Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: NO ÜLDSE EI MAHU ÄRA

01:33 04.07.2008
hannesk
No üldse ei mahu ära
Tüübil nii suur auto ,et üldse ei mahu kuhugi isegi number peab edv olema 911 ARR
07:17 04.07.2008
jynh (registreerimata)
Re: No üldse ei mahu ära
hoiab sõbrale kohta
10:43 04.07.2008
griv3ls1 (registreerimata)
Tegelikult õige tegu, sest hämmastavalt palju on idioote, kes suudavad oma auto teistele nii lähedale parkida selleks, et võimalikult hea tulemus saavutada naaberautole mõlkide tekitamises ustega. Ise küll nii pole kunagi parkinud. See-eest aga pargin võimalikult kaugele, siis on suurem tõenäosus parklast värvikahjustusteta lahkuda.
11:36 04.07.2008
kalamaja123 (registreerimata)
seal pildil veel kaks tohmanit..bmw ja mingi punane jama.aga jah., 911 näitab oma "põrnikaga" taset
11:49 04.07.2008
Sull12
Ma pargin ka viimasel ajal 2-le kohale. Lihtsalt auto küljed on 5 kuuga ilgelt ära toksitud. Väikseid mõlke e uksega lööduid on ikka oma 10 tk terve auto peale. Ei aita ka parkla kaugesse otsa parkimine- ikka leidub keegi, kelle on vaja 30 vaba koha puhul just sinu kõrvale parkida ja niiiii külje alla, et uks ka ei tule korralikult lahti.

(PS- rahvaautode omanikud ei saa sellest murest muidugi aru :) )
12:47 04.07.2008
Mahno3 (registreerimata)
Kui ei julge autoga parkida, siis jäta auto koju ja tule bussiga poodi-tööle-kontorisse. Või osta taskukohane auto, mille pärast ei peaks eriliselt kudema.

