| Mark ja mudel: | Mitsubishi Outlander Instyle Plus 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 12/2021 |
| Värvus: | hall met. |
| Odomeetri näit: | 64 910 km hooldusraamat |
| Hind: |
26 890 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | JMBXDG... näita VIN |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.4 PHEV (165 kW) |
| Tühimass: | 2025 kg |
| Täismass: | 2390 kg |
| Kandevõime: | 365 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Keskmine kütusekulu: | 2 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4695 x 1800 x 1696 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2027 Garantii kehtib kuni 12/2026 või 100 000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Margiesinduse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk avariivaba. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Sõiduki tootjagarantii 5 aastat või 100 000 km - Veoaku tootjagarantii 8 aastat või 160 000 km - Hooldusintervall 20 000 km või vähemalt kord aastas - MAP – Mitsubishi tasuta autoabiteenus Tutvu Mitsubishi pistikhübriididega lähemalt www.agr.ee Hinnale lisandub registreerimismaksu tasu |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Kapitalirent 10% sissemaks 2689 Periood 60 kuud Intress 5.77% Kuumakse 465
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.





























