| Mark ja mudel: | Mitsubishi Outlander Intense Plus 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 11/2017 |
| Värvus: | must met. (rubiinmust) |
| Odomeetri näit: | 156 400 km hooldusraamat |
| Hind: |
17 990 EUR KM 0% |
| Soodushind: |
16 890 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | JMBXDG... näita VIN |
| Reg. number: | 999... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 PHEV (149 kW) |
| Tühimass: | 1935 kg |
| Täismass: | 2370 kg |
| Kandevõime: | 435 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4695 x 1800 x 1703 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Registreerimistasu ja aastamaks tasutud! - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Korrapäraselt hooldatud - Hooldusraamat - Väga heas korras - Sõiduk asub AGR Autokeskuse müügiplatsil - Sõiduk saab müügi hetkel uue registreerimismärgi Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk avariivaba. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Tutvu Mitsubishi pistikhübriididega lähemalt www.agr.ee Komisjonimüük |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Kapitalirent 10% sissemaks 1689 Periood 72 kuud Intress 8.03% Kuumakse 267
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.


