Sellega ei tahaks ma õigustada teise vara rikkumist, kuid minu seisukoht on selline, et kui on maha joonitud kaks kohta ja üks p*de pargib end risti üle kahe ja muud parkimiskohta pole, siis on teisel inimesel moraalne õigus parkida risti kahe parkimiskoha ette. Ühelt poolt säästad oma ukseplekid. Miinus on ehk see, et ära saad sõita pärast esimest...aga uksed jäid ju terveks. Niikaua saad oma veatute plekkidega masinas chillida ;)
13:12 04.07.2008
? (registreerimata)
Eks ta natuke naljakas ole jah aga samas, kui tolgused kes suudavad plekit mõlki taguda ka oma tegude eest vastutaksid siis sellist probleemi ei esineks, just lasin aut. 20000.- üle värvida kuna parklas ära togitud ja auto nägi välja nagu sõda oleks üle käinud, sorry, rohkem ei taha ...
14:56 04.07.2008
vahest viskab üle (registreerimata)
ütleme nii et pole ei sõjakas ega val. parkija aga kui ükspäev oli parklas minu auto ilusti VALGETE joonte vahel ja siis sinna poolviltu oma lääpas autoga X saabus mister Y ja rahumeeli uksega vastu mu autot prõmmis, läksin juurde ja nõudsin õigust. tema väitis et see täke olevat ennemgi olnud ja selleks et selliseid asju ei juhtuks ongi autodel need küljeliistud ustel............no *** värske jälg oli näha ja lõppes see sellega et see vahtralehega jopski sai vägeva lõuahaagi.....ei propageeri vägivalda aga tunnistaks oma vigagi vähemalt........pealegi pole need liistud niuksed nagu lõbustuspargi autodel et sõida omavahel kokku ja nalja nabani
15:07 04.07.2008
tom3334 (registreerimata)
Ise pargiks samamoodi kui selline auto oleks, sest neid ****e kes ei suuda vaadata, kudas nad oma ukse avavad on ikka liiga palju.
15:24 04.07.2008
to vahest viskab üle (registreerimata)
omal selline juhus olnud kus vahe oli piisavalt suur et muretult uks piiraja esimesse astmesse lükata et välja ronida. istusin autos ja ühel värdjal oli vaja uks nii lahti kui võimalik lükata. kuna tegemist oli erakordse ajukääbikuga (BMW) siis tuli teha füüsiline noomitus.
20:19 04.07.2008
rullmoks (registreerimata)
nägin hiljuti kuidas mingi paks mutt oma sinise nissani ära parkis ja siis koos mingi pätakaga autost välja ronisid eri ustest, mõlemad uksed käisid ilge kolksuga vastu kõrvalautosid ära, aga kuna kõigi asjaosaliste masinad olid mingid moodsad odavad juustud, millega anyway keegi üle 3 aasta ei sõida, sis ei hakanud kellelegi midagi ütlema kah, sõin oma purksi enda autos teises parkimisreas edasi
09:08 05.07.2008
ajudeta (registreerimata)
to: õigustaja
Õigust räägid, õigust!
Kuna tänaval võib mõni tolgus mulle pihta sõita, sõidan mina hoopis mööda jalakäijate teed!
Kui jaksasid kalli mõlkimist kartva auto osta, jaksa siis ka valvur palgata kes hooletud ustega mõlkijad kinni püüab!
13:11 05.07.2008
inimene opeliga (registreerimata)
Nõnda ilusa ja kalli masina pargiskin isegi samamoodi ning täiesti asjalikul põhjusel. Olen parkinud oma masina peaukse lähedale, ku parkimiskohad ning seal mõlgitakse ikka päris hoolega, aastaaega olen parkla tagumisse otsa parkinud ning on ka mõlkimine ära jäänud :-) Ega ma auto**** ei ole, aga no masin võiks olla ikka proportsioonis :-)
20:39 06.07.2008
parklakaru
Kas teate miks antud pildil enamike autode juhid pargivad õigesti? Sest nemad teavad, mida tähendab moraal, tava ja kõlblusnorm.
23:31 07.07.2008
spoort (registreerimata)
sport auto on sport auto tema manööverdamis võime ja sport sidurid jne ei ole mõeldud parklates ukerdamiseks ja ka see et tõesti rumalaid kes asju ja oma uksi vastu teiste vara toetavad või avavad või siis manööverdades külje täies ultuses ära rikuvad on liialt palju
15:30 08.07.2008
ei ole jokk (registreerimata)
1. mul on odav auto, sest see on mulle jõukohane. ka hooldus ja jupid on mulle vastavalt jõukohased.
2. kui härra jaksas soetada sportauto, siis jaksab ta seda ka hooldada ja remontida.
3. kriimustus on kriimustus ja kriimustuse remont on laias laastus sama.
4. ka LE on LE kõikidele võrdselt sama.
5. kui sa ei taha, et su auto piimasabas viga saab, siis ära käi mistahes autoga leiba ostmas kui sa ei suuda seda seadust rikkumata teha.
00:14 11.07.2008
Parkimisspets (registreerimata)
Jätke vana rahule, no parkis ülbelt big deal, ruumi on tegelt ja samas on õige ka jutt, et inimesed ei hooli teiste varast, vahet pole kas maksab milli või 10 tuhat auto on auto ja sa ei taha, et keegi seda niisama kriimustab või mõlgib kui sul just oma autost täitsa ükskõik pole. Ise nii tavaliselt ei pargi aga otsin koha parkla kaugemas otsas. Endal kogemus kahe kuuga umbes 1,5 m kriimus paremal küljel ja vasak stange nurk :D. Jälle 2x 3000 krooni vaesem teiste süü läbi... Rohkem hoolivust kodanikud
00:36 11.07.2008
komvek
Las ta särada siis mõne kuu ja eputab,küll kõik,ka kõige kangemad maha rahunevad.
01:52 11.07.2008
Vuffel (registreerimata)
No minge ka p*rse! Eriti sina, parkimisspets. On küll big deal, et ülbelt parkis- neli kohta võtab oma pikendusega ära.
Sina samuti, kui oled nii rott, et ei jaksa autot hooldada, siis pargi mujale või käi jala poes! Näita mulle ust, mis jätab autole 1.5m pikkuse kriimu. Pigem keegi lasi võtmega üle su autokese, kuna tõenäoliselt olid ise kellelegi oma parkimisega käkki keeranud.
Ma ei saa aru inimestest, kelle arust selline parkimine ja muu sigatsemine on liikluses normaalne. Kus on teie mõistus?
Kõik kiruvad, et politsei ja riik ei suuda liikluses olevat kaost ohjata- alustaks ehk iseendast? Muudaks enda käitumist, siis sellega oleks juba algus tehtud korralikuma liikluskultuuri suunas. Või kuidas?
15:42 11.07.2008
messa-vend (registreerimata)
***, ma ei saa aru, mis te elate seal parklas, et te autod nii ära on togitud?
ma pole oma elu jooksul veel ühtegi mõlki saanud mesale. mingid kriimud on, aga pole õrna aimugi, kust need kriimud tulnud on. kiirusele ei mõju need kriimud üldse.
22:57 11.07.2008
tonks13 (registreerimata)
Sellist parkimist ei õigusta aga tahan ka rõhutada, et neid parkla plekimõlkijaid tuleb hakata karmimalt karistama.
08:56 15.07.2008
MartinK1
Kuna tegu on kalli autoga siis ma tõesti pargiks kah sama moodi kuna enda autol juba veidi väikseid mõlke peal kuna mingid p*k*pe*sed panevad auto nii lähedale ja siis oma uksega kolagaga vastu minu autot..
ma pean tunnistama et ka mina olen viimasel ajal hakanud poolteist kohta parkima...päris ma ei õigusta enda käitumist ega ka porschemehe käitumist aga jah sina kes sa need pildid tegid mine koju ja pildista oma autot iga nurga alt kui sul vaja on
11:06 15.07.2008
Olgu pargi 1.5kohta täis! Ma hakkan nüüd meelega sellistele küljealla pugema ja õigustan end sellega et tahtsin õigesti parkida! Ei ole mingit õigustust sellel kõveral parkimisel. Kui parkla kohti veel nappib ka ja sina oma uste kaitsmiseks pool viltu pargid siis tulen tõesti ja mõlgin meelega ära!
11:15 15.07.2008
f1f22 (registreerimata)
> ma pean tunnistama et ka mina olen viimasel ajal hakanud poolteist kohta parkima...

muig. nii vajub kogu rivi paigast ära.

kindlasti mahuvad mõned neiukesed ka selles pardakis kuidagi sinu auto ja joone vahele (vbl natukene joone peale)... ehk sellele poolele platsile, mis sinu kahest üle jääb. sealt edasi pole järgmiste täkete ja kriimudeni enam pikk tee.

olukorda leevendaks laiemad boksid. aga ilmselt soovib kauplus, et parkla mahutaks maksimaalselt palju kliente.
22:54 15.07.2008
kklhh (registreerimata)
kuidas on võimalik poolteist kohta hõivata? ma saan aru,et kaks kohta
23:07 15.07.2008
marita57
Võtmeküsimus:

olukorda leevendaks laiemad boksid. aga ilmselt soovib kauplus, et parkla mahutaks maksimaalselt palju kliente.

Kahjuks on kauplusel kama 2.

