Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TOYOTA AVENSIS 2017

10:05 28.11.2017
h99
toyota avensis 2017
mure selline et kui temperatuur on õues nulli ümber ja sajab vihma siis esimesed kaamerad ei tööta kuna klaas on seestpoolt kaamera silmade juurest udune kas keegi on veel sellise asjaga kokku puutunud või on minu masinal vaid see anomaalia.
10:19 28.11.2017
selgeltnägija valerka (registreerimata)
Re: toyota avensis 2017
2017 autol ju garantii, lööd esinduse ukse jalaga lahti ja nõuad asja kordategemist, usu sa pole esimene sellise probleemiga,ima irooniata: VAG id ei põe selliseid lollakaid haiguseid

I have had several times this kind of problem because of wheather at winters in Finland. I have asked solution of this problem from finnish Toyota represantive and by him there should be some kind(?) of heating-system for the cameras behind the windshield. This system should remove fog automaticly from the cameras in few minutes after fogging. I can agree, that the heating system is mostly working but not so efficiently than in my previous MY16 Auris TS Hybrid which got the heating system afterwards by the Toyota.

Before Auris I had Avensis MY16 and there was only few similar problems at very difficult conditions last winter.
10:29 28.11.2017
to h99 (registreerimata)
see teada tuntud tüüpviga.
12:33 28.11.2017
ak (registreerimata)
Antud probleem lahendatakse esinduses garantiikorras
14:17 28.11.2017
h99
huvitav mida nad siis teevad.
14:55 28.11.2017
maaks
Mustakivi palja jutu põhjal igaljuhul ei teinud midagi! Öeldi, et neil vaja vähemalt fotot udust klaasi taga ja veateatest ekraanil. Nagu kiuste läksid pärast ilmad soojaks ja mul need fotod ikka tegemata.
15:09 28.11.2017
Pisut pettunud (registreerimata)
Minu autol loeb liiklusmärke aeg ajalt valesti, lubades linnas üle 100km/ h sõita ja esinduse sõnul kõik ok ja see normaalne. Edaspidi uut ostes jälgin tähelepanelikult kuidas teistel markidel sellised lisad toimivad.
16:24 28.11.2017
exavensis (registreerimata)
Väga huvitav, kaldun arvama, et pluhvivad kuna ise olen ammu kuulnud jutte, et nad parandavad seda garantii korras ja ka ilma garantiita kuna tegu ju tootmisveaga. Endal oli sama lugu, kõige nõmedam on siis kui see juhtub pimedas, siis ei tööta enam ka automaatsed kaugtuled ja kaugtulesid niisama peale panna kohe ju ei saa.
Nad lisavad väikse spiraali sinna soojendamiseks, väidetavalt

Isa müüsin auto enne maha kui jõudsin sellega kurtma minna
18:01 28.11.2017
.............. (registreerimata)
Toyota oma tuntud "headuses" koostöökvaliteedi ja tehniliste lahenduste poolest ;)
20:34 28.11.2017
h99
võtsin siis esindusega ühendust.exavensise jutt täitsa õige uuematel peaks osadel juba olema see väike soojendus seal kaamerate juures. mul see kas puudub või ei tööta.kästi tulla kohale ja probleem kõrvaldatakse.
10:19 29.11.2017
Mõmmimees. (registreerimata)
Mul on visanud ühe korra selle veateate armatuuri, et mingi eesmine kaamera ei tööta, kuna klaas pole läbinähtav või midagi sellist. Oli umbes nädal tagasi. Sõitsin siis linnas, ilm selline lödine nagu ikka. Ise küll aru ei saanud, et klaas oleks udune või mingit muud moodi sitane olnud. Peale 10 min sõitu kadus ise ära. Rohkem pole kordunud. Esialgu ei kavatse midagi teha.
11:18 29.11.2017
hkljkl (registreerimata)
ma ei saa aru, et mis toimub mõne inimese peas, kes tuleb 2017 aasta auto kohta küsima foorumist abi. kui ma ütleksin, et lammuta see plastik sealt laiali, kas sa siis teeksid seda? osad inimesed on ikka täitsa mõtlemisvõimetud.

