Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: RENAULT MEGANE

16:16 23.09.2002
Rene Toompuu
Renault Megane
Kõigile Renault Megane Classic omanikele.
Kas on midagi mida eriti kiita selle masina juured ja midagi,mida kindlasti laita?
13:26 07.10.2002
margo
Re: Renault Megane
Ei kiita ega laita ise sõidan 2a ja olen väga rahul enne seda igast jaapanlasi pidanud ja ei taha enam kunagi näha.
Kui midagi laita siis võibolla kallis hooldus.
Ja kiita siis auto on suhteliselt vaikne ja väga hea kiirendusega.
00:21 12.12.2002
:=) (registreerimata)
/jaapanlasi pidanud ja ei taha enam kunagi näha./

et mis siis NII halvasti oli? (kõlab nagu nats imelikult,sry)
08:34 13.01.2003
kukis (registreerimata)
parim auto läheb juba neljandat aastat eimingeid probleeme.
10:47 28.01.2003
al (registreerimata)
Juhitavus talvel eriti ebakindel. Kuna on prantslaslikult pehme käitumine (mis mönedele muidugi meeltmööda on)leiad end kergelt tee körvalt, juhib Soomes autode kokkupörke statistikat. Lumesajus yle 60-70 km/h on tösine töö. Aga muidugi suvel on mugav, valik on sinu.
18:49 29.01.2003
prantslane (registreerimata)
Jama jutt. Talvel on juhitavus väga hea. Kui just millegi kallal norida, siis ehk ainult väga auklikul kruusateel tuleb kiirust valida
11:35 07.02.2003
Oodu (registreerimata)
Lume ja külmaga muutub pea võimatuks viiendat käiku sisse saada, selle kohta ütles esindus et juhtub jah kui maal sõita, elan väikelinnas. Suvel on kasutuskõlbulik.
15:48 10.02.2003
Rene Toompuu
Olen ise nüüd sügisest peale vuranud ja siiani pole probleeme olnud.
Talvisel lumisel teel pole minu arvate probleeme. Üks kord küll kippus pära ära minema, kuid siis oli ka kiirus veidi suur olude kohta ja asja sai kenalt kontrolli alla.
Üks asi, mis meenus seoses Oodu ütlemisega viienda käigu kohta, et ei lähe talvel sisse. Me käisime mööda merd Noarootist Vormis ja põhimõtteliselt polnud teed vaid kohev lumi ja seal tekkis kõikide käikudega probleem- raskustega läksid sisse. Saime lõpuks Tallinna tagasi ja siis kanalil vaatasin, mis viga oli. Nimelt on tal käigukangi hoob mootoriss minemas põhja alt sedasi, et seal mingi kaiste (vist kivide ja muu eest) ja see oli lund täis läinud ja siis omakorda ära jäätunud. Seepsee takistas, kuid kui jää ära sulas, siis enam probleem polnud. Eks sai veidi ekstreemsetes tingimustes sõidetud ka. Kui pakus lume läbimisega probleeme polnud. Korra küll jaäime kinni, kuid siis oli lumi juba üle põha.
18:46 04.03.2003
õudus (registreerimata)
ostsin poest uue Megane ja sõitsin kolm aastat ja võin öelda et Renault nime nägemine tekitab õudust. Selgituseks: liisingut maksin umbes 3500.- ja remonti 3500.- iga kuu. Tehke järele. Kus juures staazi on mul 26 aastat ja avariisid ja nendes osalemisi 0. Ah jaa läbi sõitsin kolme aastaga 150000km. Sellel autol laguneb kõik mis laguneda annab.
22:49 07.03.2003
autoomanik (registreerimata)
Ostsin pruugitud megane ja õnneks aitas mind lammar. 150 000 pealt hakkas roolilatt lekkima (uuena 20 000), piduritel tulid klotsid lahti ja kiilusid keset tänavat kinni (pamper!) jne. Loomulikult lagunes ära alarm ja ukselukud mõni käib ja mõni ei käi. Esitulede hüdraulika tunneb ära 2 seisu, taevas ja vastu maad. Parandamine ei tasu ära.

