nõudma hakata. Üldiselt tundub olevat tegemist lootusetute petistega.
22:33 28.08.2017
Ma sain oma rahad tagasi.
Lihtsalt mõttetu aja raiskamine ja oma raha tagasi ootamine.
Uuemate autodeja võib jah jopata, aga vanematega on raskusi.
Isegi sobivate automarkide loetelu ei saa seal uskuda.
16:30 28.09.2017
lihtsalt sõitja (registreerimata)
Pole nii väga hull olukord sells doktoriga, juunis tellisin kliimakompressori Seat Alhambrale, tuli nädalaga ära, visit oli Dasise kompressor ja filterkuivati, selle mis radika kõrvale auku käib. Kompressor OK, aga filtri alumiiniumist punn oli millimeter jämedam, treisin mõõtu ja asi OK. Kokku 134 eurikut. Nüüd tellisin esituled, tulid neli päeva, Johnsi tuled kirjade järgi, aga Taivanis tehtud. Parempoolne enam-vähem, aga vasakpoolse lähitule reflektorile ajas mõne minutiga mulli üles lambi (pirni)kohale. Lisaks sellele ei tööta see reguleerimise reduktor, mis tuld vasakule-paremale keerab, panin käsitsi paika. Hind kahel tulel kokku 120 euri, ma ostsin kogu selle koli ilma käibemaksta. Eile saatsin neile kirja koos piltidega, ootan vastust. Kokkuvõtteks, hinnad ikka palju odavamad kui meil poes, aga kui probleem, siis oota ja looda. Kogu jutt inglises, eesti keelt nad ei mõista.
10:42 02.10.2017
kuno24
Sai tellitud juppe, tulid ilusti kohale. Ainukeseks jorutajaks transpordiahelas oli Itella, kes miskipärast arvas, et klient peab ise helistama ja huvi tundma. Vabanduseks oli, et pakil polnud saaja telefoninumbrit.
11:36 02.10.2017
PS (registreerimata)
See Itella on viimasel ajal mulle korduvalt käkki keeranud nii era- kui äripakkidega..
Ükskord tiirutas nende auto, kus oli minu pakk juba peale pandud kaks päeva ringi, enne kui Tallinnas minuni jõudis. Tase..
14:07 02.10.2017
.... (registreerimata)
mul viimati sama teema- kuller ei jõudnud ega jõudnud kohale. neil kulleriteks mingid isehakanud. samas pakiautomaadid töötavad veatult.
15:46 02.10.2017
PS (registreerimata)
Pakiautoomadis sain ka nendelt hiljuti tünga. Nad olid karbi pannud kõige kitsamasse sahtlisse ja siis jõuga kinni surunud. Loomulikult ei tulnud see sahtel automaatselt pakile järele minnes lahti. Lollus on ka see, et ustel pole numbreid ja ei tea, millist kangutada. Automaat muudkui näitas tablool, et uks on lahti aga silmaga ühtegi lahtist ust ei näinud. Pea pool tundi olid kõik järjekorras ja kangutasid uksi enne kui üks lõpuks ikka liikuma hakkas. Infotelefonid selle aja jooksul loomulikult ka ei vastanud..

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.