Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: OIH...

22:19 22.02.2009
Jobbie1
oih...
23:01 22.02.2009
tuletikk (registreerimata)
Re: oih...
Esimene lause oli kindlasti:no nii kiirelt pole me ju veel õnnetuspaigale jõudnud.

juhtub paremateski peredes,loodan ,et keegi viga ei saanud
13:56 25.02.2009
polka13 (registreerimata)
Tean täpselt mis seal juhtus ja tuntsin huvi ka pärast mida nende kihutjatega ette võetakse.Esmaseks võib õelda ,et härrad ei sõitnud väljakutsele.Lihtsalt hängisid ringi.Teeolud olid ideaalsed.Keegi mingit erilist vigastust ei saanud.Ah ja nede kihutajde sõbrad keelasid piltide tegemise ja levitamise(aga nagu näete mõni pilt tehti ikka).
Aga politseinikud said selle kihutamise eest karistuseks selle ,et pidid maksma omavastutuse mis oli vist 4000.(ja ei midagi muud)vot sedasi käiakse ringi maksumaksja rahaga.....
14:23 25.02.2009
tt (registreerimata)
ja politseinikud pole maksumaksjad? imelik arusaam inimestel :D
21:49 25.02.2009
reevok
Ja kui sa polka13 näiteks oma tutika ja kaskot omava sõiduki samamoodi kuhugile ära istutad ning maksad ainult omavastutust, siis kindlustus võtab samamoodi puudujääva raha meie taskust. Seega nii ehk naa tuleb kogu raha ikkagi maksumaksjate taskust. Mina olen igatahes rahul, et minu sõidukil kasko on - kunagi ei tea ete, mis võib juhtuda.
19:11 04.03.2009
wooty
23:47 04.03.2009
Kärss
Reevokile: kasko on ikkagi firmade ja vaeste inimeste lõbu. Või siis nende rikaste, kes oma tegelikku vaesust asjade taha üritavad peita. Odavam on sõita autoga, mis maksab vaid osa kuupalgast ja on üsnagi pohlad, kui selle mingil viisil ära peaks lõhkuma, kasko maksmisest hoidumisega olen hoidnud elu jooksul kokku ikka mitme päris uue auto raha.
Aga teemasse: mõni teeb need lollused lapsena maateedel ära, mõni teeb seda maal täiskasvanuna, enamus aga kompenseerib lapsepõlves mängimata jäänud mänge linnaliikluses... ja mõnel ikka juhtub
13:37 07.03.2009
Leho to Kärss (registreerimata)
Aga miks on nii, et rikkad inimesed ostavad autosid liisinguga? Kuna sa oled vaid kõva kirjamees, kes reaalsest elust midagi ei mõika, siis ma anna sulle ühe vihje. Kapitali ei kulutata kunagi ära, kui ta on muudmoodi tootlikum.
Nii et sukeldu nüüd reaalsesse elusse ja ära aja mingit häma siin foorumis teemadest, millest sul õrna aimugi pole.
21:55 11.03.2009
mõned pildid (registreerimata)
23:57 12.03.2009
mesa3 (registreerimata)
siil oli teel vist
10:17 13.03.2009
Tegelikult oli asi nii, et seal on selline üsnagi ootamatu lauge kurv. On küll märgiga tähistatud, aga siiski ei saa sellest enne kurvi nii suurt aimu.

Kiirus oli muidugi piisavalt suur vist ja nii see lõppes (kuuldavasti tõtati appi mingit eest ajanud autot jälitama).
Alguses kalduti vastasuunavööndisse üks ratas veidi kruusale ja siis viskaski paremale kraavi ära.
19:03 14.03.2009
koll34 (registreerimata)
ah kes teab, tihiti juhtub ka nii, et rehv lõheks ja masin läks vähe lappama
09:26 28.03.2009
ikka juhtub (registreerimata)
Tavaliselt juhtub siis niimoodi, kui kaardilugeja piloodile minetti teeb:).
09:53 28.03.2009
kadaadu (registreerimata)
MAKSUMAKSJA RAHA LAS LENNATA
kuidas saab politseik olla maksumakja kui ta saab raha erasektori maksude hulgast?
See, et talle arvestatakse 20 tuhat ja 6 läheb maksudesks maha
on puhas matemaatika mitte , et sellest tuleks riigile raha juurde.
15:49 30.03.2009
kas on... (registreerimata)
võmmide ja muude siukeste asutuste autod kasko all=?
23:30 30.03.2009
n (registreerimata)
tea kas keegi on juba selle masina uus õnnelik omanik......
00:24 15.04.2009
MC (registreerimata)
kes se politsei siis on ka samasugune maksumaksja nagu me kõik või on politseis eluta olendid we tt
19:04 15.04.2009
Bufo
Hm... kas tegu äkki Tartu-Ilmatsalu teega? Seal on küll üks selline kurv, kust igal aastal mõni välja sõidab, ja ümbrus ka paistab suht sarnane? Kui on siis huvitav miks ma selles veel midagi ei teadnud... ;)
19:07 15.04.2009
Ei. Tegu on Rapla-Kodila-Hageri teega.
Täpsemalt juhtus õnnetus Kodilas, kaardilt vaatad, siis saad aru kus kohas.
14:28 01.12.2010
FRIIK123
ma poleks arvanud et politseil seda juhtub
17:25 01.12.2010
FRIIK123
ei ole nemad ainsa
see oli küll mujal....
18:09 26.12.2010
mendid... (registreerimata)
.....ilmselt seadusi ei tunne sest mitte üks mendirisu ei saa keelata avalikus kohas pildistamist!
21:06 11.02.2011
h.. (registreerimata)
21:24 13.02.2011
oohhh...mmmmh (registreerimata)
kuramuse hea kommentaar. lugesin ja naersin mönuga. vöib olla ka variant, et paljud neist peaksid söitma veel vahtralehega.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.