Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: PEUGEOT 5008 2017 LED ESITULEDES KONDENTS.

18:17 05.02.2018
LauriLember72
Peugeot 5008 2017 led esituledes kondents.
Tuli välja, et esinduse sõnul minu autol ainukesena see probleem, et esituledesse koguneb kondents. Mõistan, et led ei soojenda tuleklaasi seest nagu tavaline tuli aga sellele vaatamata ei tohiks see sinna tekkida. Tõsi küll seda ei ole seal palju ning harva, kui võiks hakata tulevihku piirama. Nüüd suuremate miinustega see veel jäätus ära ka. Auto polnud just kõige odavam ja suht piinlik on juba vaadata seest märga tuld. Esinduse sõnul aga ootame ja vaatame, mis teeb. Kas kellegil veel esinenud?
19:53 05.02.2018
................. (registreerimata)
Re: Peugeot 5008 2017 led esituledes kondents.
ledide viga ongi see, et nad ei anna sooja ja talvel ei sulata ka lund klaasidelt maha.
08:44 06.02.2018
maaks
Mingi huumor või? Miks ei lase garantiikorras tuld välja vahetada? Ootad, et pärast garantii lõppu saaksid ise selle eest maksta?
Kui keegi sulle kannikasse keerab, kas siis kah "ootad ja vaatad" mis saama hakkab või võtad ikka midagi ette?

