Sisene

foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KUI PALJU VÄRVI KULUB..?

19:31 20.03.2017
Ahfrsk
Kui palju värvi kulub..?
Tervist.
Käisin täna autovärvipoes ja tahtsin värvi osta, aga nad ei osanud mulle öelda, kui palju mul seda vaja võiks minna.

Tegu siis E39 touringuga.
Vaja oleks ülenisti värvida:
1) Parem esitiib
2) Tagumine stange
3) Pagassi luuk

Kui palju ma peaksin võtma krunti, värvi ja lakki ?
Oskab keegi öelda seda, või kuidas ma peaksin seda kogust arvestama..?
Aitäh.
20:59 20.03.2017
sibicort (registreerimata)
Re: Kui palju värvi kulub..?
Kui sa juba värvi kogust ei oska arvutada, siis palun ära värvi- sellest ei tule midagi head ja ilusat.
21:11 20.03.2017
Ahfrsk
Kas see, et ma ei oska peast arvutada, kui mitu njuutonit jõudu kulub 30mm kruvi keeramiseks kipsseina tähendab seda, et ma ei tohiks kruvi seina keerata või naela puusse lüüa või ??
Kui juba elukutselised värvisegajad seal poes mulle seda kogust öelda ei osanud, kuidas pagan mina seda veel oskama peaks ??

Kurat, mine ja vii siis oma rahapatakad UM´i kui sul seda nii palju jagub, kellel vähegi käed otsas ja sitanikerdis pole ning raha tuulde loopida ei taha iga liigutuse peale, need saavad ise hakkama omadega.
Ja kui ei saa, siis küsivad nõu.

Aga ka siis tihtipeale tulevad sinusugused targutajad alati välja.

Muudetud 20.3.17 21:14

21:28 20.03.2017
........ (registreerimata)
kui värvi müüv pood ka ei oska nõua anda, siis pole see pood. vähemalt koduvärvidel on purgile kirjutatud, mitu milliliitrit värvi ühele ruutmeetrile kulub. see on siis ühekordne kiht. autole paned ilmselt kaks kihti, et vähegi vastupidavust oleks. seega arvuta umbes ruutmeetrid välja ning osta. pakun puusalt, et max poole liitriga saad need jupid värvitud. dumat nado.
21:39 20.03.2017
Ahfrsk
Käisin Devori autovärvipoes, lasnamäe osakonnas.
On siis ülepõlve-kohaga tegu selle kaupluse näol või..?
22:12 20.03.2017
Aga.... --------- (registreerimata)
Mina võtaks krunti 0,5 värvi 0,6 lakki 0,8 .Krunt tooniga,läheb värvi vähem.
06:37 21.03.2017
............ (registreerimata)
1-1.5kg universaalile võib kuluda rohkem. Kui värvitud ja tehtud, näita siia ka :D
07:06 21.03.2017
Käisin Devori autovärvipoes

mille krdi jaoks need müüjad leti taga on kui nad isegi elementaarset pinnaühiku värvikulu öelda ei oska? profid my ass...
09:25 21.03.2017
Aga.... --------- (registreerimata)
Värvikulu ruutmeetrile võivad müüjad teada aga kõikide autode detailide pindala vaevalt .
11:42 21.03.2017
joppenpuhh... kui sa saad targa müüja käest teada värvi kulu pinnaühikule, siis pole ju raske ise oma plekid ära mõõta ja arvutada või kuidas?
12:02 21.03.2017
selgeltnägija valerka (registreerimata)
te unustate ära et vend teeb asja esimest korda, nii et värvikulu tuleb korrutada tambovi koefitsiendiga
14:12 eile
Ahfrsk
Olgu, aitäh.
Sain veel teisest kohast sellised enam-vähem pakkumised, mis lähevad sinna 0.5-0.6L juurde.
Arvestan siis nendega ja panen 100ml igat asja veel juurde, kuna mõnes kohas on väike törts veel parandust vaja teha, kui ma juba asja kallal olen :)
Tänud.

Muudetud 22.3.17 14:14

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.