Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

« eelmine lkjärgmine lk »
10:36 täna
........ (registreerimata)
Mina ei mõista seda, kuidas inimesed on mõne koha pealt niivõrd saamatud, et mingi teema osas, mille puhul on oluline vaid iseenda maitse-eelistused, käiakse nõu küsimas foorumites. Saan aru, kui tegu tehnilist laadi küsimustega a la mootori vastupidavus vms, siis veel saab nõu anda, aga kui auto valikute osas hakkab kõik peale välimusest, siis täiesti absurd on küsida kellegi teise arvamust. Võib olla tõesti kui ostad roosa Nissan Micra kabrio, siis võid seal istudes näida ka ise natukene roosakas, aga kui see sind ei morjenda, siis jumala eest- osta see roosa kabrio ja tunne sellest rõõmu, mitte ära küsi foorumist, et kas see on ehk liiga gay. Aga kui sul on üleliigsed 30 tonni, siis mine ja vaata maailmas ringi ning rõõmusta ennast sellega, mis endale (ja ehk ka naisele) meeldib. Kui ei kavatse naist kõrvalistmele võtta, siis täitsa kama, mis ostad. Ehk alustakski arutelu hoopis pereringis, mitte foorumis?

Kuskil mujal foorumis küsib ehk keegi, et kas pean naisele ostma kuldketi või briljandiga sõrmuse või pärlikee...
10:06 täna
üleeelmisele (registreerimata)
See ei ole ainult selle foorumi probleem vaid üldine ja ka ajakirjandusväljaannete kommentaariumites et moded on täis söönud ja ülbeks läinud ja poovad keda heaks arvavad kui kellegi seisukoht ei ühti nende omaga või intelligentsuse tase ei küüni asjadest arusaamiseni. Mu meelest peaks adminid ka läbima tervise kontrolli sest igast veidrikke sattub modedeks. Nii et paldiski maanteelt tõend ja siis alles tööle.
Lolli möla peabki kustutama siin pole küsimustki aga väikesed vaimukused mis teemaga haakuvad lisavad vürtsi aga mõni admin sõidab teerulliga robustselt kogu tekstist üle.

Marko on üks kõige normaalsem admin siin üldse ja oli kunagi ka Tuudur.
Ülejäänud on kas väheste kogemustega või ei jaga matsu ning puudub huumorimeel ja leidub ka veidrikke.

Aga mis teemaalgatajale soovitada. Löö kuulutuste portaal lahti ja vali välja mine ja proovi kui sobib siis kõik ok. See on nii väike summa et kui isegi mööda paned siis jörgmise valiku teed juba kindlamalt.
09:41 täna
Mait Millert (Laki tänava tehnoülevaatus)
Tagumise udutule lisamist ei kohusta keegi kuid selleks, et masinat saaks arvele võtta peab olema täidetud MKM 42´s olev Kood 208 6) alates 1. jaanuarist 1998. a esmaregistreeritud M, N ja O kategooria sõidukil peab taga olema üks või kaks E-reegli nr 38 või direktiivi 77/538/EMÜ nõuetele vastavat tagumist udutulelaternat ja nende paigaldus peab vastama E-reegli nr 48 või direktiivi 76/756/EMÜ nõuetele. On erandeid kus mainitakse pärandusena saadud sõiduriista, ümberasujat ja saatkonna töötajaid.
09:21 täna
võiks ju minna mõnda rehvitöökotta ning sealt uurida. või siis toksida sõna googlesse ja leida omale sobiv koht.
https://www.google.ee/search?q=velgede+sirgestamine&ie=u
tf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&
dcr=0&ei=1zEuWuzLHuXk8Af6pqbIBg
09:18 täna
raizxc
Kui hind sinu jaoks määrav on, siis ilmselt sa ei hakka näiteks Narvast Võrru veljega sõitma või seda saatma? Seega võiks ära märkida ka linna, kus teenust soovid.
09:08 täna
kuna tsi ketiprobleemid on üldteada, siis pole mingi ime kui veninud keti tõttu märgid paigast ja mootor trikitab. tase muidugi see, et mootorituli põleb ja aega veel küll foorumis heietada.
08:35 täna
looder23
Anna andeks kui said said valesti aru, aga tõesti, mind ei huvita kust, kuidas, kunas ja mis raha eest sa naise said ning kust ja kuidas raha said. Ma ei saa aru ka sellistest teemadest, et mul on nii ja nii palju raha, mis autot te soovitate? Kas endal ei tuksata mingi auto järgi? Kas naise kosimise soovist kurtsid ka konverentsil ning said kinnituse, et me kõik proovisime ja täitsa nitsevoo eit, meile meeldis, võid ära võtta.
08:34 täna
segamini. (registreerimata)
Facelift on üks asi ja S-line, M-pakett teine. Facelift on mudeliuuendus, millega siis auto sama põlvkonna sees tehakse väikeseid värskendusi - peamiselt on need tulede, stange/iluvõre disain ja nipet näpet veel salongis või mootori osakonnas. S-line'i, M-paketi vidinaid võid uuele autole juurde tellida lisavarustuse nimekirjast. Kuulutustesse lisatakse mõlemaid nimetusi küllaltki oma suva järgi, lisaks on auto nimetustes selliseid varustustasemeid, mida sellel mudelil ei eksisteerigi. Autot ostma minnes tuleb ikka ise teada, millal konkreetse auto mudelivärskendus (facelift) välja tuli ning mis varustuspaketti üldse oli võimalik sellele saada ning mida see ka endas sisaldas.
07:47 täna
eelmisele (registreerimata)
Mitte ükski seadus ei kohusta panema külge tagumisi udukaid kui neid pole olnudki.
06:50 täna
"Saame küll autodest rääkida. Saad näiteks teatada meile, et see ja see jobu solgib teemat naistejutuga. Vaba teema - kaebused. Kiirelt haihtub. Osaline kustutamine paraku härib natuke teema järjepidevust aga me siin staažikad, saame hakkama.
Paraku on siin seoses liberaalse poliitikaga trolle ja oinaid väga palju, palun Firma nimel lugupeetud tohtrihärra käest vabandust!"

