Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: RENAULT KADJAR 1,2 TCE 130 EDC

16:57 18.07.2017
renaultkadjar
RENAULT KADJAR 1,2 TCe 130 EDC
Kas tasuks osta esindusest selline auto? Kellel on kogemusi selle mudeliga, kuuldavasti pidi parem automaat olema, kui nissan qashqail. Hind tundub ka parem olevat.
17:51 18.07.2017
Mahno3 (registreerimata)
Re: RENAULT KADJAR 1,2 TCe 130 EDC
Mul on EDC kast dci mootoriga fluence peal. VW DSG on minumeelest törts sujuvam, aga muidu mina olen oma käigukastiga rahul. Masin on aastast 2012, läbisõitu 120000. Siiani muresid pole olnud. Väikestest bensiinimootoritest ei tea kaasa rääkida.
17:52 18.07.2017
to kadjar (registreerimata)
08:57 03.09.2017
karvanejakole
Kütusekulu võid kõikidel autodel koefitsendiga korrutada, kas 1,2 või 2, see sõltub sissesõidust ja jala raskusest.
15:50 09.09.2017
a..a (registreerimata)
Ei tea, kas bensukad õli ka rüüpavad, Nissan Qashqai-l pidi olema selline haigus? Mootorid ju samad, konnal kilovatid üles punnitud.
18:36 09.09.2017
LinnapoissAts (registreerimata)
Tere,
Sooviks nüüd ausalt küsida et kas eelpool mainitud "testi" autorid ka millegi muuga on sõitnud kui Prantsuse, Korea või Jaapani toodanguga? Uskumatu on lugeda 2017 aasta autost mille " tuleviku tehnika" on juba 10 aastat vana, aga mõnede jaoks siiski uskumatu. Sama kogemus on ka sõidumugavuses, eelpool mainitud prantslase sõidumugavus on nagu taburetil, odav koostekvaliteet, materjalid jne.

Palun tehke järgmine test inimestega kes on ka sõitnud preemium klassi autodega, siis saaks inimesed adekvaadsema ülevaate proovisõidu autodest.

Lugupidamisega,
Ats Linnast
19:35 09.09.2017
stammer (registreerimata)
"Paak on prantslasel pirakas, 55 liitrit lausa." 55 liitrit on palju?
Huvitav, milliste junnidega, siis siiamaani sõideti?
Mulle meenub, et mingis testis öeldi selle auto kohta, et Nissani hinnaga Dacia.
19:38 09.09.2017
eelmisele (registreerimata)
See on iga inimese enda valik-kes sõidab Saksa 20 aastat vana preemiumiga, kes uue konnaga. Täiesti ebaloogiline võrdlus :) Auto on selleks, et liikuda punktist A punkti B, mitte seal sees elada.
19:54 09.09.2017
LinnapoissAts (registreerimata)
Jah ei vaidlegi vastu inimeste autoeelistustele. Minu Iroonia käis rohkem selle "Testi" pihta. Iga inimene teab ise millega ta sõidab... aga siis palun ärge tulge ärplema et iga japs, korea jne on parem kui premium klassi auto jne. Enne kui te pole sõitnud reaalselt mõne preemium klassi autoga

Lugupidamisega,
LinnapoissAts
22:03 09.09.2017
Mersumeeeeees (registreerimata)
Märksõnad: Fritüüri jääk,Mercedes=Eluaegne lõputu sõidurõõm.
22:56 09.09.2017
preemiumi pets (registreerimata)
Igasugused audid bemmid mersud konnad ja japsid jätavad külmaks.
Skoda= sõidurõõm.

to Mersumeeeeees
kui oled Ladast tulnud siis võib see mersu tõesti ülim tunduda ja paremat ei oska tahta.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.