Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: VEDAS

01:32 04.04.2007
barcarole72
vedas
180-ga teelt välja.turvavööd olid lahti...ise olen terve, välja arvatud sinine silm ja valus selg.
10:41 04.04.2007
puuks (registreerimata)
Re: vedas
noh,seekord vedas...aga ****d jäävad ****deks ja järgmine kord ei pruugi enam õnnestuda
11:31 04.04.2007
Peeedu (registreerimata)
Ära hõiska enne õhtut. See seljahäda võib sind hauani saata isegi kui elad 100 aastaseks. kuigi suhtumist vaadates ei tasu sul küll vanaduspäevadeks sääste korjata. Pigem kuivikuid kui järgmine kord kellegi ära tapad ja reaalelt kinni lähed.
13:35 04.04.2007
to Peeedu (registreerimata)
ma ei ole mingi liiklushuligaan,lihtsalt elus juhtub vahel asju.....see on edaspidiseks eluks valus ôppetund.
14:06 04.04.2007
audi a4 v6 (registreerimata)
kas autol kiilus gaasipedaal kinni, et juhtus? Aga muidu ilus auto on olnud.
14:13 04.04.2007
jumall (registreerimata)
yhiskonna nimel soovin et selliseid ****sid vähem oleks ...
14:20 04.04.2007
a4 v6 (registreerimata)
a8...saatuslikuks sai pikale sirgele ootamatult järgnenud hüppega vasak kurv.
15:00 04.04.2007
Willem0
180km/h oled juba selgelt liiklushuligaan. Kui mu mälu ei peta siis eesti teedel hetkel max kiirus võib olla 90km/ h. Aga mulle tundub see kiidulauluna. Vaat mis juhtus ja minul viga peaaegu ei midagi.
Muide Peeedu annab sulle tulevikuks valusa tõe, mis puudutab selga.
15:46 04.04.2007
to willem0 (registreerimata)
see juhtus pôhjanaabrite juures,ning ei ole môeldud kiidulauluna...
19:02 04.04.2007
ema teresa (registreerimata)
Tõesti kahju, et sul nii juhtus vaene poiss, teeme pika pai ka, tahtsid ju natuke lihtsalt kiiresti sõita ja nüüd kõik on nii õelad siin, torkab kohe südamesse. Turvavööd lihtsalt ei jõudnud veel kinnitada, see pill on lihtsalt nii äkiline, hakkasid kinnitama ja siis oplaa 180 sees ja kohe kurv ka.
Kurv ka ilmus nagu nõiaväel maa alt välja.
19:18 04.04.2007
+1 (registreerimata)
Siin on tunda ju selgelt,et teemaalgataja katusealune ei ole päris korras!Mõtlesid,et näitad,kui kange mees oled?Paned pildi siia ja siis loed,kuidas sind kõvaks sõidumeheks peetakse?Hea juht pole mitte see,kes suudab kiiremini sõita,vaid see,kes suudab TURVALISEMALT sõita!!!
19:39 04.04.2007
a (registreerimata)
mina arvan ,et teemaalgataja on pannud suvalise pildi üles ja ise pole kunagi a8-s istunudki, hea kui üldse mõni auto on ja tegelt 180 teelt välja sõites minu meelest isegi a8 ei jää nii "korralikuks" vaid peaks ikkagi veidi hullem välja nägema
19:55 04.04.2007
to viimastele (registreerimata)
point oli siis selles,et tuttavad uurisid mis toimus,ning et mitte eraldi kôigile seletada,sai pandud antud foorumisse....PS järgmine auto on S-Mersu
20:25 04.04.2007
a.. to viimastele (registreerimata)
kas point oli selles ,et tuttavad uurisid ,mis selle autoga juhtus ja siis sina panid siia foorumisse nagu oleksid ise sõitnud ,või sain ma millestki valesti aru ja mis see mersu siia puutub , leidsid netist mõne mersu pildi ka , mis on avariiline mille sa siis "ise" sodiks sõitsid?
20:31 04.04.2007
oijahh (registreerimata)
mis pagana ****a siin kirjutada lastakse ka....
20:32 04.04.2007
to a (registreerimata)
uuriti mis juhtus minuga ja taheti näha milline mu auto nüüd on.mersut ei kavatse kriimustada
20:43 04.04.2007
ahh mine sa ka... (registreerimata)
Ma loodan, et sa ajad siin lolli juttu, vastasel juhul olen ma nördinud faktis, et sa terveks jäid!
