| Марка и модель: | Mitsubishi Outlander Instyle 4WD |
|---|---|
| Тип: | легковой автомобиль |
| Тип кузова: | универсал |
| Первичная рег.: | 09/2021 |
| Цвет: | серый мет. |
| Показ одометра: | 100 000 km книга обслуживания |
| Цена: |
24 990 EUR содержит НДС 24% |
| Номер завода-изготовителя: | JMBXDG... показать VIN |
| Количество дверей: | 4 |
| Количество мест: | 5 |
| Двигатель: | 2.4 PHEV (165 kW) |
| Пустая масса: | 2008 кг |
| Полная масса: | 2390 кг |
| Грузоподъемность: | 382 кг |
| Расстояние между осями: | 2670 мм |
| Оси: | 4x4 |
| Коробка передач: | автомат |
| Максимальная скорость: | 170 км/ч |
| Топливо: | подключаемый гибрид (бензин / электричество) |
| Средний расход топлива: | 2 (л/100 км) |
| Длина x Ширина x Высота: | 4695 x 1800 x 1696 (mm) |
| Оборудование: |
|
| Другое: | на учете в Эстонии, техосмотр до 09.2027 Гарантия Местонахождение автомобиля: Tallinn, Эстония - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk avariivaba. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Veoaku tootjagarantii 8 aastat või 160 000 km - Hooldusintervall 20 000 km või vähemalt kord aastas Tutvu Mitsubishi pistikhübriididega lähemalt www.agr.ee Hinnale lisandub registreerimismaksu tasu |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Контактные данные: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Автомобильный кредит 10% взнос 2499 Срок 60 месяцeв Интресс 5.74% 20% остаточная стоимость 4998 Месячная плата 360
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.




