Kas mulle tundub, et tegu kergekujulise lömitamisega suvalise netikommnetaatori ees, kes lõi endale intelligendi kuvandi ning pani mode rähkelma selle nimel, et korralik inimene ennast matsidest ahistatuna ei tunneks? Aga nagu netis kombeks, on kaunikujulise maski taga ikka tavaline virtuaalne inimkõnts. Või ma eksin? Mulle tundub, et mode võtab liiga isiklikult kõiki postitusi ja püüab puhastada Augeiase talle, kuid tundub, et see juba sõnavabaduse piiramine ja tsenseerimine, kui püütakse hoida mingit keskmist halli taset ning iga sõna, mis esmapilgul vaadatuna teemaga täpselt ei haaku, hukkamõistu saavutab.
Mina arvan, et kui just roppusteni ei laskuta või suvalist p..ska suust välja ei aeta, siis pole põhjust leili minna- iga kirjutet tekst võib mingi omamoodi nurga alt teemaga haakuda ja anda teemaalgatajale mõtteimpulsi oma probleemi iseseisvaks lahendamiseks. Ja ei imesta, kui selle jutu peale nüüd ära blokitakse.
06:36 täna
----------- (registreerimata)
Vali MB G-klass ja asi ants.
02:57 täna
Marko
Vot krt, ei märganudki...
Ega sa siidijobu oma teemat trolli?
Arvad, et oled kaval ja pääsed läbi? Ei pääse, pask kuulub nagunii kustutamisele.
Oled õnnelik kui su toodetud sodi ripub siin mõne tunni? Sellisel juhul meie, adminnid, ei saa kahjuks aidata. Pead pöörduma mõnda meditsiiniasutusse.
02:41 täna
Marko
Siidiuss on jälle kohal. Ta on endale hea aliase nime valinud, ilmselt lapsepõlves liiga palju Al Bundy pere tegemisi tudeerinud.
02:30 täna
Grandmaster B (registreerimata)
Terv! Selle foorumi mõte on, et üks küsib ja teised sõimavad nii mis hirmus :D Teemasse ka: nimetatud summa eest oleks minu valik Ford Mustang või Chevy Camaro. Ameerika muskel - ilmselt on need autod koostekvaliteedilt ja olemuselt võrreldes MB-ga karusemad, aga eks selles see võlu peitubki. Igaljuhul - Eesti (ja miks mitte terve Euroopa) oludes - stands out from the crowd. Kahjuks need autod ületavad teemaalgataja poolt seatud kw piirid, aga olgem ausad, võimsus sõltub paljustki gaasipedaali asendist ja emotsiooni nii omanikule kui kaasliiklejatele pakuvad need autod kindlalt.
PS. Kui sulle meeldib kupee, siis võta kupee. Ei tohi kinni jääda kellegi teise eksiarvamustesse ega pettekujutelmadesse. Mina ei leia kupees midagi naiselikku.
02:15 täna
Marko
Saame küll autodest rääkida. Saad näiteks teatada meile, et see ja see jobu solgib teemat naistejutuga. Vaba teema - kaebused. Kiirelt haihtub. Osaline kustutamine paraku härib natuke teema järjepidevust aga me siin staažikad, saame hakkama.
Paraku on siin seoses liberaalse poliitikaga trolle ja oinaid väga palju, palun Firma nimel lugupeetud tohtrihärra käest vabandust!
01:43 täna
treudenbauer
Kas selle foorumi mõte ei olegi siis mitte selline, et üks küsib ja teine (kes oskab) see vastab? Või milleks te siin siis õigupoolest kommenteerite?
Peaks ka järgmine kord tööl patsiendile otsa vaatama ja imestama, ohoo, ah et valutab jah? Eks te olete üks saamatuse etalon ka.