Muudetud 6.2.18 08:44

10:06 06.02.2018
VL (registreerimata)
Pegoo garantii on huumor jah. Mul loksus tutika Partneri suunatule kuplis vesi. Esindus väitis, et seda pole varem juhtunud ja peavad tehasesse järelpäringu nüüd tegema. Tehasest tuli vastus, et see ei lähe garantii alla. Võtsin ise suvalise silikooni ja lahendasin mõne minutiga.
10:12 06.02.2018
LauriLember72
Olen neile korduvalt pilte saatnud, et lahendust saada ja vastus selline, et vaatame, mis teeb. Muidugi ei ole ma olukorraga rahul ning soovisin siin asja avaldada ning uurida, kas sarnaseid situatsioone esinenud.
10:23 06.02.2018
Mahno3 (registreerimata)
Aga sa mine kohale ja lärma natuke. Nõua selle letitaga istuva mehe asemel mõnd suuremat nina. Või kaeba müügiketti mööda kõrgemale.
11:55 06.02.2018
n. (registreerimata)
kas peugeotil mitut erinevat esindust ei ole? mine mõnda teise.
12:02 06.02.2018
mmkaru
Millisest esindusest jutt käib?
12:10 06.02.2018
stammer (registreerimata)
vaevalt, et see kondents sellest tule sisse tekib, et LED ei sulata tuleklaasilt lund ära.
Pigem asi ikka tule mingis mittehermeetilises kokkupuutepinnas, kust siis ümbritsev niiskus sisse pääseb.
Kui kaua on see probleem olnud ja milline esindus niimoodi huijab?
12:19 06.02.2018
LauriLember72
Noo minu loogika ütleb ka, et niiskus ikka nii ei tohiks tule sisse tekkida. Auto ostmisest saadik ehk, et ca. kaks kuud. Vahel on, siis kaob ära ja taas tagasi. Vahel suuremas ulatuses ning siis taas vähem. Pole aru saanud, millest tingitud ja ühest põhjust ei mõista. Garaazis, mis kasutusel, samuti pole köetav, et sellest tingitud. Samas olen katsetamiseks õues hoidnud. Mitte mingit vahet... Peugeot esindusel pole vist vahet sest väidetavalt suhtlevad Tallinna garantii osakonnaga nagunii.
12:33 06.02.2018
... (registreerimata)
Tegelikult on neil tootja poolt tegevusjuhendid kõige jaoks olemas. Ootame ja vaatame on esimene punkt, kui olukord ei lahene, siis pannakse aeg kinni ja uuritakse hermeetilisust, põletatakse seda tuld nende juures teatud aeg. Selle tulemusest sõltub edasine. Teine mark, sama keiss ja kenasti uus tuli ees tänaseks.
12:49 06.02.2018
Peugeot garantiikogemus 3 aast (registreerimata)
Esimene hooldus ütlen, et minu meelest midagi koliseb külma mootoriga imelikult. Et tegi seda kohe uuena ja ma pole kindel, kas see on loomulik heli. Ei leita midagi.
Aasta pärast hoolduses sama teema. Arvatavasti ei uuritagi midagi.
2,5 aastasel autol hakkab jamam elektroonika. Sõidu alguses lülitab stabiilsuskontrolli-absi välja. Lisaks koliseb midagi esisillas. Mootor ka teeb imelikku häält külmana, lisaks on hakanud tõmblema nats. Soojenedes jamad kaovad. Lähen esindusse. Kolin pidi olema kivikesed kusagil amordil. Stabiilsuskontrolli jama kohta ei öeldud midagi, aga mõned kuud see tõesti ei jamanud. Ju nad siis seal midagi asjatasid. Imelik kolin mootoris, arvavad et EGR vigane, aga remontida ei saa, sest garantiiga tegelev inimene on puhkusel. Maksan "teenuse" eest. Sõidan koju koliseva esisillaga.
Kuu pärast lähen esindusse, et äkki garantiiga tegelev inimene on tööle tulnud. Ongi. Kuna aga vahepeal on külmaks läinud ja kuuldav kolin mootoris on ainult üle 15 kraadise välistemperatuuriga, siis midagi teha ei saa. Arvutit neil vist siis pole, et vaadata, mida see EGR praegu teeb. Ei viitsi kakelda, jään kevadet ootama.
Mõne kuu pärast järjekordne korraline hooldus. Kolmas ja auto ka 3 aastane. Asjapulgad avastavad veermikust meeletu lõtku, mis mõned kuud tagasi oli minu luul ja kivikesed kusagil veermikuosal. Vahetavad jupi ära. Silda ei reguleeri, koju sõidannüüd siis kolinata, aga rool viltu peal. Lisaks jamab aegajalt ka stabiilsuskontroll. Tundub, et vihmaste ilmadega rohkem.
No ja kui autot ninaga hommikuse päikese poole hoida, on tulealune kondentsi täis. Sellise väikese murega Peugeoti puhul ei tasu üldse kuhugi minna. Vaatavad, et mida sa loll tahad.
Ei pea vist mainima, et ei tõmba enam uut Peugeoti ostma. Muidu üsna mugav auto ja odav hooldada, aga...
13:04 06.02.2018
LauriLember72
