Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTOLEVI

09:58 18.11.2015
white1
autolevi
Selline küsimus, et kas keegi on autolevi teenust kasutanud ja kuidas on rahule jäänud. Plaanin ise ka oma sõidukit seal rentida , kuid nagu selgub siis autolevi ei vastuta ise mitte millegi eest ning usalduse eest küsivad 25 % teenustasu.
Kas kellelgi on olnud insidente ja kuidas need lahenenud on autoleviga?
14:37 18.11.2015
Lüpsioperaator (registreerimata)
Re: autolevi
Plaanisin ka oma masina sinna üles riputada, kui see 25% on ikka julm. Selleks et mingit kasu saada peab auto rentima suht krõbeda hinnaga ja selle hinna eest ei rendi seda enam keegi. Eraisikuna kuulutuseportaali auto üles panek on mõistlikum (ise teen nii). Tuleb teha vettpidav rendileping ja autol võiks olla gps jälgimisseade.
16:48 18.11.2015
professor_sammaljalg
milleks üldse eraisikult rentida? firmalt saab uue ja korraliku auto ja seda odavamaltki, kui autolevis vanu saane reklaamitakse.
11:39 19.11.2015
Rasmus121 (registreerimata)
Autolevis tuleb veel lisaks nende 25% maksta ka ära 20% riigile makse. Päris karm võttes arvesse, et autolevi ise ei vastuta mitte millegi eest. Lihtsam jah rentida soovi või kuldnebörsi kaudu. Auto24 võiks endale ka kõrvale luua sarnase asja, kuid sootsama , ressursse võiks ju olla.
12:30 19.11.2015
ahhh. (registreerimata)
Debiilsus kuubis.
Esiteks ; Võõras inimene retsib sinu auto .Tüüpiline näide rendiautode kohta millega kõik uhavad.
Teiseks;Kas see firma garanteerib , et auto üldse tagasi tuuakse? Võtan auto suvalise bomsi dokumendiga ja viin nurgataha ja lammutan ära .Kas see firma tuvastab isikuid näopildi järgi või tehakse kõik netis.? Võtan suva dokumendi ja saan auto kellegilt?
Kolmanaks;mis moodi on kokkulepe et auto toodakse tagasi puhtalt?Oksendan auto täis ja viin tagasi.pohhui.
Neljandaks ;mismoodi fikseeritakse auto seisukord ;annan auto välja ,mis kohe teepeal seisma jääb?
Autorendifirma saab anda asendusauto,kas sinul peab ka olema lahendus rikke korral?
Viiendaks;Mis moodi käituda pisimõlkide korral,auto võtja ütleb et oli enne......
Et kaitsta ennast nende kõikide riskide eest on muidugi kaskokindlustus, aga täisoksendatud istmetele abi ei saa vist ja varjatud vead võivad tulla välja hiljem.
MA Laenaks kohe mingi maasturi ja läheks karjääri of road sõitma........ Oma maasturit ju ei raatsiks .....
15:35 05.01.2016
R. (registreerimata)
Niikaua on kõik hästi, kuni on tegu ausate inimestega, kui aga peaks auto kaduma minema, siis ei ole abi ka politseist - tegu on rendilepingu rikkumisega ja seda võid arutada kohtus ;) Nii, et enne ikka kaaluge asja, kui suure hurraaga oma isiklikku autot rentima hakkate.
08:40 14.12.2016
S (registreerimata)
Oma autot Autolevis rentides ei ole saanud rendi eest raha,mis neile ammu laekunud
14:24 23.12.2016
reesis
Neil on tõsiseid probleeme maksetega. Lubavad eelmise kuu tehingute eest tasu hiljemalt järgmise kuu kolmanda nädala lõpuks. Kui siis hakata uurima, millal raha laekub, on nad üllatunud, et kas tõesti on midagi saamata. Sellest hoolimata tuleb raha veel pikalt oodata, sest iga tehingu eest tuleb eraldi ülekanne. Selgitusi hilinemise kohta kahjuks ei jagata. Olen selle platvormiga seni väga rahul olnud, sh kasutajatoega, kuid see teeb siiski meele mõruks ja paneb mõtlema. Kogemused rentijatega on olnud head. Väga loodan, et nad võtavad kiirelt midagi ette, sest iga kuu oma raha nuiata ei taha.
13:00 23.01.2017
renks
Tere,