"Toyota oma tuntud "headuses" koostöökvaliteedi ja tehniliste lahenduste poolest"

sa mõtlesid seda küll irooniana, aga tegelikult on sul õigus. kui on probleem, saad toyota esindusest kohe abi (kusjuures ka peale garantii lõppu). mine sarnase murega VAGi esindusse ja vaata mis siis saab (või õigemini ei saa).
14:01 29.11.2017
AntiOpel (registreerimata)
Skoda esinduses saad lõuga peale garantii lõppu. :D

Aga ei saa ka aru sellest jurast siin- sul on tuttuus auto, kao esindusse sellega, mitte ära hakka siinsete demagoogide käest abi otsima.
14:12 29.11.2017
h99
mis teid inimesed vaevab kas enam ei osata lugeda või pimestab teid soov ka midagi asjalikku sekka öelda.kus on siin juttu abist.küsimus oli kas keelelgi on veel sellist asja olnud.abi sain esindusest.
15:54 29.11.2017
hkljkl (registreerimata)
"küsimus oli kas keelelgi on veel sellist asja olnud"

ja mida sa selle infoga peale hakkad? mis muutub sinu käitumises kui: a) kellegi teisel pole seda olnud; b) kõigil teistel on olnud? mind kohe väga huvitab.
22:35 06.12.2017
Mina arvan.... (registreerimata)
... et kui paljudel esineb kindel viga, siis tehakse see vb ilma suurema kärata korda. Mina ei näe selles midagi halba, kui inimene uurib foorumist ka oma uue auto kohta või siin võib sõna võtta ainult vanade autode omanikud?
10:44 07.12.2017
avensisvalge (registreerimata)
on sama probleem niiske ilmaga või talvel külmaga. tekib udu andurite ette ja ekraan kuvab teate, et esiklaasil on nähtavus kehv ja andurid ei tööta vms. isiklikult ei viitsi sellega esinduse poole pöörduda, sest mingite andurite najal sõita on lauslollus. varsti iga andur pidurdab, hoiab pikivahet, reguleerib tulesid jne et inimene ei oskagi enam sõita üldse. täiesti mõttetud lisad, eriti rajalt lahkumise hoiatus. kui palju neid jutte eestis teede peal pimedamal ja räpasemal ajal näha on andurite jaoks? õppige sõitma ja sõitke nagu peab, mitte ärge irisege, et mingi piiks kuskilt ei kosta. kas märke ise ei oska vaadata, et peab ekraani pealt vahtima?
12:53 07.12.2017
63amg (registreerimata)
inimesi on erinevaid.mina ei sõidaks autoga meetriki,kui mingisugused tulekesed ekraanil pidevalt virvendavad!
13:27 07.12.2017
hkljkl (registreerimata)
"siis tehakse see vb ilma suurema kärata korda."

