Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SUURUSEHULLUSTUS

00:11 21.05.2017
oroskoop
suurusehullustus
Suurusehullustus Akadeemis Consumi parklas mõned päevad tagasi :))!
00:57 21.05.2017
Siidineusss (registreerimata)
Re: suurusehullustus
kui ruumi on siis ei näe probleemi !
10:48 21.05.2017
................ (registreerimata)
...mingi tegelane paneb oma poolhaake sinna ja hõivab sellega 10 parkimiskohta, ükskõik ju, ruumi oli (pärast enam ei ole)
Hea suhtumine...ja kui öösel on hõre liiklus siis sõida kasvõi 200ga linnavahel, kui kedagi ei ole...
12:49 21.05.2017
Z (registreerimata)
1.5 koha peale parkimine ja 200ga sõitmine linnavahel pole võõreldavad. Eriti normaalne ikka kadedusest ära kammida mingi väikese Opeli linnamaasturi peale.
Võta rohud ära!
13:22 21.05.2017
td (registreerimata)
Kus seda probleemi nahakse, toesti pole inimestel enam muud teha?
13:58 21.05.2017
looder23
ja kui ruumi on, siis pargin oma poolhaagisega autorongi külma kõhuga üle mitme sõiduiauto parkimiskoha. pildistage või punaseks oma telefonid.
08:11 22.05.2017
........ (registreerimata)
asi pole suurusehullustuses vaid lihtsalt selles, et paljudel on kama, kuidas nad oma autodega sõidavad või pargivad ja kuidas mõjutab nende käitumine teisi inimesi. lihtsalt suhtumine kaaskodanikesse jätab üsnagi palju soovida.
09:18 22.05.2017
karvanejakole
Kas oled kindel, et parkimise hetkel kõrvalkohad juba valestiparkijaid täis ei olnud ja Opel pandi lihtsalt teiste vahele? Pärast teised kõrvalt läinud ja kiunaritel hea kiunuda:) Kui parkla tühi, ei ole probleem nii terav. Ja alati jääb ka see variant, et mõni lihtsalt ei näe-vaatagi selliseid asju, nagu parkla jooned, minu jaoks on nad aga samal tasemel nendesamade pildistajatega. Kui oled mees ja näed, et keegi teeb midagi valesti, siis kutsud ta korrale, kui oled väike tüdruk, mine mängi nukkudega edasi.

Muudetud 22.5.17 09:18

09:50 22.05.2017
Hmm... (registreerimata)
Vaadates varjusi, siis võib öelda, et tegu on suht hilise õhtuga.
Ning ka parkla on tühi.Ehk tegelikult ei ole sellisest parkimisest teistele mingit segavat tegurit.
Nii et järjekordne "operaator kõps" on üritamas end tähtsaks teha.
10:16 22.05.2017
Sull12
Ma olen neid pilte siin vaadanud ja mõelnud, et üks asi on suht täis parklas tipptunnil üle mitme koha parkimine- see on jah küsitav tegevus, teine on varahommikul või hilisõhtul tühjas parklas pildistamine- edu pildistajale. Vaadates aga kuidas nt Norras pargitakse, siis saaks igasugu "märgatud X-kohas" lehed kiirelt täis, kuna pmst iga kolmanda auto saad pildile valesti parkimisega. Teine äärmus on aga Lõuna-Euroopa, kus joonele parkimisega juba teisaldatakse.
10:20 22.05.2017
selgeltnägija valerka (registreerimata)
see igati õige tegevus, tagab sulle turvatunde lollide vastu kes tambivad oma vande käkkide ustega teiste autode külgi, inisege palju tahate
11:17 22.05.2017
tiit_ (registreerimata)
Pakuks, et siin on see teema, et pargi kui kaugele parkla otsa tahes alati leidub keegi kes peab tühjas parklas pressima sulle 10 cm kauguseleja siis laiatab uksega vastu külgi nii, et mõlgid taga.
19:45 22.05.2017
ahhhh (registreerimata)
Lugege liikluseeskirja.
pika veokiga mis üle 6m pikk tohibki parkida ristipidi üle parkimiskohtade , olgu siis kinni kasvõi 10 kohta.
23:03 22.05.2017
siberia (registreerimata)
Mingine aeg tagasi pani LKF hoiatavaid silte liiga kitsaste parkimiskohtadega parklatesse. Asi oli selles, et uue korra järgi peavad parkimiskohad minumeelest vähemalt 2,6 m laiad olema. Osad kaubanduskeskused-parklaomanikud joonisid laiemaks, osa hakkasid vastu põrkama, et ehitamise ajal vastas kõik nõuetele.

