Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: PARKIMINE

15:33 27.09.2017
netivaim
Parkimine
Täna üks tegija parkis Võstluse ja Püssirohu ristmikul nii et keegi teine ei saanud läbi sõita.

Muudetud 28.9.17 10:38

20:27 27.09.2017
Mat Tom (registreerimata)
Re: Parkimine
Arvan, et auto liikus ise tagurpidi parkimiskohalt välja, ei ole käiku sees ja käsipidurit. Olen ise enda auto sarnasest olukorrast leidnud, oli piinlik küll ;)

00:07 28.09.2017
td (registreerimata)
Mis ohkida,helista politseisse voetakse omanikuga uhendust ja koik korras.Kasuta ajusid ka muuks kui fotode tegemiseks.

11:10 28.09.2017
vabalt (registreerimata)
võis olla tehniline rike, ei tasu kohe leili minna!
13:21 01.10.2017
arvamys (registreerimata)
Ja kui tehniline rike ,siis peabki nii jätma??Autol täitsa rattad all.
Näiteks mina täisksvanud mees jõuan oma sõiduauto küll teeperve lükata. Arvan et pooled naised suudaks ka seda väiksema sõiduauto korral. Mõni möödakäija tuleks ka appi,kui ilusti küsid.
Tänapäea inimesed aga ei suuda oma ajudega midagi teha ja sellises olukorras näpivad hoopis telefoni ja helistavad sõbrale.....
Neid linnas foori taga seisjaid on piisavalt nähtud ,kes istuvad kambaga autos ja ootavad puksiiri,ise tekkitavad mega ummiku.
Mina olen viisakas teiste liiklejate suhtes ja kui võimalik ,siis ei takistaks teisi liiklejaid.
06:35 02.10.2017
............... (registreerimata)
Tehnilise rikke korral pannakse põlema ohutuled ja võetakse välja ohukolmnurk....ja sellises halvas kohas lükatakse kas üksi või kellegi abiga auto teeäärde. Lõhnab pargitud auto ise liikuma hakkamise järgi, ei olnud ei seisupidurit ega kiku sees.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.