Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

 
Laki tänava tehnoülevaatus (sissesõit territooriumile, kus töötame, asub Laki 11A vastas Tallinnas) alustas oma tööd aprillis 2002. Autode kontrollimisega olen ise tegelenud 10 aastat. Olen valmis vastama Teie küsimustele, mis puudutavad sõiduautode ja kuni 3,5t täismassiga veoautode tehnoülevaatust ja sellega seonduvat.

Tean, et tehnoülevaatust puudutavat ei saa alati võtta üheselt kuna palju oleneb hetkesituatsioonist, probleemküsimuste kogumi suurusest ja seaduse tõlgendusoskusest. Kui probleemide lahendamisel leitakse kompromisse, siis ei tohi need seadusega vastuollu minna. Vaatamata sellele, et tuginen oma vastuses kehtivatele seadustele, ei saa igas olukorras võtta minu selgitusi kui absoluutset tõde. See tähendab, et minu infot ei tohi kasutada à la Mait Millert ütles, et nii on õigem.

Minu poolt juhitav Maitene OÜ on eraõiguslik juriidiline isik, kes on sõlminud halduslepingu ARK-ga. Mainitud leping annab õiguse teostada riiklikku järelvalvet, st mootorsõidukite ja nende haagiste tehnoülevaatust. Vaatamata sellele, et minu seisukohad ühtivad enamasti ARKi ametnike seisukohtadega, pean vajalikuks ära märkida, et Maitene OÜ ega mina isiklikult ei saa foorumites esindada Riiklikku Autoregistrikeskust, ametnikke ega nende seisukohti. Haldusleping ei näe ette sellist võimalust.

Mait Millert
Maitene OÜ tegevjuht
telefon 715 4246
www.maitene.ee
 

TEEMA: ROOLILATT LEKIB

22:12 02.09.2017
pudel13
roolilatt lekib
kui roolilatt natuke lekib kas siis saab üv läbi? kui lapiga puhtaks pühin?
21:34 03.09.2017
Mait Millert (Laki tänava tehnoülevaatus)
Re: roolilatt lekib
Üldiselt loetakse lekkimiseks seda kui seadmelt tilgub töövedelikku. Ei saa 300 kollegi arvamust siin välja öelda aga kui tilk maas siis on kuri karjas ja kui eelnevalt on lapiga puhtaks tehtud siis ei hakata ootama ja uurima kas järgmine tilk tekib 10 minutiga seega jääks ootama Teie selgitust kuidas läks?
23:06 03.09.2017
Ikkasaab (registreerimata)
Re: roolilatt lekib
Saab küll ülevaatuselt läbi kui lapiga puhtaks teed vahetult enne ülevaatust. Olen ise niimoodi mitu aastat teinud, vahetasin nüüd alles lati ära. Paar korda on küsitud küll et Kas latt lekib vöi on plaanis vahetada aga siis olen ütlenud et just käis remondis ja pandi lekkepeataja sisse ning pühtit lapiga puhtaks niiet peaks ok olema ja lasti läbi kenasti.
06:28 04.09.2017
.............. (registreerimata)
Re: roolilatt lekib
Just käis remondis, pandi lekkepeatajat sisse :D Päeva nael , samas väga hea sarkasm :D
06:45 04.09.2017
tiit_ (registreerimata)
Re: roolilatt lekib
Pese korralikult puhtaks ja mine ülevaatusele vihmase ilmaga.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.