Aga üldiselt on suurim roll õuduste genereerimisel INFO-AUTO teenindusel, kuskohast soovitan kõigil suure ringiga mööda käia. Hinnad on meeletud ja kvaliteet alla igasugust arvestust.

Mida veel? Külmaga läheb hästi käima (iga normaalne auto peaks tegelikult minema) aga soojaks salongi alla 10 kraadises pakases ei saagi. Väga vilets kütteseade, ka suvel on ventilatsioon nadi. Koliseb auklikel linnatänavatel, kuigi esisild on korras. Teelpüsivus keskpärane, ei viriseks, mis sealt ikka tahta.
Elektrisüsteem ei armasta niiskust, oli probleeme hoopis niiske ilmaga käivitamisega. Oskaja autoelektrik sai siiski veast jagu, INFO-AUTO oma mitte.
23:41 08.03.2003
Meganiga pikemalt sõitnu (registreerimata)
Olen sõitnud pisut enam kui 5 aastaga üle 170 000 km nii suvel kui talvel, nii linnas kui maal. Käima on seni läinud hästi iga ilmaga kaasa arvatud sel talvel -28-ga. Keskmine kütusekulu 6,8. Vahetatud esiratta laager (75000 peal), rooliots (78000 ja 165000 peal), 2x termostaati (90000 ja 168000), sumpa. Ja muidugi ka kulumaterjale (piduriklotsid jmt). Ise ei ole raske jalaga. Kokkuvõttes olen selle masinaga enam-vähem rahul.
11:02 16.03.2003
rahul (registreerimata)
endal coupe variant ja väga rahul. nüüd juba 2 aastat sõitnud (ostsin kasutatult) - ühe korra hammasrihma vahetanud ja sumpa ühe vahejupi.
Auto on igati erksa minekuga.
Meie teede kohta hea valik - salong ei nagise siiani (üldiselt üks hea külg prantslastel).
Mina soovitan.
13:56 31.03.2003
muhhin
Siinkohal soovitaksin oma sõiduoskuseid lihvida! Juhitavusel pole häda mitte midagi, kui mootori jöud üle käib ja käsipidur töötab.
14:26 12.05.2003
a (registreerimata)
kui sõidad megane bensiini paagi tühjaks,tekivad mingid õhutus proobleemid. Tankides lööb b.püstol iga 2liitri tagant välja. 5min kulub tankimisele.Muidu täitsa ok,kütust võtab vähe-6,5l keskmiselt.olen alles 18000 km. sõitnud,ei tea teisi probl.
14:47 12.05.2003
to a (registreerimata)
...pritsungit ei tohi kunagi tühjaks sõita, kui bensa pumpa ei taha peesse keerata...krt
09:48 15.05.2003
a (registreerimata)
mitte täitsa tühjaks-umbes 5liitrit jääb ikka sisse,ega ma nii tainas ka ei ole
01:52 18.06.2003
Iiris (registreerimata)
Renault Megane Sport Coupe on igati hea sõiduvahend - ökonoomne, kiire, kauni välimusega. Nõrkuseks kallis hooldus ja jäik vedrustus. Välja vahetamist vajasid mingil põhjusel mootoriküünal ja piduriklotsid.
