Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: UUE AUTO VALIKUL

19:49 26.08.2018
olev39
Uue auto valikul
Tere päevakorras uue auto valik silma jäänud Suzuki Vitara GL+ 1,6 mootor.manuaal. mida arvata sellest autost on kogemusi kellegil? kuidas vastupidavus jne.
22:12 26.08.2018
maci (registreerimata)
Re: Uue auto valikul
Kui tegu on uue autoga , siis on ju garantii ja see aeg vähemalt ei tohiks erilisi
probleeme olla.Lihtsalt autoks , millest erilisi emotsioone ei teki piisab.Saad seda
mida maksad.Proovi ka enne ostu mõnda sarnast ja vali vastavalt oma eelistustele.Vahel tasub maksta natuke rohkem , aga hiljem ei pea põdema . Ostad ju endale.
Edu
01:05 27.08.2018
k... (registreerimata)
Vitara ja S-Cross troonivad töökindluse tabelite tipus juba mitu aastat. Kui Sukisuki nelivedu pole usaldusväärne, mis siis parem on? Lihtsus, töökindlus, praktilisus- veidraid mittevajalikke lisasid sealt ära otsi. Navi ja tahavaatekaamera on olemas.
06:44 27.08.2018
............... (registreerimata)
Kas dünaamika ja sõidumugavus ei olegi olulised?

Muudetud 27.8.18 08:52

10:06 27.08.2018
Mahno3 (registreerimata)
Härra Olev suudab proovisõidu käigus need enda jaoks ilmselt ise selgeks teha. Inimeste nõudmised on väga erinevad.

Kinnitan, et 51kw kõrge ja pika bussiga on võimalik igapäevaselt sõita, aga lõbus see ei ole. Suki on sellest masinast aga oluliselt reipam.
10:21 27.08.2018
k... (registreerimata)
"Kas dünaamika ja sõidumugavus ei olegi olulised?"
Halloo, inime ju ei küsinud Bentley kohta.
12:52 27.08.2018
oleks hea teada (registreerimata)
Miks manuaal? Kas tuleb ette järelkäru vedamist?
15:06 27.08.2018
k... (registreerimata)
Sukil on täitsa tavaline automaat olemas , ma eelistaks seda. Sest ega neid Jaapani sidureid tea, alati on nad alamõõdulised. Kui esiveoline, siis küll kuid nelivedu sööb sidureid mönuga.
11:26 08.09.2018
marita57
Olen neid isendeid ise natuke katsetanud. Endale ei ostaks, aga kui nõudmistele sobivad, siis miks mitte.

Sellise üldistusega nagu "jaapani sidurid" loomulikult nõus olla ei saa, autod on erinevad ja sidurid ka. Seega pole mõtet seda kriitikat tähele panna.

Mis mulle nende autode juures ei meeldinud:
1) pisutki raskemates tingimustes kohe siduri kärsakas taga. Pole olnud võimalust mõni sidur lõpuni sõita, aga usaldust see ei lisa. Samas - kui üle päeva metsas ei mütta, siis linnas ja maanteel pole see mingi probleem.
2) siseviimistlus vastab hinnaklassile. Seda peab iga ostja ise otsustama, kas meeldib või mitte. Mulle ei meeldi, aga paljudele ilmselt meeldib.
3) 1,6 vabalthingav mootor on nelikveolise auto kohta hämmastavalt ökonoomne, aga kuna pöördemomenti napib, siis ka väga tuim. Ehk et sobib väga rahuliku sõidustiiliga kulgejale.

Kui need momendid ei häiri, siis minu meelest on tegu väga hea valikuga!

Muudetud 8.9.18 11:28

15:25 08.09.2018
Mahno3 (registreerimata)
Mis see hämmastav ökonoomsus numbrites välja teeb?
07:26 09.09.2018
R5 (registreerimata)
08:13 09.09.2018
rv (registreerimata)
olen pool aastat sõitnud ,rahul ,hinna ja kvaliteedi suhe paikas. talvel kütuse kulu 8 suvel alla6 enamus 5kilti tööle,ennem sõitsin diisliga .

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.