Olukorda leevendaks muidugi kasutusrendis liisingauto kasutamine. Samuti tööauto kasutamine. Pargid täpselt joonte vahele ilusasti keskele ja täitsa ükskõik on, kas keegi lööb ukse vastu või mitte.
11:40 16.07.2008
jb. (registreerimata)
Valus suhtumine rahval. Et rahvaautode omanike ükskõiksust "leevendada", tuleb poes käimiseks mingi kotlet soetada.
10:20 17.07.2008
fffl (registreerimata)
17:22 17.07.2008
mees- (registreerimata)
Uksega kipuvad mõlkima just eakamad naised, kes löövad isuga "luugi" lahti pea laiali otsas. Samuti ka igasugused muud tuulepead. Ajab ikka meele mustaks küll. Ostsin tutika auto ja parklas mingi vello tõmbas oma Toyota Hiace uksega kõrgele ukse peale terava mõlgi. Sain tüübil kraest kinni, uurisin kohe välja et parandus maksab 5 tuh kanti. Sisuliselt pidi onkel kinni maksma minu kasko omavastutuse, sest vastaseljuhul oleks olnud tegu sündmuskohalt lahkumisega.
08:54 18.07.2008
marita57
Siin ei saa kindlat seost leida ei vanuse, soo ega ka mingi muu tunnuse järgi. Vast ainus kindel näitaja on see, et kui inimene on endale oma võimete jaoks üsna kalli masina soetanud (reeglina liisinud), siis igakuine liisingmakse tuletab vahel meelde, et seda maksab hoida nagu ka teiste omi.
Üldiselt aga on kogu see problemaatika pärit nõukaaegsest olematust lastetoast ja selliseid inimesi ümber ei kasvata muu, kui hirmu ja konkreetsete sunnimeetoditega. Vastasel juhul leiab ta enda jaoks tuhat õigustust, miks ta võis teise auto ukse ära mõlkida ning teeb seda regulaarselt edasi.
13:42 18.07.2008
parmaat.. (registreerimata)
ma oleks selle kollase ette parkinud, ja ka oleks hirmus hea koht olnud, keegi poleks saanud lömmima tulla, vähemalt uksega mitte :)
Aga lömmimine - see on meie rahva suhtumises, eestimaalased on enamuses kasvatamata tolgused, kel kõigest on suva ja ülbust näidatakse ikka igal pool välja! Vaadake meie liiklust, mis siis veel parklakäitumisest rääkida! Suhtumine ja veel kord SUHTUMINE!
20:42 18.07.2008
Minny
No inimesed vähemalt saavad sellises poosis autot paremini ja mugavamalt vaadata ja imetleda.
15:54 20.07.2008
retrert54 (registreerimata)
Kuulge lahmijad, sööge vähem liha, kuidagi väga närvilised olete ja mida te seal parklas kogu aeg aelete, ostke oma kraam ära ja tõmmake uttu. Mul pole kordagi probleeme tekkinud, mõned kriimud on tekkinud oma süül ja mõned on tekkinud karu *****st, elu see ära ei riku ja 20 000 ülevärvimise peale panna on eriline lauslollus. Üldiselt ei huvita mind ka see kuidas mingi ahv valesti pargib, mina pargin õigesti ja asi ants, see on tema tase lihtsalt.
14:34 24.07.2008
loook
VUFFEL MINE V:TTU
Sa filtreeri seda möla mis sinu suust tilgub.
10:46 25.07.2008
Vuffel (registreerimata)
Viimasele: Boyfriend jättis maha või tundsid end lihtsalt liiga puudutatuna ja muud öelda ei olnud, siis kukkusid sõimama?
Hale oled sõbrake...hale...
11:59 25.07.2008
Ka sport auto omanik! (registreerimata)
Lisaks siia ka väikese kommi, ehk siis teadvustaks miks nii parklas käituma peab.
Esiteks maksab ära täkkidud ukse ülevärvimine tänasel päeval 3500 - 5000 krooni mis ei olegi nii vähe!
Teiseks ei ole nendele inimestele, kes ükskõikselt oma auto uksega teie auto ukse vastu löövad, nii palju eneseväärikust, et oma tegu tunnistada ja anda oma kindlustuse andmed, et saaks selle olukorra niimoodi ära lahendada nagu ühes viisakas ühiskonnas peaks!
Siis ju ei jäägi muud üle kui parkida auto selliselt nagu see Porsche omanik või siis kanda kaasas neid punaseid torbikuid mida teedele paigaldatakse ja need oma auto ümber niimoodi panna et keegi ei saaks sulle järjekordselt 5000.- kroonist värvimise arvet tekitada!
05:44 26.07.2008
be-em-wee (registreerimata)
Huvitav palju valesti parkimise trahv on? Kui parklas pargi kuidas tahad, keegi mundrimees ei tülita, siis parkla kõrval valesti parkija võib saada kenakese trahvi ja auto ka lohistatakse puksiiriga ära. Sama varjanti võiks ka parklas rakendada.
05:50 26.07.2008
be-em-wee (registreerimata)
Pole mul nende risti-põiki parkijate vastu miskit seni kuni parklas ruumi jätkub. Tipphetketel asi nutune kui kuskile parkida pole, aga mittu kohta ühe masina parkimiseks hõivatud.
12:27 30.07.2008
VVV1
Neil "vanematel naistel" on tihti veel ka see häda, et nad ei suuda ennast õieti isegi täiesti avatud autouksest välja ukerdada. Oleks võinud vähemalt nooruses oma tervisele ja sporditegemisel rohkem tähelepanu pöörata. Pärast ongi veel kõik teised süüdi, et miks tema elu nii s..t on ja miks tema ei saa suuda normaalselt elada.
Selles pole tõesti mingit pointi, et leivajärele käimiseks peaks mingi "kotleti" soetama. Ega meil ENAM sotsialism ole, igaüks soetab selle, mille õigeks peab, kas või Porsche 911 Carrera. Samuti pole enam sotsialism selles osas, et puudub justkui õigus omale oma raha eest vara soetada või sellega siis poes või kus iganes käia ja seejuures tahta, et lihtsalt lollid või siis teised kuidagi füüsiliselt küündimatud inimesed seda ei rikuks. Täielik õigus on igaühel oma vara kaitsta. Kas seda mingi (pisi)rikkumise hinnaga teha või mitte sõltub arvatavasti olukorrast. Antud pildil on tegemist TEOREETILISELT väärteo sooritanud isikuga. Teoreetiliselt sellepärast, et seda väärteorikkumisena ilmselt kedagi ei vormistanud ja niikaua, kui isik pole sedause järgi milleski süüdi mõistetud, niikaua pole ta süüdi. Süütuse presumptsiooniks nimetatakse sellist nõuet ja see on ka Eesti vabariigi põhiseaduses kirjas.
Vara rikkumine olenevalt tekitatud kahjust võib aga kvalifitseeruda ka kuriteoks.
13:53 19.08.2008
Tohuvapohu (registreerimata)
Pilt pole bemmist aga mõnele pedele jääb ta ikkagi ette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15:32 19.08.2008
pohujobu (registreerimata)
No kas nüüd said uued ja vanad pildid kõik läbilapatud ning teemaalgatajad läbinahutatud? Tundub et sina oled hoopis tolvan kuubis kui kõiki teemaalgatajaid sõimama pead!
18:13 19.08.2008
Tohujobule (registreerimata)
Sõim on veel väike asi. Sa oled kindlasti üks teemaalgatajatest kellele meeldib see rubriik, et ometi saaks käru keerata teistele. Elu on see mille sa hankima peaksid siis jääb sul lollusteks vähem aega!!!!!!
19:31 19.08.2008
to Tohujobule (registreerimata)
Ei ole teemasi algatand, aga sellist sõimajat ka ei salli kes igas teemas jaburdama kippub.
00:05 23.08.2008
tti (registreerimata)
KES TEIST ON PROOVINUD 911-st VÄLJA RONIDA ?

