Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TÖÖSOOVIJAD - TÖÖPAKKUJAD

21:35 05.09.2017
Esvin Transport Oü (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Pakkuda puhkuseasendaja tööd alates 11.09.17 kuni 02.10.17.
Eesti-Soome-Eesti.
Sobivusel pakkuda ka aastaringset tööd.
Kellel huvi kirjutada palun : trans@esvin.eu

01:28 08.09.2017
hm (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad

olles põhjalikult foorumiga tutvunud, tekkis üks suur küsimus: milline on hea juht tööandja jaoks, selline, kellele võib normaalset palka maksta? milline on omadyste loetelu ja misneist on kõige tähtsamad omadused???
12:01 08.09.2017
Kuidas sa siis ei tea (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Pmt on soov üks ja seesama:
Tööotsijad peaksid olema teenusele orienteeritud, korrektsed ja hea pingetaluvusega. Võimelised võtma initsiatiivi ning tegutsema kuluefektiivselt.

Püüan lahti seletada ka. Teenusele orienteerumine on arvatavasti orienteerumine tööandjale teenuse pakkumises, mis on põhikohustus- oma asjad peavad olema sekundaarsematest sekundaarsemad.

Hea pingetaluvus tähendab seda, et kui peremehe naine helistab ja küsib: "A miks sa seisad?", siis vastatakse alandlikult ja kuulekalt. Ka peremehe sõim tuleb ära kannatada. Muud pinget tekitavat nagu selles töös kohanud pole.

Initsiatiivi võtt on see, et kui masinaga midagi juhtub, oled initsiatiivi otsast lõpuni täis, kui nt firma kaart tühi, ostad omal initsiatiivil nt kütust jms.
Kuluefektiivne käitumine on see, et oled kokkuhoidlik, ei sõida nii, et rehvid ja kütus kuluvad.

Palgaks on tavaliselt "konkurentsivõimeline" ja selles kontekstis konkureeritakse julgelt endiste Rooma impeeriumi riikidega, nt Bulgaariaga.
Lisaks jäävad selle "konkurentsivõimelise" palga kirjeldamise juures häbisse nii vennad Grimmid, Anderseni Kristjan ja muud muinasjutuvestjad, sest töötasu ja muude tingimuste kirjeldajad on neist niipalju üle.
Aga see muinasjutt pole õnneliku lõpuga, sest palk vormistatakse ju siiski miinimum ja seda tihti ka tegelikkuses lõpuks makstakse. Päevarahade kohta on lepingus sõna "kuni" ja seega pole õiguslikku alust pirisemiseks, kui seegi tegelikkuses miinimumiks osutub.

Sõiduk on alati superkorras, mida kaugemal Eestist temaga kohtute, seda "superim" ta on, mõni jääb isegi mõni aasta vanemaks kui siinmail kirjeldatud. A kus sa pääsed, kui juba kompsudega kohal oled?

PMT- kui otsiks tööd, ma isegi ei mõtleks firmade peale, kes on "ambitsioonikad", kes lubavad "konkurentsivõimelist" palka, "töötasu kokkuleppel" ja "heas korras" sõidukeid, mis kusagil maakera suva punktis teid ootavad.
13:28 08.09.2017
professor_sammaljalg
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Pikk lugu lühidalt : läks mees tööle, lasti korralikult üle ja seepärast teab ta nüüd selle ühe kogemuse pealt, et kõik saavad igal pool üle. Mitte, et ise oli loll.
16:41 08.09.2017
looder23
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
to kuidas sa siis ei tea, aga kuidas sa siis palga kokku lepid, kui sulle ei kõlba kokkuleppel? väga lihtne ju, ettevõtjal on ülemine piir mida ta saab maksta. kui sina ütled oma hinna ja see jääb alla selle maksimumi, ja muus osas sobid, siis ongi ju kokku lepitud. Kui läheb üle selle maksimumi, ja muus osas sobid, hakkavad läbirääkimised. seega lepitakse kokku. kui su soovid on üle maksimumi ja muus osas on kahtlusi, siis jääb kokkuleppimata ning sina tööle võtmata. lihtne.

konkurentsivõimeline palk tähendab seda, et konkurentide juures on palk suht sama.

sa siis jooksed tormi mitte korras sõidukitele?

kui ettevõttel ambitsioone ei ole, siis tormad ummisjalu tööle?

