| Mark ja mudel: | Mitsubishi Pajero Instyle Navi 4WD |
|---|---|
| Liik: | maastur |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 11/2012 |
| Värvus: | must met. |
| Odomeetri näit: | 291 681 km hooldusraamat |
| Hind: |
13 990 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
13 490 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | JMBLYV... näita VIN |
| Reg. number: | 292... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 7 |
| Mootor: | 3.2 DI-D (147 kW) |
| Tühimass: | 2478 kg |
| Täismass: | 3030 kg |
| Kandevõime: | 552 kg |
| Teljevahe: | 2780 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 7.50 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 8.50 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 10.10 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4900 x 1875 x 1890 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras - Sõiduk asub AGR Autokeskuse müügiplatsil - Üks omanik Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Komisjonimüük |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Järelmaks 10% sissemaks 1349 Periood 12 kuud Intress 8.03% Kuumakse 1056
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.




