Mina olen ning saan parkimisstiilist aru. Enamikes parklates vahed nii väiksed, et sellisest autost ei saagi välja ronitud ilma ukse toetamiseta naaberauto vastu.

Teemaalgataja võiks teinekord sellise auto kõrvale ennast sättida, saaks näha, kas tuleb mõlk uksele või mitte.
12:26 23.08.2008
Vuffel (registreerimata)
Viimasele: Mida sa ostad seda autot, kui ei mahu sinna normaalselt???
Ma olen Ka 911-ga sõitnud ja ei saaks öelda, et eriti raske sinna sisse-välja liikumine oleks.
Selle parkimise kohta- kui ikka oled sündinud idioot, siis elu sind ei muuda.
23:01 26.08.2008
meha1406 (registreerimata)
hea et päris nelja kohta pole ära võtnudsiis oleks ikka päris asjalik olnud ju
12:21 05.09.2008
Vaba Mees (registreerimata)
Mul jummala savi, sõidan kopaga ja selle uksed käivad kõrges kaares üle sõiduautode lahti. Kui aga keegi teine tahab vastu koppa oma uksi taguda, siis pangu aga täiest jõust, ei viitsi isegi selle peale massinast alla ronida.

15:59 09.09.2008
iff263265 (registreerimata)
No tegelikult vaidlete te suht mõttetu teema üle,ex need viltu parkijad on saanud juba mõne mõlgi jne,isklikult olen oma autol,mis on samuti üle keskklassi,käinud juba 3 korda kriimudega asjatundjate juures.Olen aru saanud et odavam on parkida viltu ja saadagi selle eest trahvi kui käia mõlke ja kriime välja võtmas,pole just odav lõbu kui kvaliteeti tahad.Jutt ei käi ajuinvaliidide parkimise kohta.
01:15 11.09.2008
d4545 (registreerimata)
räige porššega *******
10:07 11.09.2008
veiks5423 (registreerimata)
Kui auto on iluasi, siis hoitakse teda muuseumis (uunikumid) või aetakse ainult pühapäeval lõbusõiduks välja. Kui auto on tarbeese, nagu enamikul juhtudel, siis tarvitatakse teda sihipäraselt, austades ühiskonnas kokkulepitud norme, näiteks parkimise kohta. Uksega teise auto mõlki peksmine on mõistagi normide vastane, aga see, et "äkki keegi idioot tuleb ja teeb" ei õigusta teise normi rikkumist.
Mina ei saa aru, kus teil need mõlkipeksjad kogu aeg ligi tikuvad, endal pole probleemi olnud. Ainus kord oli keegi debiil lihtsalt mingi terava esemega täiesti tühjas parklas kriimu peale vedanud.
Ja üldiselt, sõitke autodega, mis teile üle jõu ei käi. Liiga kalli auto pidamine jätab narri mulje. Korralikes eramurajoonides on tavaliselt autode hinnad majade hindadega tasakaalus (st mõistusega inimese auto ei maksa reeglina üle 10-15% maja hinnast), aga kipakate kortermajade ees on sageli siuke autoparaad, et pooltel on vist autoliising kodulaenust suurem. Eks see näitab taset.
21:00 11.09.2008
rix001 (registreerimata)
Aru ma ei saa,vinguvad siin oma mõlkimistega ja õigustavad valesti parkijaid.Ise olen aastaid suurtes kaubanduskeskustes käinud,parkida üritan alati ikka lähemale(laisavõitu olen) sissepääsule aga pole veel miskipärast ühtki mõlki avastanud naastes poest.Tundub et see on just nende hale vabandus kes ise pidevalt valesti pargivad.
00:27 12.09.2008
arusaamatu (registreerimata)
To veiks5423
Seleta lahti oma see protsentide jaotus palun! Kas tõesti pean ma auto ostuks enne maja hinnast protsente arvestama hakkama kui kallis mu auto olla tohib, et normaalne inimene olla!!!???
Anna küll andeks kuid see on totrus!
Aga parkimise poole pealt olen küll sinuga väga päri!
14:25 27.09.2008
MS (registreerimata)
Loomulikult meie kultuuriga maal tulebki milliseid masinaid nii parkida.