Aga, et viisakalt vastata, siis sattusin kunagi põlveartroskoopia ja ortopeedia konverentsile sinna, siis käisin mõni aeg hiljem külas tal ja veel hiljem õppisin ülikoolis seal ja siis tuli tema siia ja nii ta läks. Kas nüüd igaüks kirjutab oma eluloo siia või saame kuidagi muudmoodi ka autodest rääkida?
01:28 täna
USDM (registreerimata)
Mind aga huvitab, et kui mul on usa turule toodetud masin, millel tagumised udutuled puuduvad ja salongis pole ka vastavat nuppugi, siis kuda ülevaataja sellesse suhtub, kas laseb läbi, kuna polegi neid või käseb leiutada need tuled sinna ja salongi nupu aretada?
00:57 täna
Marko
Ehk mõtled kastist välja ja soetad midagi 80ndatest, lased kere uueks ehitada ja kone täis puhuda? Selle raha eest saab teha palju ja hästi, kohti ja tegijaid on.
Kui eesmärk on iseliikuv nutitelefon, siis pole vaja mu postitust arvesse võtta.
00:47 täna
norsk (registreerimata)
Sisesta youtube vastavad märksõnad. Sealt saab vahest probleemile üsna hõlpsalt ilma stressamata puust ja punaseks lahenduse.
00:25 täna
looder23
Tekkis üks küsimus, et kuidas kurat sa selle mulatitari naiseks said ja kuidas sa rohkem teenid kui naine alt jõuab ära kulutada? Ämm käskis? Auto ostul küll saamatuse etalon.
00:13 täna
norsk (registreerimata)
Ford ei puutu asjasse. Tüüpilised massi probleemid jäid Sierra ajastusse. Tänasel päeval teevad tagatuledega värvimuusikat vanad Audid.
23:45 eile
treudenbauer
No näete, mitu konkreetset pakkumist mis kindlasti aitavad mul natuke oma ideid edasi mõelda. Ja ilma muu kisata minu naisest või sissetulekust. Hakkab tulema!
23:07 eile
kah keegi (registreerimata)
Käisin keset suve hobiautoga ülevaatusel millel tegelik aeg märtsis (1 on viimane nr).Enne äraminekut ülevaataja ütles et 1.detsember võid juba uuesti tulla ja saad 15 kuuks.
Seda on hea teda kuna meil tihti pikad soojad sügised aga märtsis kõik paksu lume all.
22:50 eile
Ihunuhtlus55 (registreerimata)
22:49 eile
nerja
Tere.
Algul ei avanud ühte ust, nüüd juba kahte. Kui mõned päevad soojas garaažis seisab, siis töötavad.
Kinni lähevad.
21:36 eile
mazkazz
1.2 TSI 77kw

Mure selles, et käivitub kehvasti ning tühikäigul teeb vahest rumalusi, ja eriti just sooja mootoriga. Külmalt läheb üsna normaalselt (üldiselt) käima kuid sooja mootoriga ei ole teinekord lootustki. Gaasiga kaasa aitan siis võtab pikapeale tõmbab käima ja sureb sekundi pärast uuesti välja. Peale mitmekordset käivitust läheb siis lõpuks käima, pöörded 1100 ja kõiguvad veidi, salongis tuled veidi vilguvad. Teinekord on nii et läheb käima poole pöörde pealt, RPM tõuseb 1500ni, langeb 400 peale (peaaegu sureb välja) ja siis tõuseb uesti sinna 800 kanti ja jääb püsima. On kellelgi ideid milles viga võiks olla? Aku on uus.

Niipalju veel et mootorituli põleb ja katalüsaatori töö halvenenud, avastasin 1kuu tagasi (CO2 tase kõrge). Samuti on kütusekulu tõusnud veidi.
« eelmine lkjärgmine lk »