Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: IT KÜSIMUSED JA ETTEPANEKUD

08:57 23.11.2016
raizxc
Re: IT küsimused ja ettepanekud
kuno24, nagu ma juba ütlesin: otsinguvormi ülesehitus peab olema lihtne ja konkreetne. Me ei saa ajada seda väga suureks lihtsalt nimekirja suurendades. Selleks, et asi toimiks tuleb juba kogu täpsema otsingu leht ilmselt teisiti üles ehitada. See ei ole meie tööde nimekirjas hetkel number üks ülesanne ja seetõttu lükkub see ka tulevikku. Huvi korral võite vaadata ka teiste suurte sarnaste lehtede otsinguvorme, neil on veel vähem võimalusi täpse otsingu teostamiseks.
Veelkord tänan Teid, et olete võtnud vaevaks neist probleemidest meid teavitada, info on edasi antud ja edaspidine (kas, mis ja millal) on arendajate endi otsustada. Aitäh! :)
22:06 27.11.2016
laving
Selline ettepanek - ostan omale parajasti autot ning olen omale mingite üldistemate kriteeriumite järgi välja valinud hunniku masinaid.

Nüüd tahaks nende seast täpsemalt hakata valima.
Kas oleks võimalik ka oma Salvestatud sõidukite juurde saada mingied filtreid?

Praegu on see üsna lihtne nimekiri ning oma väljavalitud masinate vahel mingit valikut teha on keeruline.
08:40 29.11.2016
raizxc
Tere, laving. Praegu saab lisada iga salvestatud sõiduki juurde kommentaari ning järjestada autod kuupäeva, margi ja mudeli, aasta, läbisõidu, kütuse, käigukasti ja hinna järgi. Millist filtreerimist täpsemalt silmas peate?
21:00 28.01.2017
........ (registreerimata)
Itimehed tööle!
Arvuti ütleb, et (auto24) ühendus on ebaturvaline ja kasutajakonto andmed ohus.
12:03 02.05.2017
R.K. (registreerimata)
Kas enam idiootlikumat kontrollkoodi ei saanud panna? Sellest on ju võimatu aru saada.
14:07 02.05.2017
Marko
Kardetavasti on see põhjustatud viimasel ajal üliaktiivseks muutunud reklaame postitavate robotite suurenenud oskustega.
Kontrollkoodi ei pea mõistatama sisseloginud kasutajad.

EDIT: logisin huvi pärast välja, midagi hullu ei paistnud :)
Pealegi kui on lootusetu, siis saab ühe klikiga järgmise võtta.

Muudetud 2.5.17 17:24

06:48 12.05.2017
........ (registreerimata)
õudne kontrollkood...
kas teie itimehed on tõesti nii madalal arengutasemel, et midagi normaalsemat välja ei suuda mõelda? maailm on erinevaid näiteid täis, kus robot hätta jääb, aga nemad mõtlevad sellise s.tanikerdise välja.
11:34 12.05.2017
raizxc
Väga väike on see võimalus, et foorumi kasutaja peab seda "õudset kontrollkoodi" sisestama. Igatahes tänud tagasiside eest, annan info edasi.
13:29 19.05.2017
kupu3
Üks ettepanek tuleb veel, tähendab, see on juba varem ka olnud. Kui otsid mõnda konkreetset masinat, siis teda nagu ei leia. Näiteks Honda CRV. Küll on ta pandud mahtuniversaali alla, siis teine kuulutab maasturite all, kolmas aga sõiduautode all. Kas oleks võimalik sellist erinevatesse alaliikidesse paigutamist kuidagi vältida? Analoogne asi oli ka kunagi mul VW Caravellega- neid leidus nii busside alt, sõiduautode alt kui ka pakiautode alt.
Siis veel Bike'id
Chopperid
Mootorrattad
Kas neid ei saa siis kuidagi ühise nimetuse alla panna? nad on ju kõik mootorrattad. Lihtsalt teemapealkirjade ridade vähendamise mõttes?

Muudetud 19.5.17 13:30

15:59 23.05.2017
raizxc
Kui otsida mingit konkreetset mudelit ja jätta valimata liik/keretüüp, siis tulevad välja kõik (näiteks Honda CR-V'd), olenemata sellest, kas nad on mahtuniversaali või maasturi alla lisatud. Maanteeametis on enamik neist siiski sõiduauto-mahtuniversaal liigitusega, osad ka maastikusuutlik sõiduauto-universaal. Kuidas on passi märgitud ja kuidas keegi on kuulutusse sisestanud. Nii need erinevused kahjuks tekivad.

