Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TÖÖSOOVIJAD - TÖÖPAKKUJAD

13:28 08.09.2017
professor_sammaljalg
Re: Töösoovijad - tööpakkujad
Pikk lugu lühidalt : läks mees tööle, lasti korralikult üle ja seepärast teab ta nüüd selle ühe kogemuse pealt, et kõik saavad igal pool üle. Mitte, et ise oli loll.
16:41 08.09.2017
looder23
to kuidas sa siis ei tea, aga kuidas sa siis palga kokku lepid, kui sulle ei kõlba kokkuleppel? väga lihtne ju, ettevõtjal on ülemine piir mida ta saab maksta. kui sina ütled oma hinna ja see jääb alla selle maksimumi, ja muus osas sobid, siis ongi ju kokku lepitud. Kui läheb üle selle maksimumi, ja muus osas sobid, hakkavad läbirääkimised. seega lepitakse kokku. kui su soovid on üle maksimumi ja muus osas on kahtlusi, siis jääb kokkuleppimata ning sina tööle võtmata. lihtne.

konkurentsivõimeline palk tähendab seda, et konkurentide juures on palk suht sama.

sa siis jooksed tormi mitte korras sõidukitele?

kui ettevõttel ambitsioone ei ole, siis tormad ummisjalu tööle?

Muudetud 8.9.17 16:46

13:29 06.10.2017
mopsi
Tere,

pakkuda tööd autojuhile alates novembri kuust. Eesti - D-NL-B- Eesti , minek tulek nii laevaga, kui ka maad mööda. Huvilistel võtta ühendust el. 5010188
09:09 28.10.2017
saugasse tööle (registreerimata)
Laarmann & Ko võtab tööle kraanade remondilukksepa, vajalikud hüdraulika-elektroonika oskused. 520 4448.
13:49 13.11.2017
sadwizard
20 t kandevõimega soolokallur (2007 a.) koos juhiga otsib tööd. Sobib harju- või järvamaa.
09:51 07.12.2017
PikkSass69
22:17 15.12.2017
RR (registreerimata)
Kas kellelgi kogemusi Bulltransiga? Kas korralik firma? Palka maksavad nagu lubatud?
21:26 16.12.2017
professor_sammaljalg
Endine töökaaslane seal üle aasta püti peal töötanud, viimati paar kuud tagasi rääkides oli rahul.
15:05 04.02.2018
Eks ta ole (registreerimata)
Bulltrans on mõne aastaga vast üsna palju arenenud, seda just teadmiste osas. Mõned aastad tagasi olid nad ikka üsna rohelised, aga eks iga päev õpetab. Tehnika alati neil värske olnud ja puha, pole ka palgavõlgnevustest kuulnud. Professori endist töökaaslast tean ka mina ning ei nurise ta tõesti.
09:42 09.02.2018
Americana (registreerimata)
Mehed mis te teete nalja!!! Bulltransis skeemitatakse maksude palkadega nii, et vähe pole! Kogu majandamine toimub Läti kaudu palk ja maksud laekuvad läbi Läti! Haigekassaga on probleeme ja tehnikat parandatakse siis kui on hoolduse aeg! Inisetakse kõvasti kütuse kallal, et tangi ikka seal, seal soodsam mine ikka otsemat teed pidi (otsetee suurem ajakulu keegi üldjuhul risti teel, ketitamine jne)! Tehakse vale arvestusi ja püti peal olev mees tahab head paarilist kes sikutab vanaraua jääki! Ei anta korralikke pütte vedamiseks ikka istutakse servises nendega!
17:51 16.02.2018
hannesmagi
Tervitus,

heale ( mitte enda, vaid ka teiste arvates ) CE kat juhile oleks tööd pakkuda, peamiselt Eesti > NL / BE > Eesti vaheline osakoormate vedu sagedusega 2-3 reisi kuus.

Täpsem info igal ajal 5103188
22:25 16.02.2018
hea 0 (registreerimata)
usu mind, head on ammu töös ja ei oota sind siin
15:20 17.02.2018
35 a meesterahvas (registreerimata)
Tere. Olen olnud viimased 10 aastat olnud tegev rasketehnika remondi valdkonnas ja olen jõudnud oma elus sellise nn murdepunktini, et tahaks nn rooli ära minna. Sooviks lihtsalt teada, kas Eestis on veel üldse firmasid, kes aitavad C või CE-kat õpet finantseerida või aitavad garantiikirjaga töötukassale, et koolitust töötukassa finantseeriks. Või ongi selliste huiarite t6ttu, kes saavad/said oma load kätte ja kohe mujale jooksid kogu sellele asjale joon eesti firmade poolt alla tõmmatud. Minu põhimõte on, et seda rekkamehe ametit tuleks au sees hoida ja nii ongi. Igasugustele ütleks küll, et proovige ise seda 40 tonnist logistilist jama ohjata.
18:39 17.02.2018
stammer (registreerimata)
PMT- kui otsiks tööd, ma isegi ei mõtleks firmade peale, kes on "ambitsioonikad", kes lubavad "konkurentsivõimelist" palka, "töötasu kokkuleppel" ja "heas korras" sõidukeid, mis kusagil maakera suva punktis teid ootavad.

Väga hästi lahtiseletatud ja kuulduste järgi lisaks veel, et hoidke kaarega eemale firmanimedes olevatest sõnadest nagu: Trans, Veod, Grupp, Invest ja kindlasti veel midagi - lastakse 100% üle.
20:17 17.02.2018
FARRER (registreerimata)
neid pakkujaid on nähtud küll ja küll..lähed kohale ja siis näed mis seisukorras on kõigepealt rehvid,võtad korra sel teemal sõna -siis öeldakse ülbelt,et sinu teenuseid ei vajata..irw.
21:38 18.02.2018
to 35a meesterahvas (registreerimata)
firmad vast väga ei kipu sulle ikka neid lube välja tegema.lihtsam ikka omast taskust nee ära teha.kallid on aga mitte ilmvõimatu.teine variant on minna kutsekooli õppima.minumeelest kehtnas ja olustveres peaks olema võimalus erialaõppe raames saada load.
21:48 18.02.2018
Rwrent
Tere!
Pakun eest- soome-eesti vahelist tööd.

5049722 Tauno

Muudetud 18.2.18 21:51

20:52 13.05.2018
TRT1
Pakun vahetusjuhile järgmine nädal reisi Eesti-Belgia, Holland, Saksamaa, suunal. Nõutav digikaardi olemasolu. Kasuks tuleb poolhaakega sõitmise kogemus, ametitunnistus, ADR. Juht võiks olla Tartu kandist kuna baas asub Tartus. Firma tegutseb aastast 1992. Kellel huvi ja tahtmist võib helistada 5172223.

Muudetud 21.6.18 12:21

01:04 11.07.2018
looder23
Pakkuda tööd Eesti - Saksa - Eesti. Sobib ka asendusjuhina. Nõutav CE katekooria ja ametikoolituse olemasolu. ADR soovitatav. Kiirel huvilisel oleks start sel laupäeval Pärnust. Kiire 6 päevane reis. Laevaga minek ja tulek. Töögraafikuid on erinevaid. Kel huvi ja tahtmist, siis 5185660 ja rohkem infot.
12:25 12.07.2018
to looder (registreerimata)
ei kutsu kohe üldse hestegevust tegema.
inforegister:SUNDRIVER OÜ (registrikood 11622377) on usaldusväärne küpses eas firma, mis asutati ligi 9 aastat tagasi ja on käibemaksukohuslane. SUNDRIVER OÜ tegutseb peamiselt veonduses ja laonduses ning tema põhitegevuseks on kaubavedu maanteel.
Firma käive oli eelmisel kvartalil umbes 63.6 tuhat eurot ja seal töötas sel ajal 3 inimest. Firmal on priske maksuvõlg summas umbes 16.7 tuhat eurot. Kuid see on alles jäämäe tipp. Võlgasid on ka teistel praeguste juhtide firmadel. Juhi firmade maksuvõlg on aga eurodes kokku umbes 17.4 tuhat.

