Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ROLLERI PIIRAJAD.

15:04 16.03.2013
sr50 (registreerimata)
Re: rolleri piirajad.
To.hlm maa munal ainult NO NAME'id pole .on ka olemas kvaliteetsed firmakad
Mul on terve persetäis rolle .igat erinevat mudelitest ja ma ikka tean ka mida ma oman ja mis nende sees ka toimub.
18:19 16.03.2013
hlm (registreerimata)
Ole hea ja räägi asjadest, millest sa ka midagi tead. Kõigepealt tee endale selgeks misasi on üldse aju (ECU) ja mis rolleritel antud asja leida võib.
Sul võib olla ka tuhat seitsesada rollerit olnud, aga ega see sind sellepärast nende spetsialistiks tee.
16:44 01.03.2014
tzux666 (registreerimata)
cdi ei lasegi rohkem minna see mis sul kuskil sumpsi otsas on see ei oma erilist tähtsust ml mingi pool hiinakas 2 taktiline rokcet 50 cc ja see jooxeb 85 km,h välja ni et silm ka ei pilgu 2 asja mis ma olen teinud panin variaatorisse tiba suuremad lamellid ja 4 taktilise karbussi kiuradi uim on teine aga kui minema hakkab siis ikka läheb muide tal veel 12 tolli velg aga väga madal kumm
16:53 01.03.2014
tzux666 (registreerimata)
need samas on ka küüa juppid enamvähem olema kui kellegil huvi siis facebookis leiate need kasutajalt intrek kuusk seal pildid ja saab küsida muid asju kui huvi
19:14 20.04.2014
gabriel77
Endal honda nsc 50 r tahaks piiraja maha võtta aga ei tea kus see asub ja kuidas seda teha
11:27 11.06.2016
Marcus Täht (registreerimata)
25cc rolleri piirajad peaks olema kus?
17:53 30.12.2016
HiinakateTuunija (registreerimata)
Tervist

Tean piirajatest niipalju et neid võib igal pool olla nt
1.variaarori vahel on seib
2.cdi blokis olev roosa juhe (tuleb lihtsalt lahti yhendada või pooleks lõigata)
3.summutis
4.karburaatoris
Ja tuunimisest nii palju et kui on 4taktiline , ei tasu uut sumpat panna kuna see ei anna midagi juurde eriti. 4taktilistel on kõige suuremaks abiks silindri vahetus. Tean ka seda et 4taktilisest on võimalik kuni 10kw saada aga 2taktilisest yle 20kw (kahetaktilisel tasub vahetada ka summut ära ja juurde tuleb umbes 10km/h).
17:00 11.03.2017
Microcar (registreerimata)
Microcari kiiruse piiraja?
Tere.
Sooviksin teada kuidas eemaldada rollerautol kiiruse piiraja?
22:38 30.03.2017
Agapalun4444 (registreerimata)
Siit saab veidi ideid kuigi osadel on ehitus erinev:
http://www.45tuners.nl/forum/viewtopic.php?f=40&t=184
http://www.45tuners.nl/forum/viewtopic.php?f=40&t=191
https://www.youtube.com/watch?v=ED5JFnpylrs
Ise sain jõudlust juurde pumpa sättides ja gaasitrossi piiraja eemaldusega. Iseasi on see kui politsei radarisse sada 70km/h. Parem juba osta 125 kuubikuline tsikkel või kasvõi 1 liitrise mootoriga fiat punto (parem kui see kuut). Ei pea pead vaevama ehitusega ega trahvidega.
19:34 07.11.2017
... (registreerimata)
Kust osta seda sumpat?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.