Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: PARIM RALLIMÄNG PC-LE?

18:51 13.04.2006
jux (registreerimata)
Re: Parim rallimäng PC-le?
parim mäng?
hmm... need for speed unedrground(most wanted)?
17:49 27.10.2006
KELLI (registreerimata)
GRAN TYRISMO 4 RUULIB
18:35 27.10.2006
artur (registreerimata)
toca race driver 3
väga erinevate ringidega ja autodega rohkelt igasugu variatsioone
13:45 19.11.2006
Taavi (registreerimata)
tean et siia teemasse ei kõlba,aga ei hakanud selle kysimuse pärast ka teist teemat tegema:D,nii installisin cmr2 ära hakkan mängima viskab ette configuration setings siis viskab musta pildi ja siis jookseb kokku,äkki oskab keegi aidata?
21:11 20.11.2006
shakespeare (registreerimata)
soovitan need for speed carboni
16:49 01.12.2006
miku (registreerimata)
13:28 18.12.2006
v (registreerimata)
Richard burns rally ja colin mcrae 05, läbiaegade kõige ehtsama graafikaga ja sõidu stiiili käitumisega on ikkagi richard burns siiani!!!!!!!!!!!!
13:55 18.12.2006
lauri (registreerimata)
COlin Mcrae rally 2....
parim mäng :D
21:23 28.12.2006
309GT (registreerimata)
keegi oli öelnud, et teeb selle vabalt läbi( vist oli colin 2 kohta), mu meelest ei ole asi "läbi tegemises", vaid mängus ise. Kuidas on autod, rajad, seaded. Asi on reaalsuses, kuidas autod käituvad erinevates tingimustes ja raja katetel, mitte nii, et kui sõidad pikalt külg ees(drift), siis keegi täidab su auto nitro paagid, ja seda siis, kui sina kihutad 200-ga....wow...
tõesti, mulle meeldib kah NFSU2, sest seal saab lahedaid masinaid ehitada, aga SÕIDAN kas colin mcrae rally 2,4,5 või GRAN TURISMO 4(vot see viimane ei ole mäng, vaid simulaator...)

aga ikkagi, pead olema tegeliku autoga tegelikel teedel enam-vähem "kodus", et võrrelda elu ja mängu...

kui kellegile meeldib ulme, siis andku aga kuuma
01:28 04.01.2007
Kaarel (registreerimata)
Ainus õige võidusõidu simulaator on ikka LFS(live for speed). Mingid Colinid ja RBR ei saa selle mängu realistlikule ülesehitusele ja auto käitumisele ligilähedalegi. Sellest ka see, et enne kui sa saad hakata korralikult serverites võistlema, peab sul olema kuude pikkune harjutamispagas. Ei ole sellist varianti, nagu NFS's, et korra sõidad ja juba oskad 300km/h pealt autot juhtida. See on täiesti ebareaalne. Kui kellelgi vähegi võimalust mängu rooliga proovida, siis andke tuld, sest see on mängudest reaalsusele kõige lähemal( tean, kuna olen paljusid mänge mänginud ja igapäevaselt sõidan ka autoga).
Ise ma sõitsin üle aasta klaviatuuriga ja isegi siis tundus ta huvitavalt reaalne.
01:38 04.01.2007
VVV (registreerimata)
RBR on parim! Seda mängivad eesti serveris mitmed tuntud/kõvad ralli näod eesti teedelt ja kiidavad mängu reaalsust...ja mina kiidan kah :)
21:10 04.01.2007
Kaarel (registreerimata)
LFS ja RBR on tegelikkuses jah raske võrrelda, sest esimene on ringrada ja teine siis ralli.
11:59 12.07.2008
kuna (registreerimata)
kuna see mäng tuleb
18:36 05.12.2010
sixtynine69 (registreerimata)
muidu parim on minu arust cmr3 ja 2005, nfs most wanted ja nfs u2
14:22 15.01.2011
j00nas
siiani parim ikkagi colin mcrae rally 2. klassika. tõeline märtini tunne tuleb peale ;)
12:35 01.08.2011
ralli pro (registreerimata)
richard burns,wrc fia rally chaponchip,f1 2011,f1 2010, life for speed ,juiced,grand tturismo,dirt3,dirt2,dirt,colin mcrea rally5 ja colin mcrae rally 4
18:32 23.08.2011
fastline3 (registreerimata)
kust see richard burns rally reaalse sõidutunnetusega on?? selles mängus ei suuda algaja hoida autot 100km/h kiiruse juures rajalgi aga no tipptehnikaga wrc autos istudes suudab igaüks sõita kruusal 100 nii et auto käes lappama ei läheks......kuigi mängus auto tillerdab käes nii mis kole ja seda rooli ja pedaalidega mängides...... ühesõnaga kui mängu võtta reaalse sõidutunnetusega siis tipptehnikaga autoga ei suuda sujuvat joont 100 juures hoida ja ma lähen võtan kuurialt oma vana golfi ja ma võin külavahel kruusal lasta vabalt ka 100 nii et auto käes rahulik.......mitte ükski mäng ei paku auto tunnetust ja reaalsust.......suht tuim plastikust rooli väänamine ja muud ei midagi..... nfs undeground on päris nali...seal sõida klaviatuuril ühe käega kurvid sirgeks :)
17:54 22.09.2011
sulle... (registreerimata)
...eelmine.
oled sa proovinud ka nii et keerad seaded vastavalt rajale?
mul see mäng olemas ja mängin MOMO rooliga. ja millegi pärast mul ei lappa nii nagu sul :/
18:25 22.09.2011
......... (registreerimata)
nfs undeground on päris nali...seal sõida klaviatuuril ühe käega kurvid sirgeks :)

::......sa sõidad muidu siis 2 käega?

Simulaatorid, simulaatorid ja veelkord simulaatorid.
18:25 22.09.2011
......... (registreerimata)
nfs undeground on päris nali...seal sõida klaviatuuril ühe käega kurvid sirgeks :)

::......sa sõidad muidu siis 2 käega?

Simulaatorid, simulaatorid ja veelkord simulaatorid.
13:33 31.03.2016
Dirt3 (registreerimata)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.