Tavaliselt on ikka nii, et soovitakse võimalikult täpset lahterdamist, nüüd jällegi, et paneks kõik ühte patta. :) Nokk kinni, saba lahti.

Muudetud 23.5.17 16:02

23:08 25.06.2017
Deus
Mitmelt poolt on palutud eraldi lahtrit/filtrit Ford ja Ford USA ning Chevy ning Chevy USA jaoks, et ei peaks lappama hunnikuid daewoosid enne läbi, kui pärisautodeni jõuaks.
11:34 31.07.2017
vanames
Huvitav et mind on jälle bännitud, pole justkui midagi nagu siia kirjutanudki peale selle Chrysleri dvd teema.
____Te olete ajutiselt blokeeritud ning Teie postitatud sõnumid ei muutu enne moderaatori poolt ülevaatamist nähtavaks.___
Müstika!
Või on viga selles et siin maal kasutan Elisa 3G pulka?
Ega ma midagi kommida tahagi, lihtsalt sportlik huvi milles asi?
13:27 31.07.2017
raizxc
vanames, võtsin blokeeringu maha, oligi liiga laiahaardeline see. Kahjuks jäävad aeg-ajalt ka süütud foorumlased blokeeringute küüsi. Andke sellest kiirelt märku, vaatame üle, teeme parandused. :)
19:57 01.08.2017
k... (registreerimata)
raizxc vist ei saanud must aru, või ei oska ma end väljendada. Kui ma valin jaotuse alt "kõik liigid", siis tuleb mul rinda pista lõputu armeega "tundmatutega" nagu näiteks Agrenx, Baja , Tirsan, Närko jms. Vajalikku marki on väga raske märgata.
08:53 02.08.2017
raizxc
k..., "kõik liigid" alajaotus seda ju tähendabki, et kuvatakse kõikide liikide markide nimetused. Kui olete näiteks sõiduauto/maasturi otsinguil, siis valige liigiks "sõiduauto/maastur", ning kõik Teie poolt nimetatud "tundmatud" haihtuvad nimekirjast nagu võluväel.
16:04 08.08.2017
xtr
Teen ka omaltpoolt väikse vahekokkuvõtte, mis funktsionaalsus portaalis puudub:

-võimalus vaadata sama kasutaja kuulutusi, firmade puhul on võimalus olemas
-võimalus märkida, et teatud kasutaja või firma kuulutusi ei näidataks
-võimalus otsida telefoninumbri järgi
-võimalus lahterdada autod tavasõidukiteks ja hobi/võistlussõidukiteks ning ka selle järgi otsida. Näiteks, et kuulutust tehes saab panna linnukese, et tegemist on hobiautoga, mitte igapäevasõidukiga.
-võimalus näha kuulutuse vanust/ülespaneku kuupäeva
-võimalus otsingus välistada marke/mudeleid, ka mitut korraga
-võimalus otsingus valida korraga mitu marki/mudelit (tean, et täpsustatud otsing lubab kuni 3)
-võimalus otsida või otsingust välja filtreerida Euroopa/USA/Jaapani/Korea/Vene autosid
-otsingutulemustest avatud kuulutuse juures võiks olla nupud "järgmine" ja "eelmine", et saaks otsingutulemuste nimekirja kiirelt sirvida
-otsingus sõiduki marki valides võiks olla nimekirjas vaid autotootjad
-asukohaks lihtsalt "Eesti" märkimise võiks ära keelata, näiteks nii, et maakonna/linna valimine on kohustuslik.
-iga kuulutuse juures võiks eraldi olla "kontrolli sõiduki tausta" nupp, kus siis juhul, kui VIN ja reg nr müüa poolt avaldatud, automaatselt ühe nupuvajutusega saaks ARK-st ja LKF-st kontrolli tehtud, ilma vahepealse copipasteta. See võiks olla võimalik vähemalt sisselogitud kasutajatele, kui on robotite hirm.

Kasvõi pool aastat, aga teeme ära! :)
16:36 08.08.2017
G60
Enamus sinu soovid on ostja poolsed soovid. Müüjad ei tahaks neid muudatusi. Ja seda portaali kujundavad müüjad, sest nemad maksavad portaalile kasumit.
Näiteks kuulutuse kuupäev on kindlasti täiesti out. Ka ei tahaks kasutajanime ja telefoni nr järgi otsingut.

