Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
22:28 täna
KTM125
Mootor käis remondis ära ja seal vahetati 3 käigukasti hammakat ja üks kahvel.
22:00 täna
Skoda proovija Dude (registreerimata)
2014 aasta ja uuemad masinad peaksid ok-d olema. Rääkisin kevadel Skoda vanadega esinduses.
20:53 täna
A66 (registreerimata)
Päris autod omavad tagataskus 300+hp, kõik neli ratast veavad, kepiga ei vehita ning kaalu on 2 tonni kanti (turvalisus). Rooli taga puhkad ning mõnuled, kütikulu seejuures maanteel kruisides 5,5 l/100km. Peab ikka oma elu peale solvunud olema, et selline 1,2 Quskai omale osta. Jõle-
19:37 täna
vanauss (registreerimata)
mul tätsa meeldib et autut saab vaadata näha. mis ei meeldi mulle . sääl ons mitu asja kohe. esimene asi et teenindajad võiks olla bikiinides blondinkad . suhtlemisoskusega mitter nigu präägult. täitsa mõistlik et pidurid olaks korras ja seda ka tesdida se meeldib! missmulle ülse ei laigi ons mootori piinamine!! tahetakse 25a vanast masinast tehasenorme ja 5000 pööret kätte saada. tehasepiiraja asub bedaali all . seleta seda sesamasel lollile siis miks ei läe 5k pööret pada. diisel peab ka rohkem vasta! ma ei hakka ühe lolli pärast autu originaalseisukorda lõhkuma! paari aasta pärst plaanis mustad nummrid panna voh. kahtluse alla ons need punktid kõik ja mulle tundub puhtalt et mis tuju sääl onul ons, kui läeb igavaks akatakse nokkima!
19:21 täna
vanauss (registreerimata)
ma kardan et kile ise tuleb mitte raskelt maha. a se kuladima liim sääl jääb klaasile ikke alles. a ma ise kasutaks näiteks penssu et liimist jägu saada.seda pead ise katsutama. petrooli ei soovita vöib puhta löhki lõõa klaaset. tulistasin puusalt praegu. lihsam ja kallim onsd petside poole pöörduda kui omal pea ega jalad ei jahvata nagu tundub
19:05 täna
jee.kim (registreerimata)
Ära seleta, Su vana Audiront ei lähegi nii kiireks, et mingi kaamera tast pilti teeks!
Ja igivana tehnika kummardajana, peaksid Sa autos hoopis kettaga lauatelefoni kasutama...

PS! Teema on ikka väga lappama läinud....
18:55 täna
vanauss (registreerimata)
niipalju kui ma olen Waze kasutanud estlandis siis täits tubli abimes. telefuniga mugav ka kasutada. mitte et tihti vaja olnöks. eraldi navi tomitomi võin kasutada välisriikides. seniks hallitab sahtlis. mitte et teda tihti vaja olnks. davaliselt ma ikke tean kuskanti mul minna tarvis mamötlen. mõistusega inime vaatab kaardipeal enne starti kus ons sihtpunk. minetea mis juhtub sõiduaig.
18:45 täna
... (registreerimata)
keda huvitavad kaamerad, st kihutamine, keda huvitab kuskile kohalejõudmine. igaühel omad huvid. mis puutub pihku mahtuvasse hiirtekinosse, siis 63 pole ilmselt näinud näiteks tahvelarvuteid, mida saab osta erinevates suurustes ja millega võid tõesti kasvõi linna peal ringi kõndida ja huviväärsustega tutvuda.
18:40 täna
vanauss (registreerimata)
kiiremini ja odavamalt, kui teeninduses. -must isoleerteip, selega saab kõike katta missilma riivab
18:12 täna
selgeltnägija valerka (registreerimata)
vanauss (registreerimata) - tõesti , kooslus mida pole toodetud sureb koos koosluse loonud indiviidiga
17:50 täna
vanauss (registreerimata)
ma kardan et at lihsalt viskas sul sumsi puhtamaks j suuremad jurakad eest ä. kallad kahetaktiõli paaki ja sõidad mehemoodi elulõpuni sele masinaga. diiselt piab ka paarutama vahest et ämblikud välja peletada sumsist. Saksa rauaga ons elu mureta . 30aastat vanust pommikindlust näitab juba selgelt tugevust!
17:49 täna
samumeie (registreerimata)
Tähendab siis, et konkreetsel autol kui keegi istmepadjale ei vajuta, siis bääg ei tööta? Tundub sama kummaline nagu ABS pidurid oleks pandud toimima läbi istmesoojenduse traatide.
17:20 täna
selgeltnägija valerka (registreerimata)
lääne Euroopas kasutatakse teisaldatavaid kaameraid - üleeelmine nädal seisis üks kolmjalg bauskas mendimaja vastas, wazes ilusti kirjas kui teeäärse patrullina
17:18 täna
selgeltnägija valerka (registreerimata)
ja kui lähed kuhugi linnapeale jalutama , kakud tehasenavi kaasa? eriti jama on tesla omanikel kes on sunnitud kasutama google mapsi navigeerimiseks
17:16 täna
Mahno3 (registreerimata)
No jälle tuli üks "tark" mees, kes oma kiviaja mootorite kogemuse pealt tuleb uusi autosid kommenteerima.

Nende väikeste turbokate üks hea omadus on see, et erinevalt vabalthingavatest tuleb vääne juba üsna väikestelt pööretelt kätte ja masin liigub erksalt laias pöörete vahemikus.
17:09 täna
63amg (registreerimata)
lääne Euroopas kasutatakse teisaldatavaid kaameraid.ei saa neid tutitelefone usaldada.kõige mugavam on kasutada ikka orig. navi.ma ei salli seda pihku mahtuvat hiirtekino
17:05 täna
63amg (registreerimata)
2 massiline tuli mudeli uuendusega.august 93,kui õigesti mäletan
16:48 täna
63amg (registreerimata)
eelmisele. selle jaoks on andurid leiutatud,mis bagi välja lülitab
16:09 täna
vanauss (registreerimata)
nende võrrimootoritega on se äda et kilovatte nagu on aga ned saab kätte ainult siis kui pöörded punases. ei ole seal ei ekonoomsust ega minekut. 1,9tdi 66kw teeb möödasõidud 5käigult. 1500 pöördepealt kõik jõud juba olemas. autonduse häbiposti nissen oma 1.2 ja 1.6 padadega!
15:28 täna
Mööduvõit (registreerimata)
Eks enamus möödasõitjaid ei julge vahetada käiku alla, et möödasõit kiirelt lõpetada. Minnakse suruma oma 6.käiguga kiirusel 85 km/h ja siis on häda, et ei lähe, ei saa, ei jõua, jõudu pole jne. Lükka 4. peale ja liigub praktiliselt iga masin. Ei juhtu selle mootoriga ka midagi kui pöörded 2500ni jõuavad. Eelmainiti, et max kw ilmnebki alles 3000+ rpm. Lisaks ei hakka ka näiteks diisel tõrva tagant välja ajama kui regulaarselt ja normaalselt sõita. Taksod on ehe näide töristamisest 1000 pöördega ning sõites 40 km/h on juba 6 käik. Sorts. Siin peaks alles teist panema.
15:06 täna
... (registreerimata)
maanteel möödasõit sõltub vastu tuleva auto kaugusest. kui sul on kombeks teha möödatõmblemisi, mitte möödasõite, siis otsi mingi 300kw liikur. normaalne juht saab ka 85kw-ga probleemideta hakkama.
järgmine lk »