Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: HELKURVÄRV

11:56 02.11.2003
kalvi (registreerimata)
helkurvärv
olen otsinud kuid pole leidnud helkurvärvi. Üks sõber küll nägi kunagi spreipudelis kuid kogu info sellega ka piirdub. Äkki keegi oskab aidata või vihjeid anda.
10:29 03.11.2003
kapu (registreerimata)
Re: helkurvärv
Mida sa selle helkurvärviga peale hakkad. Jalakäiad sulle vist otsa ei jookse.
10:34 03.11.2003
kalvi (registreerimata)
eks ikka värvin värviga, mis muud. jalakäiad otsa ei jookse, kuid hoiduks pigem autode eest.
13:19 03.11.2003
Renx (registreerimata)
Kasuta parem helkurkleebist....see oleks minu soovitus...vaevalt sa selle värviga tervet autot värvida tahad:))
17:28 03.11.2003
kapu (registreerimata)
Ma ei saa nüüd hästi aru, kas sa tahad värvida autot või oma jopet? Riideeseme puhul oleks asi arusaadavam.
19:53 03.11.2003
mazzu (registreerimata)
hmm jah helkiv auto oleks peris kummaline vaatepilt ja kahtlen veel asja lubatuses(vaatamatta sellele et helendavaid autosid tahetakse luua)
21:58 03.11.2003
kalvi (registreerimata)
kleebist ei saa kahjuks igal pool kasutada. eriti kui on keerulisema kujuga detail. asi mida sooviks värvida ei ole auto ning kõik oleks lubatud, kui leiaks vaid seda neetud värvi. Soov on anda asjale (metallist) huvitavam välimus, sellest ka huvi värvi vastu.
22:11 03.11.2003
kla (registreerimata)
oleks ka ise huvitatud selle värvi olemasolust ja hinnast. Olekd hea mõni kivi pimedamas teeäärses kurvis ära värvida. Siiski ei usu ma, et see spray ikkagi sama efekti saavutab, mis näiteks see helkurpael.
22:22 03.11.2003
kalvi (registreerimata)
kivi värvimiseks on mul vihje olemas; sinna peaks teemärgistuse värv kõige paremini sobima.
21:55 14.11.2003
mask (registreerimata)
ühesõnaga keegi pole kuulnud ega näind sellist toodet!! kahju küll, muretseks endale ka......
19:16 08.12.2003
meka (registreerimata)
tean et sellist värvi müüakse 10l või 20l nõudes. otsi mõnest värvipoest või eh. materj. poest
suure sebimisega saax selle kätte kül
se võis onna tikuurila oma küsi
11:51 21.06.2016
värv (registreerimata)
18:49 21.06.2016
tiit_ (registreerimata)
Tööriistamarketis Järve keskuses on ka.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.