10:22 25.03.2004
kanapasajaak (registreerimata)
nõustun õudusega, laguneb kui krt. Oman 2002 aasta mudelit, 30000km läbi ja esimese rattalaagri vahetus nagu naksti, lisaks kõikvõimalikud kolinad ja kolksud esisillas(mõningate det.vahetus)
75000 km järel juba 2 esimese rattalaagri vahetus,siis süütepoolid 2500eeku tk, krdi konnasööjad ei mõista ikka korralikke pille teha.
ja muidugi suured tänud ka INFO-AUTOle, rikkega sinna rikkega tagasi...irw
20:16 28.03.2004
Kärss
Ei ole omanik, aga tööl kasutanud Meganet: universaalkerega, enne viimast mudelivahetust ostetud. Läbisõit on hetkel midagi 60-70tkm kandis ja remonditud pole kusagilt midagi. Talvised külmad ulatuvad siin kohati -40-ni ja kõik töödanud seni laitmatult. Mootor on 1.4L ja dünaamika selle litraazhi kohta hämmastav. Kiidusõnad ka ökonoomsusele (ka 160-km/h kiirteedel uhades) ja sobivalt pehmele vedrustusele. Negatiivsetest nüanssidest tooks välja kehva raadio ja lühikese tagumiku (universaal küll, aga ega eriti midagi sinna ei mahu). Juhitavus kiilasjäistel maanteedel on selline asi, millega peab harjuma - esimest korda rooli istudes hirmutab natuke. Aga mitte niipalju kui teistel sama klassi autodel (nt VW Golf IV Variant). Vastakaid arvamusi oleks aga juhiistme kohta: kui hakkad asendit paika sättima, siis nagu ei leiagi seda parimat. Samas, kui pead ca 1000 (tuhat) km järjest roolitaga istuma, siis ei teki ka tahtmist istumisasendit vahetada. Tagaiste on samas õudusunenägu: ruumi on vähe ning peale paaritunnist sõitu on juba tegemist enda püstiajamisega
02:11 29.03.2004
Nööpaukudega nina (registreerimata)
Krt, lugesin siin Kärsa teksti ja...pole asja millele vastu vaielda.
Eeskujulik kokkuvõte, Kärsä!
15:51 30.03.2004
jess (registreerimata)
Renault Megane II on küll täitsa kuki-muki auto. Siiani äärmiselt rahul:)
22:00 14.04.2004
melon (registreerimata)
mu emal on,sai täpselt megani 4 aastat tagasi,siiani pole probleeme olnud,prantsuse kvaliteet
13:22 13.05.2004
nimi (registreerimata)
kas sel autol garantii kah on,mõned ostsvad uue auto ja
hakkavad iga kuu üle 3K remondipeale kulutama iga kuu.

13:57 13.05.2004
Habe (registreerimata)
Ei, garantiid pole!
14:20 14.05.2004
sa hull (registreerimata)
hull oled ve igal uuel autol on garantii
10:18 20.05.2004
naiska (registreerimata)
olen kolm aastat sõitnud 98 a meganega (1,6 l)ja igati hea auto. Piduriklotse olen vahetanud, aga talvel küll probleeme ei ole olnud ka 30 kraadise pakasega mitte. Siis kui suure lumega avensised lumes istuvad, on megane mind alati igaltpoolt välja tõmmanud. Ja igati mugav on ta ka
23:51 23.05.2004
Peebusk (registreerimata)
Ostsin kevadel Renault Megane'i; 1,4; 1996. Tänaseks on kokku jooksnud, otsin uut mootorit. Põhjus - ilmselt mingi kamm jahutussüsteemis - piisas ühest hetkelisest keemaminekust. Pärast seda ei aidanud enam miski, kaanelihvimised ja muu. Läks ja laulis.

Mingil seletamatul põhjusel pisut kahetsen ostu.
15:37 24.05.2004
Habe (registreerimata)
Tagaluuki koos klaasiga oleks vaja, aasta 2001 ,võib ka varasem olla, 1997-dal olid juba sellised mudelid 1,4. Luukpära.
18:15 27.05.2004
huviline (registreerimata)
Kus on võimalik soodsalt panna autöle automaatne tulede lülitus. Oman renault megani 1,4 a.2001.