Tänan põhjaliku ülevaate ja positiivsuse eest :D Mul jah auto p.m. 7000 sõitnud ja esmane kasutusele võtt august 2017. Kui järele mõelda siis ka taga mingi klobin ehk nagu pagassi põhjas olevad vineerid koliseks, kui veidi konarlikum tee. Mugav on ta küll kuid pean mainima, et ega ka juba alguses olnud emotsioonide põhjal uuesti selle margi peale ei lähe. Samas lahkan siin teises loos seda, kuidas mulle olulist meediasüsteemi ei saa korralikult telefoniga täisväärtuslikult tööle panna ning väga palju erinevat olen teada saanud. Juba see hakkas alguses kohe häirima ja nii iga asja kallal nokkimine. Tuled tõesti ehmatasid ära, kuidas saab uuel autol selline viga olla! Küll ma nende teiste vigadega varsti siis kokku kah puutun...või ehk on selles osas minul taas vedanud ja veidi paremini läinud :)
13:58 06.02.2018
605 (registreerimata)
Esindusel ja esindusel on väga suur vahe. Kõik oleneb suhtumisest.
14:12 06.02.2018
LauriLember72
Paar näidet. Üks siis udutules ( mille pea kogu ulatuses katnud) ja teine suures tules...
16:45 06.02.2018
325423424323 (registreerimata)
nojah, LED vist erinevalt tavapirnist eriti ei küta tule sisu ja nii see kondents seal ka püsima jääb pikemaks ajaks kui juba tulnud
17:03 06.02.2018
Dde (registreerimata)
Sellised tegelike omanike tagasiside on kulda väärt. Muidu kuula ja vaata kui äge kõik on.
17:11 06.02.2018
Lauri7272
See kaob tuledest ja siis vähemal või rohkemal moel tühjast kohast tagasi klaasi all. See tähendab, et niidkus pääseb vabalt sisse. Nüüd ma olen seda juba teist kuud esinduse soovil jälginud, mis siis teeb :D
17:42 06.02.2018
Klfkl (registreerimata)
Mis siis teeb. Pretensioon teeb. Kui oleks normaalne nähtus siis oleks ju kõik tuled sellised, aga ei ole. Järelikult on defektiga.
18:06 06.02.2018
tiit_ (registreerimata)
Kui selle teema tõttu nüüd loobub kasvõi üks mees selle auto ostmisest on maaletooja saanud tünga selle asemel, et detail vaidlemata vaikselt ära vahetada.
18:16 06.02.2018
Lauri7272
Ei olnud just see eesmärk ja siin ka antud mudeli kohta teine teema üleval ,,5008 ekraan,, ja eelmise nädala alguses kirjutasin maaletoojale, et asi pole lahenenud ning nüüd juba kondens jäätub klaasi alla. Samuti mainisin, et uurin siis foorumitest, veidi asja. Sellele kirjale erineval varasemast ei olnud ma nädala mingit vastust saanud ja nii pidin pöörduma laiema publiku poole. Tülitasin juba parklates sama margi omanike, et selgitada, kas sama asjaga kimpus olnud...õnneks sõbralikud sellud sattunud :)
19:29 06.02.2018
No vot (registreerimata)
19:36 06.02.2018
Lauri7272
Ei saa marki kiruda. Hea teada, et teistel markidel ka mure sellega. Ühtlasi tore, et lootus peale vahetust probleemist vabaneda.
21:06 06.02.2018
Mahno3 (registreerimata)
No aga kui esindus tahab jälgida ja pilte teha jne, siis las vahetab tule ära, võtab vana endale ja jälgib terviseks. Milleks klienti komposteerida mingi mõttetu teemaga.
23:46 06.02.2018
Türilt (registreerimata)
Las ma arvan...Amserv?! :)
00:01 07.02.2018
Lauri7272
Paraku ekstreemsem koht ja saarel. Väike kogukond ja suhtlus super, auto üle andmine võrreldes Tallinna ühe teise esindusega (üks varasem uue auto ost) oli üli super, asi käis kiiresti, asjad ette valmistatud. P.m. sõitsin vana autoga hoovi, andsin võtmed üle ja lina alt tõmmati uus auto välja....
08:25 07.02.2018
63amg (registreerimata)
tahtsingi küsida,et ega masinat garaažis ei hoita.tuleb välja,et hoitakse.sealt saavadki alguse kondentsi probleemid.sa sõidad ju külma garaaži sooja autoga.võta tule tagant kate ära ja lase niiskus välja.ise ta sealt välja nii kergesti ei pääse
08:31 07.02.2018
Lauri7272
Autot on ka prooviks õues hoitud 4-5 ööpäeva. Vahepeal lööb niiskuse sisse ja siis taas kaob ära. Erilist vahet ei ole. Nüüd ka kaks ööd ja päeva väljas olnud ning eile õhtul oli taas niiske/jääs.
11:01 07.02.2018
algatajale (registreerimata)
Mul mitme uue autoga nii olnud, algul kuivatasin, muretsesin, lasin esindustes asja üle vaadata jne. Nüüd olen lihtsalt loobunud asjaga tegelemast, sest kogu eelnevast tegevusest pole absoluutselt abi olnud. Udu tuleb ja läheb nagunii omasoodu. On olnud nii xenoni, kui ka led tuledega variandil.
Kui mingi retsepti leiad, anna ka teistele teada. Edu!
12:25 07.02.2018
Algatajale 2 (registreerimata)
Mercedes V-class. Sai ka esinduses lärmatud. Öeldi et normaalne nähtus, kondets tekibki ju temperatuuride järsust muutusest.
Lahendus oli korralik kuivatus. Nädalavahetuseks sooja kuiva töökotta/garaazi. (Meil metsatraktorite töökoda katlamajaga ühes ruumis. :). Kuivas ära. Korra olen näinud uuesti, vahetult pesulast tulnud masinal. ON uuesti tagasi tulnud, kuid siis taas kadunud. Kui on udu, siis vast pole hullu kui aga tekivad piisad, siis on küll asi defektne. Rohkem pole viitsind sellesse süveneda.
