| Марка и модель: | Mitsubishi Pajero Instyle Plus 4WD |
|---|---|
| Тип: | легковой автомобиль |
| Тип кузова: | универсал |
| Первичная рег.: | 08/2017 |
| Цвет: | черный мет. |
| Показ одометра: | 159 206 km книга обслуживания |
| Цена: |
24 900 EUR НДС 0% |
| Цена со скидкой: |
23 900 EUR НДС 0% |
| Номер завода-изготовителя: | JMBLYV... показать VIN |
| Рег. номер: | 213... показать рег. нр. |
| Количество дверей: | 5 |
| Количество мест: | 7 |
| Двигатель: | 3.2 DI-D (140 kW) |
| Пустая масса: | 2385 кг |
| Полная масса: | 3030 кг |
| Грузоподъемность: | 645 кг |
| Расстояние между осями: | 2780 мм |
| Оси: | 4x4 |
| Коробка передач: | автомат |
| Максимальная скорость: | 180 км/ч |
| Топливо: | дизель |
| Расход топлива на шоссе: | 8.60 (л/100 км) |
| Средний расход топлива: | 9.30 (л/100 км) |
| Расход топлива в городе: | 10.50 (л/100 км) |
| Длина x Ширина x Высота: | 4900 x 1875 x 1860 (mm) |
| Оборудование: |
|
| Другое: | на учете в Эстонии, техосмотр до 05.2027 Купленный в стране: Эстония Местонахождение автомобиля: Tallinn, Эстония - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras - Sõiduk asub AGR Autokeskuse müügiplatsil - Üks omanik Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Комиссионная продажа |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Контактные данные: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Аренда капитала 10% взнос 2390 Срок 72 месяцeв Интресс 7.99% Месячная плата 377
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.



















