Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: OOTUSED TULEVASELT HOOAJALT

11:47 19.01.2003
Zorro (registreerimata)
Ootused tulevaselt hooajalt
Tuleb ta parem kui 2002. aasta oma oli? Loodetavasti ... Kes võidab MM-tiitli ning kas keegi suudab Ferraridele vastu hakata? Hooaja üllataja ning luuser? jne.

Ise arvan, et Schumacher ja Ferrari 2003. aastal nii võimsalt enam ei valitse, kuid lõppkokkuvõttes lähevad tiitlid endiselt punastele. Hooaja üllatajateks võivad olla Toyota ja BAR-Honda ning pilootidena Cristiano da Matta, kes Barcelonas iga päevaga kiiremaid aegu näitas, ning Jenson Button, kellel on suur soov Villeneuve'le "ära teha".

Turvalist ja elamuste rohkem tulevast F1 hooaega!
20:51 19.01.2003
laksi (registreerimata)
Re: Ootused tulevaselt hooajalt
ennustama ma ei hakka. igax juhux...
14:58 14.02.2003
BOSS (registreerimata)
Minu ootus on see,et Michael Schumacher võidaks oma kuuenda MM-tiitli ja Ferrari kolmeteistkümnenda Konstruktorite karika!
13:06 07.03.2003
szummi (registreerimata)
Ma arvan kah et ikka M. Schumacher oma kuuenda MM-tiitli voidab ja Ferrari oma kolmeteistkümnenda!
22:26 15.03.2010
............... (registreerimata)
Olid ajad,olid majad....nüüd on F1 üks selppis sõitmine.
18:24 17.09.2017
johhan (registreerimata)
Monza kvalifikatsioon oli täielik nali. Poisid ei saa sõidetud kuna sadas vihma ? :D Võidusõidus tugeva vihmaga tuleb ohutusauto rajale, no mida kuradit ?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.