******, kõrvale pargib mõni Juhan või Ivan oma bemmi risu või vaziu ja lükkab uksega nii et porsel mõlgid sees.

Porse vend elimineeris antud juhul võimaliku probleemi. Kujuta ette hetkeks , pargid kõrvale , sinu laps teeb autol ukse lahti ja UPS ??? porselle külge ja oi oi oi kui kole see auto ökki nüüd on. Samas juhtub tulema porse omanik ja kurat teab mis värdjaga tegemist on ja kas ta sinu vabandusi ka kuulata tahab- kas nüüd nägusid üles taotakse selliste asjade pärast ei oska öelda-vist mitte aga tühja .
OK, teine varjant. Kasko oma vastutus 0n küll 3000, aga kui sul on laenud ja eelarve niigi juba piiri peal, mida sa siis teed, sugulased ei anna ka jne jne jne, vaene laps, kui sa ise ******* oled j atalle pizduleid kodus annad, aga ta on kõigest aktiivne laps. Mis siis tegema hakkad, kui 3000 ga asi ei piirdu ........

Nii et parem parkida eemale sellistest kärudest. 20 aastat tagasi kui selliseid autosid Eestis ei liikunud, parkisid targad oma autosid uhkematest eemale põhjusel, et kui tuleb paugutamine võid ju ise ka pihta saada-nali. Ilusat parkimist kõigile.
22:54 27.09.2008
fw (registreerimata)

Edevus ajab upakile!
Olgu odav või kallis auto,värvimise eest küsitakse ikka 2K EEKe detailist.
13:15 28.09.2008
Kuidas saab sellise asja ettekäändeks võtta, et äkki keegi mõlgib uksega parklas ära, seepärast pargin risti-rästi ja ei tea kuidas veel? Miks siis sellise autoga tänaval või maanteel sõidetakse? Äkki keegi sõidab küljepealt või tagant sisse ja mõlgib ära ning laseb ise jalga!
11:18 01.10.2008
hummeri jaoks natuke liiga vae (registreerimata)
Aga mis hinnast alates annab auto omanikule/ kasutajale liikluseeskirjade immuunsuse? Ehk siis, kui kallis peab olema auto, et võiksin süüdimatu liiklusvärdjana parkida, kuidas tahan, kuhu tahan, teiste uksi peksta ja jalakäijaid alla ajada?
14:01 01.10.2008
qwalda (ei logind sisse) (registreerimata)
to: hummeri jaoks natuke liiga vae (registreerimata)

Uste lahtipeksmisega hiilgavad rohkem sellised "auto on tarbeese" inimesed, kes enamasti sõidavad kõige odavamate uuemapoolsete autodega (mazda 3, citroen c2, toyota corolla jms), mille remondi ega korrasoleku alla ei panda sentigi ja liisingu lõppedes võetakse uus samasugune käula.

Liikluseeskirjade vastu aga tagab immuunsuse kõige paremini mõni vanemat sorti euroopa mark (sobib ka uus kui raha palju on), lisavarustusse kuulub ka parimal juhul "kulutatud number" ja sinised parktuled, lisa boonuspunkte annab dekoratiivselt armatuurlaual vedelev radari detektor ja patriootlik sini-must-valge lõhnakuusk.

Süüdimatu liiklusvärdjana parkimine on aga eriti kallis lõbu, selleks ma soovitan osta sul mõni maastur või luksuskupee (kolmele invakohale risti pargitud vana bemm või lada on pigem humoorikas vaatepilt kui respekti tekitav) Seega vajad sa siinkohal hea efekti saavutamiseks midagi tõsiselt vinget, mille üle kõik eelpool mainitud grupid ning lisaks ka enamus normaalseid inimesi kadedad on, see garanteerib kindla positsiooni a24 foorumi valestiparkijate rubriigis ja hea enesetunde.

Loodan, et mu näpunäidetest oli kasu ja leiad just endale imagoga kõige paremini klappiva masina nüüd hõlpsalt
16:35 01.10.2008
tou (registreerimata)
Tulen poest ja ühtäkki on mingi junn oma käula mu külje alla nii viltu pannud, et ma mööda auto külgi nühkides sisse pean pugema, siis panen ikka hea tou ära küll kui kaameraid ega nägijaid ligiduses pole....
22:47 06.10.2008
kah kodanik (registreerimata)
Mida te ostate siis omale nii kalleid autosid, et ei julge kusagile parkida ja kardate, et keegi teie värvi ära kriibib.
14:09 08.10.2008
... (registreerimata)
Sellepärast, et sinusugune alaväärsuskompleksides vaevlev napaks läheb ja taob võimalusel ukse lihtsalt kadedusest mõlki vms.
23:22 08.10.2008
to ...