Firma endiste ja praeguste juhtide teistest ettevõtetest on täna probleemseim MONOBET OÜ, mis on praegu võlgu riigile umbes 97.1 tuhat EUR-i. Ettevõtte juhtide teistest firmadest on täna edukaim KOLMESTAR OÜ, kus eelmisel kvartalil oli tööl 35 inimest. Käivet tegi firma siis ligi miljon EUR-i. Firma on kohusetundlikult esitanud oma majandusaasta aruanded.

Muudetud 13.7.18 08:18

14:02 12.07.2018
looder23
Tere. Sherlock, kas olen siis kedagi kutsunud üles heategevusele? Kas nii oleks parem, et riigimaksud on makstud ja juhile maksmata? See netis ei kajastuks ning elu oleks ilus? Kas ettevõte kellel on maksev õlg, ei tohigi töötajaid otsida? Et tuleks ruttu ettevõte kustutada, maksud riigile korstnasse kirjutada, uus keha teha ning puhtalt lehelt alustada? Maksuvõlg on ajatatud ja see näitab, et ettevõte ei ole enam makseraskustes.

Ma ei tea mis pläma see inforegister ajab, aga mul pole kopika eestki mingit seost ei monobeti ega kolmestariga.

Muudetud 12.7.18 16:23

14:48 12.07.2018
Autoesindus OÜ (registreerimata)
Pakkuda huvitav ja arendav töö autoremondi lukksepana. Oleme ametlik Opel ja Hyundai esindus Ida Virumaal, Jõhvis.
Info : 3396200
17:43 12.07.2018
kust peaks vaene autojuht teadma, et suudad lubatud tasu maksta kui juba maksudega hädas oled. võib olla peab autojuht oma raha eest kütuse paaki ostma ja kindlustuse tegema kui tahab sinu juures tööd teha.
23:08 12.07.2018
looder23
vau, puberteet. tõesti või? nii lahjalt su fantaasia lendabki või? minu juurde tullakse tööle ikka, oma autoga, ise ostab kütuse, kindlustuse ja elamise paneb ka panti. ja makstakse peale ka veel, et tööd teha saab.

vähe imelik ei ole sellist pläusti välja ajada? ole mees , helista ja küsi infot, kas pead oma kindklustuse ja kütusega tulema, aga foorumis on ju ülikõva anonüümselt kõvatada. 99% "kõvadest" autojuhtidest ei julge enam telefoni vastu võtta, kui ütlen, et tulen reisust sel kuupäeval, saame kokku ja räägime, näed auto ära jne. jaa, saame kokku, teeme tööd, hirmsasti teeme tööd, aga kui reisust tulen, siis telefon kutsub tühja. kus nüüd töötegijad on? tagasi helistamisele ära loodagi, sest naine ei maksa väljuvaid kõnesid kinni. kui ei soovi tulla tööle, ole mees ja ütle seda ning ma austan su soovi, olenemata sellest mis on su põhjus. ma ei saa sind sundida enda juures töötama, kui sa ei taha, aga ära ole mingi rott, kes poeb urgu, et mind ei ole olemas.

Muudetud 12.7.18 23:12

23:59 12.07.2018
kuule äss, selle pärast ei võtagi su kõnesid vastu, sest vahepeal on tausta uuritud. kui ei suuda ettevõtet majandada, siis peaks äkki sohvri ameti peale üle minema.
07:44 13.07.2018
looder23
Ahah, ennem ei suudeta tausta kontrollida? Ole mees, vasta ja ütle, et ei sobi, mitte ära kao urgu. Sa oled ise samasugune saamatu rott. Anonüümselt oled huipu kõva vend. Juht on rääkinud, et sõidab ja lällarist või kuskil seltskonnas käib hull halamine, kui paha kõik on, ülemus on m... töö on s.itt, autod lagunevad, Logistik on idioot. Juht pakub, et tule meile, siis on kohe, et ei tule. Mida kuradit sa halad siis?

