Sisene

foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: BMW LAMMUTUS SAUEL

10:53 09.05.2006
uku8
bmw lammutus sauel
kes keegi võiks õelda kas sellel asutusel on koduleht või saaks telefoni numbrit keegi õelda....
tänan.
11:19 09.05.2006
lauri (registreerimata)
Re: bmw lammutus sauel
OÜ REMOREKS
6596960
10:24 10.05.2006
Mel (registreerimata)
Remoreksi kõrval peaks olema veel üks BMW romula. Oü CarWay Saue, Sooja 5.
13:17 07.06.2006
aix (registreerimata)
olen kuulnud ja kogenud et seal teises väiksemas lammutuses on hinnad palju palju soodsamad ja valik põhim sama mis remoreksis!
01:17 07.07.2006
treine (registreerimata)
Proovi teisega yhendust saada 5143664
10:16 30.07.2006
ets (registreerimata)
kodu lehest ei tea midagi kuid nr on6596960.
13:19 09.08.2006
nb (registreerimata)
muideks enne kui remoreksist ostma lähete uurige uue vidina hind järgi. Väga tihti pakutav kasutatud kaup ligilähedane uuele.
13:19 09.08.2006
nb (registreerimata)
13:55 09.08.2006
. (registreerimata)
endal oli ka aasta tagasi bmw ja sain sinna vaadatud. mõned väikesed jupid ostsin ( tuhatoos, aknavänt, käsipiduritross) ja kõik olid 100 eeki, mõtetu hind nende asjade eest.
vanematele bmw-dele saab esindusest päris soodsalt juppe.
13:08 15.01.2009
siim238
Kui soodsalt varuosi saada soovite siis hel 5143664.Bmw lammutus.Mitte sauel aga harkus.Suur valik ja hinnad soodsad.
22:16 19.01.2009
LJ (registreerimata)
Tegelikult on nii ,et ega enam vahet ei ole kas ostad juppe Remoreks-ist või Siimu käest Harkust mõlemal sama kirved hinnad! Kunagi olid tõesti Siimul varuosad normaalsete hindadega aga viimasel ajal on tema hinnapoliitika üks suur pettumus.
22:54 19.01.2009
dmitrri (registreerimata)
räägi teistele ka miles sa täpsemalt pettusid?MIna küll pole siimus veel pettunud.Head hinnad ja alati kui küsid on ka olemas.Sauel nt ei ole tavaliselt kui olen küsinud kohe seda juppi aga siimul on!
07:59 20.01.2009
paljupalju (registreerimata)
Siiski ,praeguse poliitika juures hinnad ikkagi langevad,aga kui ikkagi mõnel mehel tõusevad siis võib enda "kuuri" lähiajal kinni panna
11:32 20.01.2009
LJ (registreerimata)
Ei hakka detailidesse laskuma aga viimane kord, kui ostsin varuosa Siimu käest oli veel kaks jama esiteks müüs ta mittesobiva varuosa ja mille hind oli esinduse omast 300.- eeku kallim. Enam enne uue varuosa hinda uurimata sinna üldse ei lähe ,sest müts on sealt kerge tulema! Kasutatud varuosa peaks maksma vähemalt 3 korda vähem kui uus!!!
13:16 20.01.2009
.. (registreerimata)
mina pole küll kokku puutund kallite hindade ja halbade juppidega siimu juures tean vaid, et tema hinnapoliitika on väga hea selle tõestuseks juba on see, et tema kodulehelt leiab sellise toreda hinnaüllatuse nagu "võttes ükskõik autolammutusest varuosa pakkumise ja tulles meie juurde teeme teile kindlasti parema pakkumise kui eelmised".
00:14 22.01.2009
Viimasele (registreerimata)
Kahjuk sellisel juhul vale reklaam.Lõunast ostsin jupi 2x odavamalt kui Siim pakkus.Muidugi on ka kallimaid kohti,kus jupil oli kulla hind.
13:28 10.11.2009
tundmatu3 (registreerimata)
Tundub et neid inimesi on päris palju kes Siimu käest petta saanud, kel kogemusi selle tüübiga võiksid siia ka kirjutada
09:55 08.01.2010
Compactne (registreerimata)
On seal sauel ntx e36 Compacti vedelemas kui ei siis kus leida võiks
tänud
kus käinud olen on Männikul harkus ja 2 tykki veel mis sinna tee peale jääb tänud
10:18 08.01.2010
peepmeez
Ma käin pidevalt SIIMU romulas ja vean sealt juppe Soome autoremonditöökojale. Hinnad on mõistlikud ja defekte pole olnud varuosadel.
isegi kui on sattunud vale osa,olen saanud hiljem ka tagsi anda ilma probleemiteta.
Aga see SAUE romula on üks uroodide kari, sinna ei lähe enam kunagi.
kõigepealt hinnad kirved. tahtsin osta nahksisu- küsisin kas korralik, ja muidugi terve ,kui kohale läksin siis oli istmel suur auk sisse kulunud. Millepeale öeldi ,mis tahad uusi istmeid või. idiootide kari.
13:13 08.01.2010
kalamees1543 (registreerimata)
Täna helistasin siimule küsisin E46 tagavedrusid, ütles et olemas ja 300.-tk. läksin tund aega hiljem kohale toodi letile 1 esivedru, ning kui ma ütlesin et tahtsin tagavedrusid siis ta ütles et jah 1 on 1 osteti hommikul ära. Ja nii ma sõitsingi tühja harkusse ja tagasi.
20:00 14.01.2010
SnK
Oli kiiresti vaja Väntvõlli andurit. Esimene mõte oli Siim (tean, et pole jupp mida lammarisr osta, aga väidetavalt autod neil kontrollitud), helistasin ja 2 tunni pärast jupp olemas. Auto remonti ja käivitus soojast peast kehvasti. Järg hommik ei käivitunud üldse. Kui peale pühi uuesti remonti sain, siis selgus, et sama andur vigane. Lasin uue panna ja asi korras. Siimu juurde minnes vastas letis olnud tütarlaps, et nemad vahetavad jupi ainult teisevastu (no mida ma selle anduriga enam teen, kui uus küljes) Lõpuks maksid mulle pool summast tagasi. Natukene nõme suhtumine arvestades, et nendeslt saadud jupi pärast pidin niigi ühe vahetuse tühja maksma. Aga noh eks elu õpetab ja sinna romulasse ma enam oma muredega ei pöördu. Vat sulle mõistliku ja kliendisõbraliku teeninindust mida Siim tugevalt rõhutab:)
15:16 15.01.2010
ee (registreerimata)
Mõlemad romulad on sellised, et sinna lähen ainult viimases hädas! Siimu juures on hinnad kirved, teenindus on 0(inimesed ei tea mida nad müüvad). Samas + poolelt on Siimu romulas suhtlemise pool enam vähem inimlik. Igori poodi sisse astudes tuleb esimese viie minutiga selline ****laviin kaela, et vähe pole. Hindadest pole mõtet rääkidagi, kui Siimu romulas on hinnad kirved, siis remoreksis on need lihtsalt üle mõistuse ulmelised - vahest on nii, et esindusest saad ka odavamalt!
Samas tundub, et konkurentsi eriti ei ole, vastasel juhul oleksid nad ammu oma "poe" uksed kinni pannud...
17:15 16.01.2010
Compactne (registreerimata)
nagu ma siis aru saan
vean oma ashe poodi ja ostan uue vidina
ja jätan romulad välja :)
vähemalt kindel et asi on õige korras ja töötab
Tänud ... :)
17:56 16.01.2010
........ (registreerimata)
Korralikud romulad annavad jupile garantii,kui jupp on vigane siis makstakse vahetusrahad kinni. Pärnus vähemalt on üks selline mõistlik romula.
12:29 17.01.2010
jokker28
sellest saue romulast läks siis jutt sujuvalt üle Siimule....
...jah,vahest on Siimu juppid küll veits teisest hinnast kui paljudel väikestel tegiatel ja ka poes.Samas on ka alati tingimis ruumi,peab julgema küsida.Siim ise on aga öelnud et B-osadega konkureerida ei ole võimalik ,ning tõsi ta on.samuti mitte varastatud autode osadega.
ise olen ka saanud Siimult valesi juppe,mis teha ikka juhtub,kuid alati on need välja vahetatud või saanud raha tagasi.
..mis aga puudutab klienditeenindusse siis "mehed" minge ostke endale mähkmed.
samas saue romula kohta on mul ainult kehvad mälestused,ning näib et nende taktika on see et saaks kliendi kuidagi kohale meelitada ja siis midagi pähe määrida.

