Sisene

 

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: 740 ROOLILATI VAHETUS

13:30 27.07.2005
thtasuja
740 roolilati vahetus
tere!
seisab ees siis selline töö, et 85.a 740-l on vaja ära vahetada roolilatt, kuna vana ajab kõrvalistuja poolsest otsast õli välja. Ostsin ka teise 740 kõrvale, millel on roolilatt korras. Kas on kellelgi kogemusi, mida peaks vahetamisel silmas pidama, milliste raskustega peab arvestama vana lati kätte saamisel? Kas latt on roolikarbist eraldi ja roolikarpi vahetama ei pea? Ja veel küsimus: räägitakse et roolilatte taastatakse, mitte ei remondita. Aga on ju olemas remondikompektid tihendite ja puksiga, kas siis on ikkagi võimalik õlileket peatada? Kuidagi latt ikkagi lahti käib ju. Veel on mul üks latt, mis ajab õli välja roolikarbi otsast, seda peaks ka ju parandada saama.

Tänan!
13:38 27.07.2005
Marko
Re: 740 roolilati vahetus
Kas sa ise saad aru mida sa siia oled kirjutanud?
Lase see töö parem kellelgi teisel ära teha. Enne muidugi lepi iseendaga kokku kas vahetad või remondid.
13:57 27.07.2005
thtasuja
Re: 740 roolilati vahetus
vabandan kui küsimus jäi segaseks. Roolilati vahetuse võtan kindlasti ise ette. Olen autodel palju remonditöid teinud, mootoriremonte, ise mitme margi osadest omale ralliauto kokku pannud (küll NÕUK liidu toodang) jne. kodus saan auto garaazis lae alla tõsta, olemas on tööriistapark.. ja üle mõistuse raske ei saa see olla. Volvo 740 kohta on lihtsalt küsimus, kas ma saan latis vahetada tihendeid/pukse õlilekke peatamiseks või kui tuleb võtta ette lati vahetus siis kui keegi on seda teinud teab täpselt öelda kuidas käib. Kui ei, siis kirjutan siia foorumisse ise pärast vahetust kuidas seda tehakse.

Igal juhul tänan kommentaaride eest!
14:22 27.07.2005
meistrimees (registreerimata)
Re: 740 roolilati vahetus
peale aja kulu ja suurt vaeva "ehk"isegi õnnestub aga enam jaolt on lootusetu ettevõtmine kuna mille pärast läbijooks toimub on see et lati poleeritud osa on rooste läinud ja seda enam õli-pidavaks ei saa!!
14:23 27.07.2005
Jaanionu (registreerimata)
Re: 740 roolilati vahetus
Kui sul on olemas teine latt, siis milleks saa veel midagi remontida üritad. Vaheta ära ja töö tehtud. Koos teise latiga pane ka uus/üpuhas õli.
Roolikarpi sellel autol ei ole, on ainult latt.
14:35 27.07.2005
thtasuja
Re: 740 roolilati vahetus
tänud vastamise eest. Ega siis jah ei tule lati remondist midagi välja, niiet tõstan oma teise volvo täna üles ja vaatan kuidas lati kätte saan:) Hiljem peab siis kokkujooksu regullima auto viima..on omal ka mingi vana peeglitega süsteem reguleerimiseks, aga pole korralikku ekraani.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.