Registreeri

Sel pühapäeval sõidetakse finaaletapp

07.06.2017

Ja ongi peaaegu läbi saanud auto24 TALENDID RAJALE 2017 hooaeg. Viies hooaeg Eesti Autospordi Liidu ja Eesti Kardiliidu ühissarjas on pakkunud unustamatuid võidusõite ning viinud Eesti meistrivõistlustele oma auhinnasõite tegema etapivõitjaid. Sel pühapäeval kohtuvad talendid veel viimast korda hobikardisarja raames, nimelt sõidetakse LaitseRallyPark's 11. juunil sarja kaheksas ja viimane etapp.

Finaalvõistlus on Talendi-sarjas alati eriline. Kas või selle poolest, et võistluse lõppedes kuulutatakse välja mitte ainult etapi parimad, vaid ka hooaja üldarvestuse kiireimad. Teistele osavõtjatele jagatakse kätte diplomid, sarja meenemedal ning nagu ikka, kuulub võistluse käigus jagamisele hulganisti loosiauhindu. Muidugi ei maksa unustada torti.

Viimane võistluspäev LaitseRallyPark'i kardirajal algab kell 13:00. Rada on finaalvõistluseks saanud täiesti uue konfiguratsiooni ning see on terve eelneva nädala jooksul soovijatele sellisena kasutada. Võistluspäeval avab kardimaja uksed kell 10:00.

Kohtumiseni rajal!

Foto: Pille Russi / Autoleht

 


 

Koostööpartnerid