Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: OSTUKÄRUD PARKLAS

19:36 17.08.2007
Marko
Ostukärud parklas
Tsiteerides klassikuid (parafraseerides) : kord iga nali saab otsa!
Palun parklasse jäetud ostukärudest rohkem pilte mitte sisestada. Ja parkijate kommenteerimisel võiksid pool suud kinni hoida nii õigustajad kui ka kirujad. Kõik need teemad on sõimu täis, ei suuda valida, kelle post vähem või rohkem kustutamist väärib.
Mõistvat suhtumist lootes
Marko
09:21 18.08.2007
orbikpildistaja
Re: Ostukärud parklas
Krt kahju, et "nali otsa sai" päris palju on veel kärudest pilte.

Kas antud foorumi "valesti parkijad" teemasid kuidagi nii ei saa sättida, et inimene saaks panna ainult pildi ja siis mingi kommentaari, mis oleks igasuguse virtsa vältimiseks piiratud, näiteks max 25 tähemärki, s.t. piisaks kirjutama kellaaega, kohta, kuupäeva.
10:06 18.08.2007
vanavunts
Lihtne ju:
Niikuinii käib saadetud pilt adminni käes läbi, kes selle siis avaldab ( kas olen asjast õigesti aru saanud? ) . . . ja kohe teema lukku!!
13:07 02.09.2007
uudu001 (registreerimata)
Vahel saab ka siia foorumisse eksitud,lugedes inimeste kriitikat ja pahameelt. See on ka õige,nii ju ei tehta. Paraku aga see tuletab meelde erinevaid vanasõnu. isehakanud liikluskorraldajad,kohtumõistajad. Internet on loomulikult imeline ja annab arematel inimestel end ka lõvina tunda.
meenutades kristiine parklas avanenud pilti... Invaliidi märgistusega auto oli parkinud kahe invaliidi koha vahele, tahatmine oli küll pilti teha aga mõtlesin milleks... Ja õigustused,et muud moodi ei saanud ei pea paika. seal oli küll kaks autot aga need olid joonte vahel.
Isiklikult püüan võtta kõike seda arusaamisega "ju siis oli vaja". Mina leian alati endale koha ja väike jalavaev ei tee kurja.
Lõpuks võtaks väikse pappkarbi,paneks sinna valesti pargitud sõidukid oma juhtidega ja inimesed kes kommenteerivad seda kõike HALVUSTAVALT. See on teie maailm. Üks sõna võib hävitada väga palju...

