Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: NAISTERAHVAS AUTO OTSINGUL

19:58 22.08.2018
Eha66
naisterahvas auto otsingul
See on kindlasti siin aegumatu teema :)
Aga ehk on siin asjalikke mehi ja häid soovitusi?
Minu soovid oleks:
Keskmise suurusega auto, ökonoomne, automaat, bensiin( ilmselt)...kuni 11000 tuhat võiks maksta.
Sõidan aastas umbes 10-15 tuhat km.
Tänan juba ette ära asjalike kommentaaride eest!
Ise olen siin juba täiesti segaduses ja nõutu :(

Muudetud 22.8.18 19:58

20:14 22.08.2018
selgeltnägija valerka (registreerimata)
Re: naisterahvas auto otsingul
20:48 22.08.2018
Ain12332 (registreerimata)
Kas 11 000 tuleb tagataskust või aitab ka pank?

Kui endal nii palju ei ole, siis pole mõtet mingit summat eesmärgiks võtta, vaid kuumakset ikka vaadata. Iseenesest, kui suuri nõudmisi ei ole, kõlbab Dacia väga hästi. Ainult lahti saamisega hiljem on raskusi, järjekorda ukse taga just ei ole.
20:59 22.08.2018
... (registreerimata)
miks peab alati daciast lahti saama, miks ei võiks temaga sõita 10a? mõttetu hala teemal, et auto peab hinda hoidma ja järelturul tahetav. nii need audi ja volksurondid seal järelturul sadade kaupa uut omanikku ootavadki.
21:01 22.08.2018
... (registreerimata)
ja veel- kas mõni kasutatud auto pakub neid tingimusi: Garantii 5 aastat / 100
000 km läbisõidupiiranguga, kehtib kõikides Euroopa Liidu riikides. Garantii ajal tasuta üleeuroopaline autoabi „Renault Assistance“
isegi mõned kallimad margid ei paku üle 2a garantiid.
21:16 22.08.2018
In vaja kolida, enam ei sõits. Mida iganes. Daciat järelturul sul ei otsita. Ei räägigig järelturust. Seda ei ole.

Ja usu mind uue kallima margi ostja Dacia taga ei nuta.

Autol pole häda midagi. Punktist A punkti B. Kõik
21:20 22.08.2018
... (registreerimata)
just täpselt- punktist a punkti b ja seda peabki auto tegema, mitte poe parklas või maja ees silma paistma. et aga eestlane on auto ori, siis daciat põlataksegi- dacia ei paku kadedusemotsiooni kõrvaltvaatajatele, ta ei tõsta omanikku pjedestaalil kõrgemale, ta lihtsalt sõidab sinna, kuhu vaja.
21:41 22.08.2018
Me ei ela maailmas, kus igaüks peab sellega rahulduma. Kui sinul vaja autot ainult selle jaoks OK, siis ehk on inimesi, kes tahab enamat.
22:12 22.08.2018
Kärss
Tundsin möödunud aastal huvi, Dacia puhul on teatud mudelid, mis hoiavad hinda ja ka järelturul ületab nõudmine pakkumist, kauaks miski müüki ei jää. Aga need on vaid teatud mudeliversioonid, mis ei puuduta enamust Daciaid ja üleüldse kui seada autot ostes eesmärgiks nõudlus järelturul, on see auto ikkagi "halli massi" nõudmistele vastav, mitte enda jaoks see, mis meeldib. Dacia on lõpuks ometi oluliselt kvaliteeti suutnud parandada, igati asjalik soovitus siin teemas.
22:26 22.08.2018
toinoo
Tere! Eelistus ATM+bens viitab valikule ainult kulgeda p.A-p.B, ei vajata J-käru ja ka raskeid+palju asju-inimesi ei veeta. Omal on V70 d ja otsene nõue suksule oligi-on J-käru+inimesed+palju pagasit, tõsi on ka see, et aja arenedes, antud nõudlus muutub +-. Siit soovitus, mõelge hoolikalt, milleks tahate oma tulevast sõpra kasutada-paluda. Isiklikult ei poolda PR.,IT., Hiina ja mõningaid Saksa eksemplare- toodangut aga..., see minu isiklik sümpaatia-antipaatia. Kuid Dacia---võib olla täiesti sobiv suksu aga..., millised on Teie vajadused-soovid. Tunnistan, et olen tihti DAC. vastu mingit sümpaatiat tundnud, kas sellest ka midagi enamat sünnib...ei tea, sest vajadused ju muutuvad. Järelturg?, vastupidavus?, rem. kättesaadavus-kvaliteet jne?. Usun, et kohusetundliku suksu hoolduse korral pole ka soovitatud liikuriga probleeme kuid... usalda aga kontrolli-kahtle teeninduse-teenindajate korralikuses-korrektsuses, see on igivana-lõputu teema! Jutt sai pikk aga... edu!
Lugupidamisega T.
22:56 22.08.2018
selgeltnägija valerka (registreerimata)
toinoo - proovi järgmine post teha ainult lühenditest, usu saab palju informatiivsem!
22:58 22.08.2018
Marko
toinoo, palun õpi kirjutama! Eriti puudutab lühendeid, need peaksid olema ikka sellised, mis tavakäibes aktsepteeritud, mitte kirjutamise hetkel sinu peas sündinud....

