Sisene

 

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: POLITSEI REGISTRI VÄLJAVÕTE

13:35 29.08.2004
karl (registreerimata)
politsei registri väljavõte
kas mul on mingigi õigus saada politseist mõni tõend oma rikkumiste kohta? asi nimelt selles, et mina ei tea ju mis seal registrites minu kohta on. kuna ükskord jaoskonnas seletuskirja kirjutades küsis konstaabel, et mis mul sellest narko askast sai? vaatasin imestunud silmadega otsa ja ütlesin et midagi, see lõpetati ära. Kunagi oli jah juhtum, kus öö rahu rikkumise eest viidi oma kodunt jaoskonda. ennem seda veel vismarist läbi. kästi muhuda, see näitas 0,26 ja siis seal istunud tädi vaatas mulle otsa ja politsei küsimise peale et kas on narkot pannud ütles tädi, et vist on tarvitanud jah midagi ja saatis mu topsikuga peldikusse (kell oli 4 hommikul) peale proovi andmist veel jaoskonda, kus kirjutati kaks protokolli 1)avalikus kohas märatsemise eest 2) narkootiliste või psühhotroopsete ainete tarvitamise eest ilma arstliku ettekirjutuseta. otsused mis siis tehti olid 1)öörahu rikkumine ja 2)§ 70. Alkohoolse joogi tarbimise eest avalikus kohas või avalikku kohta joobnud olekus ilmumine (mind viidi kaasa oma kodusnt ju) kuid see kedagi ei huvitanud.

nüüd siis tahaks teada, et otsust narkootikumide tarvitamise eest ei tehtud ju, kui kuskil registris on mingi märge sellekohta. otsust teha narkootikumide tarvitamise eest ei olekski saanud teha, kuna pole elus kunagi ühtegi tarvitanud. aga eesti politseis on vist kõik võimalik, isegi testide võltsimine. kas tõesti meie riigi võimuorganid on nii ebapädevad, et kirjutavad mida iganes kokku, peaasi, et saaks trahvi teha ja sellepeale kui sa ütled, et ei saa ju trahvi teha avalikus kohas alkoholi tarvitamise eest, kui seda tehti oma kodus. sellepeale öeldakse, et mine vaidle oma õiguste eest kohtus

ja seinapeal seisab veel plakat politseinikust ja all tekst "aua amet"...

21:16 29.08.2004
Indrek Sirk (Liiklusõiguse Büroo)
Re: politsei registri väljavõte
Nii andmekogude seadus kui isikuandmete kaitse seadus annab Sulle õiguse nõuda mistahes teabevaldajalt andmeid Sinu kohta kogutud andmete kohta. On teatud piirangud, kuid need on andmed, mille olemasolust nagunii teab vaid väga piiratud arv inimesi (jälitustoimikud, mida on üksikute inimeste kohta).

Pöördu julgesti politseisse ning palu õiendid karistusregistrist ning andmekogus POLIS olevatest andmetest.
23:13 24.01.2010
Dimaano (registreerimata)
Re: politsei registri väljavõte
Hr: Sirk, huvitav kui inimene peetakse kinni millegi kahtlusega(näiteks poe vargus v.m.s) ,aga tuleb välja , et ta pole sellega seotud, kas siis läheb ja jääb registrisse märge?

Mille alusel üldse neid märkeid tehakse?
Kui tuleb välja , et inimene pole siiski süüdi kas siis see fabritseering ka andmebaasidest kustutakse või jääb see edasi inimese elu rikkuma?
Meil on ju näiteks tunnistaja või kahtlustatav automaatselt kurjategijad.
23:30 24.01.2010
ddig
Re: politsei registri väljavõte
Teadmiseks kasutaja Dimaano´le, et hr. Sirk ei vasta auto24 foorumis küsimustele juba paar aastat. Vanad teemad on jäetud alles, et huvlised saaksid soovi korral arutelu jätkata.
15:37 25.01.2010
VVV1
Re: politsei registri väljavõte
Narkootiliste ainete tarvitamise eest karistatakse ainult, siis kui näiteks Wismaris tehtud narkoekspertiis annab positiivse vastuse ehk uriinis tuvastatakse vastava narkoaine jääkide olemasolu. ja see ekspertiis põhineb tunduvalt enamal, kui ainult politseiniku ja arsti üksteisele otsavaatamises.
Oma karistatuse kohta saab võtta Politsei-ja Piirivalvemaetist (Pärnu mnt 139, Tallinn) karistusregistri õiendi (väljatrüki). Võõraid andmeid loomulikult kellegile ei anta ehk kohale minna tuleb isiklikult.

Muudetud 25.1.10 15:39

15:22 26.01.2010
sass7777 (registreerimata)
Re: politsei registri väljavõte
Suht vale info, poli veebis on õige jutt.
14:34 13.10.2012
Marko Tapio (registreerimata)
Liikluspolitsei registri väljavõte
Tere, huvitaks selline teema kui liikluspolitsei registri väljavöte, kuna bussijuhikursuste nöuded on sellised. Ehk registri nimi on teine ei oska öelda, aga pöhimötteliselt on vaja neil teada minu minevikust liiklusest. Tänud kui oskate kuhugile netilehel mind suunata.
15:49 13.10.2012
(registreerimata)
Re: politsei registri väljavõte
kas kursuste korraldajad ei osanud sinu küsimusele vastata või sa ei küsinudki nende käest, kuidas sellist paberit saada?


18:51 13.10.2012
Regs (registreerimata)
Re: politsei registri väljavõte
Enda kohta käivaid andmeid saad vaadata: https://www.e-toimik.ee/
09:36 14.10.2012
Marko Tapio (registreerimata)
TO. Nimetu
kursused toimuvad soomes, seal on asjanimi ..ajokortiote.. minul, aga eesti load ja ei tea kustkohast leida, kergem vist oma load vahetada.....soome lubade vastu....

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.