Ära aja jama!!!
10:41 25.10.2008
mersu_vend (registreerimata)
kui te ise peale satute sellisele asjale et teie ust on müksatud ja tüüp ennast õigustama kukub siis lihtsalt oodake kuni ta poodi või kusagile läheb ja tehke tagasi!Muide kannaga lööb ukse ikka päris sisse :D:D
12:34 23.11.2008
sekk (registreerimata)
Siin küll rohkem uksemõlkijatest juttu aga kuna enne oli teemaks vanemad naisterahvad siis räägiksin ka ühe parklaloo.Nimelt ühe kaubakeskuse parklas nägin pealt kuidas üks selline mamsel ajas ilmselt aut. kastiga autol käigud segi ja ühe gaasivajutusega oli tagaseisval autol stange ripakil.Pärast teadis tädi küll kuidas käigud tegelikult on ja pani oma nn. ostukäruga kohe jugama sealt.Tema autol ei juhtunud suurt midagi sest konks taga.Mina võtsin seepeale oma autost tüki paberit,kirjutasin sinna selle mamsli auto numbri ja panin kannatadasaanud autole kojamehe vahele.Loodan,et omanik leidis pahategija üles selle abil ja sai oma auto korda.Ehk on sisimas tänulikki.
21:52 03.12.2008
llllllllllllllllllll lllllllll (registreerimata)
no mis teha---------------------------------,kui on paksuke
20:36 11.12.2008
otto123 (registreerimata)
911-l on pöörderaadius väike ??
01:20 14.12.2008
juku000001 (registreerimata)
NB !!! Ma olen enam kui kindel, miks nii PARGITI ! Vastus on lihtne !!! Kus juures ma polegi selle peale tulnud varem... kuid nüüd taipan ! Vastus: Kui sa ei taha, et Sinu auto küljed ära mõlgitakse, siis pargi nii !!! Sest Eestis ei on VÄGA SAAMATUD sõidumehed/naised !!! Oleme ausad, see on TÕSI !!! Olen enda autolgi avastanud värvilisi mõlke, kraapse !
09:43 14.12.2008
Kuu pealt kukkusid w?
13:50 31.12.2008
speedbird1229
Tegelikult ei ole siin erilist ilkumispõhjust. Sääraseid sportautosid on Eestis vähe ja veel vähem näeb neid poodide parklates. Need ei ole sellised autod, millel kõlbab kõik uksed ja ääred ära kraapida. Tihti on need näitusekõlbulikud eksemplarid ning kui omanikul tuli tõesti vajadus poest läbi käia, siis tuleks oma kadedus maha suruda ja lihtsalt mõistvalt suhtuda. See tõenäosus on üsna suur, et kõrval olev auto ukse ära lööb su masina vastu (veel hullem kui lihtsalt parkida ei oska ja müksab). Autodest hüppavad tihti välja lapsed või tulevad vanemad inimesed, kes ei oska mõeldagi sellele, et ust natuke tagasi hoida. Igapäevasõidukitel on spetsiaalsed kerest kaugemale ulatuvad plastikääred, mille vastu uksi lüües ei teki eriti suurt kahju. Enamikel sportautodel neid ei ole.
15:57 03.01.2009
ilus auto (registreerimata)
...oleks mul selline auto, pargiksin ka nii...
20:25 03.01.2009
duuduu (registreerimata)
eks sõber laenas et poes käia , ise vana opeli panniga sõidad ja porche tagumiku alla saad eks siis peab ikka "esinema"
12:56 19.01.2009
porsche fan (registreerimata)
vaadake samal pildil porschest vasakul punane auto ,ostukärude putkast paremale teine auto(jeep) siis saate aru millest jutt käib
16:56 13.02.2009
ta on (registreerimata)
tal on hea parkida väike auto ja keegi ei seisa ta kõrval
17:39 13.02.2009
BBCC (registreerimata)
Küsimus ei ole siin juhis vaid hoopis autos. . .see on auto mis võib ka vabalt suure elutoa kaunistus olla.Ega uute kalliste jalanõdega ka ju pori sisse kõndima minda. . .ikka proovitakse hoida. . .sama ka selle autoga. . .pargitakse ikka nii,et keegi ei kriibiks ega mõlgiks hooletult oma autost väljudes.Ega see viisakas muidugi pole niimoodi parkida kuid paraku on veel ebaviisakamad need kes parklates teiste autosid vigastavad ja siis vaikselt minema hiilivad julgemaks võtta vastutust oma teo eest.
22:09 15.02.2009
parkija (registreerimata)
Selleks, et kõik siiakirjutatu läbi lugeda, kulub päris palju aega. Pikendame seda järgmisele lugejale veidi.
Mina sõidan 1992a. Nissan Primeraga, see ei ole sport- ega luksusauto, ma ei pargi seda ka vastavalt. Minu jaoks ei ole auto suguelundipikendus, kuid sellegipoolest pühendan sellele aega, ja kui jätkub siis ka $$$, et oma üsna kurnatud olemisega liikurit kohendada, töökorras hoida ja ehk isegi veidi täiendada.
Situatsioon 1: Olen viimase kuu jooksul kulutanud enda jaoks keskmisest suuremal määral mõlemat ülalmainitud ressurssi auto peale, koolist/töölt koju sõites tahaks poest midagi ja pargingi nt. teise ritta, auto X ja Y vahele. Tulenn tagasi ja oih, "X" autojuht leidis et parandaks mu ukse aerodünaamikat ühe lohu võrra, ja mulle jääbki lohk ukses ja kohustus seda parandada. Ajab ju s**a keema ? Kas pargin edaspidi risti ja rikun eetika/moraali printsiipe? Veel mitte.
Point : Selleks, et inimene oma autost hoolib ei pea tal olema tibukollane Porsche. Tahe ja soov seda hoida ei õigusta aga väärparkimist. Kui autot tahad tõesti hoida siis ärme oleme sellepärast veel genitaalid. Pargime taha nurkadesse, jalutame ja vaatame teiste autosid, mõlgitud ja mitte.
Miks? : Sest selles alateemas osalejad saab liigitada kahte gruppi:
1. "Need kes ise oma auto kulude eest ei maksa, või on summa liiga tühine"- nad ütlevad, et mis sa ostad autot mida ei jaksa hoida. Lollus nende inimestega ei ole suurt midagi teha. Si**a ei maksa torkida, läheb haisema.
2. "hoolin oma autost aga pargin nagu Porsche" ebaviisakas. . . mõistagi on olukordi kus ei ole ka taga tühjust, sellegipoolest ei ole selline parkimine õigustatud.
Kui inimesed oleksid tolerantsemad ei oleks sellist tulist sõnavahetust nagu sellel leheküljel. Kui oldaks tolerantsemad, ei oleks Meelega kriibitud uksi, inimesed saaksid aru, et on valesti toimitud aga ei hakka kiruma sõimama ega omakohut tekitama.

