Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
13:27 21.02.2018
Ale_I
Oskab keegi öelda miks selline tõus graafikul, pole väga reaalne et aastaga sõideti 2000000 km maha vms..?
17:19 20.02.2018
gohei
Ei hakanud asja ennem väga keeruliseks ajama, kuid räägin põhjalikumalt natuke. Ostsin avariilise auto koos antud juppidega (tuttavalt). Jupid olid eelmise omaniku poolt ostetud ja saatja pakendis. Mina avasin saatja pakist stange pühapäeval. Eelmine omanik teadis, et jupid on head seisukorras ja tema jaoks tuli samuti üllatusena, et sellises seisukorras. Eelmine omanik andis loa müüjaga sel teemal otse rääkida. Pakkusin müüjale omapoolse lahenduse, müüja polnud sellega rahul. Nagu näha on firma meelega eraisikuna müünud, et mitte võtta vastutust müüdava kauba eest. Andsin müüjale ka teada, et tegin teema auto24 foorumisse teistele hoiatuseks. Selle peale küsiti mu käest kas probleeme tahan ja hakati eranumbri pealt helistama ja venekeeles sõimama. Las igaüks teeb otsused ise... ise igatahes väldin selliseid müüjaid.
15:46 20.02.2018
Vitali D (registreerimata)
Tere! Näen , et pean oma sõna siin ka kirjutama, kuna ostja kirjutab ainult omapoolse juttu ja peidab faktid.
Algus oli selline, et see mees nädala jooksul helistas mulle ja palus allahindlus, ma tegin temale allahindlust ja saatsin kaupa 29.01.2018. Stange oli korras, nagu kasutatud asi peabki olema, seest poolt ma loomulikult ei demonteerinud. Ja alles nüüd ostajal ilmus pretensioon minu poole! KOLME NÄDALA PÄRAST!!! Kus on loogika?
Ma vastasin temale, et ilma probleemita oleks nõus tagastuse teha, aga mitte nüüd, vaid kohe peale kaupa kättesaamist. Ostja hakkas mulle ähvardama, et läheb tarbijakaitseametisse ja nimetas mind suliks. Peale sellist käitumist, mul on printsipiaalne seisukoht, mitte tagastada temale raha kaupa vastu. Mul olid palju huvijad selle stange vastu, kahjuks tegin vale valiku. Minu jaoks see teema on kinni.
NB! meie vestluse pildid on lisatud.
11:17 20.02.2018
Kuuspalu (registreerimata)
20:31 19.02.2018
gohei
Hoiatan teid Vitali D (+37258888131) eest! Sai tema käest ostetud VW Phaetonile esistange, mis ei vastanud kirjeldusele ja piltidele. Jutu järgi oli stangel vaid üks kroomliist puru. Pildidki olid tehtud "õige nurga " alt. Kohale jõudis aga lapitud ja väga räsitud stange. Müüja polnud nõus stanget tagasi võtma. Raha Käskis ta saata Anna K kontole. Kolm esimest pilti saatis müüja, järgmised tegin ise vigastatud kohtadest.
16:51 19.02.2018
ummm2
See neljane punt (pruun ja punane)kuuma saanud ning see pistik sealt ka ei taha välja tulla. Läheb ainult katki.
Liigutades ja väänates hakkas löpuks tööle.Tundub nagu eelsoojendus või siis järelsoojendus. Aga see punt "tennisid" läks kuumaks küll. Eks tulevik näitab mis saama hakkab. Lasin voolujuhtivat spreid peale ja kokku tagasi.
23:25 15.02.2018
krauss91
autoks passat 2006 universaal, mureks see, et tagaots kõigub vahepeal ntks ebatasasel asfaltil kus rekkad vaod teele sõitnud või on tee kaldu, kõigub ja raputab siis, korraliku tee peal võin 100km sõita ja ei tee midagi, all on 18 tollised veljed lamell peal, amorditest tehtud kõik korras, sillad kontrollitud, veljed ka pingis käinud, keegi viga ei leia, milles võib selline kõva raputamine olla nagu keeraks rooli sõidu aeg vasakule-paremale
08:56 07.02.2018
chevrole
Tere
Oleks vaja infot st moto kohta.kas krllelgi kogrmusi seoses moto kap remondiga.v kus saaks sellisele hea hinnaga juppe v motot
Probleem hetkel st motol saaled viskas üle mille tagajärjel ka kepsud ja vantvüll viga saanud esialgse hinnagu põhjal.ei tea veel samas kas vaja ka kolvid ja ära vahetada kuna rõhud ebaühtlased.
Äkki keegi pskab mingeid juhtnööre anda oleks väga hea algus seegi.
14:12 06.02.2018
LauriLember72
Paar näidet. Üks siis udutules ( mille pea kogu ulatuses katnud) ja teine suures tules...
08:20 06.02.2018
Elina_Litvinova
Otsime Jeep Cherokee duubelautot mängufilmi ''Skandinaavia vaikus'' võtete jaoks. Kui Sinu autol on samad aknaraamid, pole toonitud klaasid ja armatuur on sama, palun anna endast märku: elina.litvinova@gmail.com, 5691 3377. Vajame autot ainult üheks päevaks 10.veebruaril. Tuleme järgi ja toome samas seisus tagasi!

järgmine lk »