10:03 28.05.2004
VVV (registreerimata)
Samuti tööjuures kasutanud eelmise keremudeliga täiesti uut 1,4 Meganet. Endale ei ostaks. Kui sõidetud oli 4000 km. vahetati garantiikorras mingid roolivõimu osad (üpris kallid), kuna hakkas lekkima. Pärast seda sai talvel regulaarselt käia teeninduses mootoriaju valeveateateid kustutamas. Vähemalt nii nad seal selgitasid, pidi tavaline nähtus olema meie kliimas. 1,4- sel mootoril oli võimsus 95 hj. ja õlivahetusvälp 30 000 km !? Õnneks ei pidanud niikaua selle autoga sõitma. Kusjuures need tulukesed, mis vilkuma hakkasid nõudsidki hooldust-teenindust, s.t ka õlivahetust ??? Negatiivse poole pealt veel seda, et tiivakoopa servast oli värv kivide-liivaga mahapekstud juba mõnetuhandese läbisõidu järel ja seda ainult asfaldil sõites (seda küll Tallinna talvesopa sees). Salongis jäi pidevalt ukse kinnitõmbamisel "lingi" plastmass korpus kätte. Uks aga lahti.
Edasi läks hästi 1,4 kohta ja sõiduomamused muidu suht head. Väga ökonoomne oli ka, vähemalt maanteel. Kütteniitidega esiklaasi soojendus oli ka peal.
18:22 04.07.2004
Margus (registreerimata)
Renault Megane 97 ei tule immo maha pärast seda kui makk aku tühjaks tõmbas. Kas keegi teab kuidas korda teha?
13:06 06.08.2004
m6mmar (registreerimata)
Sõidan 97 classicuga 1.6 bens
suurt palju pole talle teha saanud enne 350 000 km praegu 380 000
roolilatt lekib (nüüd veidi immitseb kui sinna mingi samas mõõdus pesumasina tihend sai panna :) ), talvel läheb korralikult käima õli ei võta, kütusekulu kombineeritud 6,5-7 l/100km, Ka Info-Auto müük.

Eks kõik masinad kuluvad aga oma Megane'ga väga rahul eriti sellise läbisõiduga - soovitan soojalt.
14:30 02.09.2004
a (registreerimata)
2002 classic.....kõik ok,kütusekulu väga hea väike.....1,4 bens..70kw...kiirendus väga hea sellise mootoriga 1,4=70kw!!!....süütepool läks...garantii ajal...muidu maksab2000 krooni...
22:31 01.12.2004
renoo (registreerimata)
Lugesin kommentaare ja tundub, et kõigil oma õigus. Olen proovinud mitmeid erinevates maailmajagudes toodetavaid auto marke., võin öelda, et juhitavuse ja töökindluse osas on ka teise nimega väljamaa autode mudelitel omad hääd ja vääd. Aga vaieldamatult on Renault üks vaikne ja turvaline auto ja seda on mugavalt pehme juhtida. Keegi ei keela ju sul enda autot võrrelda samaväärse aga teist nime kandva liigiesindajaga. Mees, kui soetad endale kasutatud auto, siis lepi sellega, et oled võtnud enesele riski, et asi on kulunud ja nii ehk nii vajab mingil hetkel remonti. Kes oskab öelda miks ühe omaniku käes auto kestab, aga teine vahetab ratsa(sorry)rattalaagreid,
amorte, ukse linke ja muud mudru. Ja süüdi on "konnasööjad". Ja kodus külmiku uks on ka katki. Pange tähele, need kes sõidu ajal mingi pöörde sooritamisel suuna tuld näitavad ainult selleks, et konstateerida oma toimingu lõpetamist , on piisavalt ****d ka auto eest hoolitsema. Olgu see mis marki tahes. Sõidan hetkel uuema põlvkonna Renault´iga ja julgen öelda, et omas klassis üks tegijamaid.
14:13 09.12.2004
hey (registreerimata)
Sõidan ka siis ise Renault Megane Scenicuga, väljalaske aastaks on 2002.
