Standardvarustus

ESC elektrooniline stabiilsuskontroll, elektrooniline veojõukontroll ja nõlvastardiabi
kõrgusesse reguleeritav rool
tagumine iste 1/3-2/3 suhtes allaklapitav (sirge kaubaruumi põrand)
ABS pidurid ja EBA hädapidurdusassistent
elektriline roolivõimendi
kesklukustus
ajutine tagavararatas
...

Tehnilised andmed

  1.2 TCe 1.5 dCi 1.5 dCi 1.5 dCi  
Kütus bensiin diisel diisel diisel  
Võimsus (kW) 85 55 66 80  
Tippkiirus (km/h) 151  
Kiirendus 0-100 km/h (s) 17,5  
Kütusekulu linnas (l/100 km) 5,4  
Kütusekulu maanteel (l/100 km) 4,6  

Artiklid

Renault parandab kaubikute läbivust

Renault parandab kaubikute läbivust (6)

Prantsuse autotootja Renault hakkab eeloleval suvel oma tarbesõidukitele pakkuma paketti X-Track, mis parandab auto läbivust kehvades teeoludes. Seda pakutakse mudeliperekondades Kangoo, Trafic ja Master. ...

Tutvustus

Olles 4213 mm pikk, on uus Kangoo kindlameelselt kaasaegne, seltskondlik ja lustakate joontega isikupärane auto. Tema lühike esiosa vabastab ruumi valgusküllasele ja õhulisele kabiinile, mille järsu nurgaga suur esiklaas esindab mahtuniversaalidest tuttavat stiili. Laiad uksed avavad igakülgselt uuendatud sisemuse.

Uus Kango on oma eellasest 180mm pikem ja see pikkusvaru on rakendatud kabiinimahu suurendamisele. Nüüd on viiel sõitjal rohkem ruumi ja mugavust. Kaasaegne ja ergonoomiline armatuurlaud meenutab mahtuniversaale olles samal ajal valmistatud väga kvaliteetsetest materjalidest.

Auto praktiline disain on pühendatud meelelahutuspüüdlustele. Ta annab oma osa ergonoomilisusele, mahutavusele ja kasutajasõbralikkusele. Tema 60:40 suhtes kokkulapitavad tagumised istmed on kergesti käsitletavad ja moodustavad kokkupandult tasase pakiruumi pinna. Mõnedel versioonidel on võimalik sarnaselt kokku lappida ka kõrvalistuja esiistet. Nii on võimalik suurendada pakiruumimahtu 660 liitrilt kuni 2866 liitrini. Sellise sõidukiga on võimalik transportida kuni 2,5 meetriseid esemeid. Lisaks on uues Kangoo interjööris panipaiku, mille mahutavus kokku on kuni 77 liitrit. Sinna juurde kuuluvad näiteks 24-liitrised lennukitest tuttavad laealused pakilaekad tagaistmetel sõitvatele reisijatele. Uuenduslikud on ka katusereelingud, mida saab kergesti ilma lisaseadmeteta muuta pakiraamiks.
Ülaltoodud informatsioon on ligikaudne ning esitatud auto24 AS'ile teadaolevate andmete põhjal. auto24 AS ei vastuta andmete ega kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Küsige individuaalset (hinna)pakkumist konkreetse müüja käest. Selle mudeli andmed on seisuga 01.03.2018.