Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TOYOTA AVENSIS

17:01 15.06.2017
h99
Toyota avensis
kuna kohe tiksub ette 3000 siis kusagilt oleks nagu kõrvu jäänud et siis oleks mõtekas teha õlivahetus.Kas peab paika
17:53 15.06.2017
td (registreerimata)
Re: Toyota avensis
Mis sdda uut autot ostsid kui juba kokkuhoid paevakorras. Muidugi on motet teha.pubis ohtusoogi hind vaid.
18:05 15.06.2017
h99
Hea kui inimesed ärgates kohe klähvima saavad hakata.Asi ei ole mitte kokkuhoius vaid esindusest sellele küsimusele nähvati pole kohustuslik.
18:49 15.06.2017
selgeltnägija valerka (registreerimata)
Autot ei hooldata kusagilt oleks nagu kõrvu jäänud järgi vaid hooldusraamatu ja tehase ettekirutuse järgi

Ps adminnid hoidke oma näpud paigal
19:10 15.06.2017
hsd (registreerimata)
3000 on soovituslik hooldus, õlivahetus ja visuaalne kontroll. Mina käisin.
19:42 15.06.2017
Marko
selgeltnägija, oled ehk kuulnud, et adminnil on alati õigus?
Kui sa postituste tooni ei muuda, siis läheb vesi peale.
Sissesõiduhoolduse ma teeksin oma uuele autole/mootorile küll.
20:32 15.06.2017
kuulge need ajad on möödas kui peale paari tuhandet polte näpiti, õli võib ka iga päev vahetada kui lusti on, egas mootor kauem ikke ei kesta, ja oma õigusi võid mujal taga ajada, vett sa mulle peale ei tõmba, kui vaja siis maailmas ip sid lademes, samas ma ei saa aru miks nõnna tark adminnib mingit foorumit , mitte ei kuluta aega näiteks mõne automargi mootorite arenduses
22:26 15.06.2017
Marko
ip rohkus sind ei aita.
lisaks blokeerimisele on meil teisigi vahendeid :D
muide, kuskohast sa õnnetu tead, millega ma igapäevaselt tegelen?
üldiselt, hoia mokk maas ja kõik on õnnelikud
22:38 15.06.2017
teisigi vahendeid - äkki valgustad? muidu tundub tühikargamisena

vaata autos peale mootoriõli veel teisigi tehnilisi vedelikke ja määrdeid , miks need siis halvemad kui mootoriõli, vahetas siis peale sissesõitu kõik vedelikud ära, miks piirduda ainult ühega
23:07 15.06.2017
Marko
valgustan sind trollide riiulissetõstmise meetoditest?
sa kohe ikka päris tõsiselt usud, et kirjutan?
mine magama!
08:49 16.06.2017
maaks
Toyotal esimene hooldus jah soovituslik. Kui õieti meeles, siis oli vist 3000...5000km läbimisel. Minul läks maksma 128€ (+ teeninduses veedetud aeg).
09:45 16.06.2017
jee.kim (registreerimata)
Tegelikult võite selle õlivahetuse(ja ka muu hoolduse) teha kuskil kodulähedases AMETLIKUS (mitte hobifreesija Vasja) remonditöökohas, kasutades tootja poolt etteantud specidele vastavat õli (vedelikk jmt.)

EL miski direktiiv KEELAB sellised sund-hoolduskohad, kui kõik on ametlikult ja korralikult tehtud, jääb tootjagarantii kehtima, öelgu see Amserv mida tahes.
Kuskil siin foorumites oli link määrusele ka välja toodud.
10:28 16.06.2017
Navara3000 (registreerimata)
Ei käinud selles 3000-5000 hoolduses, pole mulle ELKE-s isegi mainitud selle olemasolu või vajalikkust.
11:02 16.06.2017
td (registreerimata)
Mina kaisin(naise auto yaris),sest kui autoga plaan 10a liigelda,ega siis paha tee. Ja saadavad neid kirju ette ja taha ning helistavad ka.Tartus vahemalt.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.