Aga muidu, anonüümne kõva töömees, on mul su üle hea meel, et sul läheb nii hästi, at ühtegi raskust sind pole tabanud, sa oled suutnud oma elu elada ühegi eksimusega. Sa tead täpselt kuidas peab elama, mida tegema... Krt, valimised tulemas, seame su kandidatuuri üles, hakka meid valitsema. Hakkab meil kõigil hästi minema. Oo, suur to looder, õnnista meid.
08:49 13.07.2018
.................... .. (registreerimata)
looder23 tõestas siin oma nõrka närvikava ja selline tööandja on saatanast.
09:23 13.07.2018
to looder23 (registreerimata)
Autojuhil peab mõni mutrike paigast olema või ta ise tõsistes majanduslikes raskustes, et haarab iga õlekõrre järgi, kui ta peaks sinu firmasse tööle tulema. Sellise suhtumisega firmajuhi puhul võiks Sundriver OÜ kohe uksed sulgeda. Normaalne inimene ei tööta sellise juhi all.
loodetavast ei kustutata Sundriver OÜ juhi poolt eelbelat kirjutatud puhast kulda ära.
Edu.
10:45 13.07.2018
Kentsakad sõnavõtud... (registreerimata)
Ülehomme jõustub üks kohtuotsus ja saab läbi aastast 2014 kestnud vaidlus. Kohtuotsus jõustub niikuinii, sest eile saatis riik, kes sai kohtus kaotuse juba dokumendid summade kinnitusega välja. Riik maksab välja petetutele ettenähtud summad, vastavalt Töölepingu seadusele. Muidugi mitte lubatu täies osas, aga asi seegi, summad ulatuvad kokku kümnetesse tuhandetesse.
Eestis on tegutsenud ühtede ja samade "omanike" all mitu firmat, milliste plaanis polnudki maksta juhtidele ja rotatsioonis vahetusid veokitel juhid ca iga kahe kuu tagant. Välja oli mängitud terve süsteem, koos näitemängudega milles "heas korras" veokid anti üle mitte eelmiste juhtide poolt, aga "omanike" poolt kohalesaadetud meeste poolt, kes siis romuks sõidetud masinate headust ja tööandja lahkust kiitsid. Eelmine juht ju oleks öelnud, et palka ei maksta ja autod on aastaid hoolduseta sõitnud.
Kogu asi oli soomlastele raha teenimiseks, Skandinaaviast toodi EV registrisse vanad veokid, toomise hetkel küll korras, kuid neid ei remonditud rohkem, kui vajalik nende eluspüsimiseks. Soomlased olid vabad Soome maksudest nii tööjõu-, raskeveoki-, diislivero jms osas. Ülevaatused kõikide eelduste kohaselt osteti, sest ohtlike vigadega veokid poleks neid muidu läbinud.
Soomlased said tänu sellisele "kokkuhoiule" veohinna nii alla lasta, et tööd ei jõudnud ära teha.
Kohalikud, st Eesti "omanikud" olid kõikide eelduste kohaselt tankistid, kelledel oli täiesti ükskõik- nemad said oma kopika kätte.
Kogu vastutus oli neil, mitte soomlastel, kuid meil teatavasti sellist terminit nagu "vastutus" pole olemas.
Juhtidele maksti nii palju, et nad püsiksid elus, ülejäänu lubati "varsti" maksta.
Kui nõudeid juhtidelt kogunes juba kümneid + kümneid ja kümneid firmade nõudeid (remontide eest julmalt ei makstud, isegi firma läbi erasõidukite osade eest ei makstud), võeti riiulist uus, seal mõned aastad küpsenud firma- neid ju müüakse.
Nii tegutseti neli aastat!
Kuidas oli see võimalik, et tankistid, kel pole mingeid õigusteadmisigi, saavad sellisel moel tegutseda aastaid? Korraldada võltsinguid, valedokumente, käia ka kohut jms?
Lihtsalt- neid protekteeris õigusbüroo, mille üks kolmest juristist oli üle 10-neaastase staažiga Maksu- ja tolliameti endine jurist, kes teadis kõiki tagauksi. Kõikide eelduste kohaselt omas ka MTA-s "telefoniõigust", sest nt tööjõu- jms makse ei makstud tegelikult. Kes maksis neile, juristidele- kas soomlased või kes iganes- see ongi teadmata, sest kui tegemist on juristide, ehk siis "omadega" ei soovi uurimisasutused asjast isegi midagi kuulda- kahjuks selgus aastatega ka see. Istungil käitus küll üks juristidest kuis oleks kokaiini tarbinud- äärmiselt arrogantselt.
Pmt mõelge nüüd ise- te olete Soome kodanik, teil on Eestis mingid tegelased, kes otsivad juhte, leiavad need suurte palgalubadustega, siis ei maksa peaaegu midagi, te kannate miinimumkulud tööjõule, sõidukitele, milliste eest olete maksnud ehk Norras 20 000, remondikulude asemel on ülevaatuste altkäemaksud jne... kulutused võrreldes teistega on nullilähedased, tööd murdu ja elu lill, kuigi väga närviline, sest koputust uksele ju kardetakse.
Mind pani kirjutama sellest eilne kiri makselubadusega riigilt, ülehomme jõustuv kohtuotsus ja sarnane ärplev toon, millist kasutasid "omanikud- tööandjad" sellest hetkest, mil juht sai aru, et tegemist on petturitega- hiljem muidugi muutus nende tekst ropuks.
Veel sai selgeks see, et on uus vanasõna: "jurist juristi ei murra" ja hämmastav külmus riigi poolt, et selliseid asju ei saaks juhtuda- pmt kõlas vastus "võtke oma kopikad...", kuid tegijatega ei juhtunud absoluutselt mitte midagi! Saate aru- ei soomlaste, ei eestlaste, ei juristide ega muude tegelastega ja aega läks peaaegu neli aastat! Kusjuures- selle protsessi käigus püüti igas riigiasutuses teha petetuile selgeks, et nad on ise lollid, pätid, valetajad. Pmt suhtuti mitmeski kohas kui alamatesse olenditesse, kes on tulnud ametnikke tüütama.
See teeb ettevaatlikuks ja ka paneb pettuma kogu riigi asjaajamistes ja suhtumises kodanikesse.
Kuid- lõpuks ikkagi sai asi mingilgi moel võidetud- kas minna asjaga veel edasi, seda veel ei tea. Pmt on nüüd kohtuotsus millise aliusel saaks asja edasi ajada ka Soome maksupolitsei kaudu.
Resultaat on kümned petetud juhid, mitmed kümned ja firmad, kes ei saa mitte sentigi, nii rahvusvahelised kontsernid, firmad mujal, kohalikud väikefirmad jne, sest korraldati ju maksejõuetus ja pankrot.
Tegelikult ei juhtunud aga pättidega tõesti mitte midagi.
11:07 13.07.2018
looder23
Mul on sellest täiesti ükskõik,sest ma ei häbene midagi. Eriti ei arva ma midagi mingitest anonüümikutest, kes saaks ainult parastada ning supelda õndsusest, kui kellelgi läheb kehvemini. Mina saan oma võlgadest aja jooksul lahti, aga sina jäädki kibestunud anonüümselt foorumis kirevas trolliks. Kui sulle sobib tingimus, et riigi võlad on makstud, aga oma klientidele maksad arveid 3-4 kuud hiljem. Siis võib ju ka niipidi äri ajada. Aga näed, leht on puhas. Mina jätsin pigem riigi ootele ja maksan klientidele-juhtidele ära. Ma ei osale riigihangetel, et mul peab nui 4-ks olema maksuvõlgadest puhas leht.

To looder23, minu suhtumine ongi selline mingitesse anonüümikutest kõvatajate, "kõvade" autojuhtidele jms. kontingendi suhtes. See kui "härra" otsustab 3 nädalat tsüklis veeta ja ootab, et ma lähen teda põlvili tööle paluma, siis paraku jääb see ära ning leping lõpetatakse. Nüüd sa võid südamest parastada ja ehk veab täna su naiselgi.

Kõik asjad on läbiräägitavad, aga kui õllest tõmmatakse väge täis, tehakse igast ägedaid otsuseid ning pärast kurdetakse telefoni otsas teistele töötajatele, et nüüd läks vist veits nihu, siis...
11:08 13.07.2018
looder23
.to kentsakad sõnavõtud - aga nii see riigi tasandil käibki. Kui palju on olnud riigihangetel võitjaid, kes on lasknud alltöövõtjaid üle. Märk maksuametis võlgadega jääb maha alltöövõtjal, tema on saamatu ju. Ja selline huiamine käib aastaid. Vahetati kehasid, nimed jäid, muutusid ainult regnumbrid. Kõik toimis.

Muudetud 13.7.18 11:21

11:54 13.07.2018
Kulla mees kui sa ei saa praegu majanduskasvu ajal hakkama, mida sa teed siis kui elu enam lill pole? Arvete, palkade ja maksude mittemaksmine pole mingi uhkuse asi!
Arvestades sinu postitustes välja tulnud Sundriver juhataja olemust, siis pole ju imet, et su juhid on ainult pudelis. Ainult "rotid" leiavad motivatsiooni sellise ässa juures tööd teha.
Edu.
12:02 13.07.2018
looder23
Vabandust, et ma ei rooma madalamalt kui muru ja pole anonüümse foorumipässi meele järele.
12:14 13.07.2018
sinust pole isegi netiramboks materjali. kui julged kirjutada, siis julge ka oma sõnade eest seista. oma postitusi kustutama oled kõva mees. esmalt on autojuhid rotid, aga nüüd tõmbasid saba jalge vahele. kuidas sa üldse töötajatega hakkama saad. ettevõtte majandamine ei kuku kõige paremini välja.
12:51 13.07.2018
Hästi tuttav tunne- "pässid" jms. Ikka- kui saavad argumendid otsa või neid tegelikult polegi- siis algab "pässitamine".
Tuttav, väga tuttav.

"Rooliga on midagi lahti- loks on väga tuntav."
Vastus: "See on SCANIA eripära- sa ei oska sõita!"