Kahjuks häid sõnu auto kohta öelda ei saa. Läbisõit on alla 6o tuhande, aga kahjuks on juba vahetatud 2korda roolivardaid, samuti on töölepingu lõpetanud 2süütepoolt ja at kastil oli ka mingine jama, mille tulemusena tuli vahetada jupp, mis samuti polnud just kõige odavam.
Hetkel on is 59tuh. millegagi ja tuhande km pärast hooldus. Eks siis näeb mis vahetust jälle tahab.
21:57 07.01.2005
kaits (registreerimata)
Töötan Rootsis Renault teenenduses .Huvitav kuidas Eestis süütepoolid maksavad 2000 eeku , kui Stockholmis on hinnad 580-1000sek....1000-1700 eek(oleneb mis firmast osta) ???
18:08 11.01.2005
a (registreerimata)
re kaits...süütepool koos vahetamisega tiba üle 2000 krooni....info-autos...ja mujal autoris näiteks öeldi enam-vähem sarnane hind
14:32 21.01.2005
megane omanik (registreerimata)
city renault on praegu süütepool 1700 krooni
tehase poolt paigaldatud süütepoolid lähevad kiirelt läbi
hiljem paigaldatavad pidid paremad olema....teeninduses räägiti
20:31 21.01.2005
mato (registreerimata)
Neid süütepooli valmistajaid on kaks. Need, mis vastu ei pea, on Sagem´i valmistatud. Teised,mida praktiliselt vahetada ei ole vaja olnud, on Denso firma omad.Üks prantsuse oma ja teine jaapanist. Ja see ,et hilisemad on paremad-raske öelda,kuna ka neid on vahetatud(muidugi mitte nii palju kui algupäraseid).
13:22 25.01.2005
Janar (registreerimata)
Beru süütepool (sama firma, mis originaale toodab) hind on esinduses 1600.

Tuttav, kes neid maale toob, pakkus mulle 650'ga.
13:08 31.01.2005
erik (registreerimata)
to Janar: ehk pakud mulle ka ühte süütepooli nii odavalt:)

Kui jutt käib sellest kahe südamikuga poolist, siis 96a. Megane´le sobib kinnituse ja madalpinge otsiku poolest ka Clio süütepool (konkreetne oli 98a oma). Ainult kõrgepinge otstele vaja väike vahetükk aretada.
Parema puudumisel sõidan praegu edukalt sellisega.
13:22 31.01.2005
mato (registreerimata)
to erik;
Ma arvan,et põhiline jutt käib siin 16-klapilistest mootoritest kus on igal silindril oma süütepool.
16:27 18.07.2005
Heino (registreerimata)
Tegemist on 1998.a. 1,4 l väljalaskega. Juba eelmise aasta suvel hakkas pidurdamisel esisillast kostma väikesi kolkse. Kuna klotsid ja kettad olid kulunud, siis sai kõik korraga ära vahetatud, kolksud pidurdamisel aga jäid. Asja uurides leidsin, et suport on ainuke, mis pidurdamisel koos klotsidega liigub ja mujalt nagu see kolks tulla ei saa. Vaatasin ka koostejoonist, et ehk on midagi puudu, aga kõik oli nii nagu peab. Ka suport ise ei logise, vaid liigub vaid natuke edasi-tagasi. Mitte ei saa aru, mis on viga, et pidurdamisel ja ka auklikul teel sõites pidurisüsteem kolksub? Ehk on kellelgi kogemust, mis võib viga olla?
21:08 18.07.2005
dubalazov (registreerimata)
suportipuksid kulunud, see tavaline viga Girling süsteemil
21:52 07.09.2005
classic 97 (registreerimata)
...1,6 , olen sõitnud aasta ning saan öelda ainult head, seda kütusekulu pärast, maanteepeal natuke üle viie liitri sajale, selle aja jooksul olen vahetanud piduri kettad ja klotsid, mingi kolina ka likvideerinud. muidu hea öko ja moodne disain.
