Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TULEDE MUUTMINE JA PESURITE PAIGALDAMINE

21:11 08.05.2016
Kkk94
Tulede muutmine ja pesurite paigaldamine
Kas kellegil on kokkupuuteid tulede pesurite paigaldamisega? (Mida see endast kujutab? Stangevahetused või kui palju see maksma läheks?) Põhjus on, et soov paigaldada xenon tuled koos heledate inglisilmadega BMWle.

Ise sellisel teemal suhteliselt võhik, sooviks asjakohaseid vastuseid ja lahendusi, mitte mõttetut loba.
08:25 09.05.2016
teretali (registreerimata)
Re: Tulede muutmine ja pesurite paigaldamine
Sai oma Volvo V70 paigaldatud, midagi keerulist ei ole, hinda kahjuks ei mäleta, aga ei olnud väga kallis. Muidugi ei lasknud ma seda teha esinduses.
09:32 09.05.2016
Navara3000 (registreerimata)
kui lihtsalt illegaalset HID komplekti ei paigalda, siis ta odav olla ei saa. lisaks pesuritele tulede kõrguse regulaatorid, andurid jne Vana saani puhul võib see maksta rohkem kui auto ise
12:29 09.05.2016
Kkk94
Auto alla 10a vana, pole kõige odavam, ma olen leidnud ce märgistega tuled regulaatoritega ja asjadega küll, pigem küsimus rohkem pesurites, kui kellelgi kokkupuudet

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.