14:40 22.01.2010
Marx087
Ise olen ka nii ühe kui teise kohaga kokku puutunud ja minu kogemuse järgi on Siimu koht odavam ja kliendisõbralikum. Kehv pool on minu jaoks asukoht (Vatslas) ja tõepoolest nagu ennegi mainitud.. on juhtunud, et sain vale abs-i anduri ja e39 velje asemel taheti ka teistele mudelitele sobivat velge anda, kuid õnneks sai suppleriga üle mõõdetud. Carway-s on lihtsalt soovitav vana osa kaasa võtta või siis ise kontrollida ja kindlaks teha, et ikka õige osa saad.
Mis puutub Saue kohta, siis tõepoolest.. arvan, et enamus kliente pärast telefonikõne enam nende inimestega kokku puutuda ei soovigi. Nagu siin keegi eelpool mainis, siis seal on ikka ülisitt suhtumine.. ei tea mis probleemide küüsis sealsed vaevlevad aga tundub, et oleks vaja ravil ära käia. Hinnavõrdlus ka: e39 tagadiffer Siimu juures 1500.- ja sauel 2500.-

Muudetud 22.1.10 14:43

15:18 18.11.2011
c72

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
  • 1. Foorumis on KEELATUD:
    • a. Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • b. Otsene reklaam
    • c. Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • d. Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • e. Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • f. Teemast mööda rääkimine
    • g. Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • h. Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • i. Sõnumite ja teemade kordamine
  • 2. Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • 3. Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • 4. Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • 5. Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • 6. Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • 7. auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.
Vaata registreerunud kasutaja eeliseid.