Seetõttu ma joonte peale parkimises mingit traagikat ei näe. Parkida tuleb nii, et ise autost välja mahuks ja vara ei rikuks. Jooned on pigem orientiiriks.
08:14 23.05.2017
to ahhhh (registreerimata)
peale sellist väidet paluks viidet liiklusseadusele, kus taoline "lubadus" kirjas. head otsimist.
09:10 23.05.2017
Qsxi (registreerimata)
Et äkki oli parkls kõõrdsilmade suvepäevad või? On ju näha, millise andega autonduse eliit on oma masina viltu parkinud, lodev ajumass, mitte teised teevad ka on selle pildi teema
12:19 23.05.2017
reniars
Selliselt parkijad näitavad oma suhtumist teistesse ja ümbritsevasse. Selliselt parkijad nimetan mina töllideks. Inimene kes sellele tähelepanu juhib, temal pole vaja rohtu võtta. Mingi rohu peaks neile välja mõtlema kes nii pargivad. Ja see rohu jutt on juba ajast-arust, mõtle midagi uut välja.
13:44 23.05.2017
reniars -teistest savi, peaasi et enda vara hästi hoitud , muu juba kolmandaujärgune
20:08 23.05.2017
Spioon123 (registreerimata)
Täpselt nädal tagasi oli see.Kell oli 20 läbi kui kaks vanaininest selle autoga lahkusid. Olin ka parklas ja huvitas mindki kes niimoodi pargib. Naine oli poes, mina lapsega autos. Parklas oli väga palju kohtasid vabasid. Passisin siis. Huumorit jagus mitmeks minutiks - nimelt meesterahvas punase jopega seisis selle auto ees bussipeatuse poolel. Ikka mitu minutit seisis, uuris siit-sealt ja lõpuks ka pildi tegi. Seejärel ilmusid vanurid, läksid autosse ja sõitsid minema. Müstiline mees punase jopega läks paari minuti pärast bussile. Päris pull oli vaadata kuidas see maailmaparandamine käib - vinguda tühja tähja kallal.. Oli palju vabasid kohtasid, polnud probleemi ju. Nägid, mine ütle - ei.
20:22 23.05.2017
........ (registreerimata)
asi pole vabades kohtades, asi on inimese intelligentsis ja võimes käituda korrektselt igas olukorras. kelle jaoks need jooned sina maha määritakse- ikka kaupluse kliendi jaoks ja sooviga, et inimesed parklas anarhiat ei tekitaks.
ja üldiselt suht mõttetu on minna taolise inimesega rääkima ning kutsuda teda korrale- kui temas seda korda juba nagunii ei ole, siis ei muutu ka ühe suvalise möödakäia jutust midagi. heal juhul lihtsalt ümiseb midagi vastu, halval juhul kukub sõimama.
kutsusin kord korrale tühja suitsupaki maha visanud meest- vastuseks vaid tuim kalapilk ning mitte ühtegi sõna vastuseks ega paki ülestõstmist, kuigi mu hääl pole just naiselikult pehme ning ütlesin seda talle mitu korda. selliste tümikatega ei olegi mõtet oma närve kulutada.
las olla sellised pildid netis- ehk jõuab see kunagi ka teo tegijani ning ehk avalik häbipost natukenegi mõjub.
12:53 26.05.2017
v6sa
Alati on iga sigaduse puhul võimalik leida vabandusi, miks see oli vältimatu ja täiesti okei antud asjaoludel.

Aga kas säärane parkimine peaks saama normiks? Et peakski taluma suvaliselt oma autosid, ostukärusid ja sodi laiali jätvate peavigaste türanniat?

Ma arvan, et mitte.

Sõimata siin pildi teinud kodanikku on lihtsalt nõme. Julged sigatseda, siis kannata ära. Või ära sigatse, kui selgroogu ei ole.
13:42 26.05.2017
v6sa - kas ma peaks peale poeskäiku likvideerimapeavigaste poolt tekitatud kahjusid.

Ma arvan, et mitte.
13:48 26.05.2017
v6sa
Ja siis kannatadki ära minusuguste küsimuse, miks sedamoodi parkimiskohti ahnitseda.

Tasuta lõunaid ei ole olemas. Kui tarbeauto sirged küljed on olulisemad liigsest tähelepanust, siis igatahes: Avanti, popolo!

Et meie parkimiskohtade laius on autode (ja inimeste) kasvanud mõõtmeid arvestades liigväike, on kurb tõsiasi. Sel teemal tasub aeg-ajalt vastava asutuse infoletis vingumas käia.

Nii statistika mõttes: palju neid kahjusid päevas siis ka tekib?
19:22 26.05.2017
v6sa - Nii statistika mõttes: palju neid kahjusid päevas siis ka tekib?
vaata tänast (26.05.17) reporterit , suht alguses pikk teema
20:30 12.06.2017
viieukseline5
To looder23: Ühekorra kui su poolhaagisega autorong külma kõhuga ära teisaldatakse siis võid ise ennast punaseks pasandada.

Muudetud 12.6.17 20:30

21:47 12.06.2017
looder23
noh, eks sa siis teisalda. seni on tulnud küll kõnesid politseist, aga peale põhjendust, et miks seal seisad ja millal lahkud on võetud asi teadmiseks ja kõik. ega veoki tõbid sul mööda linna ringi paaruta ning valesti parkijaid otsi, et siis kohe seda kuhugi tirima hakata. veoki teisaldamine on ikka surakas rohkem tööd, kui mingi sõiduka kukile veditamine. ma ei pargi ristmikke kinni, ega takista liiklust, vaid võtan kuskilt parkla servast lihtsalt mõned kohad ning kui keegi sel ajal soovib oma telefoni mälu vaba mahtu vähendada, siis palun väga.

laupäeval seisin poolas politeimaja esises parklas, kus ma rikkusin vähemalt eesti LS § 20 lg4 p1-t ja/või p2-te, kuna oli vaja minna kohalikku postkontorisse. täpselt samuti hõivasin mitu sõiduka kohta. pool tundi hiljem tagasi tulles seisis auto omal kohal ning ei olnud ka ühtegi kordnikku mind kumminuiaga ootamas, et mulle kohalikku liiklusseadust selgitada.

samuti olen nii siin- kui sealpool piiri maganud poe parklates, hõivates mitu sõiduka kohta ning alati olen ärganud sama kohapeal kus magama jäin. keegi pole mind ära vedanud. muidugi puudub mul igasugune info telefoni mälu ruumi täitjatest.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.