21:00 04.04.2007
to (registreerimata)
eks ma lôin vist pea ka ikkagi ära.....asi muutub môttetuks môlaks,eriti kui mingid ****rattad hakkavad sôna vôtma.
21:04 04.04.2007
a (registreerimata)
ma arvan ikkagi ,et see on fake, tõesta ,et see on su auto või kui ei taha(saa) seda teha , siis ära pane piltide alla kui kõva mees sa oled ,neid avarii pilte võib niisama ka panna , ei pea panema neid pilte mis ise tehtud
09:11 05.04.2007
Kastjan
Mida te jaurate nüüd selle üle, kas on teema autori isiklik auto ja tema pauk või suvaline pilt. Mis tõestusi teil vaja on? tahate et ta auto reg. tunnistusest siia koopiaid hakkaks üles riputama? Kutt sai oma 15 sekundit kuulsust kätte ära ja rahu majas. Kui tegemist on tõesti teema autori enda autoga ja enda tehtud avariiga ja tegelane oma maailmavaadet ja sõidustiili (180 rauda ja turvavööst pole kuulnudki) ei muuda, siis on mul mitte väga kahju kui s-mersu enam nii turvaline pole.
10:36 10.04.2007
vass2 (registreerimata)
kui see lugu õige on ja see juht nüüd kasko seltsi hüvitist küsima läheb ja käsitleja juhtumisi seda foorumit jälginud on, siis on keeldumine õige kiire tulema
23:56 11.04.2007
180ga unes (registreerimata)
180km/h sõitsid sa unes.
Aga sellega on healjuhul 100km/h mõõda kraavelastud ja lõpp on katusele vajunud.
Vaata mootor on kinnitatud poltidega ja kui seal läheb keerlemiseks siis mõtle 1a laps tekkitab 50km/h kiiruse juures massi 1000 tonn.
arvuta välja mis massiga seal muud osad lendavad ja väänduvad.
Ja pealegi eeladn et sa kaalu mingi 80kg ringis.
ei taha nüüd uskuda et nii palju õnne sul ****l oli.
17:24 12.04.2007
aga njah (registreerimata)
vaadates seda bmw-d mis vastu puud pani , kus neli inimest surma sai ,siis jah, ei usu hästi et see auto 180-ga teelt välja on sõitnud, audi on küll suurem(vbl. ka turvalisem) aga ikkagi, siin foorumis om rohkemgi pilte , kus autod on ikka päris pooleks(põhimõtteliselt pole midagi autost järel), nendest veel võiks uskuda, et 180-ga
22:53 13.04.2007
., (registreerimata)
Mis seal ikka, vahepeal tuleb ikka talda ka anda ;)
23:04 13.04.2007
. (registreerimata)
NO midaaa ja sa veel uhkustad siin, ise keerasid auto veel vastu *****t nii et vähepole, eputaja.
14:36 14.04.2007
x (registreerimata)
Kahju,et sul vedas.Muidu tunneksin ennast teedel turvalisemalt.
23:04 17.04.2007
seda,et (registreerimata)
see olevat endine ment
09:30 02.05.2007
x (registreerimata)
nagu näha ei tea need ****d siin autodest midagi, va juht ise,et just sellise auto ostis mis ka ellu jätab pärast õnnetust
17:26 02.05.2007
props (registreerimata)
mis see auto siia puutub? si77 auto oli, kui kraavi kiskus.
ma arvan,et see auto ise ei sõitnud bambusesse.
18:09 02.05.2007
x (registreerimata)
veel üks tüüpiline nolk tarkusi ütlemas
21:38 02.05.2007
axc (registreerimata)
absoluutselt ei tunne kaasa...paras täiega
vaata mis masinaga sa sõitsid?! ongi aeg uut marki autot otsida
00:31 20.06.2007
1mies (registreerimata)
Ma ei saa aru mida sa kilkad oma krdi õnnetusest siin.Mulje jääb umbes selline, et sõitke nii kiiresti, kui tahate ellu jääte ikkagi.Nagu meil siin teedel vähe oleks neid tainaajusi, kes kujutavad endale liiga palju ette.Te olete potensiaalsed mõrvarid!
11:46 20.06.2007
...NimEtU (registreerimata)
V6lts pilt kindla peale. Ja kui isegi oleks selline laks olnud oleks ajalehes ja politseisaates ka räägitud sellest.
