Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MIS TRIKIGA PÄÄSEVAD SELLISED INIMESED Z4 ROOLI?

16:27 26.03.2016
didiid
Mis trikiga pääsevad sellised inimesed Z4 rooli?
Sõitsin kena ilmaga viimsist linna poole ja tõeliselt kena, valge BMW Z4 sõitis mööda, võtsin siis sappa, et teda pisut kauem vaadata... kuid selgus, et roolis olid ilmselt hoopis ahvid, kes loopisid akendest prügi välja.
https://www.dropbox.com/s/5n7haaco3iw49wz/ahvid%20%20Z4%20ro
olis.mp4?dl=0

Muudetud 27.3.16 21:16

22:56 28.03.2016
videotevaataja (registreerimata)
Re: Mis trikiga pääsevad sellised inimesed Z4 rooli?
c'moon, palju parem on kui video on laetud üles näiteks siia

http://tinypic.com/

(kui ei ole soovi youtube kasutada..)
07:44 29.03.2016
lasku (registreerimata)
Edevad ja egoistlik inimesed. Paljud on panga orjad. Mul on kontol üle 200 tuhat euro ja kinnitan,et isegi uus super on minu jaoks liiga hea ja kallis. Selliseid ebapraktilisi autosid nagu z4 ei osta just kõige arukam rahvas.
09:47 29.03.2016
didiid
Eks muidugi hirmus kadedus... muidugi tahaks ka ise sellise autoga sõita, kuid probleem on siiski see, et miski idioot (paarike idioote) risustab sel viisil meie ühist eluruumi. Tundub, et selles autos on taoline suhtumine, kuna mõlemast aknast lendab jäätisepabereid välja.
16:17 29.03.2016
sonnerjok (registreerimata)
ja sa ise oled eeskujulik kaebupunn? sõitnud talle järele ja öelnud oma mõtted ja arvamused välja ehk siis otse näkku ja teema oleks ok olnud.
16:25 29.03.2016
didiid
Ju siis olen kaebupunn ; )) Kuid minna sellisele seletama, kuis asjad päriselt peaks käima, on pigem politsei asi.
Minu arust näitab selline käitumine, et sell on pisut liiga vara taolise auto kätte saanud.
16:51 29.03.2016
v_ (registreerimata)
6 aastat vana USA-st pruugituna (läbi Leedu?) toodud Z4 pole küll nüüd mingi näitaja kas auto on liiga vara või hilja kätte antud. Iga ehitaja võib soovi korral sellist omada. Kuigi ma ei näe ka põhjust milleks meie oludes selline imelik masin?
17:56 29.03.2016
sonnerjok (registreerimata)
uskumatu, et tänapäeval hakkab keegi "napoleon" dikteerima inimestele, et millega keegi nagu sõita võib või tohiks?!?! tiba haiglane lapsepõlv on selleni viinud? viinud pildid politseisse ja oleksid vaikselt edasi nohistanud aga nüüd oled veel pugeja staatuse ka avalikult omale ligi tõmmanud.
18:21 29.03.2016
tiit_ (registreerimata)
Pole minu asi, las teised tegelevad, politsei peab korrale kutsuma jne jne. Mina olin hoopis paugu otsas kui puu käis. Kui tänaval naisterahvast vägistatakse kas siis käitud täpselt samamoodi?
To didiid, kas oma eelmise video saatsid politseisse kus äratuntavate reg. numbritega Skoda ülbelt liiklusseadust rikkus? Kui ei siis mis sa neist videotest üldse siia ülesse laed?
21:34 29.03.2016
didiid
Said valesti aru, igaüks võib liikuda just nii, kuidas isu on ja rahakott lubab.
Ei pane imestama, kui miski prügikoll, kes veel räägib mõnes slaavi keeles, laotab igast rämpsu laiali. Kuid kui seda tehakse autost, mis viitab sellele, et inimesel on palju üleliigset raha... paneb see mind igal juhul imestama. Rikkad inimesed, keda mina satun tundma, õnneks ei ole seda sorti.
22:23 29.03.2016
zfgdzgf (registreerimata)
Raha hulk ja kombed- tavad pole kahjuks seoses. Pigem kipub suur raha inimese ära rikkuma. Saada delfisse, nii laiema kõlapinna saamiseks.
08:57 30.03.2016
didiid
Raha hulk ja kombed ei pruugi alati seoses olla, kuid üldjuhul õnneks siiski. Aga see on juba hoopis teine teema. Kindlasti näitab see Z4 lugu, et teatud juhuste kokkulangemisel võib nii sellise auto roolis kui ka kõrvalistmel istuda si*apea.

Muudetud 30.3.16 16:26

11:21 30.03.2016
jlhvjhc (registreerimata)
Pean tunnistama, et kunagi nooruses olen isegi burksi paberi autoaknast välja visanud. Täna viin isegi kõige väiksema kella patarei poodi vastavasse kasti ja pooliku vana värvi purgi jäätmejaama.
15:31 30.03.2016
v_ (registreerimata)
Auto järgi küll ei saa inimese finants olukorda hinnata. Väga vale maailmapilt. Sa vist ei tunne ikka rikkaid inimesi? Pigem selliseid "lotovõitja" tüüpi rikkaid?
17:49 30.03.2016
tiit_ (registreerimata)
Sellise auto liisingmakse on ca 450 euri kuus+kasko. Sellise jõuab võtta omale iga ehitaja kes elab ema juures ema kulul. Isiklikult minu jaoks on naljakas näha Mustaka paneelikate ees seismas autosi hinnaga 25 000 ja ülesse kus auto hind ületab tihti korteri hinda.
20:53 30.03.2016
to tiit_ (registreerimata)
Korter on korter ja pole vahet kus see asub. Tähtsam on see kui mugavaks ja meeldivaks omanik on selle teinud. Sinu loogika järgi peaks 20tuh + maksvat autot omama ainult 200tuh hinnaga maja omanikud. Ainult paljudel selliste majade omanikel on piisavalt suured laenumaksed, kus auto jaoks enam ei jagu. Ise elan sammuti kesk eestis väikse linna kõrval umbes 5km eemal asuvas korteris,mis on täielikult renoveeritud ja auto on ka kallim kui korteri turuhind. Miks ma peaks seal linnas elama kui on olemas auto millega minna poodi?
22:29 30.03.2016
didiid
Vōtke rahulikult ;) teemaks pole ju üldse mitte see, millises korteris, vōi millise autoga keegi sōidab, vaid see, et mingid lontrused loobivad prügi teele ja see pole minu arust Eesti kultuuriruumis aktsepteeritav. Eriti, kui see seltskond bemmis koosnes Eestlastest.

Tegelikult on ju kama, kas nad sōitsid bemmi vōi daciaga, nii lihtsalt ei tehta.
12:29 12.05.2016
see_on_william_parve t (registreerimata)
See ülbik on Villu Parvet, varjunimega William Parvet. Guugeldage "villu parvet petus" Pätt jääb pätiks!!

Vt ka: http://www.saartehaal.ee/2016/05/03/parkimishuligaani-urgent
ne-kusimus-toi-vaarteomenetluse/#comments

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.