Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TOYOTA AURIS HYBRID 2016

15:24 21.10.2016
autostniikuinii
Toyota auris hybrid 2016
Toyota Auris hybrid 2016, on's kellelgi kogemusi ja arvamusi?

Muudetud 27.11.16 13:23

10:47 23.10.2016
Toyota auris hybrid 2016 (registreerimata)
Re: Uus auto
Kellelgi pole kogemusi ega arvamusi? Eile käisin proovisõidul, on ikka tõsine püss,pealegi mugav ja ruumikas, sealjuures oli väga ok müügimees, Joonas Jõgi, kui mul õieti meeles, ei kleepind ennast külge nagu kaseleht saunas persele, jättis täielikult kliendiruumi, au sellisele tüübile. Mina ostan selle auto ära ja kui keegi veel tahab selle auto kohta, küsige ca kahe kuu pärast, selleks ajaks pidada auto tehasest kohale jõudma, peale seda siis juba isiklikud kogemused. Agajh, kui tahate ise mõelda, siis elke auto mustamäel on hea koht
12:23 23.10.2016
VAGupp (registreerimata)
Pärast seda kui sai "uue" toyotaga kõrvalistmel oldud ja pikem kruusatee sõit seljataga, mõtlesin et miks inimesed sellist saasta ostavad. Meenutas sõidumugavuselt vana opel kadetti kruusateel. Plastikud rapud, nagiseb, armatuur tahtis vahepeal sülle hüpata :D Tõsi, see ei olnud prius vaid uus avensis.
16:49 23.10.2016
Tassike (registreerimata)
Soomes müüakse lõviosa uuest Aurisest hübriidina,hoiab hästi hinda ja ei lagune.VAGi dünaamikani ei küündi aga kes soovib ökonoomselt ja muretult liikuda,sellele täitsa ok auto.Praegu vist pakkumises bensuka hinnaga.
17:04 23.10.2016
12321 (registreerimata)
kus sa tead, et hoiab hinda hästi? ennustaja oled?
19:11 23.10.2016
Tassike (registreerimata)
Ei ole vaja olla ennustaja,vaata sealset populaarsemat autoportaali nettiauto.com.
20:05 23.10.2016
VAGupp (registreerimata)
Ära võrdle soomet ja eestit. Seal ongi autode hinnad hoopis teisest klassist, olgu ta uus või kasutatud.
20:47 23.10.2016
Aivar12332 (registreerimata)
Praegu on nii palju paremaid valikuid, kui Toyota. Kes VW hinda maksta ei jõua ning Skodat ei taha on olemas Seat Leon ST. Kes tahab midagi peale VAGi, siis väga hea Astra. Uus Megane on jätnud isiklikult hea mulje. Kohe kohe uus i30-kohal. No milleks mulle seda Toyotat. Hybriidi eelis ainult linnas lühikesi otsi tehes. Maanteel ei saa yhegi turbo bensuka lähedalegi rääkimata diislist. Käru vedada ei tohi. Lisad on ikka väga magedad ning ma küll nüüd kedagi ei tea, kes turult otsiks neli kuni kuus aastat vana hybriidi.
21:32 23.10.2016
arvamys (registreerimata)
Ma ei tea miks seda Toyotat nii jumaldatakse Soomes ,aga isiklikult ei ostaks küll.
Tallinnas liikudes nähes et tänav on tossu täis ,siis märkad ,et Toyota D4D on liikuma läinud...............
Algul tegi sõber nalja,ah ajab jama,aga nüüd olen ise märganud sama asja .
Eile jälle üks uuem Rav4 liikus ,nii et kogu Peterburi tee oli sinine.
Või on Toyota omanikud kõige juhmimad ja piinavad oma väsinud autot viimase meetrini välja.
21:38 23.10.2016
To Aivar12332 (registreerimata)
Kellele ema,kellele tütar,mõttetu vaidlus.Sinu nimetatud mudelid kindlasti head aga proovi renoost või hyundaist hiljem mõistliku hinnaga lahti saada.
Inimene küsib siin toyota hübriidi kohta arvamust ja sina hakkad talle siin lambist muid marke pakkuma.
Mõned minu priuse magedad lisad:7 kohta,nahksisu,bi-xenon,adaptiivne kiirusehoidja,parkimisabi+andurid ja kaamera,vihmasensor,navi,jbl helisüsteem,handsfree,klaaskatus elektriliselt sulguvate/avanevate katetega,tagumiste akende kardinad,esiusteklaasid vett hülgavad,keyless.
7 kohalise autoga saan paagitäiega(45l) tavaliselt sõita tiba alla 900km,linn/mnt umbes pooleks.Kasutan tehasemõõdust natuke laiemaid rehve,selle arvelt saaks ilmselt mõne komakoha veelgi väiksemaks.
Kui mul ei ole mingi automargiga kogemust,,ei tule ma siia targutama.Minu kogemus hübriidiga on igatahes väga positiivne.
21:52 23.10.2016
Aivar12332 (registreerimata)
http://m.amserv.vrooom.ee/n/86281

32k? Kukkusin toolilt maha kui seda hinda nägin. Räägime ikka autodest 20k alla. 32k eest oleks veelgi paremaid autosid osta.
07:32 24.10.2016
jopandos (registreerimata)
Aurisest käib jutt mitte priusest. Aurise max hind 21000€. Astra oleks õige konkurent. Aga maitse asi
09:53 24.10.2016
likl (registreerimata)
Kuidas seal Priuses 7 kohta ära mahub? Väljast vaadates võiks arvata et pigem alla 5 koha kui üle.
21:23 25.10.2016
hsd (registreerimata)
Mina proovisin ära kõik soodsama hinnaklassi kompaktautod ja siinkirjeldatud tohutuid erinevusi ei märganud. Auris hübriidiga oli sõita mõnus ja kui panin sinna juurde minu ja minu tutvusringkonna kogemused erinevatest järelteenindustest, siis saigi valitud see.

Muudetud 26.10.16 08:44

07:54 28.10.2016
to aivar (registreerimata)
laseks ikka omanikel ja kasutajatel rääkida mitte niisama arvajatel. sõidan hübriidiga neljandat aastat ja ei pea kurtma.
11:55 04.10.2017
to VAG grupp (registreerimata)
sa ära võta siin sõna kui sa ei tea Avensisest midagi.
Uus Avensis on väga mugav ja hea auto ning ei lagune ka nii hullult kui VAG grupi saast.Sina sõida oma škodaga ning looda,et DSG käigukast 20000-e peal otsi ei anna või veel parem-võta 1,4 TDI mootoriga isend siis saad mootorit ka remontida:)

Muudetud 5.10.17 08:20

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.