"Õli on juurde vaja- tuleb osta, kõik on otsas, varras ei näita enam peaaegu."
Vastus: "Kui õlituli kurvis vilkuma hakkab, siis vaatame."

"Kettidel on ju lukud kadunud!"
Vastus: "A proovi kuidagi hakkama saada!"

"Mootor jõnksutab, jätab vahele."
Vastus: "Sa ei oska lihtsalt sõita!"

Helistan: "Ma ei vea tõesti Rootsini välja- ma PEAN tankima!"
Vastus "A proovi ikka Ärjangeni välja vedada!"
"Ei vea, sinna on ju veel sadu kilomeetreid ja paak on tühi."
Siis kõne: "Miks sa seisma jäid?"
"Tangin."
"Norras ei tohi tankida!"
"Paak ju täiesti tühi, 100L võtan, sellega veab Rootsi välja."
Vastus: "Selge- vahe võtame palgast maha!"

"Kuidas praami maksan?"
Vastus: "Seal on tunnel!"
Mõni tund hiljem, kohapeal sadamas: "Tunnelit ju pole! Praam on!"
Vastus: "Tunnel PEAB olema!"
Selgub, et tõesti mingit tunnelit pole- see on teisel pool fjordi, läbi mäe.
"Osta ise pilet!"

"Millal raha saab?"
Vastus: "Pead veel ootama- soomlane viivitab ülekandega."

Asi lõppes sellega, et väideti, et kõik ju üle kantud- ju ma ise midagi valesti teen, ju ma selle laiaks lõin vms... see oli hetk, mil saad aru, et raha ei saagi ja tuled tulema.
Muide- üks riigiasutus väitis, et kui veebruaris on jaanuari ja isegi detsembri palk saamata, siis see pole oluline viivitamine- kohus arvas küll teisiti. Müstika...

