Sisene

 

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTOD JÄRELMAKSUGA

08:42 19.01.2011
wectra
autod järelmaksuga
paluks infot,millised autoaiad müüvad autosid ise järelmaksuga,ilma palgatõendit nõudmata...mitte kommida,a la,sa pole maksejõuline jne..
13:30 20.04.2012
sven123456
Re: autod järelmaksuga
18:34 25.04.2012
vaata sealt (registreerimata)
Re: autod järelmaksuga
11:20 08.05.2013
www.autojarelmaks.ee (registreerimata)
Re: autod järelmaksuga
Vali ise sobiv sõiduk ja meie pakume sellele järelmaksu.
Autod järelmaksuga www.autojarelmaks.ee
19:02 19.06.2013
autoostja22 (registreerimata)
Re: autod järelmaksuga
Ennastki huvitaks selline teema aga head lahendust olukorrale pole leidnud. Kuna endal on töö hooajaline ja sissetulek varieerub sõltuvalt kuust ja muudest asjaoludest, pealekauba pole ka eriti nn.ametlik teine, siis olen seda teemat veidi uurinud. On kaks varianti- kas maksta esmast sissemaksu min.30-50% ja seejärel päris räiget aastaintressi, niimoodi võimalik päris paljudes autoaedades teha. Edaspidi saad veel 18 kuud kopsakat kuutasu tasuda.
Kõige kallim diil, mille mulle pakuti, oli u. selline - auto hind 9000, sissemaksuks taheti 5000 ja 18kuu jooksul pidid ära maksma kokku siis 16000. Et siis nelja tonni laenamise eest taheti saada 7000 €. See oli siis selle hind, et küsimusi ei esitata. Seda firmat muidugi ei ole ka enam. See äri ongi mingitele skeemitamistele rajatud. Teed sissemakse, maksad kuumaksu ja kui jõuad kõik ära maksta ennem, kui see firma pankrotistunud on ja täieõiguslikuks omanikuks saada, siis tuleks panna vastavasse kohta küünal. Kurvem lugu on siis, kui ei jõua ja tuleb nn.uus firmaomanik sulle külla, kes pankrotipesa omandas ja esitab arusaadavalt esialgu kas absurdselt lühikese maksetähtaja või võtab kohe talle kuuluva vara tagasi. Selline oht on ka alati olemas.

Teine võimalus on vaikselt raha kõrvale pannes ja välja vaadatud automudeli hinnalanguse üle rõõmsalt käsi hõõrudes, see mõne aasta pärast otse välja osta.

autojärelmaks.ee ei esita korras tausta puhul küsimusi kuni 1275 maksva auto puhul. Edaspidi tahavad juba palgatõendit jne. Vähemalt minu selleteemalise küsimuse peale tuli seesugune vastus. Ja nagu on märgata, siis alguses oli neil kirjas järelmaksutatava auto maksumuseks kuni 10000, nüüd on see langenud 6500-ni.

Samas turul nagu oleks ka selliseid asutusi, kust väidetavalt antakse suht leebelt laenu, mõnel on kodulehel isegi kirjas, et palgatõendit ei nõuta, kuigi konto väljavõtet tahetakse. Mõnest seesugusest olen küsinud ja olen saanud eitava vastuse, ikka sama jutt, et sissetulek pole palk ja nemad ei saa midagi teha. Kui ei saa, siis pole muidugi midagi teha, tuleb sulas väljaostetud tagasihoidliku künaga edasi kulgeda. Ja vaikselt kõrvale panna. Mõne aasta pärast on hetkel kümpsa maksev aparaatus saadaval hinnaga 5000 eurikut, jälle kõvasti raha kokku hoitud siis.


21:08 20.01.2014
serdna3
Re: autod järelmaksuga
minu loogika on niisugune et-missiis et ei anta vahel võlgnike vmt pärast laenu või maksukoormuse tõttu-lihtsam on keskenduda töösisule ja teenida kasum mustalt ning osta algul käru,siis juba pisut parem käru ning ehk siis kahjumiga sest kahjum on kasulikum kui remont ja niimoodi vaikselt järkjärgult leiadgi tee oma unelmate tolale ning ehk seegi pole väga korras aga sealt saad juba mõtte et ,,ma teen tast staari ehk õige pilli.
Muide-seaduse järgi kui firma on pankrotis siis paberite järgi pole ka võlga mida sisse nõuda sest selle arvel pole maksumaksjat-peab ikka tola olema et arvata et kui ajan firma pankrotti-lähen veel nö.viimst tähtaega lühendama ja köhh,köhh tegema-kui saate-saatke sinna-suli on suli ja sulidele vastake suli peegelpildis et vastikust tekitada-soovitan lausa avalikult see nö.müüija nägu ja nimi netti riputada-avalikult ju ei varastata aga ametlikult saab varastada!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.