Kas Argentiinas toodetud VW Amarok on Sakslane või Ameeriklane?
Kas Kia on Korea või Euroopa (disainitud ja toodetud Euroopas)?
edit: Ja Opel on meil nüüd ju Prantslane?

Klikka otsingus sõikuki marki valides õige tähe klahvile või kahele järjest ja on sul kohe soovitud nimi leitav.

Asukoht Eesti piisab täiesti, igasugune täpsustus on vabatahtlik. Kes on huvitatud, see võtab ise ühendust ja tilganäppijaid pole vaja.

Sõiduki taustakontroll olgu samuti nii nagu on hetkel. See pole müüjatepoolne soov seda kontrolli kergeks teha.

Niiet, paljusid sinu soove ei tule kunagi, kuna selle saidi eest maksavad müüjad, mitte ostjad. ostjad võivad alati ka mujalt osta kui tahavad või siis oma portaali teha.

Muudetud 8.8.17 23:36

10:07 10.08.2017
xtr
Tore suhtumine. Kui konkurentsi pole, siis nii saabki.
Oma portaali ülesehitamise investeeringu tagasi teenimise aeg on praeguses turusituatsioonis kahjuks liiga pikk.
10:13 10.08.2017
raizxc
xtr, tänud ettepanekute eest. Ma saatsin Teie postituse arendusega tegelevatele inimestele edasi. See, kas sealt midagi välja nopitakse või mitte, on juba nende teha.
07:31 17.08.2017
R.K. (registreerimata)
"Te olete ajutiselt blokeeritud ja teie sõnumid muutuvad...."

Tehke juba korda see jama ükskord. Kaua võib?
10:07 02.09.2017
kuno24
"LED esituled" tuleks kiiresti autode kuulutuste lisavarustuse otsingusse lisada.
10:47 02.09.2017
. (registreerimata)
Led päevatuled ja bi-led esituled kindlasti valikusse!!!
10:50 02.09.2017
. (registreerimata)
Kas Te ise saate nendest kõverikkudest, mida nimetate kontrollkoodiks aru??
16:58 02.09.2017
Marko
14:07 02.05.2017
Marko
Kardetavasti on see põhjustatud viimasel ajal üliaktiivseks muutunud reklaame postitavate robotite suurenenud oskustega.
Kontrollkoodi ei pea mõistatama sisseloginud kasutajad.

EDIT: logisin huvi pärast välja, midagi hullu ei paistnud :)
Pealegi kui on lootusetu, siis saab ühe klikiga järgmise võtta.
10:50 02.10.2017
kuno24
Kuulutuse sisestamisel on lisade listi täiendatud, kuid otsingus uued kriteeriumid ikkagi ei kajastu. Näiteks LED esitulede järgi OTSIMINE oleks minu jaoks hädavajalik, :). Meeldiv oleks, kui saaks ka otsida muude uute kriteeriumite järgi.
19:30 16.10.2017
R.K. (registreerimata)
Jälle ajutiselt blokeeritud. Kuulge, kaua see jama kestab?
21:55 16.10.2017
Marko
Said jälle naabrite pattude eest. Midagi pole teha, rega kasutajaks ja ehk eraldatakse registreerunud kuidagi. Praegu ei saa maha ka võtta kahjuks, s.italaviin on massiivne.
16:20 27.10.2017
ovar
Kontrolli mõttes postitan ka sisse logituna. Ehk siis, seis sama- te olete ajutiselt.....
Võtke nüüd lõpuks midagi ette, eks.
17:15 27.10.2017
Marko
Regatute selekteerimisega muudest paharettidest eraldi tegelevad itimehed. Kui tegelevad.
Mina võin öelda, et ülehomme saad samast seadmest kirjutada. Ära teda liiga põhjalikult puhasta vahepeal!
Pean silmas brauseri ajaloo kustutamist.
22:22 09.11.2017
R.K. (registreerimata)
Veel ei ropenda, aga varsti võtan vist ette. Hea soovitus- ära brauseri ajalugu kustuta. Huvitav, teistele foorumitele nagu ei mõju, aga Auto24 ei suuda kuidagi asju nii sättida, et asi ka toimiks. Äkki vahetaksite seal oma IT personali välja? Viga on ilmselt seal, mitte mingites paharettides, ega brauseri ajalugudes ja nende kustutamises?
00:38 10.11.2017
Marko
Vaata, lugupeetud kaasfoorumlane - ma kirjutasin ammu - kui tegelevad. Kui tahad arendamise kiirust suurendada ja garanteerida oma postituste kohese läbipääsu, pöördu otse omanike poole! Tõenäoliselt peab olema ette näidata portsjon oma kvaliteetjuttu, siis on lihtsam poriseda.
Ma tegelikult ei peaks sellele lärmile üldse reageerima. Teiste foorumite ülesehitust ei tea, väljaarvatud see, et kusagil mujal regamata kirjutada ei saa.
Siin sai nagunii liiga palju öeldud.
Pealegi vaatan, et oled mu soovitust ignoreerinud miskipärast. Ise süüdi aga kohe lärmama. Miks ometi?