Jne... jne...
On mõnele tuttavad situatsioonid?
13:13 13.07.2018
professor_sammaljalg
On tõesti tuttavad situatsioonid, nimelt üks enda ülelaskmisega sujuvalt nõus olnud päss käib aeg-ajalt siin kauneid aegu meelde tuletamas, kui üle lasti.
13:21 13.07.2018
looder23
Milliseid postitused ma kustutanud olen? Ühe täna kustutasin ja siis kirjutasin ümber, sest eelnev läks topelt, aga kui sa ei saanud sest postitused aru, siis võid alati mitu korda lugeda. Milles ma saba jalgevahele tõmbasin, et ei ühine teie fantaasialennuga? Ma suhtun töötajasse kui võrdsesse, aga rotiks pean ma neid, kel puudub vastutus. Kui teed siis vastutad. Kes taovad vastu rindu, et mina olen liivimaa parim autojuht, aga tegudeni ei jõuta. Auto või haagis sõidetakse puruks, vaikselt lükatakse parklasse, jäetakse paber, et juhtus. Kui ütled, et tee korda, siis, hakkab häda, et ma ei saa, mai oska, mul vaba aeg, mina pole süüdi, aiapost ise hüppas auto külge. Need kes suudavad vastutada, need on jäänud. Ma tean mis tööd ma neile pakun, kui kerge või raske see on, seega pole mõtet mulle hakata mingit pläma ajama, et ei saa või pole võimalik jne. Ma ei nõua juhilt mitte midagi üleloomulikku ega üle jõu käivat.
13:45 13.07.2018
Kõiketeadjale professorile:
Loodetavasti ei mõelnud sa oma sõnavõtus: "On tõesti tuttavad situatsioonid, nimelt üks enda ülelaskmisega sujuvalt nõus olnud päss käib aeg-ajalt siin kauneid aegu meelde tuletamas, kui üle lasti." mind?
Igaks juhuks teatan, et meid oli ca 30 (karta on, et tegelikult rohkem) ja me saime oma raha ikkagi märkimisväärses osas kätte, küll riigilt ja läbi Eesti Töötukassa, organiseerisime selleks (muidu ei maksta) "tööandja" pankrotimenetluse ja aitasime selle ka lõpuni viia.
Samas jah- sellest ei tõusnud petturitele mitte mingeid pahandusi ja seda küll mitte meie, aga riigipoolse täieliku osavõtmatuse tõttu.
Seega- tublide maksumaksjate taskust võib riigi heakskiidul välja maksta ülelastutele nii saamata jäänud töötasu kui ka hüvitised ja mitte keegi ei pea vastutama.
Mis iseenesest siiski kummaline tundub. Või mis?
13:59 13.07.2018
looder23
To kentsakad sõnavõtud, tõesti, huvitavad situatsioonid, aga ei tule tuttavad ette. Aga ei ole ka scaniat omanud. Tangitakse seal kus vaja on. Muidugi kujunevad odavamad kohad välja, aga kui vaja siis vaja. 1 korra olen tahtnud vahe välja nõuda, käsk oli, et lodzis tankimine, Statoilis, härra arvad, et ägedam oleks kiirteedele äärest bp-st tankida, kuna sealt saab tasuta õlut. Hinnavahe oli jumekas. Nagunii pidi tol ajal lodzist läbi sõitma, et ei oleks pidanud hästi ka sisse tegema. Ise ütles, et võta vahe maha kui tahad. Mingil kolmandal korral kihvatab küll, et nüüd võtagi, aga Nohh, millal need arved tulevad ja täpset hinda nagunii ei tea siis jäigi. Nüüd õnneks ringtee valmis ja ekstra sinna kooserdama ei hakka. Ka ühe sepaka filtri olen kinni pidanud, sest sai pandud tutikas sepakas, ning juht ajas Haagise haakimisel kabiini ja haagise kokku. Vot selle pidasin küll kinni. Nüüd lööge risti mu jultumuses.
14:23 13.07.2018
küsimused loodrile (registreerimata)
Kuidas on võimalik kiire majanduskasvu ajal tekitada omale maksuvõlg suurusjärgus 50% kuu käibest? Sundriver pole ju mingit arengut läbi teinud. Kuidas saab sellist firmat usaldada tööandjana pikaajaliselt? See on ette surnud projekt. Parem kiire lõpp kui lõputu õudus. Sellised ettevõtmised oleks turu tervise mõttes kasulik ise lõpetada.
14:47 13.07.2018
Hea loodernummõr23
Ära asju väga isiklikult võta- minu sõnavõtt tulenes sellest, et hakkasid lõõtsa pikaks venitama ja kõvasti laulu laskma, st kaotasid vist enesevalitsuse.
Sinust, ega isegi su firmast polnud juttugi- lihtsalt tuli tuttav suhtlusvorm meelde, sest võtsid sõna sarnaselt esimestele meilidele, mis meie "tööandja" peale pretensioonide saamist esitas. SCANIA omamine pole ka muide keelatud- sedagi pole sulle süüks pandud, ehk on mul väärastunud maitse, aga mulle meeldib SCANIA väga. A see selleks.
Me ei lõhkunud masinaid- me püüdsime neid veel elus hoida- seega ka selles osas ei saa paralleele vedada sellega, et keegi nii hooga saba alla sõitis, et sabaga kuudile pihta sai, mis omamoodi fenomenaalne tundub.
Minu ja meie teiste pretsedendi põhjal kirja pandu on vaid murdosa sellest, missuguseid skeeme ja saltosid inimeste petmiseks visati, sellest saaks terve raamatu juba kokku, eriti nüüd, mil olen tutvunud ka teiste petetute vaidluste ja dokumentidega.
Lisaks veel niipalju, et eestlased läksid nii kaugele, et otsustasid soomlastest tüngamehi ise petta ja see on tõeline klassika... Nad olid juba nii kuulsad, et nendega ei suheldud (ka on selgunud, et nende firmad polnud ainsad orjapüügilaevad) ja nad otsisid verinoori mehi ja korraldasid neile E tähe kaardile. Rentisid kolm vedurit ja läksid ise "turule", arvates, et on targemad kui soomlased ja juristid kokku.
Resultaat oli selline, et nende lapsjuhid keerasid talvel korduvalt masinad kummuli, ei deklareerinud Rootsi-Norra-Rootsi teekonnal piiril mitte midagi, masinad sõitsid teemaksuta (vahetati siin Maanteeametis numbreid, et "blacklistist" pääseda) ja lõpuks oldi oma nässukeeratud rendivedurite otsas, aga ilma tööta.
Selle jama kohtuasjad alles algavad.
Kui keegi räägiks- no ei usuks, aga nii oli ja on.
Kusjuures- petuskeemi väljatöötlus ja etendused olid filigraansed ja see oli kellegi teise korraldet dramaturgia- nende pead seda leiutada välja ei võtnuks. Küllap soomlaste ja meie juristide koostöö?
Halamisest on asi muide kaugel- see kõik on tegelikult ülikoomiline ja tasuta juurakoolitus Töölepinguseaduse, Pankrotiseaduse, makse puudutavate seaduste, Võlaõigusseaduse jms osas.
15:32 13.07.2018
PÄSS007 (registreerimata)
Looder on oma väljaütlemistega demonstreerinud et pingetaluvuse ja enesevalitsusega on probleeme, töötajatest rottidest ei arva ka midagi ja ettevõtlusega pole ka kõige parem hakkama saamine. Vanaraua seisukorda ei hakka ennustama, aga vist midagi roosilist pole ka sealt oodata.
Sellest tulenevalt väga lihtne küsimus talle. Palun ütle üks hea põhjus, mille pärast peaks asjalik autojuht tööle minema Sundriverisse?
21:13 13.07.2018
looder23
Küsimused loodrile - seda on eelnevalt juba mainitud.
Päss007 - tahan rikkaks saada.
21:35 13.07.2018
Jube värk siis!? "tahan rikkaks saada" on väga vähese vaimse potentsiaaliga indiviidide soov muide- kahju, kui sul mees sellised juhid on palgatud.
Päriselt ka.
21:41 13.07.2018
nojah (registreerimata)
sellise suhtumisega polegi võimalik leida omale töötajat, kes töö ajal pudelis poleks. kui taad korralikku juhti, siis maksa palka ja käitu ise inimese moodi.
00:33 14.07.2018
looder23
oih, vabandust, tahan, et töötaja rikkaks saaks.
10:13 14.07.2018
Kus sa neid min palgaga nõus olevaid pässe leiad?
11:56 14.07.2018
Kuidas leida juhte, kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha- sajandi mõistatused.
Aga eeltoodule lisaks ma selgitan, kuidas neid juhte leitakse. ülejäänud kaks küsimust on siiski ebaselged.
Kuulutused pannakse üles, CV-Online, Töötukassa jne. Palgalubadus on juures ja palk on kõva, lisaks suurepärased töötingimused. Tehakse koduleht, uhkete piltidega kaunitest peissaažidest koos Skandinaaviast vastostetud veduritega. Nagu teate, on need vedurid vägagi kenad ostmise hetkel
Helistamise peale reageeritakse ja pmt räägitakse kuulutustes olnud jutt ära, ilustades asja veelgi, kasvõi ühe aasta vedureid nooremateks valetades, olmetingimustest valetades, nt puhkekohtadest, kus ka "teised eestlased" sõbralikult koos, kus saab pesu pesta jms.
Kokku saadakse kohas X või N, on võimalik, et selleks kasutatakse ka konspiratiivkontorit, sest ei taheta, et tuldaks pärast õigesse kontorisse jalgu trampima ja nõudmisi esitama.