18:25 07.02.2018
Jüripa (registreerimata)
Led läheb kuumaks küll aga mitte esimene valgusti osa vaid just tagaosa. Seega kondenseerub õhuniiskus just tule "klaasile" mis on kõige külmem. Sellega väga võidelda pole mõtet. Fakt on see, et tule sees on õhk ja fakt on ka see, et õhu sees on niiskus. See ei ole tegelikult probleem. Tuld see ei riku ja valgusvihku ei moonuta.
18:35 07.02.2018
eelmisele (registreerimata)
ole hea ja lõpeta enne kool ära ja siis tule ledidest siia rääkima.
18:58 07.02.2018
Jüripa (registreerimata)
Mida sa silmas pead? Auto led tulel on ju jahutusribid ja teinekord lausa ventilaator just led elemendi tagaosasse välja toodud. Koolis nägin :)
21:03 07.02.2018
tiit_ (registreerimata)
Õige jutt. LED on ka vaja jahutada. Aga teemasse siis võid ju proovida kuumaõhupuhuriga klaasi soojendada kui võimalik ja vaadata mis teeb.
http://www.ledwill.ee/Led-valgusti-eelised
-LED lamp vajab korraliku jahutust. Ilma jahutuseta võib led lambi tööiga piirduda vaid mõnesaja tunniga. Põhiliselt kasutatakse ledide jahutamiseks metallkorpust, mida mööda juhitakse ledist üleliigne soojus välja.
21:46 07.02.2018
LauriLember72
Noo väärt nõu saanud hulganisti, tänan! Ehk, et algsete soovitustega kipun rohkem päri olema, et garantiisse pöörduma sest tõesti leian, et see kole kondentsi kiht ei ole normaalne ega suht kallile autole asjakohane ega ilus. Olen varemgi autosi garaazis hoidnud ja sellist jama pole esinenud. Nüüd, kus ekstara maksin ka korraliku esitule eest leian, et ma ei pea garaazis lume ja jäätumise varjus olevat autol veel mingeid paganama tulede tagaluuke avama. Toodeti üli peen tehnoloogija ja peale veel kuirjutatud Peugeot LED technology...kõlab tõsisemalt inseneride saavutuselt, mille lisamine auto ostul toob kaasa korraliku hinna tõusu. On päriselt ka head aga tänagi on mingi niiskuse kirme nagu mustuse kiht seespool klaasi ja see on kole ning usun ka seda, et eks see siiski mingil määral ikka ka valgus voole mõjub. Lisaks hoiatati, et üks linnu plekk võib auto värvile suhteliselt pöördumatud kahjustused tekitada ning seda enam hoian garaazis. Tuli peab toimima nagu üks normaalne tuli. Lisaks virutas ka kõikidele tuledele mingi hetk udu alla. See jätab odava risu mulje, vabandage mind väga. Püüan peagi taas esindusega ühendust saada sest ootan ka autole kärukonksu teist kuud, ehk saab ka selle kunagi... Kindlasti hoian kursis ning tänan heade mõtete eest!
09:03 08.02.2018
No vot (registreerimata)
Tubli LauriLember72, õige suhtumine.kui ei kurda,siis ka asjad ei muutu ning toodetakse vigaseid lahendusi edasi. Eestlane on kahjuks selline,et ei viitsi tavaliselt kurtma minna , lööb käega ja maksab edasi ja siis kui keegi kurtma läheb on müüjal silmad suured ,et kümme aastat oleme teinud ja keegi pole kurtnud :). Ise olen ka kõige pisemad häirivad asjad alati hoolduses üles lugenud, kohe kindlasti midagi muutma ei hakata,aga pikemas perspektiivis on äkki abiks toote arendusel ning äkki on veel paljudel sama mure.
10:01 08.02.2018
nojahh (registreerimata)
Ma ei ole kunagi sellistest inimestest aru saanud, kes käivad siin foorumites oma uute (eriti garantiiliste) autode tehnilisi teemasid kurtmas. Eriti kummaline on hala ning margi maha tegemine, nagu oleks tegemist mingi isikliku kättemaksuga... Autodel on meie s*tas kliimas tihti erinevaid muresid, selleks margiesindused ongi, et leida nendele lahendused - ja küll leiavad ka sinu LED tulele, vaevalt siin foorumis keegi parema lahenduse pakub.
Ise olen saanud murede korral alati esindusest abi ja garantii alla käivad defektsed osad on kõik vahetatud välja ilma probleemideta.
10:29 08.02.2018
LauriLember72
Nojahh...vot selles asja duum on, et ei ole seni mingit abi saanud esindusest ning uurin veidi, kas tõesti minu kiiks või siiski õigustatud nõudmine/mure. Loomulikult oleks kogu see jama siin ära jäänud, kui esimeste selliste ilmingute korral oleks asi konkreetsemalt käsile võetud. Nüüd aga olen nende soovitusel asja ,,jälginud,, 1,5 kuud ja korduvalt pilte edastanud vastu saamata mitte vähimatki infot või selgitust! No vott ...Olen ka sellega täiesti nõus, et v.o. mõni ei tahagi jageleda ja tean üht konkreetse margi omanikku, kes ühe teise probleemiga ei viitsinud tegeleda ja harjus lõpuks ära öeldes ,,ah las olla,, Nii ei jõuagi pooled probleemid tootjateni...

