Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LANCIA VOYAGER

17:12 10.08.2017
isanekana
Lancia Voyager
Tere

Kas Lancia Voyageri omanikel oleks soovitusi, hoiatusi või hoopis kiitust antud margi kohta? Mul on kolm last ja väiksemad mahtuniversaalid kipuvad väikeseks jääma. Kas diisel automaat on linnasõidul ok? Caravelle, Viano, ja Vivano sarnaseid busse ei taha sest enamasti linnasõit ja naisel oleks sellisega igapäevakasutuses ebamugav.
Parim varjant olekski kuni 20000.- eest Voyager aga enne ostmist tahaks auto kohta objektiivset arvamust.

Tänud vastajatele!
19:13 10.08.2017
kah voyageri omanik (registreerimata)
Re: Lancia Voyager
Kindlasti osta 3ekraaniga siis on lastel ka midagi teinekord vaadata. 2014 ja ülesse on DVD mängija blueray (on näha kui vaatad pilte). Sobiva isendi leidmisel eelista Platinumit. Väga tihti üritavad ärikad Goldi müüa Platinumi pähe. Platinumil peavad kindlasti olema nikkel peeglid ja tagant vaates vasakul pool tiiva sees woofer (goldil on seal tühi auk ehk panipaik). Parem on kui kõige tagumine rida ei oleks elektriline kuna manuaalne rihamdest tõmmatavaga saad istme kordades kiiremini paika ja oh seda õnnetust kui peaks elekrilisel mingi ese istme peal olema nupu vajutamise ajal (väänab raamid korralikult kõveraks). Võtmevaba käivitus peaks asja juurde kuuluma. Usast toodutel (nii TC kui Chrysler) on väga kole antenn esi tiiva peal mis ei tõmba sisse ka ennast.

Võimalusel ostaksin 3.6 bensiini (uue tüübi pentastar v6) kuna selle kütuse kulu on samas suurusjärgus diisliga. kui 208kw vs 120kw ning see 4 silindriline diisel on üli suure vibratsiooniga ning soojaks läheb ka tükk aega kuna tehasest nendel kerot peal pole. Pool aastat kannatasin diislit enne kui bensuka vastu välja vahetasin ja kütuse kulu vahe on väga marginaalne kuid sõidurõõmu on kõvasti rohkem.

Endal naine kiidab auto funktsionaalsust taevani (veab pidevalt 2 last ja vankreid) ja vajadusel mahub ka kipsplaat peale

Kahjuks liigub turul Lancia Yoyager bensukaid üli vähe ja bens. Platinumit on terves euroopas müügis mõni üksik.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.