| Mark ja mudel: | Mitsubishi Eclipse Cross Instyle Plus Pano 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 12/2022 |
| Värvus: | punane met. |
| Odomeetri näit: | 56 126 km hooldusraamat |
| Hind: |
26 890 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | JMBXDG... näita VIN |
| Reg. number: | 999... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.4 PHEV (138 kW) |
| Tühimass: | 2052 kg |
| Täismass: | 2425 kg |
| Kandevõime: | 373 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 162 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Keskmine kütusekulu: | 2 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4545 x 1805 x 1680 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026 Garantii Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras - Sõiduk asub AGR Autokeskuse müügiplatsil - Sõiduk saab müügi hetkel uue registreerimismärgi Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Komisjonimüük |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Kapitalirent 10% sissemaks 2689 Periood 60 kuud Intress 5.78% Kuumakse 465
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.



