09:55 11.09.2005
Andy (registreerimata)
Tegelikult sõltub auto lagunemine ikka auto omanikust väga palju olen omanud päris mitmeid autosi toyota carina 2 sport 1,6 mille eelmine omanik oli suht hooletult sellega ringi käinud ja mul tuli teda väga tihti remontida peale seda sai osta kolm aastat vanem opel omega universaal 2,3 D millega olen ainult sõitnud ja mis pole vajanud midagi peale regulaarse õli vahetuse.Nüüd hakkasin seda välja vahetama ja olen käinud proovimas paljusid ja uurinud maad tuttavatelt ja foorumitest ja otsustasin renault laguna grandtour`i kasuks 1,9 dci(120 hj) kuna ta oli oma klassis teistest mugavam ja ikka väga vaikne auto ja usun et ei kahetse oma valikut ja kui autot regulaarselt hooldada siis peab iga auto vastu lagunemises ei saa süüdistada tootjat vaadake oma sõidu maneeri ja küside endalt kas olete ikka seda autot korralikult hooldanud.
20:12 18.09.2005
Mari (registreerimata)
Nüüdseks 4 kuud kasutatud Megane omanik. 2001 aasta väljalase. Siiani igati rahul. Üks jama oli kohe alguses, kui roolisambast suitsu tuli ja kärsahaisu pealekauba. Elektrik vaatas üle ja sai vea parandatud. Ökonoomne on küll pole midagi öelda. Järgmine asi aga ootab ees - hammasrihma vahetus. Hinnad (osa ise + töö) varieeruvad 3500 (Renault teenindus) - 1500 EEKini. Teenindusse mineku kohustust pole otseselt, saab ka mojal vahetatud seega.
05:03 07.02.2006
frentsman (registreerimata)
to Andy, tuled siia rääkima oma uuesti Laguna'st...tegemist on Megane teemaga.
PS. kuidas tehase poolt paigaldatud süütepoolid on kasutaja viga?
08:27 07.02.2006
Tõnis (registreerimata)
Sõidan 2005a. mudeliga. Kingitud hobuse suhu ei vaadata, nimelt oman tööautot. Oma raha eest küll ei ostaks. Suurema külmaga aknad jääs.Pehmema ilmaga ei näe samuti juhipoolsest küljeaknast välja kuna kojamehed pühivad sodi küljeaknale. Esiklaasi servas puudub vastav rant mis kojameeste pühitud sodi takistaks sattumast küljeklaasile. Teenindus on kallis. Ja pealegi saaks selle raha eest vähekasutatud täiesti korraliku auto. Konnasööjad tehku võistlusautosi, see tuleb neil viimasel ajal päris hästi välja.
Üldiselt iga l--- kiidab oma v....
08:50 07.02.2006
ronn (registreerimata)
vaadake saksa TÜV ja ADAC statistikat, reno megannil on rikete arv ikkagi väga suur, aga jah sõidu omadused on tal uute autode testide alusel suht head
23:39 31.03.2006
naima (registreerimata)
Ei osta enam kunagi Prantsuse autosid.Olen väga pettunud.
10:22 31.07.2006
elunautija (registreerimata)
Minu arvates mugav auto...Pole laita midagist
13:21 18.10.2006
divex
Olen ka nyyd 2 kuud uue Megane 2 Grandtour 1.5dci omanik.Tegelikult otsustasin selle kasuks juhuslikult peale pooleaastast autootsingut.Eelistasin mitte riskida euroopast kasutatud auto ostuga.Suvel olid ka euroopas renualt sooduskampaaniad ja nii saigi otsustatud.Minu nouded autole olid:kliima-kuna siin suvel tihti yle +40;turbo-kuna 75% soitu toimub magiteedel;valimus voiks olla hallist massist erinev.
Nyydseks labitud yle 5000kmja minu praegune hinnang;
+ suureparane juhitavus ja monusalt pehme vedrustus
kytus 4.9/100
ohtralt lisasid,mis ka toimivad
vaga vaikne
- praegu ainsaks miinuseks loen ustel kehva tekstiilpolsterdust,mis isegi puhta kaega katsudes jatavad jalje.
