Registreeri

Sarja lühitutvustus

 

auto24 TALENDID RAJALE on Eesti Autospordi Liidu ja Eesti Kardiliidu poolt neljandat aastat järjepanu korraldatav algajatele autospordihuvilistele mõeldud hobikardisari, kus võivad osaleda kõik 2003. a ja hiljem sündinud poisid ning tüdrukud, kes ei ole võistlusele eelnevatel aastatel omanud võistlejalitsentsi. Võisteldakse nii olemasolevate kardikeskuste kui ka selleks spetsiaalselt loodavatel ajutistel hobikardiradadel. auto24 TALENDID RAJALE võistlussarja teeb unikaalseks see, et karti ega muud võidusõiduvarustust võistlejal endal olemas olema ei pea. Sarja ühe etapi osavõtutasuks on 50 eurot.

  

Kes on auto24 TALENDID RAJALE 2017 koostööpartnerid?

 

Sarja nimisponsor auto24 on Eesti suurim autode müügi- ja uudisteportaal. Päevas külastab portaali peaaegu iga kolmas eestlane, pidevalt on müügis kaugelt üle 20 tuhande erineva sõiduki. auto24 nime kannab Eestis veel Pärnu külje all asuv ringrada auto24ring ning Baltikumi suurim iga-aastane autospordisündmus auto24 Rally Estonia.

 

Citroëni seotus autospordiga on teada igaühele. Sebastien Loeb võitis autoralli maailmameistrivõistlustel 9 tiitlit järjepanu, pärast mida otsustas Citroën rallist loobuda ning proovida kätt turismiautode maailmameistrivõistlustel. Esimene aasta pidi olema kogemuste hankimiseks. Tuli aga võit. Kolmekordne võit. 2017. a tähistab Citroën tagasipöördumist WRC radadele täiesti uue mudeliga C3 WRC.

 

Neste on Soome päritolu Eesti suuremaid kütusemüüjaid, millele kuulub üle Eesti rohkem kui 50 automaattanklat. Neste alustas Eestis tegevust juba aastal 1989. aastal, olles sellega üks vanimaid tegutsejaid siinmail. Neste Eesti AS on ühtlasi suurim riiklike maksude tasuja Eestis.

 

LaitseRallyPark on Eesti oluliseim tehnikale pühendnud teemapark, mis sisaldab muu hulgas hobikardirada, laste liikluslinnakut, automuuseumi, ralliautodele mõeldud paarisrada ning automudelismi tarvis ehitatud spetsiaalset krossirada. Kohapeal on võimalik rentida võistlustehnikat, saada kogemus ralliauto kõrvalistmel või lasta end sõidutada üle 100 aasta vanuste uunikumautode tagaistmel. Tegevust leiab LaitseRallyPark´s igaüks. 

 

Kopra-Trans OÜ asutati 2000. aasta augustis rahvusvahelist maanteekaubavedu osutava ettevõttena. Ettevõtte alustamise hetkel kuulus autoparki üks kaubik ning üks veoauto. Tänaseks on Kopra-Trans OÜ üks olulisemaid tegijaid kohalikul maanteetranspordi turul. auto24 TALENDID RAJALE kasutab Kopra-Transi abikäsi kõikjale Eestisse jõudmiseks.

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus Autoleht ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana. Autoleht nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised. Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

 

TARK Racing on professionaalne Eesti karditiim, kellega Talendi-sari on koostööd teinud kõigil eelneval neljal aastal. TARK Racing'u ridades võistleb Eesti meistrivõistlustel edukalt hulganisti Talendi-sarja kasvandikke.


 

Koostööpartnerid