Tööleping tehakse- ja teate ise kuidas- ikka miinimumi peale, sest max päevarahad, lisatasud, preemiad jms on ju töötasuväline.
Hiljem selgub, et see ladus jutt, sõbralikkus jms on korrektselt päheõpitud jura. Vähe sellest!
Kui toimub "töövestlus", siis helistab "autojuht" ja teatab mingist rikkest ja teie kuuldes toimub vestlus, et kohe"saadetakse" teenindusest mehed asja uurima ja probleem saab lahendatud.
Mehed- ei ole nali, nii tehtigi! Dramaturg oli asjal taga kõva!
Töölepingut esialgu alla ei kirjutata, sest läheb veel veidi aega, tegelikkuses oodatakse, mil keegi pättide skeemist aru saab ja ära tuleb.
Nii- teile teatatakse, et nüüd läheb sõiduks!
Ja lähebki- sadamas kirjutate töölepingule alla ja astute laeva- taksomeeter läks käima, vähemalt teie arvates.
Skandinaavias toimub masina üleandmine eelpool kirjeldet viisil, kus seda tegelikult see eelmine juht üle ei anna, aga pättide usaldusisik. koos uue etendusega.
Piltidel kujutet masinatest tiba need vaadeldavad vedurid küll erinevad, on jube räpased väljast ja üsna luitunud, kuid vaieldamatult on tegemist samade sõidukitega, mis olid kodulehel.
Aga saab ju puhtaks pesta- seda kinnitab ka kohalviibiv rõõmus, rõõsa ja roosa "eelmine juht", kes kahjuks perekondlikel põhjustel nii hea töö pealt ära peab minema. Oi kui kurb...
Te ei tea veel, et see masin on romudest kõige parem...
Algab töö, millel tegelikult mitte midagi viga pole ja sellist ihaldaksid paljud teha, ainult sabade vahetus ja kusjuures uute sabade. Seisakuid pole, ainult uhamine ja puhkepausid.
Küll tekivad kahtlused ja kõhklused veduri osas, sest sellega pole kõik korras. Nagu eelpool kirjas, on vastus küsimustele alati" see ongi selle margi eripära, sest pole midagi, sa ei oska sõita..." vms.
Hästi- kuhu sa ikka lähed kohe ja eks sõidad edasi, sest "kohe läheb masin korralisse teenindusse" jms (tegelikkuses sellist asja olemas polnud).
Kuu saab mööda ja peremeestel on tänu "pahadele soomlastele" makseraskused- ehk saaks maksta kaks kuud korraga- no natuke saavad praegu maksta...
Hästi- juhtub, teeme nii.
Siis teatatakse juhile, et rõõm on õue sõitnud- saad parema masina, sest oled jube tubli ju!
Masina annab üle jälle "eelmine juht", nüüd uus, aga tegelikku eelmist sa ei näe, sest see on palgata ja romuga sõitmise pärast tagasi koju läinud. Minul küll tekkis kahtlus, sest ma nägin varem selle veduri roolis hoopis teist meest, aga äkki ma eksisin?
Tegelikkuses saad hullema romu ja see eelmine, see läheb uuele tulijale- selline rotatsioon käibki süsteemselt.
Teise kuu lõpuks on pilt selge ja juht hakkab raha, õigust ja ohutuid töötingimusi nõudma.
Nüüd läheb jutt hoopis teiseks- sa olla ise masinad ära lõhkunud, sa ei ole vot sel ja sel päevcal minutipealt ternminalis olnud, vot selle eest 500, selle eest 600- sa ise oled juba võlgu jne... Te ju teate, et Norras minnakse üle platoo, seal on teesulgemised, kolonnisõidud ja logistiku poolt kabinetis valmiskirjutet kellaaeg ei kehti- seda teavad nii rootslased, soomlased kui norrakad ja ka mingi 4 tundi hilinemist neid ei sega, sest see ongi normaalne. Võib juhtuda ka päevadega hilinemisi, nt kui logistik unustab ära mõne sealse riigipüha ja üllatusena avastavad juhid end troppis mingite väravate tagant, kus tuleb passida nt kaks päeva.
Siia on vaja lisada ka seda, et kui meid oli kogunenud juba märkimisväärne inimhulk, petetuid siis, pöördusime nii CV-Online kui ka Töötukassa poole ja tõime esile faktid, et läbi nende tööpakkumisportaalide tegutsevad kelmid ja kas neile endile ei tundu kentsakas, et väidetavalt megapalkadega firmad permanentselt juhte otsivad.
Ei olevat üldse nende asi... võõras mure ja nemad ei reageeri millelegi, vaba maa ja vabad kuulutused. No demokraatia või nii.
Vot nii saavadki petturid juhid omale...
Kusjuures- autovedajate ametiühingut ja muid sarnaseid " õiguste eest võitlevaid" organisatsioone samuti asi ei huvitanud, tehti küll nägu, et "oi, oi, oi- assa, lubamatu...", kuid toolilt taguotsa ei tõstetud.
Eesti elu- mis muud.
15:32 14.07.2018
to Kentsakad sõnavõtud (registreerimata)
Nagu sa mainisid, et tuleb kohtuotsus või väljakuulutamine siis aga tuld, päriselt kõik nimed avalikuks , pildid ülesse, kui muud ei saa siis võimalikult ebamugavaks nende elu teha k.a. see endine MTA jurist.
Laimata avalikult ei tasu aga jagada kui "huvitavt lugemist" kindlasti .
Ja siis on vaja Reinsalul ajada miskist toredat juttu , kus riigi palgale veel rohkem ametnike võtta, kes sarnastelt senistega ikkagi ei vastuta mitte millegi eest ja tulemused pole garanteeritud .
18:06 14.07.2018
Las praevad veel- usun, et nad loevad siinset juttu. Vaatame, millal närvid üles ütlevad.
Ka usun, et mõni selle foorumi lugeja on samuti keegi petetutest, kuid on tasa, sest kuidas sa ütled, et lasti lamedalt üle.
Kuigi- häbeneda pole tegelikult midagi, sest peale ühte nimevahetust sõideti üle isegi veokorraldaja õigust omavast ja staažikast, arukast mehest, kes läks sinna tööle sooviga vaadata, mis Skandinaavia turul toimub.
Kui lasti JULMALT üle autokoole, Volvo Eesti, kindlustused, SCANIA, remondifirmad, juppidega kauplevad firmad jne- siis pole midagi häbeneda.
Üks tüngameestest on ise tänase seisuga kõikide andmete kohaselt ise kellegi all juhina tööl.
Asi pole lõppenud- üks asi lükkab teise käima, üks kohtuotsus on aluseks, et teha kaebus teise keisi osas.
Loodan, et lugemine oli meeleolukas ajaviide ;)- minule endale teeb küll hullult nalja, sest see kõik oli niivõrd sürrealistlik ja tegelikult ka uskumatu, kui keegi sellest räägiks. Olla ise sellise asja sees- see on paras vedamine, sest õppetund koos kogu järgnevaga on olnud suurepärane kogemus.
19:03 14.07.2018
eelmisele (registreerimata)
ära kujuta ette, et loevad ja praevad närve. neid ei koti absoluutselt, mida mõni ohver arvab või teeb, sest sellel tegevusel pole tulemust. kui oleks tulemus, siis poleks ülelastu ohver.
kui ei julge nimesid nimetada, siis andsid ise ka päris suure panuse enda ülelaskmisse.
19:14 14.07.2018
Kuule, "eelmisele". Kes siin see ohver on!? Mina küll mitte jaq mind üle ei lastud ja tänu minu ja veel mõne tegevusele said teisedki oma raha osaliseltki kätte.
Se sõnavõtt on asjatundmatu ja ka kohatu. Et täiesti rahulikult sõidab ise ringi, kui on kümneid ja kümneid petnud?
Tead- ei usu, küllap kontrollib iga kord, et kas saba ikka taga lukus kui ärkab, vaatab tihti üle õla ja kangestub, kui mõni sinu arvates "ohver" vastu sõidab. Laevas jooksis turva kõrvale kui üht petetut nägi ;).
Üks mees on nii peitu pugenud, et pole teisest miskit kuulda.
Need asjad niisama ei käi. Nemad ise on ohvrid selles loos- tahtsid ju ka "rikkaks" saada ;)
Ja sina küll ei ütle, millal milleks õige aeg on.
22:12 15.07.2018
eelmisele (registreerimata)
kibestunud inimese lootus, mis võimaldab märgi unenägusid. tegelikkuses pole sind kottinud isikul isegi meeles sinu eksistents ja ka teiste sinu saatusekaaslaste.
11:37 16.07.2018
Toomas Silmar (registreerimata)
Pakutakse tööd Ralgemar OÜ!
On keegi kuulnud näinud teab kedagi kellelt saaks firma hingeelu uurida? Kas palgad makstakse õigel ajal ning kokkulepitud ajal?
Päikest,
Toomas
12:49 16.07.2018
to Toomas (registreerimata)
See ju Linford ja publik muukeelne, kes siia ei satu.
14:18 16.07.2018
Toomas Silmar (registreerimata)
Selge pilt sealt hoian kaarega eemale puha kolhoos.
19:45 16.07.2018
Pärnu mees (registreerimata)
Linford on ju Jüris, Ralgemar aga Pärnus, ma küll ei tea, et neil mingit seost oleks. Tehnika on neil küll viisakas, aga kuna ise Euroopa poole kippunud pole, ei oska palga kohta kosta. Küsija suu pihta ei lööda, uurida ikka võib :)
11:22 17.07.2018
Jürikas123 (registreerimata)
Õige, Randomer on Linford. Ralgemar on Pärnu firma, kes veab viletsa hinnaga koormaid.
01:14 27.07.2018
Vioxx (registreerimata)
Inforegister ja muu info:

STARSIDE OÜ (registrikood 11559615) on usaldusväärne küpses eas firma, mis asutati ligi 10 aastat tagasi ja on käibemaksukohuslane. STARSIDE OÜ tegutseb peamiselt veonduses ja laonduses ning tema põhitegevuseks on kaubavedu maanteel.
Firma käive oli eelmisel kvartalil umbes 12.3 tuhat eurot ja seal töötas sel ajal 1 inimest. Firmal on maksuvõlg summas umbes kaks tuhat eurot. Võlgadest pole puhtad ka praeguse juhatusega seotud teised firmad. Ainuüksi ettevõtja Astrid Ansip poolt juhitud firmade maksuvõlg on kokku umbes 6.9 tuhat eurot.

Firma endiste ja praeguste juhtide teistest ettevõtetest on täna probleemseim FCR OÜ, mille juhiks on olnud Liis Männiste ja mis on praegu võlgu riigile umbes 651.5 tuhat EUR-i. Ettevõtte juhtide teistest firmadest on täna edukaim PIRITA TEE 20A OÜ, mille juhiks on olnud Liis Männiste ja kus eelmisel kvartalil polnud töötajaid palgatud. Käivet tegi firma siis ligi 6.4 miljonit EUR-i. Firma on kohusetundlikult esitanud oma majandusaasta aruanded.

STARSIDE OÜ on usaldusväärne - võid talle vabalt müüa tavatingimustel. Kui ta peaks siiski hilinema arve tasumisega, siis saada talle meeldetuletus - võimalik, et Sinu arve on STARSIDE OÜ raamatupidajal kahe silma vahele jäänud.
https://www.inforegister.ee/11559615-STARSIDE-OU

Aitasin hiljuti digiallkirjastada täitedokumenti, milles nõuti jõustunud lahendi alusel saamata töötasu ja puhkuseraha (ligi 3000 €).
09:32 29.07.2018
juhiabi (registreerimata)
Kui on ostetud valmisfirma, siis on seal suvalised soesed üldjuhul. Minul tuleb selline jutt lisaks, kuigi mingit reaalset seost minul nende firmadega pole:

Firma endiste ja praeguste juhtide teistest ettevõtetest on täna probleemseim Q VARA AS, mille juhiks on olnud Hannes Rosin ja mis on praegu võlgu riigile ligi 1.8 miljonit ja tarnijatele ca 500 EUR-i. Ettevõtte juhtide teistest firmadest on täna edukaim ASTLANDA EHITUS OÜ, mille juhiks on olnud Hannes Rosin ja kus eelmisel kvartalil oli tööl 63 inimest. Käivet tegi firma siis ligi 14.5 miljonit EUR-i. Firma on kohusetundlikult esitanud oma majandusaasta aruanded.
11:39 29.07.2018
Tantam
Tere, Otsime oma väiksesse kollektiivi CE kategooria autojuhti Eesti sisesele tööle. Töö osaliselt öine (eluslindude vedu, poolhaagisega Scania). Töö esmaspäevast reedeni, iga kuu üks nädal vaba! Töö algab ja lõppeb Tabasalus. Palk 1200 neto.

Helkama Trans OÜ
Tanel 5208211
09:12 31.07.2018
Albu Metsnik OÜ (registreerimata)
Tere

Otsime Kesk-Eestisse kopajuhti, tööks suuresti metsas rööbaste silumised ja kuivenduskraavide rajamine/taastamine. Palk vastavalt mehele on 7-9€/tund (neto). Lisaküsimuste korral palun helistada kas 5148238 või 53327568, võib ka kirjutada info@albumetsnik.ee

https://www.tootukassa.ee/toopakkumised/roomikekskavaatoriju
ht-277805?ref=b3RzaXNvbmE9cm9vbWlrZWtza2F2YWF0b3ImdmFsZGtvbm
5hZD0%3D&src=ao
17:02 17.08.2018
fgggf (registreerimata)
Mida arvata sellest kui töökuulutuses on kirjas, et veokijuhiks võib kandideerida ka eelneva kogemuseta juht? Kas see on normaalne, et julgetakse saata võõras inimene kohe euroopasse suure autoga sõitma?
17:17 17.08.2018
selgeltnägija valerka (registreerimata)
fgggf (registreerimata) - mis vahe on kus ja millega sõita kui vastav kategooria olemas? samas kui oled sellest parteist http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?fgid=200 kes siin küsivad kuidas tehakse ja mis marsuudil eksamisõitu kuskil siis on tõest mõistlikum jääda ühistranspordi kasutajaks
17:27 17.08.2018
mudak profijuht (registreerimata)
Kui inimene on eksamid teinud ja paberid saanud,mis küsimus see selline sul on? Vähem läti õlut äkki?
19:53 17.08.2018
Jokkvärk (registreerimata)
To:fgggf
Nii mitmelgi "Firmal" tähendab kuulutuses vähese kogemuse või pensionäri palkamise võimalus, kas alatasustatud või osalise tööajaga tööd.
22:17 17.08.2018
Selgitan (registreerimata)
Üldjuhul sellised kuulutajad ei maksa üldse palka.
Otsitakse noori, kes ei tea midagi ülelaskmistest, arvavad, et romuks sõidetud auto on korras masin, on nõus sõitma kõikvõimalike vidinatega, magnetiga, võõra kaardiga, rikkuma mis tahes nõudeid.
Neid saab lihtsalt petta ja neid on vaja kuuks või kaheks.
Kahe kuuga on otsitud uus "eelnevate kogemusteta". Küll ta vastu peab ja romud ju kindlustatud.
01:08 18.08.2018
looder23
vau, tõsi või? sul siis ikka väga selge see bisnis. ja kuidas saab romu koolemise vastu kindlustada? äkki selgitad. tahaks ka.

ja jokkvärk, mis halba on osalise tööajaga tööl?
07:59 18.08.2018
Jokkvärk (registreerimata)
To:looder
Väljendusin vähe valesti. Mõte oli tööandjast, kes eeldab, et omab sind 24/7 ja maksab ainult nende tundide eest kui oled talle kasumit tootnud. Kuulutustes kasutatakse ka väljendit: katkestatud tööaeg.
19:17 26.08.2018
Toi 74 (registreerimata)
Aga ma küsiks vastu- kuidas peaks vastne e kati omanik alustama? Autot tunnen, sõidueksami tegin vabalt aga nìi kova mees ka ei ole et votaks haake ja hakkaks tööle. Seda enam et autokoolis on tavaliselt kesktelg haagised ja päris elus valdavalt poolhaagised.
21:04 26.08.2018
Kaldi Joosu (registreerimata)
Mismõttes tegid eksami ära ja nüüd ootad veel,et keegi hakkab sind õpetama.Kui inimesel on selleks annet,et poolhaaget juhtida siis ta lihtsalt läheb ja sõidab,kui kesktelghaagis tundub parem siis otsid sellise töö!.Kui tegid vastava kategooria siis julged ka minna proovima.Kuulutused kus otsitakse ka kogenematut juhti tähendab reeglina rumala ettevõtja säästmist,tegelikult saavad paljud tänapäeva sidevahendeid ja ingliskeelt osates igalpool kohe alguses hakkama.Aga kui selline asi on kuulutuses ära mainitud siis otsitakse lollikest kes teeks seda tööd päevaraha eest palka saamata.Poolhaake tööd on nii mõtetult odavad,et parem on saekaatris töödata,jääb rohkem raha kätte ja vastutus on viksem.Tööpäeva pikkust ei hakka mainimagi!
11:57 27.08.2018
Toi 74 (registreerimata)
Esiteks see ongi normaalne et algaja saab vahem. See oleks ju imelik et lahen löön jalaga ukse lahti ja nôuan miljonit kuigi ise emmigi ei oska. Isegi saekaatris ei teeni alguses kuigi palju.
Teiseks praegu kus nõudlus ce kat juhtide jârele ùletab pakkumise, voivad ka norm firmad leppida algajatega.
Ja lõpetuseks said mu kûsimusest valesti aru. Ma ei taha et keegi mind õpetaks vaid julgustaks sest siin koik vaidavad et algajad on lollid ja neid kasutatakse ara.
13:03 27.08.2018
mopsi
Irjako OÜ pakub tööd Eesti -Saksamaa - Holland -Eesti vahetusautojuhile vahemikul 31.08.-10.09.18 ,võimalik ka asuda tööle pikemalt .
13:53 27.08.2018
TRT1
AS Märtin pakub vahetusjuhile tööd 1ks kuuks-september. Sõidud põhiliselt Tartust Belgia, Holland, P-Prantsusmaa suunal. Töövahendiks Volvod ja Shmitzi kardinhaagised. Võimalus ka püsivalt tööle jääda. Täpsemat infot saab mobiililt 5172223 või maili teel toivo.asmartin@gmail.com
16:18 27.08.2018
looder23
Toi 74, kas sa siis ei tea, et algselt pead 5 aastat soolo peal sõitma, siis 3 aastat haagisega, 2 aastat saad baltikumi nuusutada ja siis... ja siis võid oma esimese sõidu euroopasse purjetada. Siiski algselt mitte kaugemale kui Poola, Tšehhi. Kaugemad riigid on huntidele kes juba vähemalt 15 aastat rooli keeranud. Neist 9 ise ettevõttele peale maksnud, 6 sõitnud nulliga ehk tasuta ning siis on võimalik ka teenima hakata. Kui hästi läheb siis, enne pensionile minekut saad ka tutika auto ära proovida, aga see on ka võib-olla.
09:57 28.08.2018
to Toi (registreerimata)
Pole see asi nii hull midagi, kui siin serveeritakse. Helista +372 53 480050 Mauno (Virkkus OÜ), tema noorte meelt, varemaltki kogemusteta juhte võtnud ja välja õpetanud. Kuigi ma arvan et tal juhid paigas, aga helistada võid ikka (saad mõne nõuande või kontakti). Ta laadna mees ja aitab võimalusel hea meelega
12:06 28.08.2018
kuri tööandja (registreerimata)
Seda Joosu juttu ei maksa tõsiselt võtta. Mees on kibestunud ja elus pettunud, sest ei saa sõitmisega hakkama. Loomulikult tuleb enda poolt lõhutud auto remont tal kinni maksta. Üldiselt makstakse palka tulemuste mitte staazi järgi ja sellepärast kipub noorte, kuid mitte nii staazikate meeste palk tegelikult kõrgem olema kui Kaldi sugustel facebookijuhtidel.
18:44 28.08.2018
professor_sammaljalg
Pane siis oma ettevõtte nimi ka! Teavad inimesed eemale hoida santlaagrist, kus ei teata, mis on kindlustus ning ülemusel pole midagi targemat teha, kui kunagiseid juhikandidaate mööda internetti stalkida.