Laia tallaga jalatsitega on paris nutune soita,kuna gaasi-ja piduripedaali vahe on vaike
Eesmargiks oli osta auto,mis viiks meeldivalt,turvaliselt ja norm kyttekulugasoovitud suunas ja seni olen jaanud kyll rahule.
21:46 18.10.2006
XXL (registreerimata)
divex ! Kus mägedes sa elad, kas mitte Eestis?
11:39 19.10.2006
divex
Eestis pole ju magesid-elan Montenegros.
00:51 27.10.2006
Allan (registreerimata)
Sõitnud olen Meganega 3 a. ja see on olnud suht koht õudukas, võrreldes näiteks eelmise autoga(Accord). Iga paari kuu tagant jätad teenindusse 2000-4000. Algul läks iga mõne kuu tagant katki geneka rihm. Seepeale vahetati mitu korda ära rihma rullikud, ikka läks rihm puruks. Siis saadi lõpuks korda. Siis läks tuksi genekas-vahetati ära, siis jälle hammasrihm kuigi hiljuti oli vaheatud, siis hakkas salongi tulema mingi vurin, mida ABC motors uuris ja puuris ning lõpuks ütlesid et nemad ei suuda viga tuvastada. Lõpuks läksin üle City renault keskusse, ka seal ei suudetud viga tuvastada. Nii et auto suht nadi ja ka teenindus!
15:35 31.10.2006
XXL (registreerimata)
Selge DIVEX, samas kummaline kuidas sinna Montenegrosse said. Aga nüüd Megane`st. Ostsin mõned kuud tagasi diisli, praegu tundub päris hea auto. See eelsüüteküünla tuli lõi põlema (näitab ka elektroonilist riket), esinduses pandi arvuti taha ja selgus, et üks eelsüüteküünal on läbi ja midagi veel puhastada. Mugav auto, aga kuidas edasi ülalpidamine läheb, ei tea....
10:54 01.11.2006
Jelena (registreerimata)
Re: Renault Megane 97a
Vaja abi! Kes teab kujdas originaal immobilizator lülitada välja. Reno keskuses spetsialistid on nii "head" . Kes teab elektrikut andke palun numer .
20:50 03.01.2007
? (registreerimata)
Hirmuäratav veerg, Renault = sulaselge si.. kui just F1 jutt pole aga ega siga ja kägu ikka võrrelda ei saa. Esinduse kohta ei ole ühtegi head sõna laekunud ja paistab, et Info Auto eriti, võib müüja mida iganes, peksa saab alati, seega järeldus, et sõiduk nagu Renault ja automüüja nagu Info Auto, asja kummagu juurde ei ole, pikka iga ...
20:06 07.01.2007
liisi87
olgu muu`ga kuidas on aga see jutt et teenindus on kallis:)))kas keegi teab mõnda teenindust mis EI OLE KALLIS??? nuvot

sõidan 2005a Golf V-ga- 90 000 sai täis ja korraline hooldus maksis üle 8000...on siis odavam kui renault oma vä??
23:02 17.04.2007
Klaabu22 (registreerimata)
Veidi abi vaja. Oskab keegi öelda, kas konditsioneeri kompressori otsas olevat sidurit (ratas, mida rihm ringi ajab) on võimalik eraldi vahetada/remontida. Esindusest öeldi, et vahetusse läheb kogu kompressor. See suht kallis!
23:44 25.12.2016
MILLE SANG (registreerimata)
Renault Megane 97 ei tule immo maha pärast seda kui makk aku tühjaks tõmbas. Kas keegi teab kuidas korda teha?
Vastus; Laadi auto akku täis siis proovi võtme nupust enne käivitamist
kaks piiksu nii,et peeli juures salongi tuli jääb põlema.
Proovi auto käivitada.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.