05:52 22.06.2007
Kerge Joove (registreerimata)
6u kuuled nimetu, sul mingi silmapuue ve, vaata vend kirjutas, et asi juhtus Soomes onjuu, aga mees on muidu tore, soovitan soojalt, et kui avarii teete, siis riputage siia pildid ylesse ja v6ite oma feisist ka mingi pildi panna, et nagu kui v6imas pauk oli.

aga muidu p2ris hea idee tegelt.....v6iks mingi eraldi foorumi teha avariidest ja kes k6ige rohkem pauke autoga on pannud, sellel rohkem plusspunkte.......v6i mis te arvate rahvas
08:31 22.06.2007
xander4
kuidas ootamatult ... minu teada oli kurv juba enne sinu kohale jõudmist seal ... ; )
00:44 08.07.2007
linqur
Miks eestlased nii palju ****a suust pritsivad?
Miks niipalju kadedst ja solvamisvajadust?
Teisi teevad maha need, kes endaga rahul pole.
Selle asemel, et enda puudusi siia üle lugeda, võtke näpuga pruuni värvi ja kirjutage need oma peldiku seinale.
17:01 13.07.2007
to vingur (registreerimata)
Vaevalt keegi siin kade on. Mina küll ei unista autoga avarii tegemisest. Aga selle näpuga,millega sa eestlasi oma peldiku seinal kirud,võiksid hoopis nina nokkida.
14:37 20.01.2008
Regull (registreerimata)
Selise kiirusega teelt välja sõites ei ole kasu ka täiskasko kindlustusest, unistada võib, et maksad 3K omavastutust ja auto makstakse välja. See auto kuulub mahakandmisele ja head kinni plekkimist:)
18:02 20.01.2008
Yobucaq (registreerimata)
tüüp võis ju isegi 180-ga panna, aga enne mättasse panekut valjutas ta kindlasti kahe jalaga tormossi nii, et väljapaiskumise hetkel oli kiirus siiski oluliselt vähem. kuid see ei ole õigustuseks ajude kojujätmisele.
15:50 22.03.2008
anonymus (registreerimata)
sellepeale pole midagi muud öelda kui: AUTO ON, AGA MÕISTUS EI OLE!!!
20:33 22.03.2008
coffer (registreerimata)
Mis on kogu jutu point ? Ennast kiitmast ma ei väsi? Palju naljakam oleks olnud kui oleks surnuks sõitnud ja siis oleks siin ilgutud? Paned puusse, jäid ellu - krt ole mees ja hoia mokk maas, aga ei...vaja veel kõva meest ka siin mängida. Ma ei saa aru sellest.
10:40 02.09.2008
Sõimaja (registreerimata)
Oi on **** lammas... äge! Panin 180-ga teelt välja, turvavöö oli ka veel lahti... vot olen kõva tegija.... Peale sinise silma ja valusa selja valutas aju juba ammu sul kindlasti või olid juba ajuinvaliid mõnest varasemast avariist. ****!!
14:20 02.09.2008
tarts123457 (registreerimata)
Siit teemast on hästi näha et enamus "kommijad" on tatikad kes autot ei oma. Mina vähemalt ei tea küll oma autot omavate tuttavate seas kedagi kes poleks vähemalt korra oma autol 180 sisse väänanud. Et sellise kiiruse juures turvavööd peal ei ole on muidugi tobe.

Ma ei saa nendest ****dest aru kes siin ilguvad, juhtus mehel äpardus- pani üle kuudi- pani pildid auto foorumisse üles- mida *** häda teil sellest??? Selleks foorum ongi et siia pilte panna, vaadake pilte ja ärge igisege.
16:41 02.09.2008
Kidd11
to tarts123457
Mul on olnud ja on praegugi hea uus auto, aga tõesti ei ole 180 "sisse väänanud" ja ei tea ka selliseid sõpru. Sa võib olla ei usu, aga on olemas inimesi, kes ei riku liiklust.
23:47 02.09.2008
be-em-wee (registreerimata)
Olen korra 170km/h sõitnud ja kohas kus lubatud 90. Oli uus auto ja ees üle 5km. tühja sirget teed. Tean et see pole lubatud kuid hasart sai võitu. Muidu olen punktuaalne kiiruse jälgija. Kas ikka on kindel, et teemaalgataja eputab selle pambusesse panekuga kui ta üks kommentaaridest oli, et see on eluks valus õppetund. Ta ju tunnistab oma viga mitte ei eputa.
Üldiselt ei salli küll selliseid rallitajaid!