Situatsiooni ei saa mitte ühelgi viisil parandada, ega olematuks teha, sest poeomanikud ei saa lubada omale väikest Ruutmeeter/parkimiskoht suhet, ******ste ei hakka teiste autode tervis kottima ja need kes ikka väga väga armastavad oma autot aga ei viitsi( või ei saa) natuke pikemat maad jala käia, pargivad ikka risti/põigiti/kuidasiganes.
Olukorda arendaks ainult see, kui juhilubade saamine ei oleks nii lõtv. Liiklus on keeruline ja pidevalt muutuv keskkond. Peaks olema IQ test, psüholoogiline ülevaatus jne jne jne, mis annaks mingisugustki aimu sellest, kas sinust saab vastutustundlik ja osav juht, või lihtsalt mehe/isa/naise mersuga ****, kes on nuhtluseks kõikidele teistele. Peace.
Las nad istuvad esimestes ridades ja paugutavad siis üksteisel uksi sisse.
16:46 27.02.2009
qqqq17
aga teate plekimõlkijad, uutel autodel on 4 kaamerat auto ümber ja kui veits neid ümber seadistada siis on päris hea ülevaade kas kus mida teeb ja iga õhtu võid minna menti ja kirjutada avaldusi, las raisad tambivad oma oskamatusest. päris kallis uksest väljumis viis ve mis.
16:46 02.03.2009
,,--,, (registreerimata)
bmv mehel on vist silmadega midagi lahti et joone peale parkis.
21:48 09.03.2009
Marr2000
Mõndadel meestel kombeks öeldateistele kommenteeriatele,et kas te teate kes selle autoga sõidab?Te peaksite vait olema ja palvetama,et ta teid üles ei leiaks.
No kamoon,keda huvitab,kes **** selle autoga sõidab, auto nagu auto ikka aga rooli ja istme vaheline tihend on täitsa läbi.
*** närvi ajab,paljudele hakkab auto nii pähe et paha hakkab....
17:23 10.03.2009
block (registreerimata)
Auto ei hakka kellegile pähe vaid ikka raha olemasolu. . .Aga iga asja peale kisendada muudkui see on **** ja too on **** muutub juba igavaks. . .olge originaalsemad!
22:45 09.04.2010
Jula12 (registreerimata)
Mul on odav 15 aastat vana auto aga ikka ma pargin kaugemale,et keegi seda mölkida ei saaks.Enamus inimesi hoolib ikka kõikidest asjadest mitte ainult nendest mis ta kalli raha eest on ostnud.Üleüldse täitsa haiged olete ikka koos.Ma lugesin enamuste piltide kommid läbi mõistlikke oli paar heal juhul.
11:00 13.04.2010
lemmu
Sellistele kollastele ****dele tuleks võtmega üle ukse joonistada. Siis lõppeb see pedetsemine, et ukse mõlgivad ära, või täkke teevad. Aga kui jaanipäevani naeladega sõidetakse teed sodiks, ning veermiku osi vahetada, siis ei häiri??
Ukse*****el soovitaks Ikarus osta.
21:02 13.04.2010
A6__
Väike lemmu,
elus on ka muud peale pedenduse ja ****de. Katsu vähem seksi peale mõelda. Tee sporti, minu kuhugi huviringi, rahvatantsu, sobita tutvusi ka tütarlastega. Võibolla see viib Su mõtted mujale.
17:04 14.04.2010
Nonjah (registreerimata)
Suur osa selliste olukordade tekkimisel langeb osade kaubakeskuste juhtide kaela. Nimelt rahalise kokkuhoiu mõttes on loodud ebaloomulikult kitsad parkimiskohad.
Parkimiskohad peaksid olema sellised, mis võimaldaks juhte väljuma ilma, et ust kinni hoides välja pugema ei peaks, mille tõttu võib tõesti juhtuda õnnetus, et uks riivab kõrvalseisvat autot.

Isiklik soovitus on käia paremate parkimisvõimalustega poodides või väiksemates poodides, kus pole üldse mingeid jooni parkimiskohtade eraldamiseks. Inimesed pargivad enda tunde järgi ja nii õigesti, et kunagi pole probleemi.

Enda autot näiteks kunagi ei pargi kristiine keskuse parklasse ega järve keskuse parkla kitsastesse vahedesse, samas pole ka probleemi. Mingite poodnike ahnuse tõttu kaaskodanikega tülli minna pole mingi lahendus.
17:24 22.08.2010
Killerbean
mees istus autos, oli ise rahul ja lehvitas naeratades. mille sümptom see on, ei oskagi arvata :)
21:07 22.08.2010
jesus
sümptom on "homo" kui sa mees oled ja te teineteisele lehvitasite...
22:12 22.08.2010
väike vend (registreerimata)
Sümptom viitab sellele, et inimene ei saa vähimalgi määral aru oma 'patust'.. sellest, et nii ei tehta kui tõesti viimast häda käes ei ole. Samas võiks seda näha ka märgina, et inimene ei saa tõesti vähem hoolida sellest, mida teised tema parkimisoskusest ja -leidlikkusest arvavad.
19:51 25.08.2010
LOGAN1,4 (registreerimata)
Läinud lajatanud raisale trahvikviitung aknale:D küll siis raibe oleks aru saanud mis valesti teeb:D:D. Sihukesele lajataks kohe 5000eeki trahvi siis ehk enam ei pargi niiviisi.
13:25 31.08.2010
Kärss
Täna suutis linnas hoovis üks järjekordne mersumees võtta enda alla 3 autokohta. Kuna liiklesin ise pisikese putukaga, mis võimaldab ka kõnnitee äärekividest üleronimist, ei olnud kade ja võtsin äärmise koha ikkagi endale, minu stange ja tema juhiukse vahe jäi peaaegu sentimeeter. Tegin ka pildid kindla kavatsusega see siia üles riputada, aga oh imet, kui auto juurest ära hakkasin tulema, tuli ka mersumees ja kukkus oigama minu parkimise pärast, et ta ei mahu ju autosse. Mul oli sellest eelnevast juba närv päris must ja sõimasin meest nii korralikult, et hakkas taganema ja puges suurema viginata kõrvalukse kaudu autosse ning kadus:)) Ma muidu ikka hästi rahulik inimene, aga kui mölakas ise mind oma lolluse pärast veel tülitama kukub, ei suuda end alati päris tagasi kah hoida. Usun, et talle jõudis ka kohale, mis ta valesti tegi ning pilti siia ei riputa. Kui ei õpi vigadest ja tulevikus veel külla tuleb ja sama lollusega hakkama saan, teen uuesti pildi ja panen ka täna tehtud;)
14:27 31.08.2010
.......... (registreerimata)
Sellised tuleb kinni parkida! Pargin oma auto tavaliselt kõige kaugemasse parkla otsa,siis ei ole ohtu et mõni kõhtjalgne mu auto ära "rihib". Tegelikult ´80% uksepaugutajatest on naisterahvad,kes löövad mõtlematta ukse lahti ja ise ei saa arugi, et oleks midagi valesti teinud. Olen parklas näinud küll selliseid juhuseid. Sellisel juhul olen jätnud kirjakese klaasivahele,et auto mark X reg.nr. mölkis uksega teie auto ära.
Ükskord pani üks kaubik küljepeale kerge täkke,ise olin kaugemal ja onneks oli minu masinal ventiili keeramis nippel olemas ja nii ta jäigi sinna 2 tühja rehviga.
15:04 31.08.2010
Korralik007 (registreerimata)
Päris hea karistusviis raiskatele:D:D:D
15:59 31.08.2010
jeebikumees. (registreerimata)
Ka mina pargin oma auto koige tagumise nurga juurde parklas. Aga tavaliselt ei usu oma silmi kui poest tulles on mingi ****** oma auto minu auto korvale parkinud.
Tavaliselt on taga nurkades ruumi nii mis tapab, vabu kohti rohkem kui kull. Aga ikka moni natuke imelik suudab sulle ukse alla parkida nii et 10 cm on vahe.
Srry aga ma ei saa aru miks nii tehakse?
Kas on tegu mingi motlemis hairega, voi on monel moistusega vahe pahasti.
Kui siin foorumis on moni selline kes sama moodi pargib , siis palun vota vaevaks 5 minutit ja seleta koigile miks nii tehakse.
Usun ,et ma ei ole ainuke inimene kes sellist kaitumist on nainud ja sellest arui ei saa.