kui kaua rahade maksmisega viivitatakse, mulle ka siin summad tasumata.
Kas keegi on kuhugi avalikult kirjutanud sellest maksmise probleemist, äkki see neid natukene taltsutab?
14:24 23.01.2017
reesis
Mina suhtlesin nendega telefonis ja meili teel, ühe postituse tegin ka FBs nende ajajoonele, kuid see kadus sealt. Sarnase probleemiga kasutajaid ei leidnuki mujalt, kui siit foorumist. Hetkel on selgus majas ja kõik makstud, neil olevat jäänud miskit kahe silma vahele. Ja nad muutsid maksmiste korda selliselt, et eelneva kuu 3ks nädalaks on makstud siiski ainult eelmise kuu summa, mitte kogu seni teenitud tulu. Detsembri kuu summasid ei ole enam pidanud küsima, need laekusid ettenähtud ajaks.
14:38 23.01.2017
renks
see on selge jah, et makstakse eelmise kuu rahasid järgmise kuu HILJEMALT 3. nädala reedeks.
Mulle lihtsalt siin otsivad vabandusi, miks ei ole makstud aĺa ei saa raamatupidajat kätte jne.
Igatahes vaatan, mis saab - mingist hetkest on odavam sõiduk maha müüa ja Autoleviga lõpetada.
00:55 24.01.2017
saims (registreerimata)
mul sama. esialgu mainiti et 3ndal reedel kantakse. nüüd juba járgmise nädala teisipäev.ei teagi nüüd kas on tegrmist mingi jamaga?!? puhas raha ju mis nad kokku kraabivad. Austagu klienti
11:44 24.01.2017
renks
MIna sain igatahes peale jalaga munadesse rahad kätte esmaspäeva õhtuks.
Vaatame, mis järgmine kuu toob, äkki peab juba enne neid taguma hakkama.
11:59 24.01.2017
jee.kim (registreerimata)
Kas nälg on majas, et peab oma auto kellegile võhivõõrale andma ja pärast raha ähvardustega taga ajama?
12:32 24.01.2017
renks
Jah, nälg raha järele.
Ma teen seda vabatahtlikult raha pärast, osad inimesed käivad E-R 8.00-17.00 tööl ja ootavad oma garanteeritud palka, aga mõni inimene ka riskib ja üritab ise midagi juurde tekitada.
Siit keskonnast otsisin infot saatusekaaslastelt, mitte heakskiitu oma ja teiste tegemistele.
12:40 24.01.2017
saims (registreerimata)
Ma kiidaks samas autolevi süsteemi kuigi jah see 25 % on ikka täiega karm. võiks olla 10-15% siis oleks mõistetav. Paljud rendivad esimese korra läbi autolevi ja siis maksavad ikkagi sulas ja teevad ostu müügi lepingu juurde. Autolevi võiks võtta hea tagasisidega klientidelt vähem teenustasu. mida usaldusväärsem, seda vähem teenustasu. Hoiaksid kliente. Ma olen siiani kõik korrad läbi autolevi teinud ja tõesti väga rahul. (ca 10 tehingut)
16:09 25.01.2017
professor_sammaljalg
renks kui sa nüüd arvad, et palgatöö asemel läbi autolevi mingi vanuri väljaüürimine on "riskimine" ja "millegi juurde tekitamine", oled sa asjadest ikka õite valesti aru saanud..
16:19 25.01.2017
renks
ma ei olegi kirjutanud, et palgatöö asemel - olgem ikka faktides täpsed.
Ma ei saa sinu jutu loogikast ega sõnumist aru, aga las olla - olen siin juba enne siia kirjutamist põhjendanud, kes aru ei saa, siis sorry.
17:24 25.01.2017
professor_sammaljalg
Andke andeks lahke härra, ma ei tabanud ära sõna "ka" sealt lausest. Mis ei vähenda asjaolu, et Autolevi kuulub minu silmis Taxifyd sõitmisega leivateenimisega samasse auku.
10:58 26.01.2017
renks
Mis selle Autolevi ja Taxify asjades eriti vastu käib?
13:59 26.01.2017
professor_sammaljalg
Põhitöökohana mõttetu ning lisateenistusena ei saa aru, miks peaks põhitöökohast vähem teenima.
14:14 26.01.2017
........ (registreerimata)
Põhitöökoht ongi see, kus rohkem teenitakse. Teist tööd nimetatakse lisatööks ja üldjuhul on seal teenistus väiksem, sest tehakse seda vähem tunde kui põhitööd. Vaevalt, et keegi järjest 8+8 töötada tahab.
14:21 26.01.2017
saims (registreerimata)
autolevi maksis kenasti àra 2 paeva hiljem . vabandas. respect. igati rahul!!
14:44 26.01.2017
renks
Eestis ongi see naljakas, et inimesed ei taha aru saada, mis asi on maksetähtaeg.
Alati võib ka enne seda tähtaega maksta, aga kui makstakse välja isegi makseaja õhtul on laekumine juba hiljem kui tähtaeg.
Veel on igasuduseid lollakaid vabandusi aĺa raamatupidaja haige, meil makstakse 1x nädalas jne - neid vabandusi ei ole enam, siis kui kellegil on häda käes ja küsid ettemaksu, kohe on kõik valmis maksma jne.
17:56 26.01.2017
Popsti (registreerimata)
Olen teinud oma teisele kontole ülekandeid.

