| Mark ja mudel: | Mitsubishi Outlander Instyle Active 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 04/2021 |
| Värvus: | pruun met. |
| Odomeetri näit: | 82 518 km |
| Hind: |
25 890 EUR KM 0% |
| Soodushind: |
25 390 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | JMBXDG... näita VIN |
| Reg. number: | 455... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.4 PHEV (165 kW) |
| Tühimass: | 1965 kg |
| Täismass: | 2390 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Keskmine kütusekulu: | 2 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4695 x 1800 x 1696 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028 Garantii Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Korrapäraselt hooldatud - Väga heas korras Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk avariivaba. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Veoaku tootjagarantii 8 aastat või 160 000 km - Hooldusintervall 20 000 km või vähemalt kord aastas - MAP – Mitsubishi tasuta autoabiteenus Tutvu Mitsubishi pistikhübriididega lähemalt www.agr.ee |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Kapitalirent 10% sissemaks 2539 Periood 60 kuud Intress 5.78% Kuumakse 439
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.





