Muudetud 23.8.18 10:50

23:00 22.08.2018
Autoärimies (registreerimata)
IS250, selle raha eest saab facelifti, kestab, probleemid puuduvad
23:36 22.08.2018
299482
23:43 22.08.2018
Garantiigaauto (registreerimata)
Suts soovitust kallim aga garantiiga masin - http://www.auto24.ee/used/2750110
10:27 23.08.2018
Eha66
Natukene jääb arusaamatuks mis on IS250 ?
Ma ei ole jah paraku meesterahvas, kes autodest väga midagi jagab.
Pangaga asju ei aja...kes eelnevalt küsis.
Ilmselt käin ja proovin seda Daciat.
Kuigi mulle tundus, et need Datciad on kõik manuaal käigukastiga.
Huviatv, et Opelit pole ennem keegi pakkunud, tekib küsimus, et miks?
Välimus on ju kena.
Ma ei tahaks autot küll ainult välimuse järgi osta aga silmale võiks ka ilus vaadata olla.
Peogeot oli eelmine auto ja mõtlesin, et prooviks nüüd midagi muud.

10:57 23.08.2018
BBRRR (registreerimata)
Mul kaasa ja ka mõni lähematest naisterahvastest sõidavad Mazdadega, 2l bensiinimootor ja automaatkast.
Kui kunagi sai Opelit pakutud, siis tõmmati nina vingu, see ju oopel, kes sellega sõidab.
10:59 23.08.2018
Rennumees (registreerimata)
Dacia Logan on automaat olemas. Uut Opelit selle raha eest ei saa automaatkastiga.
10:59 23.08.2018
Ain1232 (registreerimata)
Häämeelega soovitaks aga mitte selle mootoriga. 1.4 palju parem.
11:20 23.08.2018
vastuseks Eha66-le (registreerimata)
11:37 23.08.2018
... (registreerimata)
Ei maksa seda varustust nüüd üle tähtsustada, eriti järelturule mõeldes, seal krimpsutavad nina rohkem 5. ringi "preemium" roigast võimalikult odavalt ostvad inimesed, kes tahab lihtsat pereautot, vaatab hinda, seisukorda ja paari-kolme elementaarset lisa nagu jahutatav salong ja püsikiirushoidja.
13:25 23.08.2018
Rennumees (registreerimata)
Väga õige, iste mugav, töötav konditsioneer, normaalne raadio, mõnele ka püsikiiruse hoidja ja ülejäänu juba lihtsalt tore kui olemas. Automaatkast ka muidugi tänapäeval.
15:59 23.08.2018
Per-Astra (registreerimata)
Astra on väga hea valik, kui kauaks teda ka on; ei tea varsti tuleb tast ka Peugeot. Astra kohta leiad väga palju arvustusi ja kirjandust valdavalt positiivsed. Automaat on parem valik, kui manuaal. Kui viitsimist on siis all on link aastaauto valimisest.

https://etv.err.ee/v/abdec047-2fe7-499f-b725-d151c8d790eb

16:39 23.08.2018
maaks
Kasutatud autot ostes on sellest vähe abi kui ta uuena on aasta auto tiitli võitnud - tänaseks võb tast ainult "opel" järel olla :-) (teatavasti saab igast autost ükskord opel - nali!)
Decra näitab erinevate mudelite rikkekindlust sõltuvalt läbisõidust ja mudelist jne., kasutatud auto otsimisel võiks olla huvitav vaadata.
https://www.used-car-report.com/en/ Astrat siia otse linkida mul ei õnnestunud, aga nende arvates on tegu keskmisest natuke parema autoga omas klassis, pea-aegu sama hea kui Civic.
16:52 23.08.2018
Per-Astra (registreerimata)
Tänane seis:253 000 km kellal, veeremikus vahetati 120 000 km stabika kont ja rohkem midagi seni vahetatud ei ole, autot hooldatakse Vikingis. Aasta auto tiitel ei näita midagi TM testid ka ei näita, läbimüük Euroopas ka ei näita, jälle tullakse siin tarka panema. Kuidas Hondadel TM testis läheb (eriti talvetestis), rääkimist ei kannata. Saame ükskord eurooplaseks, niigi nuumame ennast nende rahaga, veits austust võiks ka olla. Auto on ostetud Eestist uuena ja väga kõrge varustusega.
17:35 23.08.2018
To maaks (registreerimata)
Noo ku valida, et kas Civic või Astra, siis kõik mu tuttavad, kes neid proovinud, on jäänud kindlalt Astra poolle. Siiviku ainus eelis on töökindlus ja sedagi teatud tingimustel.
22:19 23.08.2018
Willem0
IS250 on Lexus, Toyota lux bränd
00:18 24.08.2018
Ain1232 (registreerimata)
1. http://www.auto24.ee/used/2871660 Üliväike läbisõit, 6k automaat, ökonoomne turbokas, hooldada soodne, varustust jagub.