Raha laekub kohe.
18:10 26.01.2017
renks
18:23 26.01.2017
professor_sammaljalg
Punktiir, puhtalt isiklikult seisukohast on haltuura või lisatöö selgelt suurema tunnitasuga tegevus, sest milleks ma peaksin enda töökoormust pere, hobide jms arvelt kasvatama, saades selle eest vähem raha, kui põhitöökohal? Oleks äkki loogilisem põhitööd lihtsalt rohkem teha?
21:58 26.01.2017
Sull12
Ma siiani ikka lähtunud loogikast, et "haltuura" on vähemalt 1,5 korda tava netopalgast, ehk siis on maksjale ikkagi 2 x odavam, kui ametlikult tellida.

Kas tõesti on meie seas inimesi, kes nt 8-17 tööga teenib nt 10 eur ja siis 17-20 või nädalavahetuse töö eest küsib 5eur ehk vähem, kui põhitööl? Ületunnid põhitööl oleks ju kasulikumad?
23:32 22.02.2017
maksed (registreerimata)
jàrjekordne kuu kus maksed hilinevad. helistades.keegi telefoni ei vòta. eile helistasin..nad lubasid uurida ja tegeleda aga siiani pole keegi helistanud ega ka kannet pole tehtud.
01:50 23.02.2017
Sull12
Järjekordne kuu....

Vähemalt järjekindel
07:16 23.02.2017
khm (registreerimata)
Miks inimesed màssivad ennast sellistesse jaburatesse skeemidesse??.
07:18 23.02.2017
maksed (registreerimata)
iga k0rd tuleb makse kenasti kohale kuid nàdalase viitega. ja kui küsid siis òeldakse et pole midagi muutunud...
23:12 26.02.2017
tomps11 (registreerimata)
ise pole nii täpselt laekumise kuupäevi jälginud, aga raha olen küll alati kätte saanud. minu jaoks päris ok lisateenistus.
16:47 23.03.2017
Vw ja Audi (registreerimata)
See kuu pole ühtegi uut postitust, ehk siis kõik kes katsetasid Autolevis rentimist on nüüdseks loobunud sellest? :)

Arvasin et see eelmise kuu makse hilinemine oli juhus, aga nagu siit loen, siis see ei ole enam juhus vaid stabiilselt asi hapu neil.

Idee on hea tõesti, kuid teostus kehv!

Võin siis lisainfoks märkida, et ka see kuu rahad ei laeku ning kuna mul on ka tuleviku bronne, siis selle foorumi info põhjal tühistan need kohe
10:08 16.06.2017
remps1980 (registreerimata)
mulle kõik laekunud iga kuu. teenistus mina jaoks piisav. iga kuu saan ikka poole kuludest tagasi mis autole kulutan. pole isegi krõbedat hinda pannud.
15:13 16.06.2017
Kiidan (registreerimata)
Kiidan autolevi. tundub et mehed asja korda saanud. nüüd täpselt kõik laekunud viimased kuud. Tublid!
16:24 16.06.2017
A! (registreerimata)
Vaatasi kunagi neid tingimusi sealt kodukalt ja üsna korralikult vahendaja poole kaldu tundus kogu see majandus. Lepingute koostamine on tore asi küll, kindlasti ka väga väsitav ja seetõttu suurema lisandväärtusega, kuid riskid vara rikkumise, varguse või varuosaralli eest jäävad ikkagi õnneliku autoomaniku kanda.