Muudetud 8.2.18 10:33

10:34 08.02.2018
selgeltnägija valerka (registreerimata)
tee esindusele kiri ja saad vastuse, siis on millele tugineda, kellegi juttu ei saa hiljem tõestada, enda autol läksid küll udutuled vahetusse kuna tehas tunnistas et oli sitasti konstrueeritud, ja mitte ainult minul vaid kõigil kes läksid märgade tuledega
23:46 08.02.2018
möhh (registreerimata)
Otse loomulikult on vajagi et vigadest räägitaks. Eesti on selline konnatiik et asjadest pole võimalik isegi foorumist teada saada. Käivad ainult kiibitsejad.Olen ammu inglismaa foorumite kasutaja saad autode kohta ikka ühteist teada ka. Tahaks kohe näha sellist klauslit et auto ei tohi garaazis seista.
10:16 09.02.2018
EP6 (registreerimata)
Omale kuuluva autoga võid teha mida tahad. Pargi kasvõi veeall.
Aga on lihtsalt olukorrad millega tuleb siis arvestada.
Pargid veeall on auto märg ja elektrisüsteem nahkas.
Pargid soojas ruumis siis on ka kondents garanteeritud.
Füüsika reeglite vastu ei saa ükski auto tehas. Ja kui ka saaks siis keegi ei ostaks mitu tuhat eurot kallimat kondentsi-vaba autot kui kõrval on auto oluliselt odavam.
10:41 09.02.2018
selgeltnägija valerka (registreerimata)
EP6 (registreerimata) - ära aja lolli iba, paar päeva hoian autot garaažis +15 , ei mingit kondentsi, füüsika reegel my ass
11:27 09.02.2018
maaks
Garaažis hoidmine nüüd küll mingid kondenssi tulesse ei tekita, süüdi on ikka tules olev niiskus :-) Ja tules olevas niiskuses on süüdi ikka tule tootja mitte füüsika, sest muidu oleks niiskus ju kõigis tuledes.
Jah, ma tean kuidas niiskus sitasti tehtud/koostatud tule sisse saab (ja selle taga on tõesti füüsika).
https://youtu.be/E6GsXhBb10k
EDIT: see on eriline pärl
https://youtu.be/s_0THARUP9A

