Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MOSSE MOOTORI VAHETUS

10:25 11.09.2017
Vahur13
Mosse mootori vahetus
Tervist, uuriks siis teadjate meeste käest kas oleks võimalik mossele aretada BMW 2.0i 110kw mootor vahel koos kastiga kas mahub ära? Kuidas jääb kast kas läheb sama moodi alla nägu mosse originaal? Kas mootori käppad ja kinnitused tuleb ümber teha või kas klappivad?
11:17 11.09.2017
Z (registreerimata)
Re: Mosse mootori vahetus
Bemmi mootor ilmselt R6, tea kas kapoti alla ära mahub üldse. Tulemüüri auk teha. Kui rallit hakkad sõitma ja aega ning viitsimist on võid nokitseda. Igapäeva kasutamiseks ei pruugi arvelegi saada. Originaalis tal nii võimast mootorit pole olnud ju.
21:58 14.10.2017
k... (registreerimata)
Re: Mosse mootori vahetus
Mossel on 4-sil BMW mootor. Kui otsid hilisema 4 sil variandi kui originaal, saad võimsust piisavalt juurde. Ei pea midagi ümber tegema.
13:38 15.10.2017
To k... (registreerimata)
Re: Mosse mootori vahetus
Milleks hakata üldse otsima u 30 aastat tagasi tootmisest mahavõetud mootorit? jutt siis BMW M10 mootorist, mosse uzam-412 baseerub sellel, aga pole ikkagi üks-ühele sama. K.a. Mootorikinnitused.
Võetagu mingi suvaline 4-pütane pikimootor, töömahtu soovit. 2.3-2.5 litra, et madalal pöördel ka rammu oleks ja asi voosem. Mootori kõrgus tuleks enne originaalilt eeskujuks võtta, mosse kone ju oma 20 kraadi viltu kapoti all, et ära mahuks. Pigem mahub mõni pisem V6 sinna paremini ära kui kõrge ridaneli.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.