No jah, kui seisab aia ääres mingi vana passat ja valida, et kas emeksisse või renti, siis pole jah eriti kahju. Aga vähe korralikumat pilli selleks otstarbeks küll välja ei julgeks panna.

Ja siis veel mingi kamm rahadega? No milleks kõik see, härrad ettevõtjased?
Aga kui teistpidi vaadata, siis kopik jälle kokku hoitud. Kui on tasuta saadud, siis pole vist tähtis, on see antireklaam või see teine asi.
13:06 20.06.2017
nojah (registreerimata)
Mõtlen isegi, kas rendiks oma auto seal välja. Uurisin seda üritust ja tundub, et nii mõnegi auto hinnad on väga mõistlikud. Nt üks Mondeo ja mõned Mazda6, hinnad alates 17 eur/päev. Tundub väga mõistlik rentijale, aga kas selle raha eest võõrale autot välja rentida tasuks on juba iseasi (Autolevi võtab 25%vahendustasu).
08:30 09.10.2017
minginimikurjam (registreerimata)
Kas autolevi ennast kaitsta ei taha siin?
Ma täitsa uus inimene, vaatasin teenust, tundus ok ja nüüd loen, et veel hiljuti siin igast jamad sellega. 25% kodulehe jooksutamise eest vahendustasu? See päris palju, selle koduka ma võin ise ka püsti panna.
Mul uus masin, maha müümine tülikas, mõtlesin siis välja rentida, et liising tagasi teenida ja natuke plussi saada. Aga autolevi ei vastuta millegi eest nagu loen, mille eest ma siis maksan neile?
Muide, kas kellegil on kogemusi sellega, et auto rüüstati ära ja autolevi ütles, et neid ei koti?
Kui põhjalik on autolevi rentija taustauuring? Krediidiinfot kontrollitakse? Või googeldavad niisama natuke ja siis väidavad, et on põhjalik?
09:21 09.10.2017
Sull12
Ei saa üldse aru selle asja mõttest.

Olen paar korda üritanud autot rentida, kui tulen mõneks päevaks Eestisse ja ei näe autoga kojusõidul mõtet. Et rendiks siis auto. Ei ole saanud mitte ühelegi soovile vastust. Pole nüüd paar kuud enam proovinud kah. Tundub selline surnud üritus olevat. Lihtsam tellida auto lennujaama mõnest suuremast autorendist ja teema maas.
09:25 09.10.2017
.... (registreerimata)
Miks peab üldse mingeid vahendajaid kasutama- tahad rentida, pane kuulutus börsi või tee kasvõi oma lihtne koduleht ning oota kliente. Nagunii need vahendajad millegi eest ei vastuta, ainult võtavad osa sinu raha endale.
09:50 09.10.2017
.... (registreerimata)
Lugege tingimusi, autolevi ei vastuta millegi eest
https://autolevi.ee/kasutustingimused/
14:39 09.02.2018
mehhov (registreerimata)
Kuidas selle iserentimisega on? Kas seadused soosivad sellist tegevust, kui näiteks lühirendi eesmärgil kindlustus registreerida ja börsi üles? Riik ka tahab midagi (muidugi tahab), aga kas neil on õigus nõuda?

Tagatisrahad ja asjad saab juba rendilepingusse toppida.
15:11 09.02.2018
.................... (registreerimata)
Mis valu, rahapuudus või ahastus peab olema et enda isiklik sõiduk mingile suvalisele inimesele rentida ? On ka normaalseid inimesi kuid rendiautodega käitutakse teadagi kuidas. Ma ei annaks oma autot suvalisele isegi 50 euri päevas.
17:16 09.02.2018
mehhov (registreerimata)
Tee oma isikliku autoga oma isiklikus garaažis mida tahad, aga jäta enda teada.

Kui keegi soovib küsimusele vastata, mitte arvamusfestivali korraldada, on see väga teretulnud.
21:52 06.10.2018
... (registreerimata)
rendin oma masinat autolevis. mõtlen teise auto ka panna üles, saaks liisingu raha tagasi. ei tea palju siin teised teeninud on? näiteks kuus

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.