Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LIHTNE KÜSIMUS RINGI KOHTA

16:51 26.06.2014
Atheriz
Lihtne küsimus ringi kohta
Tervist.

Tekkis küsimus ühe ringtee kohta Haapsalus.
Nimelt tahvlil on märgitud ainult 2 väljasõitu, otse - ja vasakule.
Ent ringile jõudes on seal ka kolmas (esimene?) väljasõiduala.

Oletame, et ma sõidan ringile ja sõiduõpetaja palub mul esimesest välja sõita.
Kas ma peaksin tegema manöövri paremale ja sõitma musta noolega näidatud suunas, või sõitma otse?

Ise arvan et peaksin ikka märgist lähtuma, aga kuna pole kindel siis küsin üle.
17:24 26.06.2014
looder23
Re: Lihtne küsimus ringi kohta
mina käituks ikkagi eelneva märgi järgi, sest see antud tee mida pole eelteavitus märgile kantud viib kuskile eramajade vahele. seega pole see mõeldud avalikuks liiklemiseks ning juhindun märgist ja sõidan otse. aga sa võid ju alati õpetajalt üle küsida. selleks ju õpetaja ongi, et selliseid asju küsida.
09:33 27.06.2014
Mahno3 (registreerimata)
See märk, mille pildi sa siia panid, on puhtalt informatiivne. See on mõeldud inimeste juhatamiseks ja selguse mõttes ei joonistata seal alati välja igat väikest teeotsa või tee kõverust.

Seetõttu mina loeks ringi pealt väljasõite täpselt nii, nagu nad sealt tulevad: esimene paremale, teine otse ja kolmas vasakule. Kahtluse korral võid ju üle küsida stiilis "Kas Haapsalu poole?"

Samas mina näiteks lugesin eksamil (Tallinnas) ringteelt väljasõite lihtsalt valesti ja mulle seda otseselt keegi ette ei heitnud.
10:47 27.06.2014
autojuht a (registreerimata)
Märgid kohustuslik sõidusuund on sinise põhjaga ,see märk on pigem infoks milline tee kuhugi läheb.
Keera julgelt paremale.
11:57 27.06.2014
......... (registreerimata)
Kui palutakse esimeselt teelt väljuda siis sõidadki musta noole suunas, ehk esimeselt teelt maha, lihtne. Ega kõikidele suurtele "plakatitele" ei saa kõiki teeotsi koos tänava nimetusega joonistada.
Ja õpetaja võib paluda maha sõita või pöörata esimesel võimalusel.
07:23 05.07.2014
FoFocus (registreerimata)
Kui tegemist on sõiduõpetajaga, teedki nii nagu ta ütleb.
Kui su kõrval istub aga eksamineerija, siis alles pead oma peaga mõtlema:)
15:14 05.07.2014
jarru (registreerimata)
Tallinnas selline kena kohake nagu Laagri. Kui läheneme Pärnu mnt. poolt, siis umbes km. pärast on ringristmik, millelt saab välja sõita ka poe taha. Seda ei loeta siiski väljasõiduks, kuna see ei ole tänav. Eksamisõidul loeme või arvestame tänavaid ainult, kui ei öelda eraldi, et vat siit sõidab nüüd õpilane Kiir teega külgnevale alale.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.