Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SANG YONG?

23:17 13.01.2003
hõmm (registreerimata)
sang yong?
kust tuleb? kuhu läheb? milleks? kellele? kas ilma tõesti ei saaks?
12:36 14.01.2003
override (registreerimata)
Re: sang yong?
irw....mis asja point? Tuleb Koreast läheb lollidele riistapikenduseks(ilus suur macho auto) ja ilma sangjungita saab ka kindlasti...irw veelkord.

Aga tõsisemalt- kas keegi oskab pajatada antud autost lähemalt- välimus ei olegi ju kõige hullem või mis...?
10:51 04.02.2003
ugo (registreerimata)
Välimus pole jah kõige hullem aga matejalid millest masinaid kokku pannakse on pärit vist mänguasjatööstusest.Elektroonika ei kesta,õlivoolikud pole õlikindlast materjalist,piduriketastest saab valmistada sõjaprintsess Xsenale kettaid väheke järsema pidurduse tulmusena,müügieelsesse ettevalmisusse kuuluvad ka värviparandused jne.
17:31 09.01.2004
ivomets (registreerimata)
ei miks see yldse autode rubriigis?
võiks olla nalja rubriigis!
00:45 10.01.2004
rtd (registreerimata)
sattusin sellele teemale juhuslikult
võtaks omale ka ss-yy või mis ta oli palju peale makstakse??
19:39 01.02.2004
unotoht (registreerimata)
Torbikutele kes siin enne kirjutasid-sõitke oma Sakasas äravisatud bemariga edasi ja ärge mölisege teemal millest te midagi eiTEA.
Tegemist on täiesti korraliku maasturiga mis on varustatud Mersu 2,9TD mootoriga(minu oma vähemalt).Auto on ehitatud täisraamile,mida ei saa küll kõigi tänapäeva jeepide kohta öelda.Kui autosse loominguliselt suhtuda ei ole ka remont kallis.(Kui käia ainult esinduses on iga auto rem.kallis)OMA HINNA EEST ON SEE TÕELINE MAASTUR INIMESELE KES SÕIDAB AUTOGA MITTE SELLE MÄRGIGA!!!
19:41 01.02.2004
unotoht (registreerimata)
Mitut SSANGYONGI oled pidanud,et nendest niipalju tead?Kas sinuarust on ka Mersu tehtud mänguasjatehases?
13:57 02.02.2004
Mari (registreerimata)
Kahjuks oman ka sellist autot. Akki leidub kaaskannatajaid, kes oskaksid anda informatsiooni kust leida komplektset käigukasti koos vahekastiga margile MUSSO 2,9 D (1995). Kui tead anna ka mulle teada.
16:56 16.02.2004
ugo (registreerimata)
LP.unotoht:kuna kunagi oli võimalus näha mitmeid päris uusi eelpool mainitud isendeid ja ka neid mis juba mõne kilomeetri läbinud,siis ei tekkinud korrakski soovi sellise isendi omanikuks saada,sellest tulenevalt pean vastama,mitte ühtegi.
Aga arusaam,et kui mu autol on mersu mootor,siis ongi mul sama hea auto kui mersu ei pea küll paika.Paraku ongi nii,et ainuke töökindel asi ongi see mootor,aga kõik ülejäänud originaalosad on paraku alla igasugust arvestust.Aga pole hullu,kui need järk-järgult välja vahetada ja mõningad funktsioonid üldse ära taandada(näit.esisilla el.lülitus)võib lõpuks päris rahuldava sõiduriista saada.
Kahju muidugi,et te seda teemaarendust nii südamesse võtsite,(sellestki võib omad järeldused teha)aga noh,eks ta valus ju ole!
Venelastel oli kunagi mosse kohta üks hea ütlus:Moskvitšh mašhina vetšnaja,pokupaješ,i *** pradajoš...Nüüd sobiks vist sss...
Kõike head soovides!
12:34 28.07.2004
vn (registreerimata)
Ametiautoks 8 a vana SY. Kui uuest peast pole kõige hullem, siis vananedes läheb päris nutuseks - üks viga ajab teist taga. Küll hakkavad sillad õli tilkuma, küll käsipidur lärmi tegema, siis tekib ei tea kust mingil kindlal kiirusel vibra autosse jne, jne. Ühesõnaga vanem auto on lausa nuhtlus.
Ainuke probleemivaba element SY juures on mootor.