Ette tanades.
14:54 03.09.2010
nurkaparkija kõrvale parkija (registreerimata)
Loogika on selles, et kus on, sinna tuleb juurde :)
05:49 05.09.2010
jeebikumees (registreerimata)
eelmisele.

Jah tundub nii ,et tuleb juurde. Aga minu jaoks puudub seal igasugune loogika. Kui suurem osa tagumistest parkla servadest on tühi siis milleks ronida küljealla?
14:55 02.03.2011
VVV1
Meil ongi ju sellised inimesed, et kui üks loll on, lasknud mingid jooned valesti maha joonida, siis kari teisi lolle on valmis üksteisel kõri läbinärima, et ennast nende joonte vahele koos oma autoga ära mahutada ja kui keegi ei mahuta, siis lintšitakse kohe ära ... ja kõik ainult sellepärast, et mingi auto ei ole mingite joonte vahele perfektselt ära mahtunud. Rohkem iseseisvat tervet mõtlemist kallid kaaskodanikud. Seadused ja reeglid on väljamõeldud selleks, et teatud ühiskondlikke suhteid positiivse suunas reguleerida, mitte vastupidistel eesmärkidel.
Näiteks Inglismaal on iidamast-aadamast juriidiliselt veel täiesti jõus igasuguseid absurdseid keskaegseid seaduseid, ometi ei tee keegi sellest suuremat probleemi, et peaaegu keegi neid ei täida. Inimesed on vabas maailmas elanud ja omandanud traditsioonina terve ja iseseisva mõtlemise võime, meil on ilmselt veel siiani vastupidi.

Muudetud 2.3.11 15:02

18:03 14.04.2011
dr martens (registreerimata)
probleem ei ole mitte parkijates vaid parkimisjoonte tõmbajates.

huvitav on see, et neid parklaid teevad ka ju inimesed, kes autodega sõidavad jälle mõne teise poe parklasse, kus täpselt sama-laiad-kitsad triibud ees ootamas. aga - EI ÕPI nad ka kunagi.

tulemuseks suur viha ühte- ja teistpidi.
viha, mis võiks olla olemata, kui parkimiskohad mõistliku laiusega tehtaks.
11:37 03.06.2011
littleant
Pargin samuti parkla nurkadesse ning need hoolimatud idioodid pistaks kõik ahju.
Päris mõlkimisvaba parkla tähendaks vähemalt kolmandiku võrra vähem parkimiskohti. Seda poe omanikud lubada ei saa. Mina pakuks välja tõkkepuuga parkla sektori, kust väljasõites maksad mingi pisikese raha ja seal oleksid korralikud 1,5 kordsed parkimiskohad.
19:42 10.09.2012
K. (registreerimata)
Igivana teem küll aga .. kui autoga poes piima ostmas käia, siis pole küll mingit edvistamise autot vaja ..
22:15 28.01.2013
Bullit (registreerimata)
Kohe näha, et kommenteerijad on jube kadedad corollade ja renaultide eeskujulikud juhid! Porsche omanik juba iseenesest kriitikast üle. Vaadake laiema vaatevinkli alt!
23:46 14.07.2013
siiani õieti parkija (registreerimata)
Tegelt ka, mina homsest hakkan parkima KESET JOONT!!!!!! Mul on nii kõrini nendest uksepaugutajatest!!!! Mul on mitte vana auto ja mõlemad küljed mõlke täis!!!!!!
15:32 15.07.2013
erwin1777 (registreerimata)
Tuleks kaartidel hakata märgistama uksemõlgikindlate parklatega kaubanduskeskusi. Et siis kus parkimiskohtade vahel on viirutatud alad. See paneks need kaubanduskeskused kasvõi mingi surve alla ja paneks nad end liigutama.
Aga autojuhid ise? Kes peaks siis teie eest sellist rahvaliikumist tegema kui mitte teie ise? Aga ju te siis ise oma autoroolist-uksest kaugemale ei näe ega tahagi näha. Ja nii mõlgitegi rahus üksteist. Aga netis nuttu kui palju..
20:10 10.11.2013
carrea (registreerimata)
Porsche on hetkel ülevaatuseta, ei tea mis viga....

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.