Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

« eelmine lkjärgmine lk »
14:18 eile
Ziiiil
Sai testsõitu tehtud 1.2 bensukaga, manuaalkäigukastiga. Linnasõiduks ideaalne, 1.2 ja 85kw kohta üllatavalt hea minek, maanteel mõõdasõit minu jaoks oli natuke küsitav.
Kas siin on keegi, kes omab 1.6 diisel varianti ning on sõitnud ka 1.2 bensiini mootoriga mudeliga? Kas on tuntav vahe maantee ja linna sõidus?
14:13 eile
... (registreerimata)
no mina oleks viimati kahe autoga läbi kukkunud kui ülevaataja oleks näpuga seadusest järge ajanud. et aga tegu oli inimesega, siis löödi tempel sisse. iseenesest polnud kumbki autodest liiklusohtlik, kuid seadust järgides poleks läbisaamine võimalik olnud. eks see on näide, et seadus ei ole alati reaalse eluga kooskõlas.
13:30 eile
nimrodogor (registreerimata)
Huvitav mis see ülevaatuse läbisaamise tõenäosus siin foorumi külastajatel ka on? Pean silmas autosid vanuses 10-25 aastat. Tihti sõidan ühest tüv punktist mööda ja mõtlen kas minna läbi või mitte? Asja teeb huvitavaks fakt, et kui hakata ülevaatajaga rääkima, siis on harva pakutud võimalust et maksan raha vaid siis kui sõiduk läbib esimesel korral. Aga mainitakse moka otsast, et kuskil seal Alutaguse punktis saab kergemini läbi. Kas neil on seal siis aparaadid, mille näitu saab üv tegija mõjutada? Seni pole aru saanud sellest.
13:01 eile
................. (registreerimata)
12:34 eile
............... (registreerimata)
2massiline hooratas leiutati tõesti 8ndal aastal (esimene verisoon) laialdaselt kasutusele võeti siiski sajandivahetuse aegu (2000) See et sidur "raputab" võib vabalt tähendada ka seda et on kuuma saanud.
11:20 eile
selgeltnägija valerka (registreerimata)
motohabe, küsimus oli ju :kuulaks huviga milline mootor oli 93 a 124 l 66kw
aga sina näitad 75kw w201, kas lugemisega või loetu arusaamisega raskusi?
10:59 eile
k... (registreerimata)
Auto turvalisust ei saa rajada ju juuspeenest juhtmest sõltuvaks, mis iga istumise ajal paindub. Selge see, et ükskord puruks läheb. Netis on sagedamini just BMW-l.
10:10 eile
motohabe - kuulaks huviga milline mootor oli 93 a 124 l 66kw
10:05 eile
motohabe
Minul 1993 66kw ja siiski kahemassiline hind ka vastav 600
09:27 eile
Ford Mondeo (registreerimata)
Palju on juttu kus ja kuidas toonida klaase aga mul on vastupidine küsimus siia teemasse- ehk siis kuidas toonkile ise kõige paremini eemaldada?
09:01 eile
ronn01
Viitisib teha keegi lühikokkuvõte milliseid ja mis aastast alates VAG-i mootoreid tohib võtta ja millised on probleemsed. Ja kastide kohta, kas selle DQ200 saadi lõpuks korda või ikka ta üle 50 000 ei pea vastu.
08:36 eile
mersu on nii lai mõste, osad pole isegi und näinud air bäägidest
07:29 eile
eelmisele (registreerimata)
kas mersul on mingi kaamera, mis filmib seda, mida istmele pannakse või on võtmega keeratav lüliti turvapadja väljalülitamiseks?
07:26 eile
eelmisele (registreerimata)
w 124 250 D on ju kirjas.
tead sa mõnda neist kahemassilisega?
07:17 eile
63amg (registreerimata)
me ei tea seda,kuna aastat ju varjatakse
07:15 eile
63amg (registreerimata)
kaassõitja padi ei avanegi,kui kedagi seal ei istu.mersul nt. ei avane ka padi siis,kui on pandud lasteiste esiistmele.
23:12 25.05.2018
jimmy007
Kui oled masina järgi proovinud ja kõhklusi pole siis lase käia, ise sõitsin ka kaks aastat mondeoga, jäin väga rahule.