Muudetud 8.9.17 16:46

13:29 06.10.2017
mopsi
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Tere,

pakkuda tööd autojuhile alates novembri kuust. Eesti - D-NL-B- Eesti , minek tulek nii laevaga, kui ka maad mööda. Huvilistel võtta ühendust el. 5010188
09:09 28.10.2017
saugasse tööle (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Laarmann & Ko võtab tööle kraanade remondilukksepa, vajalikud hüdraulika-elektroonika oskused. 520 4448.
Asukoht: Selja tee, Sauga.
13:49 13.11.2017
sadwizard
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
20 t kandevõimega soolokallur (2007 a.) koos juhiga otsib tööd. Sobib harju- või järvamaa.
09:51 07.12.2017
PikkSass69
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
22:17 15.12.2017
RR (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Kas kellelgi kogemusi Bulltransiga? Kas korralik firma? Palka maksavad nagu lubatud?
21:26 16.12.2017
professor_sammaljalg
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Endine töökaaslane seal üle aasta püti peal töötanud, viimati paar kuud tagasi rääkides oli rahul.
15:05 04.02.2018
Eks ta ole (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Bulltrans on mõne aastaga vast üsna palju arenenud, seda just teadmiste osas. Mõned aastad tagasi olid nad ikka üsna rohelised, aga eks iga päev õpetab. Tehnika alati neil värske olnud ja puha, pole ka palgavõlgnevustest kuulnud. Professori endist töökaaslast tean ka mina ning ei nurise ta tõesti.
09:42 09.02.2018
Americana (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Mehed mis te teete nalja!!! Bulltransis skeemitatakse maksude palkadega nii, et vähe pole! Kogu majandamine toimub Läti kaudu palk ja maksud laekuvad läbi Läti! Haigekassaga on probleeme ja tehnikat parandatakse siis kui on hoolduse aeg! Inisetakse kõvasti kütuse kallal, et tangi ikka seal, seal soodsam mine ikka otsemat teed pidi (otsetee suurem ajakulu keegi üldjuhul risti teel, ketitamine jne)! Tehakse vale arvestusi ja püti peal olev mees tahab head paarilist kes sikutab vanaraua jääki! Ei anta korralikke pütte vedamiseks ikka istutakse servises nendega!
17:51 16.02.2018
hannesmagi
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Tervitus,

heale ( mitte enda, vaid ka teiste arvates ) CE kat juhile oleks tööd pakkuda, peamiselt Eesti > NL / BE > Eesti vaheline osakoormate vedu sagedusega 2-3 reisi kuus.

Täpsem info igal ajal 5103188
22:25 16.02.2018
hea 0 (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
usu mind, head on ammu töös ja ei oota sind siin
15:20 17.02.2018
35 a meesterahvas (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Tere. Olen olnud viimased 10 aastat olnud tegev rasketehnika remondi valdkonnas ja olen jõudnud oma elus sellise nn murdepunktini, et tahaks nn rooli ära minna. Sooviks lihtsalt teada, kas Eestis on veel üldse firmasid, kes aitavad C või CE-kat õpet finantseerida või aitavad garantiikirjaga töötukassale, et koolitust töötukassa finantseeriks. Või ongi selliste huiarite t6ttu, kes saavad/said oma load kätte ja kohe mujale jooksid kogu sellele asjale joon eesti firmade poolt alla tõmmatud. Minu põhimõte on, et seda rekkamehe ametit tuleks au sees hoida ja nii ongi. Igasugustele ütleks küll, et proovige ise seda 40 tonnist logistilist jama ohjata.
18:39 17.02.2018
stammer (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
PMT- kui otsiks tööd, ma isegi ei mõtleks firmade peale, kes on "ambitsioonikad", kes lubavad "konkurentsivõimelist" palka, "töötasu kokkuleppel" ja "heas korras" sõidukeid, mis kusagil maakera suva punktis teid ootavad.

Väga hästi lahtiseletatud ja kuulduste järgi lisaks veel, et hoidke kaarega eemale firmanimedes olevatest sõnadest nagu: Trans, Veod, Grupp, Invest ja kindlasti veel midagi - lastakse 100% üle.
20:17 17.02.2018
FARRER (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
neid pakkujaid on nähtud küll ja küll..lähed kohale ja siis näed mis seisukorras on kõigepealt rehvid,võtad korra sel teemal sõna -siis öeldakse ülbelt,et sinu teenuseid ei vajata..irw.
21:38 18.02.2018
to 35a meesterahvas (registreerimata)
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
firmad vast väga ei kipu sulle ikka neid lube välja tegema.lihtsam ikka omast taskust nee ära teha.kallid on aga mitte ilmvõimatu.teine variant on minna kutsekooli õppima.minumeelest kehtnas ja olustveres peaks olema võimalus erialaõppe raames saada load.
21:48 18.02.2018
Rwrent
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Tere!
Pakun eest- soome-eesti vahelist tööd.

5049722 Tauno

Muudetud 18.2.18 21:51

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.