| Mark ja mudel: | Mitsubishi Outlander Instyle 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 09/2021 |
| Värvus: | hall met. |
| Odomeetri näit: | 100 000 km hooldusraamat |
| Hind: |
24 990 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | JMBXDG... näita VIN |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.4 PHEV (165 kW) |
| Tühimass: | 2008 kg |
| Täismass: | 2390 kg |
| Kandevõime: | 382 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Keskmine kütusekulu: | 2 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4695 x 1800 x 1696 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2027 Garantii Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk avariivaba. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Veoaku tootjagarantii 8 aastat või 160 000 km - Hooldusintervall 20 000 km või vähemalt kord aastas Tutvu Mitsubishi pistikhübriididega lähemalt www.agr.ee Hinnale lisandub registreerimismaksu tasu |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Järelmaks 10% sissemaks 2499 Periood 60 kuud Intress 5.77% 20% jääkväärtus 4998 Kuumakse 360
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.




