Ainuke kindel väljaminek roolilatt, kui pole vahetatud siis kohe tuleb vahetada, hind ca 650eur, originaal pisut kallim
22:22 25.05.2018
Kellakeeraja ants (registreerimata)
Huvitav, et kõikidel autodel, mis on imporditud meile moodsatest ühiskondadest on läbisõidud ühte moodi ja hooldused on nii hästi ja palju tehtud, et uskumatu. Mõnel on õli vahetatud isegi 2x päevas. Samas ühesugune kilometraaz on 3 aastat vanal ja 30 aastat vanal masinal. Tõesti. Seisab vana masin vist 27 aastat ja sõidus olnud ainult 1.5 aastat ostes ja siis autoärika platsil. Kõik ülimas korras, uus aku, originaal tosool, püksirihm vahetatud ja mittesuitsetamisest on koniaugud istmes ja laes. Iga autoostja märg unenägu. Ja pidevalt kiri, et 200k sõitnud auto on nagu uus. Sry 200k sõitnud auto on 200k sõitnud auto. See ei ole uus enam mitte mingi valemiga. Siiski, uus on see ostjale. Ja tundub, et huvi nende saksast siia veetud rontide vastu ei rauge. Edu ja pange kirikus küünal.
22:15 25.05.2018
machimos2
Nagu ma aru saan, siis sellel eksemplaril pole Powershift kast, et see peaks pisut muretum olema. Powershift läks Mondeole 2008, aga kuna see registreeritud 01.2008 esmaselt, siis see pigem 2007 toodang. Tuttav ütles läbisõidu kohta, et see aus läbisõit vähemalt. Omanikuga suheldes, ütles ta, et Ford ise ei näe ette käigukastil õlivahetust, mis on muidugi pullikaka tootja poolt, kõigil kastidel on tegelikult ette nähtud õlivahetus. Lihtsalt autotootjad üritavad jooksvaid kulutusi väiksemana näidata.
Üle lasen kindlasti vaadata, kuna minu jaoks pole tegemist just kommirahaga.
Dislad ei huvita, aastased läbisõidud alla 10 kilo. Bensukas, automaat, universaal, püsikas, kont, need minu nõudmised autole.
22:00 25.05.2018
AP (registreerimata)
Astu Sõpruse Amservist läbi, plats on punaseid universaal Astraid täis, endised päästeameti autod, millel viis aastat täis ja tagastati, läbvisõidud suht väikesed ja kerimata, kõik hooldused tehtud esinduses õigeaegselt, Astra J väga töökindel, Kindlasti annab ka hinnas tingida.
21:05 25.05.2018
motohabe
sellel on ka 2 massiline hooratas ?
20:02 25.05.2018
superdiil (registreerimata)
19:55 25.05.2018
jee.kim (registreerimata) - kui liigelda ainult ühistranspordiga siis jääb see tõesti arusaamatuks
19:33 25.05.2018
jee.kim (registreerimata)
Miks Te neid mente ja kiiruskaameraid kardate- olete mingid liiklushälvikud või tagaotsitavad?
18:09 25.05.2018
... (registreerimata)
17:29 25.05.2018
k... (registreerimata)
Miks küsimus tekkis on see lugu kus mõni autotootja kinnitas aastaid tagasi,et ilma asjata kõrvalistuja padi ei avanegi kui keegi ei istu seal. Pole ise avariisid teinud ega pealt näinud- seega olen selle koha pealt tumba.
17:25 25.05.2018
k... (registreerimata)
Mul oligi sellist "lohutust" vaja. Sellega sõidavad lapsed-naised ja sooviks et kõik padjad ikka töötaks. Internet annab ka asjale sellise nimetuse: Seat Belt Reminder. Ehk siis ainult meeldetuletaja?
17:08 25.05.2018
vanauss (registreerimata)
ma usun et väike fordi pensukas käib küll kui on pisikes läbisõiduga masin. kui muddugi vana omanik raatsis õlit vahetada. oopelit ma ei vaataks. ise vahtisin siin hiljaaegu oopeleid. igas teises kolmandas kuulutuses kirjas mootor vajab vahetust või juba vahetatut. ja mis veel paistis et suhteliselt vähesõitnud masinad olid. keritud ehk . no ei tea. võin soovitada tugevat sorti masinat aga seda pole keegi nõus müüma jälle. valik ühesõnaga väike. mul silm pani tähele et mudu et võtad viietonnise või selmet kahetonnise massina, vhet pole. vanem ja soodsama masin hoopis korrelikum. uuemaid masinaid samas üllatvad elektroonika preoblemid. liiga palju sedamastki. naise võtad kohe ära sest valikut niigi liialt vähevõitu. autoost samasjuba keerulisem ettevõtta!
« eelmine lkjärgmine lk »