Ma elan endale,teen mis tahan ja olen kuidas tahan aga arvestan,et keegi teine ei kannataks sellepärast. Mul on oma aeg,mul on koht selleks... Teil paraku...
12:13 05.09.2007
nonehh (registreerimata)
ja sinu arust nii me siis peaksimegi elama-ühed pargivad,kuhu tahavad,teised leiavad vaikselt omale kohakese kuskil kaugemas parkla nurgas ja kujutavad endale ette,et on tublid, kui sada meetrit jalgsi käivad ning kõik on rahul. ja asi arnebki vaikselt anarhia suunas-keegi näpuga näidata ei tohi,veelgi enam suuga midagi kommenteerida või pilte riputada-las nad pargivad.kui politsei ei suuda,siis vähemalt ühiskondlik avalik hukkamõist ehk muudab midagi.mida rohkem sa kõrvu ligi pead tõmbad ja küüru madalamaks kummardad,seda rohkem nad sulle selga ronivad ja ühel hetkel ei saa sa masinat koduväravastki välja ajada sest kellegi bemm on värava ees.no las ta olla,ju tal on siis on vaja seal parkida,mõtled sa ja kõmbid jala bussipeatusse...
13:43 11.09.2007
VVV1
Kas sa arvad, et siia pildi ülesseriputamine või kommenteerimine kaotab "bemmi" sinu maja värava eest.
Kutsu puksiir ja lase auto ära viia.
On VÄGA SUUR vahe praktikas - kas viriseda või teha. Mina olen "teinud", sellepärast ma ei poolda eriti sellist mõtetut virisemist siin, nagu igat muudki mõtetut tegevust
22:27 23.11.2007
oskar ohakas (registreerimata)
Neist fotodest on kasu küll, näiteks ettevõte kellega oli huvi tegemist teha ja kui juhi auto nagu kakajunn igale poole ripakile jääb, siis vesi peale.
14:06 27.11.2007
Urmet "TuRbO" Räämet (registreerimata)
Et nagu kui tahtsid osta teenust ettevõttelt, hind kõik ok ja ka teenuse kvaliteet pole laita, aga mingi töötaja pargib oma ametiautot lohakalt jne, siis nagu saadad soodsa teenusepakkuja ***** ja ostad kuskilt kallimat ja tihti ka sitemat teenust? Või kui tahtsid sõlmida ettevõttega ärisidemeid, et saada head kasumit ning ärialased suhted kestaksid võib-olla pikalt ja oleksid mõlemale osapoolele kasulikud jne, saadad samuti asja ***** ja loobud, kuna ettevõttes mõni ei oska parkida?
17:32 04.07.2008
ls (registreerimata)
oli vist môeldid ettevôtte omaniku parkimist mitte aga lihttöölise oma.
Ja ega sellise debiiliga , kes pôhjuseta inva kohakle nt pargib, ei tahagi koostööd teha ja ka ei saa, sest see näitab suhtumist ja sellise inimesega vôib ärisuhetes probleeme oodata.
11:31 15.09.2008
ventilaator_ (registreerimata)
olen kahe käega poolt, et ostukärudest võiks pilte teha ja teha just neist inimestest kes jätavad kärud parklasse ja siis häbiposti ülesse riputada. need inimesed on egoismi tipp ja teiste vara nad ei austa, kuidagigi ehk saaks teada mis inimesed ja mis autodega sellised inimesed liiguvad kes käru parklasse jätavad.

ühe maasturijuhi kutsusin ise korrale muide... sest käru hakkas jooksma ja mees hakkas ära sõitma. jooksin autost välja ja püüdsin käru kinni ennem kui ta oleks teisele autole sisse sõitnud. hõikasin juhi välja ja ütlesin, et kui ära ei vii seda käru lükkan selle su maasturi vastu. mees läks ära viima ja siis vaatasin maasturit, see oli juba päris vana ja päevinäinud :(, selline mees siis...
22:50 23.09.2008
nossov111
***.Suurte tähtedega on need inimesed kusjuures.Oma nänni jõaud kyll poest välja lükata,aga käru tagasi viia e jõua(kas on jõud otsas,aju pehme,või lihtsalt ei viitsi).Kui omal mõni käru auto ära rikub,siis hakkab küll tatti pritsima.No fuk teeme seda,isegi tahaks.Ärgem keerakem teistele S...A!
14:20 15.10.2008
VVV1
Ma seda küll ei usu, et tänapäeva ärimaailmas teeb keegi koostööd või jätab selle tegemata kellegi mingite autopiltide järgi kusagil netis:)))