23:54 02.09.2008
nelive du (registreerimata)
no sai sõidetud Tallinn Rakvere 215 km h A6 ga oli päris ok,ruttu sai kohale,pean nüüd siis rahutuid öid veetma või
00:23 03.09.2008
be-em-wee (registreerimata)
To nelive du
Unerohtu tahad? :D
10:04 03.09.2008
tarts123457 (registreerimata)
To Kidd11
Selleks et 180-ga sõita ei pea LE-d rikkuma, on olemas ka täiesti legaalseid võimalusi. Aga seda juttu et Sa pole eluski LE-d rikkunud (kui autoga igapäevaselt liigud) võid oma vanaemale rääkida. Tahad öelda et Sa ei ole kunagi 91km/h tunnis sõitnud, või Tallinnas kus 50 alas kõik sõidavad 70-ga sõidad sina 49? Palju hullemaid avariisi juhtub ka palju väiksematel kiirustel. Ja mis puutub avariisse endase, siis iga inimesel on hea meel kui peale avariid kõik elus ja terved on-olenemata sellest kes süüdi või kui sodi su auto on. Nii et jään arvamusele et need kes siin sõimavad on ise ühed parajad tropid. (ja teadmiseks et mul puudub teemaalgatajaga igasugune side)
18:59 03.09.2008
260 (registreerimata)
Tavaliikluses milleks vaja on kihutada? Tõepoolest on olemas ka legaalseid võimalusi enda kiiruse vajadus kätte saada. Korraldatakse kiirendus võistluseid jne. Ning kui tõepoolest on tahtmine just liikluses sõita kiiremini kui vaja siis mine saksamaale. Isegi seal 260-ega ringi sõitnud ja siis ka sõideti veel mööda.
19:36 05.09.2008
tiit zei-fiesto (registreerimata)
ahoi kõik arengupeetusega ahvid:) selline uudis et kedagi tegelikult eriti ei huvita kui kiiresti, kui suure joobeastmega ja kui suurt osa liikluseeskirju eirates te ringi lendate(välja arvatud võibolla mõned reidihom(o)id või kuidas teil see släng tänapäeval käibki.Niiet siit ka palve - koonduge kuhugi lennuväljale näiteks kõik ilusti kokku, pange oma träna või misiganes ketrama ja kütke lapatsit nii kuis torust tuleb, kuid tungivalt paluks, et raja lõpus oleks mõni suur kivi või muu toekas takistus, kuhu kõik kiirusjumaldajad hanereas oma eluküünalt kustutama siirduksid.Muidugi võib ka korraldada laupkokkupõrkeid, eksole - nalja kuipalju - piirangut pole, kasuta oma fantaasiat!Ei taha kedagi absoluutselt solvata, aga hei, küürakat parandab vaid haud, ning eelnevas lauses märgib "küür" kokkuleppeliselt "liikluspeetust", pluss geenifond saab ka palju puhtam.Niiet hoidke siis ikka tänavatelt - maanteedelt ka enne mainitud ürituse toimumist eemale ilusti eksju.tsau:)
08:55 06.09.2008
marita57
Palun viimast soovitust siiski mitte väga tõsiselt võtta! Nimelt kõik võistukiirendajad ei pruugi ka selle kivi otsas paugupealt surma saada ja mina maksumaksjana ei tunne vähimatki vaimustust sellest, et neile invaliididele eluaeg haigekassat plekkida.
19:51 09.09.2008
tere tali (registreerimata)
Nüüd ei või enam liikluseks suletud alal ka enam kiirust nautida. Tali teie tuppa tulgu.
18:17 10.11.2008
komenteerija (registreerimata)
Kui sa tõesti oleks 180-ga sõitnud ja turvavööd poleks peal olnud siis oleks ju ammu surnud!!Ja auto on sul ju ikkagi päris terve nii et unista et sõitsin 180-ga!Sa vaevalt liikusid 100-ga ju!Aga ei maksa ikka ässata et näe mina tegin nyyd avarii 180 kilti tunnis ja TURVAVÖÖD polnud!See on su unistus vä?
20:11 10.11.2008
täitsa (registreerimata)
rullnok peab ikka näitama auto võimeid muidu ei saa või mis:D lapsik täitsa
12:09 14.11.2008
audiavarii (registreerimata)
ega see ja normaalne hõisata pole ,aga usun täiesti et auto on sellise kiirusega kraavi pannud.Sõitsin 1,5 aastat tagasi samasuguse a8 ja mul õnnestus volvo s80 ninad kokku panna(täiesti kümpi ei läinud enam vähem 50%).volvo üritas ulme möödasõitu ja keeras mulle ette.Ütleks ,et minu auto oli ikka palju korralikum.minu kiirus oli 100-110 temal vist sama.turvavööd olid peal
19:14 18.11.2008
aare2949
Vastik kuulata kallid kaasmaalased teie kommentaare.Sõitke 90-ne alas 95-ga ja te näete,et kõik sõidavad sinust mõõda.mina29a staaziga juht ütlen,et kõigepealt absoluutselt kõik siinkirjutanud vaadake ikka esmalt ennast ja siis kommenteerige teisi.Mina seda teen.
