Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LANCIA VOYAGER

17:12 10.08.2017
isanekana
Lancia Voyager
Tere

Kas Lancia Voyageri omanikel oleks soovitusi, hoiatusi või hoopis kiitust antud margi kohta? Mul on kolm last ja väiksemad mahtuniversaalid kipuvad väikeseks jääma. Kas diisel automaat on linnasõidul ok? Caravelle, Viano, ja Vivano sarnaseid busse ei taha sest enamasti linnasõit ja naisel oleks sellisega igapäevakasutuses ebamugav.
Parim varjant olekski kuni 20000.- eest Voyager aga enne ostmist tahaks auto kohta objektiivset arvamust.

Tänud vastajatele!
19:13 10.08.2017
kah voyageri omanik (registreerimata)
Re: Lancia Voyager
Kindlasti osta 3ekraaniga siis on lastel ka midagi teinekord vaadata. 2014 ja ülesse on DVD mängija blueray (on näha kui vaatad pilte). Sobiva isendi leidmisel eelista Platinumit. Väga tihti üritavad ärikad Goldi müüa Platinumi pähe. Platinumil peavad kindlasti olema nikkel peeglid ja tagant vaates vasakul pool tiiva sees woofer (goldil on seal tühi auk ehk panipaik). Parem on kui kõige tagumine rida ei oleks elektriline kuna manuaalne rihamdest tõmmatavaga saad istme kordades kiiremini paika ja oh seda õnnetust kui peaks elekrilisel mingi ese istme peal olema nupu vajutamise ajal (väänab raamid korralikult kõveraks). Võtmevaba käivitus peaks asja juurde kuuluma. Usast toodutel (nii TC kui Chrysler) on väga kole antenn esi tiiva peal mis ei tõmba sisse ka ennast.

Võimalusel ostaksin 3.6 bensiini (uue tüübi pentastar v6) kuna selle kütuse kulu on samas suurusjärgus diisliga. kui 208kw vs 120kw ning see 4 silindriline diisel on üli suure vibratsiooniga ning soojaks läheb ka tükk aega kuna tehasest nendel kerot peal pole. Pool aastat kannatasin diislit enne kui bensuka vastu välja vahetasin ja kütuse kulu vahe on väga marginaalne kuid sõidurõõmu on kõvasti rohkem.

Endal naine kiidab auto funktsionaalsust taevani (veab pidevalt 2 last ja vankreid) ja vajadusel mahub ka kipsplaat peale

Kahjuks liigub turul Lancia Yoyager bensukaid üli vähe ja bens. Platinumit on terves euroopas müügis mõni üksik.
10:19 25.01.2018
suurperemees (registreerimata)
Re: Lancia Voyager
On tekkinud vajadus suurema pereauto järele. Silma jäänud Voyager. Kas Chrysler Vojageridel ja Lancia Vojageridel on ka mingid olulised erinevused? Silmapiiril just diislid kuna pikki sõite palju.
10:30 25.01.2018
selgeltnägija valerka (registreerimata)
Re: Lancia Voyager
11:45 25.01.2018
............... (registreerimata)
Re: Lancia Voyager
Voyageriga võib sõita aga mitte omada, veel vähem Lanciat osta endale. Vaadates hinnaklassi mõlemal autol, siis selle raha eest saad sa oluliselt rohkem levinud ja parema vastupidavusega aparaadi. Arvesta ka sellega et kunagi sa tahaks kindlasti selle ka maha müüa ja Lancia müük (mis siis et crysler) saab olema väga piinarikas. MB bussiga on linnas olulsielt mugavam kui selle chrysleriga kuna MB pöörab oluliselt paremini ja parem manööverdatav. Määravaks pöörderaadiusel saab siiski teljevahe. Crysler on odavast plastikust kokkutaotud salongiga (kehvad materialid)
Panen mõned lingid mida tasuks samuti vaadata, ei pea silmas konkreetseid autosi, vaid mudeleid.

http://www.auto24.ee/used/2745350

http://www.auto24.ee/used/2659747

http://www.auto24.ee/used/2744774
12:40 25.01.2018
ts (registreerimata)
Re: Lancia Voyager
to ...........

voyager vs s-max, Galaxy või transit?

Oled Sa kunagi nende kolme masinaga sõitnud?

uus voyager (peale 2001) on sama suur, kui väike transit, kuid on sõidetav samahästi, kui S-max (mis on selle eest pisikese siseruumiga- kolmandasse ritta saab paigutada vaid lapsed või äärmisel juhul ööklubist tulles väga kõverad sõbrad)

Galaxy on minu jaoks täiesti arusaamatu moodustis- sõidab nagu kaubik, müra on nagu kaubikus, juba teises reas on jube vähe ruumi ning kolmandas reas istuda on kuidagi imelik- mugav ei ole, hädapärast kannatab.

kaubaruumi tekitamiseks on voyageril olemas stow-n-go võimalus (keerad istmed põrandasse- on kaubik, tõstad üles on peaaegu buss).

Üldiselt on (minu arvates) tegemist kõige mõistlikuma lahendusega (kui odavast plastist mööda vaadata... mitte, et transit või Vito kuidagipidi parema sisuga oleks)
12:56 25.01.2018
................ (registreerimata)
Re: Lancia Voyager
Olen sõitnud nende kõikidega. Voyager on kaugelt vaadates võibolla ilusam salongimaterialid ja kvaliteet räägib igati fordi kasuks. Samuti puuduvad elektroonikaprobleemid ja muud puudused. Muideks, 3ndasse ritta ei ronigi täiskavanud vaid need on mõeldud lastele.. Ära nüüd võrde MB salongi kvaliteeti ja materjali salvokelgu plastikust cryslerit, kellad meenutavad ka oma lahendustel vana vene elektroon kella. S-max on diisel käib käredalt edasi ja on samas äärmiselt ökonoomne, bensukal on linnakulu tõesti suur. Lõppudelõppuks on kõik maitse asi ja ilu on vaataja silmades, Crysleriga võib sõita joogisena klubist koju kuid mitte omada. Toredad ise liikuvad istmed ja uksed mis paraku väga töökindlad ei ole. 2003 Kia Carnivaliga oli ka tore sõita ja ruumi meeletult palju, oma odavuse kohta palju lisasi ja autot kah, kuid omada ei taha (olen ka seda omanud)
Ning nii uskumatu kui see ka ei ole siis Crysleri hind kukub nagu sügisesel lepalehel. Linnavahel on S-max paremini manööverdatav kui Voyager. Suured bensumootorid ja jutumärkides USA auto on mõeldud otse sõitmiseks. Osta võib mida iganes, üleval tuleb ka pidada neid asju.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.