| Марка и модель: | Mitsubishi Eclipse Cross Instyle Plus 4WD |
|---|---|
| Тип: | легковой автомобиль |
| Тип кузова: | универсал |
| Первичная рег.: | 04/2022 |
| Цвет: | коричневый мет. |
| Показ одометра: | 50 563 km книга обслуживания |
| Цена: |
25 990 EUR содержит НДС 24% |
| Номер завода-изготовителя: | JMBXDG... показать VIN |
| Количество дверей: | 4 |
| Количество мест: | 5 |
| Двигатель: | 2.4 PHEV (138 kW) |
| Пустая масса: | 2009 кг |
| Полная масса: | 2425 кг |
| Грузоподъемность: | 416 кг |
| Расстояние между осями: | 2670 мм |
| Оси: | 4x4 |
| Коробка передач: | автомат |
| Максимальная скорость: | 162 км/ч |
| Топливо: | подключаемый гибрид (бензин / электричество) |
| Средний расход топлива: | 2 (л/100 км) |
| Длина x Ширина x Высота: | 4545 x 1805 x 1680 (mm) |
| Оборудование: |
|
| Другое: | на учете в Эстонии, техосмотр до 04.2028 Купленный в стране: Эстония Гарантия действует до 04.2027 või 100 000km Местонахождение автомобиля: Tallinn, Эстония - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Äsja teostatud korraline 4-nda aasta suur hooldus - Hooldusraamat - Väga heas korras Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk avariivaba. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Sõiduki tootjagarantii 5 aastat või 100 000 km - Veoaku tootjagarantii 8 aastat või 160 000 km - Hooldusintervall 20 000 km või vähemalt kord aastas - MAP – Mitsubishi tasuta autoabiteenus Tutvu Mitsubishi pistikhübriididega lähemalt www.agr.ee Hinnale lisandub registreerimismaksu tasu |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Контактные данные: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Автомобильный кредит 10% взнос 2599 Срок 60 месяцeв Интресс 5.74% 20% остаточная стоимость 5198 Месячная плата 374
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.



