Muudetud 15.10.08 14:20

22:54 16.04.2009
USKUJA (registreerimata)
Nüüd lõpuks hakkas asi tööle.Postmehe fotpol töötab.Jõudu ja jaksu neile.****dele tuleb selgitada seadusi.
23:42 16.04.2009
komvek
Alles hiljuti mõtlesin isegi selle peale,et miks prisma siin eestis seda mündisüsteemi ei rakenda nagu põdras? Mingeid kärusi ei vedeleks. Kui rikkad ei viitsiks tagasi viia siis vaesemad ikka.
16:01 28.01.2010
järgmine aasta saaks (registreerimata)
kroon pole vast teab mis motivaator. tegelt järve selveris oli ka kunagi mündi teema, aga see lõpetati ära, sest kliendid kaebasid. nu kust sa võtad mündi kui taskus pole, siis tekib mingi järjekord infoleti juurde kes tahavad mynte vahetada. kui meile 2011 tuleb euro, siis oleks igal mehel mündid taskus
16:07 28.01.2010
(registreerimata)
kui rocca al mare keskuse parklast leiad vedelamast ostukäru, siis oled õnnelik, sest mõnikord on seal parkimisega probleeme (kõik kohad täis näiteks reede õhtul) lükkad käru eest ja parkimiskoht sinu. käru jääb muidugi vedelama sinna kuhugi autode vahele..
07:27 24.02.2011
tulimaq (registreerimata)
See on ju puhtalt organiseerimise viga... Soomes on kärud yks-teise kyljes lukus ja peab euro toppima sinna et saaks seda kasutada, ja raha saab tagasi kui käru on jalle teise kyljes...
21:57 17.04.2011
to (registreerimata)
ei tea mis fenomeen selle rocca parklaga on, aga kunagi pole seal vabu kohti
14:51 25.06.2012
mees19
Umbes paar nädalat tagasi läksin Haapsalu Selverisse toidupoodi. Parkisin auto ilusti ära ja mõtlesin, et teen ennem ühe suitsu, kui poodi lähen. Seljataga oli aga ostukäru ja parasjagu oli ka väljas hirmus torm. Olin seljaga ostukäru poole. Üks hetk käis hirmus pauk vastu alaselga. Tuul oli korraliku hoo ostukärule sisse lükanud, mis lendas mulle hea kiirusega selga. Poes sai küll ära käidud aga ülejäänud õhtu sai diivanis vedeltud ja selga valutatud. Inimesed võiks aru saada, kui sisse ei viitsi käru tagasi viia siis pangu palun need parklas olevasse kasvuhoonesse !
19:35 29.05.2013
agapeet (registreerimata)
Sel teemal on jumet. Soovitan kauplustel varustada need ostukärud piduritega, mis nö. pidevalt "sees", kuid mis "avanevad" kui inimene paneb käe lükkamiskäepidemele. Ka võiks kärudel olla mingi väike vilkur küljes, mis aktiviseerub just väljaspool kaupluseruumi.
23:27 08.01.2017
vot nii jah (registreerimata)
Mitu korda olen näinud, kuidas ontlik vanapaar tarib käru parklasse ja jätab pärast tühjendamist ta sinna keset platsi seisma. Kusjuures parkla on valgustamata.
09:56 12.01.2017
........ (registreerimata)
mingi aeg hakati kasutama neid mündiga vabanevaid kärusid, aga miskipärast jäi soiku. ilmselt rahval polnud raha käru lunastamiseks. aga see siiski kõige parem meetod- kui ikka oma münti tagasi tahad, siis viid käru kukupailt poodi tagasi. kuid tuleb tõdeda, et matse elab meie ümber liiga palju.
10:51 12.01.2017
AntiOpel (registreerimata)
Mismõttes jäi soiku? Maxima oli ainuke, kes seda testis ja kellel see asi ka täitsa toimib (suuremates Maximates vähemasti). Ja ongi hea- kärud ei vedele igalpool laiali, nagu varem.
Ja jutt, et pole raha inimestel selle jaoks- krt poodi juba minna jaksad, leiad selle 50 senti/1€ ka käru jaoks.
11:44 12.01.2017
v_ (registreerimata)
Välismaal suht tavaline, et mündiga lunastad käru ja see on enesestmõistetav, et viid siis käru tagasi. Ei tea miks meil see asi nii on? Loomadel lastakse vabalt teiste vara hävitada!
12:38 12.01.2017
........ (registreerimata)
maximas ei käi, ei tea. aga kuna tänapäeval enamus maksavad kaardiga, siis sellest müntide puudus.
19:20 12.01.2017
grigoori
Eelmisel suvel Laagri Maksimarketis. Tädi Chrysler 300-ga, number oli mingi 400 ***, laob asju kärust pagassi. Pagasnik vaba parkimiskoha poole, käru sellel parkimiskohal. Parkla täis, ajan nina pooleldi vabale kohale ja ootan, millal tädi asjad laotud saab. Sai siis lõpuks laotud, istus autosse ja sõitis minema. Käru loomulikult ei liigutanudki. Lasin küll signaali, aga tädi oli pokerface ise. Vat ei saa aru, mis selliste inimeste herneajus toimub.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.