Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LEGACY 2012

20:36 07.11.2017
mina2531
legacy 2012
tere olen olnud nüüd paar kuud omanik ja sõitnud oma 4000km ja veidi peale, kulunud ainult küttele masin 2,5 automaat bensiin. Kuidas on teistel omanikel, mille peale on raha kulutatud. Läbisõit 88500 km keskmine näit, pool linna ja pool pirita teed, kus saab ühtlasemalt sõita on keskmine 8,2l.
22:25 08.03.2018
Rentz35 (registreerimata)
Re: legacy 2012
Tere

Omalgi plaan sama masin osta. Soovikski infot, kuidas on?
10:02 09.03.2018
mina2531
Re: legacy 2012
Olen 95000 sõitnud ja nüüd keskmine 9 ja isegi imstan seda näitu. Sõidan iga päev ja maanteed tuleb umbes 30 prossa. Ei ole veel midagi vahetama pidanud ainult hoolduses käisin. Lumel on masin omas elemendis ja lausa lust sõitta. Vastavalt sõidustiilile , et kui tihti käid tankimas. Soojaks läheb ilusti ja varjaatorkast toimib edukalt. Ainus asi mis häirib on istme padi on liiga lühike ja kui auto mõõte vaadata võiks olla suurem. Julgen soovitada, kui meeldibsiis ära kuula teisi, mina tegi nii ja olen oma otusega rahul.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.