Üle 5 a vana SY osta ei tasu
10:30 29.07.2004
Rexton (registreerimata)
Sa vist räägid Mussost? Uus mudel Rexton on hoopis teisest puust auto ja no ikka väga hea maasturi kohta, olen neid mitmeid pidanud ja Rexton on nii väliselt kui ka tehnika poolest ikka väga konkurentsivõimeline.
10:37 29.07.2004
CTR (registreerimata)
Mind huvitas selline asi et ma ei ole veel näinud ühtegi Rexton maasturit millel kõik tuled põleksid?
12:25 02.08.2004
Rexton (registreerimata)
Siis on viimane aeg silmaarsti juurde aeg kinni panna ehk annab veel midagi päästa...
Seda lolli juttu olen ennegi kuulnud, et mingid pirnid pidid kuskil läbi põlema koguaeg. Mul Rexton 7 kuud vana ja pole veel ühtegi pidanud vahetama.
08:34 08.09.2004
willus
Räägite siin koledaid lugusid. Ma istun varsti sellise mudeli rooli: Musso Gentelmen A/T. Proovisõit oli küll muljet avaldav. Kastika kohta ikka lux auto sõidumugavus aga vastupidavuse kohta oskan ehk paari aasta pärast midagi öelda. Üks väga oluline asi auto vastupidavuse juures on hooldus. Kui esinduses on asjalikud inimesed ja ise ka natuke huvi tunned saavad pisivead enne suureks muutumist kõrvaldatud.
14:35 11.09.2004
ufo (registreerimata)
Willus ma arvan et sa ei pea paar aastat ootama, et midagi vastupidavuse kohta öelda. ;)
12:40 12.12.2004
sumpar (registreerimata)
Kle willus räägi lähemalt oma Mussost. Kuidas kiirendus ja kütusekulu on. Kuidas siiani vastu on pidanud?
16:29 21.12.2004
willus
No nii, 3 kuud on nüüd Musso Gentelmen A/T'ga sõidetud ja 12000 läbi km seljataga. Sumpar ootab ikka veel muljeid:). 5 punkti skaalas 3+. Korraliku kattega maanteel on täitsa mugav ja hea sõita. Kruusaka ja aukude jaoks on liiga pehma, kuidagi ujuma hakkab auklikul teel. Kiirendus on ehk tiba alla keskmise aga mootorgi alles sisse sõitmata, pole ka väga piinanud. Minu jaoks on miinuseks ka veojõukontroll. Oma Jeep Cherokeega ma sain rasketes oludes paremini hakkama. See kipub ise mõtlema ja ma ei saa tihti temast aru. Kuu aega oli Lappimaal ja lumes ja külmaga ei olnud mingit probleemi. Siiani ei ole lagunenud ka. Kui midagi uut märkan siis annan teada.
23:02 25.12.2004
uuuuno (registreerimata)
võin öelda et olen pidanud kahte mussot(eelmine põlvkond) üht uut ja teistkasutatud ca 5 aastat olen pidanud neid
olen mõlemaga rahul olnud vaatamata nimele ,samas on hetkel ülimsuper uus volvo mis ainult laguneb nii et tagant järgi võin öelda et sangjong oli ülikõva ,vaatmta sõprade tõgamise le et tegu on hiina jalgrattaga ,aga kindlasti on asi ka teeninduses,siis oli see automark vilojetti all kelle teendidus oliväga hea
08:30 07.09.2005
willus
Tere jälle, musso huvilised!
Minu mussost sellised uudised, et esimeste rataste lukud lasin ära vahetada. See pneumo süsteem ei toimi apsull. Teenindus kommenteeris seda nii, et seal on mingid õrnad simmerid, mis on välistingimuste eest täiesti kaitseta ja kui paar liivatera sinna vahele satub on natukese ajaga simmer nahkas ning nelivedu jälle mokas. Sama probla pidi ka Rextonil olema. 5000 investeering, mis garantii alla ei läinud, aga selle eest on mul nelivedu olemas, kui seda vajan. Kogu see vaakum on tegelikult suht õrn. Mootori suretus käib ka vaakumiga ja nüüd on juba kolmas kord kui pean hoolduses kurtma, et mootor ei taha välja surra. Eelmistel kordadel oli mingi klapp saba andnud. Vahepeal on ka nats veermiku remonditud. Üks rooliots vahetati ja üks stabika kont oli pooleks läinud. Suurem jama on turbo lõdvikuga. Juba paar hooldust tagasi rääkisin, et turbo vilistab. Algul oodati uut turbot siis avastati, et ikka ei ole turbo viga vaid lõdvik on katki. Nüüd oodatakse lõdvikut aga mul nüüd selline mure, et kui ma juba 25000 olen katkise lõdvikuga sõitnud ja kõik se aeg on mootorisse õhk väljaspool filtrit sisse pahisenud siis on ju mootor varsti küpse?! Mis sellisel puhul teha? Peaks hakkama fakte ja pabereid koguma juhuks, kui teenindusega kunagi sõdimiseks läheb?