2. http://www.auto24.ee/used/2640616 viisaka välimuse ja varusrusega, väike läbisõit, linnas ok, maanteel uimane.

3.http://www.auto24.ee/used/2704557 odav osta, pidada võiks ka olla soodne. Samas kokkuhoidu tunda iga nurga pealt.

4. http://www.auto24.ee/used/2869643 i30ga vennad. Olen ise näinud paari roostetsmas tiiva ja stange vahelt.

5. http://www.auto24.ee/used/2881274 mõnele meeldib

6. http://www.auto24.ee/used/2786772 paras säästutoode aga põhja alt Astra

7. http://www.auto24.ee/used/2911582 kui ufo civic ei meeldi

Valikut jätkub igale maitsele aga keegi ei saa sinu eest otsustada ning exeli tabelisse emotsiooni võrdluseks lisada ei saa.
00:44 24.08.2018
Kärss
Astrate puhul kuulen pidevalt siit ja sealt, et nende kvaliteet on kohutavalt ebastabiilne. Ühed sõidavad autoga eriliste muredeta sinna 300tkm lähedale, teistel on 100tkm juurde jõudes vahetatud ära peaaegu kõik peale auto kere. Mu abikaasa tööautoks sattus just see viimane variant, mis 100tkm juures sai turuväärtusest kallima remondikalkulatsiooni, ehk siis sisuliselt kanti maha. Oli küll kõige lihtlabasem 1.4L kepikastiga bensukas, hoiti õrnalt nagu oma last ja midagi lootusetut seal ju polnudki teha, lihtsalt kõik kokku summa tuli hirmus. Naise sugulasele sattus sarnane universaal, uue auto esimesele õlivahetusele järgnes remont remondi järel, kuni inimesel paari aastaga mõõt täis sai. Kuna sealsamas teistel kestavad ilusti, peab sellele mingi loogiline seletus olema, erinevad koostamistehased vms. Kui nüüd midagi postiviiset tasakaalustuseks öelda, siis minu arvates on sellel omas klassis täiesti korralikud maanteesõiduomadused. Rool on küll ülevõimendatud, aga käitumine libedal jms on igati eeskujulik. Muudes tingimustes mu kiidusõnad lõpevad, aga ju ma olengi harjunud pigem oluliselt paremat juhitavust pakkuvate autodega. Kasvõi siinpakutud IS250, mis käitub luksbrändi vääriliselt igas olukorras, kui omanik taipab ignoreerida tehasepoolset rehvimõõdusoovitust ja sinna veidi arukamas mõõdus rehvid alla ostab. Eriti talveks:)
06:46 24.08.2018
Appi... (registreerimata)
Kärssa jutus on tõde sees.Olen enda nahal kogenud.Minu puhul on seos kahe uue opeliga, mis on tehase tellimusega, mitte laoautod.Mõlemal on olnud probleem värvikvaliteediga.Värvi all on mullid.Praegu hoian silma peal, et tükki lahti ei lööks.Üks lärakas on keset kapotti, mille avastasin kohe pärast ostmist.Samas tuttavate opelitel pole sellist asja näinud.
08:35 24.08.2018
maaks
Astra kvaliteedi kõikumine võib olla sellest, et neid koostatakse päris mitmes tehases.
China: Shanghai (SAIC-GM)
Germany: Rüsselsheim
Poland: Gliwice
Russia: St. Petersburg
United Kingdom: Ellesmere Port
Kui tahta "head Opelit", siis tuleks osta Vauxhall :-)
08:38 24.08.2018
Küll kõik Opeli eksperdid :D

10:43 24.08.2018
....... (registreerimata)
Vauxhalli saad koos parempoolse tooliga.
11:10 24.08.2018
to maaks (registreerimata)
Euroopa Astrad peaks tulema ainult kas Gliwice'st või Ellesmere Port'ist, teised tehased Astraid ei tooda.
12:40 24.08.2018
maaks
to maaks, internet arvab kah nii, aga seda alates 2015 mudelist (Astra K?)
https://en.wikipedia.org/wiki/Opel_Astra#Astra_K_(2015–pre
sent)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.