Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TÖÖSOOVIJAD - TÖÖPAKKUJAD

21:35 05.09.2017
Esvin Transport Oü (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Pakkuda puhkuseasendaja tööd alates 11.09.17 kuni 02.10.17.
Eesti-Soome-Eesti.
Sobivusel pakkuda ka aastaringset tööd.
Kellel huvi kirjutada palun : trans@esvin.eu

01:28 08.09.2017
hm (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad

olles põhjalikult foorumiga tutvunud, tekkis üks suur küsimus: milline on hea juht tööandja jaoks, selline, kellele võib normaalset palka maksta? milline on omadyste loetelu ja misneist on kõige tähtsamad omadused???
12:01 08.09.2017
Kuidas sa siis ei tea (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Pmt on soov üks ja seesama:
Tööotsijad peaksid olema teenusele orienteeritud, korrektsed ja hea pingetaluvusega. Võimelised võtma initsiatiivi ning tegutsema kuluefektiivselt.

Püüan lahti seletada ka. Teenusele orienteerumine on arvatavasti orienteerumine tööandjale teenuse pakkumises, mis on põhikohustus- oma asjad peavad olema sekundaarsematest sekundaarsemad.

Hea pingetaluvus tähendab seda, et kui peremehe naine helistab ja küsib: "A miks sa seisad?", siis vastatakse alandlikult ja kuulekalt. Ka peremehe sõim tuleb ära kannatada. Muud pinget tekitavat nagu selles töös kohanud pole.

Initsiatiivi võtt on see, et kui masinaga midagi juhtub, oled initsiatiivi otsast lõpuni täis, kui nt firma kaart tühi, ostad omal initsiatiivil nt kütust jms.
Kuluefektiivne käitumine on see, et oled kokkuhoidlik, ei sõida nii, et rehvid ja kütus kuluvad.

Palgaks on tavaliselt "konkurentsivõimeline" ja selles kontekstis konkureeritakse julgelt endiste Rooma impeeriumi riikidega, nt Bulgaariaga.
Lisaks jäävad selle "konkurentsivõimelise" palga kirjeldamise juures häbisse nii vennad Grimmid, Anderseni Kristjan ja muud muinasjutuvestjad, sest töötasu ja muude tingimuste kirjeldajad on neist niipalju üle.
Aga see muinasjutt pole õnneliku lõpuga, sest palk vormistatakse ju siiski miinimum ja seda tihti ka tegelikkuses lõpuks makstakse. Päevarahade kohta on lepingus sõna "kuni" ja seega pole õiguslikku alust pirisemiseks, kui seegi tegelikkuses miinimumiks osutub.

Sõiduk on alati superkorras, mida kaugemal Eestist temaga kohtute, seda "superim" ta on, mõni jääb isegi mõni aasta vanemaks kui siinmail kirjeldatud. A kus sa pääsed, kui juba kompsudega kohal oled?

PMT- kui otsiks tööd, ma isegi ei mõtleks firmade peale, kes on "ambitsioonikad", kes lubavad "konkurentsivõimelist" palka, "töötasu kokkuleppel" ja "heas korras" sõidukeid, mis kusagil maakera suva punktis teid ootavad.
13:28 08.09.2017
professor_sammaljalg
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Pikk lugu lühidalt : läks mees tööle, lasti korralikult üle ja seepärast teab ta nüüd selle ühe kogemuse pealt, et kõik saavad igal pool üle. Mitte, et ise oli loll.
16:41 08.09.2017
looder23
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
to kuidas sa siis ei tea, aga kuidas sa siis palga kokku lepid, kui sulle ei kõlba kokkuleppel? väga lihtne ju, ettevõtjal on ülemine piir mida ta saab maksta. kui sina ütled oma hinna ja see jääb alla selle maksimumi, ja muus osas sobid, siis ongi ju kokku lepitud. Kui läheb üle selle maksimumi, ja muus osas sobid, hakkavad läbirääkimised. seega lepitakse kokku. kui su soovid on üle maksimumi ja muus osas on kahtlusi, siis jääb kokkuleppimata ning sina tööle võtmata. lihtne.

konkurentsivõimeline palk tähendab seda, et konkurentide juures on palk suht sama.

sa siis jooksed tormi mitte korras sõidukitele?

kui ettevõttel ambitsioone ei ole, siis tormad ummisjalu tööle?

Muudetud 8.9.17 16:46

13:29 06.10.2017
mopsi
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Tere,

pakkuda tööd autojuhile alates novembri kuust. Eesti - D-NL-B- Eesti , minek tulek nii laevaga, kui ka maad mööda. Huvilistel võtta ühendust el. 5010188
09:09 28.10.2017
saugasse tööle (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Laarmann & Ko võtab tööle kraanade remondilukksepa, vajalikud hüdraulika-elektroonika oskused. 520 4448.
Asukoht: Selja tee, Sauga.
13:49 13.11.2017
sadwizard
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
20 t kandevõimega soolokallur (2007 a.) koos juhiga otsib tööd. Sobib harju- või järvamaa.
09:51 07.12.2017
PikkSass69
Re: Töösoovijad - tööpakkujad

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.