Muudetud 9.2.18 11:30

13:33 09.02.2018
EP6 (registreerimata)
Kõik ongi ju kinni pisiasjades.
Sõida autoga 400km päevas, hoia autot öö läbi garaazis ja midagi ei juhtu kuskile ei teki kondentsi. Sest tules pole niiskust mis saaks kuskile kondenseeruda.
Kui aga olukord on. Ööläbi garaazis siis sutsti 10km tööle ja auto õue seisma siis sutsti kodu tagasi sooja garaazi. Seejärel ei imesta kui kondents tekib. Ükski tuli ei ole 100% hermeetiline kuskil on alati mingid tuulutuse moodi asjad mille kaudu õhk liigub. Pikalt sõites see tuulutus kuivatab tuld aga kiirete temperatuuride muutusega tekib vastupidine effekt ja tagajärg ongi udune esituli.
Vanasti pandi sellistel puhkudel tulede sisse tilgake PSK tüüpi pidurivedeliku.
Pidurivedelikud on niiskust imavad ja tõmbavad niiskuse ära.
19:31 09.02.2018
möhh (registreerimata)
Ütle oma ametikoht - ega ometi mitte müügimees. Juttu tuleb nagu hr.Ratase suust - sisutühja. Loll on see kes vabandust ei leia ja hetkel jääb mulje, et meile üritatakse sisendada seisukoht mis müüjale sobib.
19:44 09.02.2018
EP6 (registreerimata)
Prillipoe konsultant kes tegeleb terve talve probleemiga et prillid lähevad sooja ruumi sisenedes uduseks.
On ikka kehv toode küll astud sooja ruumi sisse ja kohe on klaasid mõlemalt poolt udused. Eriti hull on siis kui keegi veel siis kuhugi posti vastu nina veriseks jooksnud on. Siis nõutakse arsti ja riiete keemilisepuhastuse arvete kinni maksmist.
21:20 09.02.2018
No vot (registreerimata)
Nagu ka prillil ja prillil on vahe, siis sama on ka tuledega. Olen hoidnud käes kahte visuaalselt identset udutuld , vahe oli ainult selles,et üks läks uduseks igal pool ja iga ilmaga, teisel oli margi embleem peal ja polnud kunagi probleemi.
22:01 09.02.2018
EP6co (registreerimata)
Prillikonsultant ju teab, et prillid ei ole näo küljes hermeetiliselt kinni, et soe ja suurema niiskusesisaldusega õhk vahele ei pääseks tuppa tulles, mis külmale klaasile kondenseerub. Auto tuli on sellest (prilliklaasist) erinev asi.
22:33 09.02.2018
EP6 (registreerimata)
22:39 09.02.2018
Lauri7272
Oot, kas me hakkasime auto tulesi prillidega võrdlema? Tänase seisuga on auto pühapäevast alates väljas seisnud. Mingid sooja ega külma muutuseid sellises mastaabis pole olnud. Ikkagi oli mitmel korral niiskus ehk udu sees. Eile ka üks tuli seest jääs peale 45min. Sõitu. Täna muidugi jäätusid peale 1.5 tundi sõitu lisaks väljast ära! Korralik jääkiht peal..
23:01 09.02.2018
EP6co (registreerimata)
EP6, sorry, siis on auto esituli tõesti võrreldav prilliklaasiga, kui nii väidad. Linki ei viitsinud vaadata.
23:13 09.02.2018
Lauri7272
Vaatasin...ehk, et kusagil mingi vent puudu või puudulik. Mul olnudligi 20 paari neid tulesi ehk autosi ja nüüd suht uus tehnoloogija käitub nii ebamugavalt. Nagu mainisin, kutsuti mind esindusse vastavalt tehase ettekirjutusele tulesi testima.
11:52 12.02.2018
tuLED (registreerimata)
Võin lohutuseks mainida, et pea kolm korda kallimal Bayerische Motoren Werke garantiilisel maasturil tekib ka kondens (niiskus) külmade ilmadega ja eriti peale pesu tule sisse ja kaob ise mõne aja pärast ära, tootja poolt pole see alus tule vahetuseks. Ning suure tõenäosusega on ka Peugeot'l kasutusel sakslaste suurtootja LED esituled, mitte nende enda looming. Hullem lugu on omada mõnda Aasia toodangut, sest siis ei muretseks sa enam tule sees oleva niiskuse pärast, vaid auto salongiklaasidele tekkivast vohavast niiskusest, mis nendel autodel on justkui "standardvarustuses".
21:40 12.02.2018
prauksjj (registreerimata)
Kia ceed ledid uduseks lähevad,uus superb läheb,fordi kubik. Kõik lähed, aga kõik saab ka korda..

Muudetud 12.2.18 21:45

08:57 13.02.2018
Lauri7272
V.A. ,,prauksjj,, Kahjuks jõudis tsenseerimata kiri minu meilboxi ja mul on veidi kahju, et oled pidanud sedavõrd palju kannatama ja nii mitme autoga alt läinud. Loomulikult ei vali siis enam sõnavara. Minul on olnud Superb LED tuledega, olen omanud KIA marki ja mitte ceed vaid veidi suuremat ja kallimat asja ning ka Fordi kaubik on olnud. Oleks ka neil sarnane viga olnud siis Sinu asemel oleksin küll uurinud milles asi. Paraku on liiga palju seda meie kultuuris, las olla, küll saab korda. Ise ei saa midagi korda. Sa kas uurid ja tegeled asjaga või lased endast endiselt ja elu lõpuni teerulliga üle sõita!
12:38 13.02.2018
r.r (registreerimata)
Ise olen tuledele, millele on palju kondentsi kogunenud,alla korpusesse väikese augu puurinud,sellega olen probleemi lahendanud.
Kas nii uuel on seda mõtet teha,hiljem tekivad karantiiga probleemid,kui ise midagi ümber teed.
14:35 13.02.2018
hkljkl (registreerimata)
"Hullem lugu on omada mõnda Aasia toodangut, sest siis ei muretseks sa enam tule sees oleva niiskuse pärast, vaid auto salongiklaasidele tekkivast vohavast niiskusest, mis nendel autodel on justkui "standardvarustuses"."

Ära aja pläma. Minu 2017. aasta Aasia toodangul ei ole niiskust ei esituledes ja ammugi mitte salongis. Pole ka varasematel olnud, mis olid aastatest 2007 ja 2011. Samuti pole foorumis keegi kurtnud.

Niiskus salongis on küll puhtalt lollis omanikus kinni ja seda auto margist sõltumata.
08:24 09.06.2018
kerstiina (registreerimata)
kas niiskus on mõlemas tules samasugune

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.