Oli vist New Inspiration Trans vms kadakasaksa oopus nimeks?
20:05 28.08.2018
Milleks siin anonüümselt kurja tööandjat mängida ja mõtetult laimata? Soovin sinu varjunime taga oleva isiksusega tutvuda! Helista või kirjuta mulle tel+358401603301 või joosukaldi@gmail.com
08:36 29.08.2018
To sammaljalg (registreerimata)
Põltsil pole midagi muud teha kui järjekordselt tarka juttu ajada? Miks peab kindlustus kahju hüvitama kui autojuht süüdi on? Kui palju autojuht kindlustusmakseid tasus? Kes maksab omavastutuse?
09:52 29.08.2018
To to sammaljalg (registreerimata)
Puhastus teenindajana sa ilmselt ei tea et kindlustus maksab alati süüdlase eest kahjud kui viimane oli kaine ja kindlustusmaksete tegemine ei kuulu kindlasti autojuhi kohustuste hulka.
09:57 29.08.2018
eelmisele tarkurile (registreerimata)
liikluskindlustus ei maksa süüdlase poolt tekitatud kahju süüdlase veokile. selleks on vabatahtlik kaskokindlustus.
kui süüdlane arvab, et tema osaluse tema poolt süüliselt tekitatud juhtumis peaks kinni maksma vabatahtlik kasko, siis tuleks tal sellesse ka panustada. kui ta pole kasko makseid tasunud, siis võlaõigus- ja töölepinguseaduse järgi tuleb tal tööandjale tekitatud kahjud hüvitada.
10:01 29.08.2018
to Kaldi Joosu (registreerimata)
Laimaja rollis oled sina. Kommentaaris lihtsalt selgitati sinu olemust ja tausta. Noored on vägagi tegijad ja elu on näidanud, mida vähem internetti, seda tegijam on. Pole siiani märganud heade juhtide suust mingit hala facebookis või kusagil kommentaariumis. Kõigil juhtub, aga mõnel juhtub kogu aeg. See eristabki meest eidest.
Mis puutub sinuga ühendust võtmisse, siis kui otsid omale peikat, siis iha.ee vms sait on arvatavasti tulemuslikum.
11:55 29.08.2018
professor_sammaljalg
Kogemused sedavõrd kehvas asutuses töötamisest puuduvad, kus ülemus rott ja töölistelt autoremondi kinniplekkimist nõutakse. Pole ka selles vallas samas peale ühe haagise tagatule viimase dekaadi jooksul ette näidata ka.

Loodetavasti tulevased tööotsijad seadust mitte eriti tundva kupja ettevõtmise kirjelduse google abil siit ka leiavad.
15:52 29.08.2018
Eelmine tarkur (registreerimata)
Koos ettevôtlusega käib paraku ka risk aga kliendile arvet esitades sa ju arvestad sellega ja kaskokindlustus on protsendina seal sees.Aga kui oled mingi turusolkija ja tahad äririske maandada töövôtja taskusse siis soovin sulle pikkameelt...üks tark inimene on öelnud et kui palka maksad banaanides siis saadki ahvid tööle.PS.sônumitoojat pole vaja tümitada.
17:24 29.08.2018
to professor (registreerimata)
mida küll üks lihtne rekkajuht teeks ilma Põltsi tarkuseteradeta. alati jõuame selleni, et kui head palka ta küll teenis jne. isegi auto lõhkumist ei peetud kinni.
21:58 29.08.2018
Ma veelkord mainin,et minu juhtumised ei ole sobilikud siia tööpakkujate teemasse arutamiseks.Ma pole kellegi autole niipalju kahju tekitanud,et oleks vaja oma vastutuskindlustust appi võtta.On juhtund tõepoolest paar väiksemat juhtumit,millega olen ise tegelenud ja ettevõtetele kus olen töödanud pole ma rahalisi kahjusid tekitanud.Kõik minu juhitud autod on jõudnud alati sihtpunkti ilma suuremate vigastusteta.Ma tõesti ei saa seda ühte juhtumit siin enne kirjeldada avalikult,kui pole toimunud töövaidlusistungit.Sama ei saa ma väita tööandjate kohta,kes alati pole pidanud oma lubadustest kinni.Na nüüd selle algse kommentaari mõtte juurde tagasi tulles siis kõik on kunagi alustanud,ja see tüüp kes siin julgustust vajas,et seda tööd teha,siis soovitan rooli istuda ja sõitma hakata,ja kui julgust ei jätku siis ei jätku ka tulevikus närvi,et sellel ametil vastu pidada!
23:37 09.09.2018
atsee
Tere

Pakkuda tööd CE kategooria autojuhile Eesti-Prantsusmaa-Eesti suunal. Eksport reeglina täiskoorem, import moodustub osakoormatest. Reisi algus ja lõpp Tartus.
Töövahendiks korralik Volvo sadulveok, mida hooldatakse margiesinduses.
Lisainfo: 53430988

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.