kui sul oleks toyota olnud, siis sa teaksid, et kõik tehakse alati ilma kärata korda.
16:18 07.12.2017
63amg (registreerimata)
miks nad siis korda ei teinud.kärata ,või mitte! kui see on ametlik recall,siis peaks ju kõik masinad korda tegema! toyota omanikul vist pole vahet kuidas masin liigub.peaasi,et katus vett peab ja rattad ringi käivad
19:42 07.12.2017
Ma arvan... (registreerimata)
Hkljkl- Sul on õigus, et mul pole toyotat olnud, kuid olen uue täis lisadega toyotaga sõitnud mõnda aega. Minu arvates võiks samuti tüüpvead ise korda teha, mitte ei pea käima kurtmas kui veast ollakse teadlikud. Näiteks mina üllatusin positiivselt, kui mulle tuli kiri koju, et tule too oma jeep esindusse või järgmise hoolduse käigus likvideeritakse tehase kulul antud auto tüüpviga kuigi mul polnud veel aimugi antud võimalikust veast.
Ps. Muidugi saab ilma nende lisateta sõidetud, kuid kui oled maksnud antud lisade eest, siis võiksid ju need toimida probleemivabalt.
22:21 07.12.2017
Ja,ja,ja (registreerimata)
Tavaliselt öeldakse kliendile, et teie masinal ilmnenud probleem on ainukordne.
Ega kliendile ei öelda, et sa oled sama probleemiga kümnes. Siis on esindusel
hea klienti "lüpsta"
08:32 08.12.2017
To avensisvalge (registreerimata)
Osta siis plank dacia,kui sa ühtegi lisa ei vaja. Miks sa maksad asjade eest mida sa ei taha, kui toodet müüakse teatud lisadega,siis peavad nad ka töötama ja nendest vigadest esinduse teavitamine aitab ka neid keda sellised probleemid huvitavad.tänu sinusugustele olemegi sellises olukorras kus firmad mis on eestis alates92aastast toiminud müüvad sellist praaki ja p..ka ,et oioi ja kui lähed aru pärima ,siis on suured silmad,et keegi pole kunagi kurtnud.
11:38 08.12.2017
to to avensisvalge (registreerimata)
tead sa ära kaldu imbetsilli kombel äärmusest äärmusesse. kes rääkis, et ühtegi lisa ei vaja? nii mitmedki lisad nagunii ei töötagi eestis. võtame näiteks toyota touch 2 naviseadme, mis vist baseerub tomtomil kui õigesti mäletan. eestis ju ummikute ja teetööde vms eest ei hoiata reaalajas, naaberriigis soomes näiteks hoiatab. kas jätta navi võtmata? või sõidad moodsa autoga ning surud tatiga niiskeks tehtud iminapaga mobiili esiklaasile vaadet piirama? üle joonte sõitmise hoiatus on samuti mõttetu, sõidan väga palju ning eriti sopasel ja praegusel ajal võid vabalt üle juttide kalduda teeservas, sest kõik on ühtlase sodikihiga kaetud. ühtegi piuksi ei tule. pidurdusabi? see peaks üldse olemata olema, sest vaja on sõita ja keskenduda, mitte näppida tilli nagu sa seda teed ilmselgelt ja loota, et auto ise pidurdab kui jalakäija teel või teine auto ees seisab. see, et juba standardvarustusena on mingeid asju peale laotud, ei tähenda, et neid kõiki massiliselt ka kasutama peab. mis puudutab antud probleemi, mille kohta teemaalgataja nõu küsis, siis sõitke kliimaseade sisselülitatuna ning ei ole ühegi klaasi peal teil udu. hoiabki sõiduki seest kuivana. rõve vaadata neid vähem ja rohkem kallimaid autosid, klaasid paksult udused nagu sees tehakse sugu või sõidetakse pohmelliga.
16:40 08.12.2017
maaks
Konditsioneer ei puutu üldse asjasse. (Minuteada) kont allapoole -5 ei käivitu ja minul hakkab see süsteem veatedet loopima just talvel pikka otsa (>30km) sõites.

Muudetud 8.12.17 16:40

18:05 08.12.2017
jormasti (registreerimata)
konditsioneer ei pea õhu kuivatamiseks külma puhuma. on ju igati vahe tunda ka jahedamal ajal, kas uhada ringi A/C väljas või sees (ninaga peaks niiskemat ja kuivemat õhku pisikeses salongis ikka iga terve inimene tunnetama). samuti külmal ja niiskemal ajal kui A/C on sisselülitatud , saab aken udust oluliselt kiiremini puhtaks kui niisama samal kiirusel ja temperatuuril tavalist õhku klaasidele lasta puhuda.
21:22 08.12.2017
Mis kell (registreerimata)
Rääkides kondist, siis kont normaalsel autol külma talvel ei puhu ja töötab hoopis niiskuskoguja. Tööautol on kondi nupp sees 24/7 365 päeva aastas. Ja ennäe imet. Auto puhub sooja ja aken pole seest udune. Tõsine ime. Aga ebamus meil kardavad talvel seda nuppu. Võib rohkem kütust võtta. Peab olema maru öko, aga aken talvel seest jääs ja suvel udune. Tahad ökot, sõida bussiga. See pidavat tasuta olema suisa.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.