Muudetud 13.11.17 21:09

09:07 10.11.2017
.... (registreerimata)
las olla blokitud- kirjuta oma tekst (kui on miskit asjalikku öelda), saada teele, admin riputab üles ja korras ongi. vahel on blokkimine isegi kasulik- vähendab natukene isu pidevalt kõiki teemasid kommenteerida.
18:20 13.11.2017
R.K. (registreerimata)
Teema on nagu IT küsimused või mis? Siis paluks ka vastuseid ja kui sul lugupeetud Marko, neid pole, siis edasta see teema asjaga seotud inimestele, kes oskavad vastata. Ja oma telefonis teen mis tahan, tahan kustutan, tahan siis ei. Onju nii? Või on Auto24 võtnud omale õiguse öelda kasutajatele, mida nad oma seadmetes võivad, mida mitte.
00:19 15.11.2017
sass12345635 (registreerimata)
Millal virgad itimehed võtavad vaevaks autode ostingukriteeriumeid kaasaegsete tilulilude osas täiendada? Hetk on nagu kiviaja bazaar, häbi kohe lootusetute jobude pärast.
08:41 15.11.2017
raizxc
Häbi kohe sellise mitme nime alt katkist grammofoni mängiva kommenteerija pärast. Soovitan kohe auto24 arendusmeeskonda kandideeerida või saata oma kiireloomulised ja eluliselt olulised ettepanekud otse info@auto24.ee meiliaadressile. Ehk saab asjad kiiremini liikuma. Siin foorumis on vahelüliks lisaks lootusetud jobud adminnid ka, kes pikendavad teie agooniat veelgi.
Annan igatahes noodi juhtkonnale edasi. Kunagi kuulsin, et neil on plaanis täiendusi otsingusse lisada, vaja ehk vaid meelde tuletada.
21:06 15.11.2017
Sain nüüd selgemaks, et lisaks jobutamisele tegelete veel nuhkimisega ka. Teen siis lisaettepaneku, et nuhkimise arvelt säästetud aega kasutada oma kiviaja bazaari kobestamiseks!
23:21 15.11.2017
raizxc
Et mitte end lihtsalt jobutada lasta, on vaja ka laiemat taustsüsteemi jälgida. Nagu ma ütlesin, andsin info järjekordselt edasi. Kas, millal ja mida ei tea mina ka. Ettepanekud ja soovid on alati teretulnud, kuid kas need ka ära realiseeritakse on kahjuks/õnneks ikka juhtkonna/arendajate endi otsustada. Usun, et meiliaadressile saadetud ettepanekud on siiski pisut suurema kaaluga: info@auto24.ee

Muudetud 15.11.17 23:22

00:45 16.11.2017
Kui see konkreetne koht pole sama kaaluga, siis on ikka midagi väga valesti. Kui Te nüüd veel nuhkimisele viitsite keskenduda, siis ma olen seda portaali viimase 3 kuu jooksul sponsoreerinud ligi 60 €-ga ja vaikselt hambaid kiristanud, kui s@tt on selle otsing. Ja ""#¤% JOBUD, MA OLEN PAARI AASTA jooksul palunud, et tehke OTSING kaasaegseks.
00:48 16.11.2017
Täpselt samad lisad, mida te nõuate masina kirjelduses, peavad ka kajastuma OTSINGU VALIKUTES!
00:54 16.11.2017
okidoki (saad aru küll, kuhu viitan), kui teiega ilusti rääkida, siis on olnud tulemus 0-lähedane, kuid lahenduse huvides, kui ÄRA TEETE, olen nõus VABANDAMA. Kuid mitte enne, :).

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.