21:46 07.12.2008
ott1561651 (registreerimata)
mis muud sulle õelda barcarole,
et LOLL oled ja paras sulle...
22:08 09.04.2009
xr (registreerimata)
ott,paras sulle,et sa selline oled ja teistele samuti,kes siin kobisevad.Krdi eesti "mehed"
00:14 30.05.2009
ka ehk huligaan (registreerimata)
Mnjahh.... . Viimaste kommenteeriate seas oleks nagu juba märgata vanemate sõnavõttu . Eelnevatel on mõtlemine natuke küüniline. Seda pilti ja kommentaari sõimates ei näidata oma haridust vaid harimatust või tavaeestlaslikku kadedust. Tean paljusid korralikke autojuhte kes on kiirust ületanud , kes sõidavad kaine peaga ja TURVAVÖÖ kinni . Vanarahva tarkus lapsukesed ütleb :" Tegijal juhtub nii mõndagi" . Ja kui oma ägestumist mujal ei suuda välja elada , siis proovige jälgida end terve aasta iga päev igapäevases liikluses. Pisirikkumisi panete toime KINDLASTI. Ise olin kunagi 3 kuud järjest ilma alkohoolita läbi ajanud ja sõitsin auto nii õnnetult segi , et auto kuulus maha kandmisele . Juhtus see pärast lumesadu ja hooldamata tee pärast . Politsei tuli ja ütles ( nende jaoks kõige lihtsam variant) , et vale sõidu kiirus. Kurat , 10 min. hiljem tuli teedevalitsus oma höövliga teed lahti lükkama . Poole kurvi peal hakkas auto otse minema ja ei paremale ega vasakule ega käiguvahetus jne. pidurdus abivahendid ei aidanud. Mul oli oma 5 sek. aega üritada . Rase elukaaslane istus kõrval ja lõpuks üritasin teda tagasi hoida nii palju kui sain. Avarii hetkel see midagi vast tema jaoks ei andnud kuid siiski.... . Jäime kõik terveks aga kas sellepärast , et kraavi sõitsin , olen nüüd kohe ******* ? Aga sinule audilömastaja ütlen üht : kiirus kiiruseks . PANE TURVAVÖÖ KINNI , SEE ON AU ASI . Ja teile , kes te ilgute , ostke endale siis parem auto , et saaksite ka korraks , kasvõi lennuväljal , 180 km/h tunda. :D ostke BMW , sellega pole vahet , kas 150 või 210 , ikka sama. -_- Lugupidamisega Th.
00:27 30.05.2009
ka ehk huligaan (registreerimata)
Ja mõned küsimused veel . Kui inimesele otsa vaatate , kas tunnete ära idioodi? Kui näete autot parklas , kas teate koheselt , et selle auto omanik on **** ? . Kas automark või mudel on välimäärajaks ? Või hoopis numbrimärk ?
22:07 31.05.2009
friikitii (registreerimata)
päris hea, ma sõidan koguaeg ilma turvavööta ja kihutan paremalt mööda ja vastasuunas teen napikaid teistele autodele, pritsin inimesi porilompide ees märjaks, ei lase teisi mööda, ülekäigu rajal seisma kunagi ei jää, loobin prahti välja, pargin invaliidi kohtadel muidu olen täitsa normaalne sell, vähemalt ise olen rahul.
PS! Tipptunnil meeldib autode vahel "sõeluda" ka
00:07 03.07.2009
y6x. (registreerimata)
joppas, et aknast ei lennanud välja...
10:59 07.09.2009
q peal (registreerimata)
Kuule Th ehk huligaan, sa ei oska ikka veel autoga sõita, kui lähed hooga libedasse kurvi. Normaalne inimene, kes ei huvitu 180-ga sõidust(mis nõme mõte üldse), võtab enne kurvi hoo maha ja asub kiirust vaikselt lisama vaid kurvi keskel.
13:41 18.10.2011
confu
idioot on idioot, mis teha..
19:58 27.12.2011
krdi ahvid (registreerimata)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.