12:35 26.12.2005
ssyong (registreerimata)
Ise sõitsin 96a sellise autoga 1,5 aastat.Pärast seda kui olin 4x4 lülituse põhjalikult ümber ehitanud ja salongi nagisemise vastu võidelnud oli enam vähem.Sellegi poolest oli hea meel kui müüdud sain.
15:27 26.11.2006
ints11
just käis mu õuel Actyon.. Midagi nii rõvedat polegi mu silm kohanud :D http://news.chinacars.com/images_test/shichebaogao/200675258
85.jpg
20:59 29.11.2006
rex (registreerimata)
Nüüd juba 2 aastat Rextoni 2,9d omanik ja VÄGA RAHUL! Vahetatud garantii korras esim. kojameeste mootor kuna mingi kriuksumine tuli külge, rohkem ei midagi. Ah jaa, hooldustes ka olen käinud muidugi.
17:45 14.12.2006
kallur (registreerimata)
see maitse asi muidugi, aga see Actyon on silmapaistva välimuse ja tehn.karakteristikuga masin. uurisin lähemalt kui 2WD tuleb siis pidi hind ca 300 t kanti olema, mis ilusa asja eest pole palju.
10:13 01.02.2007
lauri (registreerimata)
kle rextoni omanikud! oli mõte endale kah soetada selline auto aga..
oskate täpsemalt rääkida kuida ka vastu peab jne.
17:46 26.02.2007
tombu (registreerimata)
Mul 2,5 aastat Rexton 2,9d. Hea auto. Külmaga käivitub väga hästi. Tõeline maastur. Vahetanud piduriklotse ja pirne vaid.
19:27 18.04.2007
Äkäk (registreerimata)
Sõidab, liigub (Rexton II) Raud ette, tiib taha. 30000km hoole tehtud, esi sillas oli mingi kolks, tehti ära. Kärab küll, hing ihkab muidugi midagi muud aga rahakott ei jõua järgi... Land Cruiser krt sellise varustusega käib üle jõu...
12:25 28.07.2009
tege (registreerimata)
kui suured on rextoni hoolduse kulud olnud?
09:30 10.10.2012
jipikajei (registreerimata)
Kuidas teil autod veel liiguvad?
10:22 03.09.2013
meelis14
Ikka liigub minu Ssangyong, 3 aastat vana, 36000 sõitnud ja ega pole muud teinud kui kütet paaki valanud ja korralistel hooldustel käinud. Algul oli eelarvamusi aga masin on ennast tõestanud.
02:45 13.10.2015
Aarne.. (registreerimata)
Re: SsangYong?
Võiks ka uusi kogemusi kuulata. Uue Korando ja mika ka mitte Tivoli kohta.
09:13 13.10.2015
karvanejakole
Kas loodad, et tutikad mudelid ka juba lagunevad?
02:40 15.10.2015
Aarne. (registreerimata)
Loodan, et talv tuleb soe ja lumerohke! Kirjutasin, et kuulaks ehk loeks kogemusi. Kurb kui vanadel inimestel on silmad vale koha pääl! :(
11:33 25.02.2016
meelis14
Liigub va kahe peaga draakon ikka veel, 5 ja pool aastat sõitnud, 66000 on ees, pool Euroopat sellega suviti läbi kärutanud, pole veel alt vedanud. 3 kuud tagasi 63000 km oli suurem investeering uued rehvid, lisaks vahetasin geneka rihma pinguti amordi, oli kinni kiilunud ja rihm vilistas. Muidu on läinud veel üks tagumine stabika kont. Isegi talvel alla -20 läks käima, 5a vana aku tahtis küll vähe laadimist enne. Muid investeeringuid polegi vajanud peale tankimise ja korraliste hoolduste. Võib rahule jääda.

Muudetud 25.2.16 11:34

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.